Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

BitBay

BITBAY.NET - giełda kryptowalut Bitcoin, Litecoin

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiamy dopasowaną do państwa potrzeb platformę umożliwiającą wymianę kryptowalut Bitcoin i Litecon zarówno pomiędzy osobami fizycznymi jak i przedsiębiorstwami z całego świata.

Co nas wyróżnia:

- całość środków Bitcoin i Litecoin znajduje się na zimnym portfelu w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa

- szybkie wpłaty i wypłaty PLN

- intuicyjna strona mobilna

- dokładna historia transakcji wszystkich walut oraz możliwość jej pobrania w formie pliku PDF

- powiadomienia i potwierdzenia sms

- konto premium

- przelewy BTC, LTC (możliwość dodawania kont do ulubionych)

- support 24h (całodobowa obsługa klienta)

- jesteśmy jedyną giełdą w Polsce która posiada otwarty oddział z biurem obsługi klienta

- możliwość dokonywania transakcji bezpośrednio BTC / LTC

Serdecznie zapraszamy na naszą giełdę - obecnie oferujemy możliwość dokonywania transakcji przy 0% prowizji !!!

bitbay.net

post-9142-0-26295300-1398259333_thumb.jpg

post-9142-0-93840000-1398259354_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Giełda bardzo ciekawa, szybkie wpłaty i wypłaty to rewelacyjna sprawa. Zaskoczony byłem supportem, oczywiście bardzo pozytywnie.

Polecam podchodzą do klienta bardzo profesjonalnie. ciekawe czy będzie tak cały czas, jeśli tak to będzie to bardzo mocny gracz wśród giełd Bitcoina i Litecoin    

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już teraz zapraszamy wszystkich do korzystania z naszego API transakcyjnego   :)

API transakcyjne umożliwia składanie, przeglądanie i zarządzanie ofertami, przeglądanie historii operacji, sprawdzanie salda konta - te wszystkie operacja można wykonywać poprzez zewnętrzne aplikacje napisane przez użytkowników (min. boty transakcyjne itp.).

Edytowane przez BitBay

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszamy do wypróbowania nowej wersji naszej giełdy - BitBay 2.0

Odświeżeniu uległ wygląd platformy oraz wykresów. Udało się również skrócić czas ładowania serwisu dzięki pełnej optymalizacji.

Dodaliśmy także możliwość handlowania z botem. Jest to opcja pozwalająca na wystawienie na giełdzie ofert sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. 

Poszerzyliśmy również listę operatorów płatności online o serwis Cashbill (szybkie wpłaty PLN) oraz OkPay (szybkie wpłaty i wypłaty w USD i EUR). 

Naszym użytkownikom umożliwiliśmy również przeglądanie pełnego orderbook.

BitBay jest również dostępny w popularnych aplikacjach mobilnych do monitorowania kursów kryptowalut: 

• Bitcoin Checker (Android)
  • Bitcoin Ticker (Android i iOS) 
  • TabTrader (Android) 

Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz sugestiami na temat nowej odsłony BitBay.  

Pozdrawiamy i zapraszamy na naszą giełdę 
Zespół BitBay

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serwis funkcjonuje od kwietnia 2014 roku? Jaka jest liczba użytkowników? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed chwilą wykonałem przelew do BitBay i momentalnie otrzymałem telefon z mbanku z pytaniem czy JA dokonywałem takiego przelewu. Na moje pytanie dlaczego dzwoni i o to pyta, Pan powiedział, że nie może odpowiedzieć na takie pytanie... Zaniepokoiło mnie to trochę... Mieliście też takie przypadki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwna sprawa. Mi się zdarzają takie telefony, gdy zza granicy robię przelew. Robiłeś z kraju wpłatę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak z kraju. Powiedział, że pyta dlatego że pierwszy raz robię przelew do BitBay ale szczegółów nie podał mimo mojej dociekliwości... Przyznam, że zbił mnie z tropu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś wie jak jest z rejestracją w BitBay? tzn. czy jeżeli chce zakupiś parę ethereum to czy to mogę zrobić w miarę szybko bo np w Bitcurex jeżeli chcemy wysłać na swoj portel bitcoin to potrzeba odczekać 48 h po dodaniu porfela.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś wie jak jest z rejestracją w BitBay? tzn. czy jeżeli chce zakupiś parę ethereum to czy to mogę zrobić w miarę szybko bo np w Bitcurex jeżeli chcemy wysłać na swoj portel bitcoin to potrzeba odczekać 48 h po dodaniu porfela.

Rejestracja jest bardzo szybka, jeśli chcesz kupić Ethery i je wysłać robisz to w kilka minut. BitBay nie blokuje środków na 48h po zmianie adresu wypłaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Założyłem konto na bitbay chciałbym się dowiedzieć co daje weryfikacją konta oraz czy wysyłanie skanu mojego dowodu osobistego jest bezpieczne ?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

robił ktoś przelew w żabce na bitbay i czekał pare dni ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy tylko mi nie działa strona od godziny???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taaak, trzeba poczekać. Spokojnie wszystko będzie ok, ale mam nadzieję, że niekt tu nie trzyma pieniędzy na bitbay bo to gielda :D. Kazda gielda może walnąć :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat robiłem przelew. Dobrze że nie wyszedł z banku :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak z kraju. Powiedział, że pyta dlatego że pierwszy raz robię przelew do BitBay ale szczegółów nie podał mimo mojej dociekliwości... Przyznam, że zbił mnie z tropu...

Ja miałem. Pierwszy raz jak zlecałem przelew zadzwonił gość z departamentu bezpieczeństwa mbanku. Zapytał czy potwierdzam przelew. Za kolejnym razem już nikt nie dzwonił. Moim zdaniem są ok. Czuwają  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadal nie działa, już parę godzin. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo dzisiaj wyszedł przelew na zakup 1BTC

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jest, już wszystko w porządku.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A wiecie czemu nie ma ING banku w wpłatach ekspresowych. Jeszcze niedawno było??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej supportu spytać, będzie to najwiarygodniejsza informacja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Juz wszystko ładnie śmiga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta