Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Wahi

Kumulj zyski - płacą za otwieranie kont

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

dostałem dziś maila z forum bukmacherskiego: http://www.typybukmacherskie.org/

Sprawa jest prosta:1. Znajdujecie znajomych w ogóle nie zainteresowanych bukmacherką2. Oferujecie im % zysku (wedle uznania, ale 10% powinno starczyć za nic nie robienie)3. Oni zakładają konto na William Hill oraz na skrill4. Przesyłacie im +/- 100zł (25 euro)5. Wpłacają6. Mają 25 euro, 25 FB od William Hill i 30 FB od forum = 3 typy.7. Z typami naszych ekspertów w zasadzie nie istnieje szansa na bankructwo, a jestspora na zysk dla obu stron!8. Werbując więcej niż jedną osobę kumulujemy zyski!! 9. Zapraszając minimum 3 osoby damy Wam za darmo minimum 50 PLN dodatkowo do innegobukmachera!10. Jeżeli nie macie dostępu do typów ekspertów - oferujemy Wam dostęp do końca majaza założenie depozytowego konta na William Hill!

mam tam dostęp do typów ekspertów, więc mogę się podzielić.

Trzeba sięrejestrowaćz ich linku, ale nie przynosi nam to żadnych minusów. Nigdzie w sieci nie znalazłem ciekawszej oferty do WH, więc chyba warto. 55 euro gratis w końcu.

Jeżeli bylibyście chętni proszę o info to Was zgłoszę jako moich, a przy 3 osobach otrzymam jeszcze 50 PLN dodatkowo.

ja swoje konto już otwarłem.

Co do wypłącalności forum - otrzymywałem od nich wielokrotnie już gotówkę i płacą na czas zawsze.

Bezpośredni link do tematu z zapisami: http://www.typybukmacherskie.org/15-euro-za-darmo-dla-was-od-william-hill-vt55561,200.htm#863472

Edytowane przez Wahi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najbardziej rozbawił mnie ten punkt

'7. Z typami naszych ekspertów w zasadzie nie istnieje szansa na bankructwo, a jest spora na zysk dla obu stron!'

szansa na bankructwo jest zawsze, a w bukmacherce raczej częściej niż gdzie indziej. powodzenia w typowaniu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie po co takie mydlenie oczu ludziom, mimo wszytsko dzięki za linka do oferty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no wiadomo, że bankructwo zawsze jest możliwe :) Ale wpłacając 100 zł mamy tak naprawdę aż 3 typy za 100 złi wystarczy trafić jednego aby zarobić dlatego ja próbuję. A statystyki szczególnie dwóch typerów z ich ukrytego działu są powalające (12 z 13 ostatnich miesięcy na plusie, średni yield w okolicach 50%, minimum 10 typów w miesiącu).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wahi skąd ty się urwałeś? Pewnie są na tym forum głupcy ale czy aż tacy? Chcesz przewalać bukmachera William Hill, który jest sponsorem forum? Piszesz o yieldzie 50% przy minimum 10-ciu typach miesięcznie, chciałbym to zobaczyć ale napierw musiałbym naklepać 100 postów na forum... Źeby to była prawda to nie musiałbyś ciułać kasy w tak głupi sposób, chyba że miałeś na mysli skuteczność...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@d4nny, ale w którym miejscu tu jest przewalanie?

Piszesz o yieldzie 50% przy minimum 10-ciu typach miesięcznie, chciałbym to zobaczyć ale napierw musiałbym naklepać 100 postów na forum... Źeby to była prawda to nie musiałbyś ciułać kasy w tak głupi sposób, chyba że miałeś na mysli skuteczność...

mają kilku ekspertó z różnych dyscyplin. Para, o której mówię od stycznia 2013 ma następujący yield (tak yield):

S2013: - 13,17% (13 typów, 6 wygranych)

L2013: <10 typów = brak podsumowania

M2013: +11,22% (12 typów, 7 wygranych)

K2013: +6,50% (12 typów, 5 wygranych)

M2013: +43,10% (12 typów, 9 wygranych)

C2013: +35,03% (23 typów, 14 wygranych)

L2013: +103,93% (13 typów, 10 wygranych)

S2013: +64,17% (11 typów, 7 wygranych)

W2013: +113,05% (12 typów, 9 wygranych)

P2013: +60,59% (11 typów, 7 wygranych)

L2013: -33,71% (11 typów, 4 wygranych)

G2013: +31,57% (18 typów, 11 wygranych)

S2014: +25,03% (11 typów, 7 wygranych)

L2014: +65,14% (10 typów, 9 wygranych)

M2014: +54,39% (10 typów, 8 wygranych)

K2014: -49,05% (11 typów, 3 wygranych)

to jest forum, a nie strona z zablokowaną możliwością edycji. Sam wygrałem sporo na ich typach - zawsze są przed meczem podane.

Zaproponowałem Wam po prostu wysłanie 3 typów na priv, by promocja z pierwszego posta się opłaciła bardziej. Opłaca się ona jednak nawet jeżeli sami wybierzemy typy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:offtopic:

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta