Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

fixu

DRB Centrum Odszkodowan - www.drb.pl

Recommended Posts

strona firmy:  www.drb.pl

Witam, dzisiaj chciałbym wam przedstawic firme MLM w której sam pracuję od jakiegos czasu. Firma zajmuje sie egzekwowaniem odszkodowań dla klienta za prowizje 20-25-30% od uzyskanego odszkodowania.

Koszt wejścia w firmie wynosi całe 0 zł, lecz polecam kupić skrypt szkoleniowy za 20 zł w którym mamy pokazane jak wypełniac formularze itp, możemy w sklepie firmowym zamówic własne wizytówki, ulotki reklamujące. W wielkim skrócie praca polega na znalezieniu klienta spisaniu z nim umowy i przesłania do firmy, firma nie pobiera żadnych opłat, wynagrodzeniem dla firmy jest % od uzyskanej kwoty dla klienta.

Jak wyglądaja sprawy finansowe: otóż tak podam na przykladzie uzyskanego odszkodowania 100 tyś zł (a w umowie 25%)

Firma uzyskuje 25 tyś zł: a my wg planu kariery
                     ilość spisanych spraw
                      własnych i struktury         prowizja        zarobek
konsultant              (0-5) -                        10%           2.500 zł
przedstawiciel        (6-15)-                        15%           3.750 zł
menadżer              (16-50)-                       20%           5.000 zł
menadżer zespołu (51-100)-                      25%           6.250 zł
dyrektor                (101-300)-                    30%           7.500 zł
dyr. zarządzający  (301-750)-                    35%           8.750 zł
dyr. sieci              (751-1499)-                   38%           9.500 zł
dyr. generalny       (1500)-                         40%           10.000 zł

Jeśli chodzi o MLM zarabiany z naszej struktury w ten sposób ze gdy ja mam np: dyrektora 30% a mój partner konsultant 10% ja pozyskuje róznice czyli 20%. Podaje jeszcze link do prezentacji która wszystko obrazuje:

http://www.speedyshare.com/NBNFB/Prezentacja-Szkoleniowa.ppsx

Na początek może być to nasz dodatkowy zarobek, praca dorywcza z czasem można bardzo dobrze zarabiać z samego DRB :) Bardzo fajnie spisuje sie sprawy gdy mamy w rodzinie lub znajomych jakiegos : blacharza, laweciarza, pielegniarke itp osoby które maja kontakt z osobami poszkodowanymi, można z nimi podjac wspolprace i mamy ciagle nowe zlecenia :)

post-8479-0-07075700-1399977028_thumb.jpg

Edited by fixu

Firmę znam. Mam Kilku znajomych na dobrych pozycjach w DRB i wiem że jeżeli ktoś chce bardzo mocno w tym temacie podziałać i poświecić się bardzo to zarobi tutaj dobre pieniądze. 

tylko, że takich firm jest od groma. konkurencja spora. poza tym firma oferuje raptem 2,5% prowizji od dealu na najniższym szczeblu. w mlmach z produktami spożywczymi zarobek na starcie to min. 30%. fakt, że tam zrobić sprzedaż na 10 000 zl jest o wiele trudniej niż tu. 

co wyróżnia tę firmę od innych działających w branży? i jak działa jeśli poszkodowany mieszka w innym mieście niż znajduje się siedziba, np. w Warszawie? czy klient sam musi dostarczać dokumentację czy firma robi to za niego?

Wiec tak: siedziba DRB jest w Legnicy, a my musimy z klientem osobiscie spisac "pare papierkow" zebrac dokumentacje typu skany dowodu os, dowodu samochodu itp nastepnie wysylamy papiery do firmy i na tym koniec naszej pracy z danym klientem, jeddynie mozemy go informowac jak rozwija sie sytuacja. Prowizje mozemy spisywac od 20%-XX 25, 30, 35% netto.  Ja osobiscie podpisuje znajomym na 20% obcvym 25%. Co nas wyróznia sposrod innych firm ? Otoz na poczatku sam szukalem odpowiedniej firmy a mialem do wyboru euco... vtotum... Do DRB sklonilo mnie pare kwesti:  znajomi ktorzy korzystali z ich usług byli zadowoleni z innych niekoniecznie roznie to bywalo, DRB jest przede wszystkim etyczne nie biega za klientem po cmentarzach jak to robia agenci z innych firm bo to juz jest niepojęte wg mnie, jako jedyni na rynku posiadamy List referencyjny od Polskiej Izby Pogrzebowej dzieki temu listowi duzo łatwiej jest podjac wspolprace z zakladami pogrzebowymi. Duzo bym mogl pisac jeszcze dlaczego DRB niektorzy powiedza ze kazdy zachwala swoja firme... ale ja z autopsji wiem jakie odszkodowania uzyskuja np Euco a jakie DRB, przechwytujemy mase klientow niezadowolonych z ich usług i uzyskujemy jeszcze wieksze odszkodowania do tych co dostali z innych firm. Co do pracy to mowie mozna z tego niezle życ ale trzeba zasuwac albo moze od czasu do czasu dorobic sobie i pomoc np rodzinie znajomym GWARANTUJE ze byliby wam wdzieczni za $$$ (ktory by dostali)  i to jest piekne zarabiasz i pomagasz znajomym, rodzinie jak i obcym ludziom, dziekuja Ci ze im pomagasz a w innych MLM-ach kosmetyki czy cos to musisz wciskac ludziom....

