Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zeno13

Passiveperfect - Passiveperfect.com

Recommended Posts

tak z automatu dostajesz 1 pozycje za zamknięcie każdego etapu. Pierwsza wypłata na procesorze zaraz dowód umieszczę tam gdzie trzeba :)

dowód

Edited by zeno13

Ta bonusowa pozycja ma się pojawić na etapie 1 ( tak samo, jak każda zakupiona ) ?
Bo niby dostałem. A nie widzę.. gdzie szukać?

W next to cycle masz 100 pozycji tylko, moze jestes pod lista ;) Tak przynajmniej ja to rozumiem

Zerknij moze na Ad Units --> My ad units

Edited by Bsk_Johny

Rzeczywiście, na drugiej stronie widzę swoją:
ID 2000062, ale to jak rozumiem ta z 2 poziomu, tak?

A bonusowa pozycja zapewne jest poniżej pierwszej setki.. więc jeszcze jej nie widać w kolejce. Tak mam to rozumieć? :)

---

W My Units mam tylko jedną, zakupioną pozycję 1000062 zamkniętą.

Edited by rivenmag

Ja wszedłem za 30$, z zarobków kupilem trzecią pozycję, oba startowe unity są na poziomie 3, wypłaciłem 34 - więc cycler bez strat

Edited by flowtex

OK, moja bonusowa również pojawiła się gdzie trzeba :)

wkład wypłaciłem, teraz już tylko na plus leci ;]

Ja też już na plusie widać ciągle ruch w kupnach więc myśle, że jeszcze da się coś więcej wyciągnąc z programu :)

Witam !

Proszę powiedzcie mi czy dobrze to rozumiem.

Kupujemy cycler ja 15 $ i wtedynic nie musimy robić a po jakimś czasie cycler sam przejdzie na kolejne pozycje ?

tak ale już za późno na wejście do programu, małe szanse są że jeszcze ktoś będzie kupował cyclery w dużych ilościach.

Chyba, że admin co wymyśli aby ożywić program.

Edited by zeno13
  • Like 1

Ja wypłaciłem 9,5$ ( po kilku godzinach od startu) .. i dalej wszystko stoi. Niestety..
Jak u Was? Widzicie jeszcze jakiś ruch?

Program stoi i będzie stał, bo nie ma chętnych. Czytając fora zagraniczne przed startem można było odczytać miedzy wierszami że zarobi ten kto po starcie wejdzie jak najszybciej + grube ryby z wieloma refami - tak też się stało. Dlatego wszedłem tylko za 2 jednostki i cały zarobek to 10$ na plus. 

Edited by flowtex

dziś zleciłem testowo wypłatę i dotarła po ok. 1h, ale oprócz tego wszystko stoi

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Nie bede sie duzo rozpisywal, bo nie jest to poradnik a streszczenie gierki ktora daje mozliwosci zarobku, jak ktos nie jest kumaty i nie wie jak zainstalowac tronlinka albo metamaska to niech sobie da spokoj, bo tylko straci czas i pieniadze. Przedstawiam gre Blokchain PvP,PvM w ktorej mozna sporo zarobic do kilkudziesieciu tysiecy miesiecznie. Gra Pay To Win + mozna ostro grindować, co nie znaczy ze nie mozna sie logowac raz dziennie i nie zarabiac, kazdy znajdzie dla siebie swoj styl. Gra dziala od ponad 2 miesiecy.   Jest to gra karciana w ktorej rywalizuja 3 frakcje tron, eos i eth,( wybierajcie tron, najmocniejsza frakcja) tworzymy 6 osobowa druzyne i przechodzimy przez kolejne poziomy trybu fabularnego. Oprocz tego kupujemy mlotki miningowe, ktore generuja nam odpowiednią do poziomu ilosc zlota,expa, ekwipunku i SOUL( kryptowaluty  w grze). W skrocie im nasza druzyna jest lepsza tym wiecej soul generujemy, mozna szybko dojsc do etapu gdzie za godzinny mlotek miningowy placimy 27 trona ktory generuje soula za 70 trona, soul sprzedajemy na gieldzie trontrade.io. Mozna tez wcale nie rozwijac druzyny a zainwestowac, kupic soul na gieldzie, wrzucic w gre, zamrozic i pobierac dywidenty. + inne mozliwosci zarabiania na PvP, eventach, gamblerce itd. Gra ma mnostwo eventow z pulami kilkudziesieciu tysiecy $   Wiecej mi sie nie chce rozpisywac, jak ktos jest kumaty i sie wkreci to sobie poradzi. Nie zarobisz w tej grze nie inwestując( to dla chcacych sprobowac free to play)   Zapomnialem dodać, inwestujesz na wlasna odpowiedzialnosc. Nie jest to typowa piramida finansowa, poniewaz gra ma wartosc, ludzie płacą za lepszych bohaterow, przedmioty, mlotki miningowe itd. Dopóki wszyscy chętnie grają i płacą, gra będzie rosła, jak przestaną to wiadomo co. Ale narazie jest bardzo dobrze, developerzy wkladaja mnostwo kasy w eventy i dodają nowy content.  
    • Witam wszystkich na pokładzie , zleciłem wypłatę testowa i przez noc doleciala dowód wrzucę jak dostanę naliczenie z depo 
    • zainwestowales 1200 PLN w takiego hyipa?
    •   No właśnie... To kolejne, bardzo mocne poszlaki na niepoślednią rolę @antyyesno w tym projekcie albo... jego wielką naiwność... Bo albo będąc adminem doskonale wie, że nikogo przed strata nie ustrzeże, bo nie leży to kompletnie w jego interesie albo naiwnie wieży, że admin poinformuje go o tym, przed upadkiem projektu choć kompletnie to nie lezy w jego interesie.  @antyyesno będąc adminem projektu pisząc to i zapewniając najnormalniej w świecie kłamałby jak adminowi przystało. Natomiast kompletnie niewiarygodnej jest to, że ktoś kto z piramidami  miał dotąd cokolwiek wspólnego byłby w stanie zapewniać, że jest w stanie poinformować kiedy z projektu należy uciekać by nie stracić. A to z tego prostego powodu, że w ponzikach po prostu nie ma mozliwości by WIĘKSZOŚĆ nie straciła. Nie da się wypłacić więcej niż do projektu wpłynie a skoro jednym wypłaci się (a w zasadzie obieca wypłatę, bo tym wszak są naliczenia) więcej, to większa część już nie ma szansy chocby na odzyskanie wkłady. To prosta matematyka...  
    • Hm... śmiejesz się, a zaledwie miesiąc wcześniej, w okresie tworzenia tego wątku, wysłałeś do mnie propozycję, aby ktoś z administracji Hyipforum wszedł do projektu i tylko on promował do niego linki. Zaproponowałeś że wówczas usuniesz swój temat i będziesz mógł pełnić rolę informatora, który w razie czego ostrzeże kiedy wyjść z programu aby nie narazić na stratę kasy. Łącząc tę ofertę z faktem, że użytkownik @antyyesno używał swojego stażu forumowego jako argumentu mającego uwiarygodnić to co pisze, to pachnie mi tu chęcią wykorzystania jeszcze większego stażu którym dysponują członkowie administracji forum, a być może i funkcji jakie tu pełnią, w celu próby jeszcze większego uwiarygodnienia projektu wśród forumowej społeczności.  @antyyesno doskonale wie, że to typowy hyip. Świadczyła o tym choćby jego zachęta na pw, aby wejść w projekt, który jest świeży, więc jakby co to bez strachu da się odzyskać depozyt. Czyli co to znaczy? Jak projekt świeży to się da, a później to co? Im dłużej działa tym bardziej może się nie dać? To gdzie ta długoterminowość i brak ryzyka? No gdzie? Przecież właśnie na tej zasadzie działa piramida, że szanse na odzyskanie wkładu mają ci co wejdą najwcześniej i takim stawianiem sprawy @antyyesno potwierdza, że to piramidka jest. A ponadto: Więc mam pytanie do autora wątku: Czy dysponujesz już wiedzą kiedy program padnie? Pragnę bowiem zwrócić uwagę, że jeśli chcesz innych uchronić przed stratą, to od samego początku powinieneś codziennie raportować że program nie padnie przez kolejne 67 dni, bo zdaje się że tyle czasu na najtańszym pakiecie nalicza się kwota depozytu, jeśli ktoś dodatkowo nie zarabia polecając.  Jednocześnie, chcąc uchronić ludzi przed stratą, powinieneś na co najmniej 67 dni wcześniej skądś wiedzieć że program padnie po tym czasie i powinieneś skądś wiedzieć że po tym czasie jeszcze uda się ludziom wypłacić tę kasę, tak aby nie stracili. Stąd moje pytanie: Skoro przykładowo wczoraj nie poinformowałeś że program padnie, to czy w ten sposób możemy mieć pewność, że jeśli ktoś dzisiaj wejdzie na niski pakiet i nie będzie polecał, to program pociągnie te ponad dwa miesiące jeszcze tak aby ktoś nie poniósł straty?  Widzisz jaki absurd tutaj próbujesz wciskać? Próbujesz wciskać, że na ponad dwa miesiące wcześniej będziesz wiedział że program po tym czasie padnie i Ty więcej jak dwa miesiące wcześniej o tym poinformujesz. Bo przecież nie chcesz aby ktokolwiek naraził się na straty, jeśliby taki nieszczęśnik wszedł do programu w ciągu tych dwóch miesięcy i nie zdążyłoby mu naliczyć depozytu... A więc padnie, czy nie padnie po najbliższych 67 dniach?