Już wcześniej słyszałem o firmie i trochę interesowałem się tematem i mam jedno pytanie czym różni sie DRB od DRB Premium ? Bo mi się o uszy obiły właśnie te 2 nazwy i zastanawiam się czy jest jakaś różnica ;p

To jedna i ta sama firma tylko ze DRB PREMIUM została powołana do życia pare miesiecy temu i zajmuje sie wykupem wierzytelnosci tzn:  jesli ktos mial wypadek do 3 lat do tylu, był poszkodowanym, mial samochod mlodszy niz 2000 r. dostał min 3 tyś odszkodowania ale było ono znaczaco zanizone , wtedy DRB Premium sprawdza sytuacje i wykupuje od klienta prawo do roszczenia odszkodowania w sądzie na własny koszt, klient dostaje dopłate powiedzmy 1 tyś zł od reki do tyg czasu a DRB sobie zaklada sprawe sądowa.

Czyli, można powiedzmy niejako 2 biznesy prowadzić równolegle ?  Czy np jeśli ktoś działa w DRB to w DRB premium już nie może ?

Wrecz jest wskazane i chodzi o to ze w zależnosci od rodzaju sprawy spisujesz ją albo na DRB - pomniejszone odskzodowania, za wypadki w pracy, uszkodzenie mienia itp a Premium spisujesz jak  chcemy wykupic wierzytelnosc , klient ma dodatkowy hajs a my sami zakladamy sprawe w sądzie

Posiadam potrzebne papiery tj. umowa zlecenie, ankieta , wypelniamy w 2x egzemplarzach i nastepnie przesylamy do firmy po jakims tygodniu zostanie nadany nasz nr agencyjny i mozna ruszac :) Wazne jest aby sie choc troche doszkolic w temacie odszkodowan, na stronie firmy mozemy zamowic sobie skrypt szkoleniowy, wizytowki, dlugopisy, ulotki etc.

Wazne jest tez by byc w dobrej strukturze, zeby "sponsor" potrafil nauczyc spisywac sprawy, szukac klientow itd, bez czyjejs pomocy jest ciezko ruszyc z tematem. 

Edited by fixu

Mam pytanie do zarabiających w DRB. Jak wam idzie? Jak szukacje poszkodowanych?

Zarejestrowałem się w firmie. Poświęciłem chwilę na działanie, ale odpuściłem bo moja bieżącą działalność ruszyła i nie miałem tyle czasu na robienie DRB,

Jednakże poleciłem temat mojemu znajomemu. W pół roku zrobił managera w DRB, zarobił więcej niż w poprzedniej firmie tradycyjnej i dodatkowo kupił sobie całkiem dobre auto - Mercedes E klasa(taki tańszy za 18 tys zł)

Także da się. ;) Znajomy działa w miarę mocno, zrobił plan razem z liderem(który ma pozycje dyrektorską) i trzyma się planu.

Pozyskiwanie klientów nie jest trudne. Sam prowadzę działalność, gdzie musze pozyskiwac klientów i sposób jest ten sam, sprawdzony i inny niż moja konkurencja stosuje ;) Jak masz dobrego człowieka nad sobą z doświadczeniem w MLM/biznesie to Cie nauczy tego.

Do tego szkolenia... szkolenia :)

Edited by Mises
  • Like 2

Na stronie jest ogłoszenie o naborze na przedstawiciela/managera - czyli zanim się nawiążę współpracę trzeba przesłać CV i przejść rekrutację?

Jak umowie jest zaznaczone przez kogo zostaliśmy poleceni?

I jeszcze jedno pytanie - czy w przypadku otworzenia działalności gospodarczej możliwe byłoby założenie agentury DRB/DRB Premium? 

Współpraca z DRB to idealne rozwiązanie - fajne zarobki a co najważniejsze pomoc innym są czymś zupełnie prestiżowym w odniesieniu do rynku MLM w Polsce.

Bardzo ciekawa firma. Na rynku powstała w ostatnim czasie duża konkurencja, a dzięki takiemu programowi DRB ma szansę się wybić.

Może rozjaśnię na jakiej zasadzie to działa ponieważ miałem wcześniej styczność z podobną firmą. Firma zajmująca się odszkodowaniami odkupuje szkodę od pokrzywdzonego, najczęściej jest to wypadek samochodowy, ale mogą być to błędy medyczne itp. Płaci pokrzywdzonemu do ręki, a sama sądzi się z ubezpieczalnią. Ubezpieczalnie podczas wyceny takiego odszkodowania proponują zaniżone odszkodowanie. Adwokat który reprezentuje taką firmę udowadnia że jest ona zobowiązana zapłacić za każdy uszkodzony element cenę nowego (nie wyklepanie, czy naprawa, tylko nowy). Linia obrony, którą proponuje adwokat jest skuteczna i firma zarabia w ten sposób. Dlatego te firmy tak chętnie odkupują odszkodowania i walczą o klienta.

p.s.

Witam na forum i pozdrawiam wszystkich!

Edited by kolej