Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, chciałem polecić konto PAMM mojego znajomego, zarabiam z nim już ok. 2 lat i wreszcie po długich staraniach udało mi się namówić go na otworzenie konta pamm w LiteForex. Jest to człowiek z wieloletnim doświadczeniem, którego system  gry nastawiony jest na spokojny wzrost kapitału. Nie jest to kolejny trader, który w ciągu tygodnia robi 1500%, żeby w ciągu jednego dnia stracić wszystko. Więc jeżeli myślisz o milionach w miesiąc, możesz sobie darować (chyba że masz sporą kasę na wejście) :)

Założenia jakie od lat realizuje trader to 5-10% dziennie, brak gwałtownych obsunięć, jak i wielkich wyskoków w stylu 100% w godzinę. 

Nazwa brokera (WWW)|: LiteForex http://www.liteforex.com/pl/
Nazwa konta PAMM: HotForex [150574]

Tak to wygląda po 2 dniach:

Współczynnik Sortino: 1.967438

Aktualny zysk: 11.22%

Maksymalny Względny Spadek 12.51%

Maksymalny dzienny zysk: 8.31%

Maksymalna dzienna strata: --

Średni dzienny zysk: 5.53%

Średnia dzienna strata: --

Zmienność zysku dziennego: 5.53%

Czynnik zysku: 1.45

Czynnik odzysku: 0.9

Średnia z dystrybucji: 463.2

Zapraszam do obserwowania i inwestycji :)

Na koniec tradycyjnie ostrzegam, że gra na forexie może prowadzić do całkowitej lub częściowej utraty kapitału

Edytowane przez wesolutki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

na jakich zasadach podpinamy się do tego konta ?

Jaki podział zysków jest pomiędzy traderem a klientem ?

@wesolutki ok, już mam

Kapitał managera: 222.43 USD Minimal Depsoit: 0.00 USD Współczynnik Sortino: 1.967438 Aktualny zysk: 11.22% Maksymalny Względny Spadek 12.51% Maksymalny dzienny zysk: 8.31% Maksymalna dzienna strata: -- Średni dzienny zysk: 5.53% Średnia dzienna strata: -- Zmienność zysku dziennego: 5.53% Czynnik zysku: 1.45 Czynnik odzysku: 0.9 Średnia z dystrybucji: 463.2

napiszę tak: trochę skromny ten budżet menedżera trochę ponad 200$ nie przekonuje i tylko jeden podział 50/50 bez względu na wysokość własnego kapitału... jakoś nie przekonuje. Może napisz coś więcej o koledze, tzn. od kiedy handluje może jakieś statystyki, bo w sumie polecasz ale nie ma tu nic poza twoim słowem. No i trochę śmiesznie wygląda to:

Założenia jakie od lat realizuje trader to 5-10% dziennie,

5-10% dziennie ? i wieloletnie doświadczenie ? Biorąc pod uwagę że zyskuje taki procent to zabawnie wygląda jego konto liteforex z tak śmiesznie niskim kapitałem...

Mnie twój post nie przekonuje.... daj więcej info może wtedy zyskasz klienta chociaż na próbę

Edytowane przez mariuszketrzyn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zasady podpinania takie jak przy każdym innym, zakładasz konto inwestycyjne, wyszukujesz tradera HotForex i gotowe. Podział zysków jest 50/50 jednak w przyszłym tygodniu (bo raz na tydzień można zmieniać ofertę) do 1000$ zostanie 50/50 natomiast od 1000$ będzie 55% dla inwestora i od 5000$ będzie 65% dla inwestora. W razie czego kontakt do tradera: USUNIETO (oczywiście jest polakiem). Tutaj też można pisać ale nie zawsze będę w stanie odpowiedzieć więc lepiej będzie u źródła :)

Nie ma na chwilę obecną kwoty minimalnej do wejścia. 

Edit---

Widzę, zdążyłeś edytować :) Generalnie budżet nie ma  tu większego znaczenia bo trader gra u polskiego brokera a liteforex został założony w większości na moją prośbę aby wygodniej było zarządzać moją kasą i naprawdę nie ma potrzeby przenoszenia dużego kapitału. Ciężko mi dać więcej info bo nie mam wglądu do jego konta. Jedyne co mogę to polecić bo sam inwestuję. Jeżeli Cię nie przekonuje, poczekaj, poobserwuj, sam zobaczysz. Możesz też napisać bezpośrednio do tradera (Piotr, tak na marginesie) wtedy może dowiesz się więcej :)

Zabrania się zamieszania form kontaktu w postach tematów dyskusyjnych.

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok, więc spróbuję się skontaktować z traderem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słowo wyjaśnienia. Poszła reklamacja do liteforex ze względu na sl, który kompletnie nie zadziałał. Nie podczas danych czy dużego ruchu, cena poprostu powoli go przekraczała i szła sobie dalej. Konto zostało zamknięte do czasu wyjaśnienia przez lf. Sprawa została wyjaśniona, kasa zwrócona konto niestety musiało być nowe Forex4you [151504]. Kontakt na profilu. Zapraszam:)

---Edit

Oferta miała być od początku inna ale system nie zawsze działa tak jak powinien... Skopiował stara jako nową, więc dopiero za jakieś 14 dni będzie nowa oferta (jak zejdzie blokada na zmianę). Dostałem informację że oferta będzie nastepująca:

Domyślna - 50%

>= 1000$ - 45%

>= 2500$ - 40%

>= 5000$ - 30%

Po wejściu nowej oferty, podłączenie z min. 50$. To tyle, reszta pytań odnośnie gry itp. to zapraszam do kontaktu bezpośrednio z tradrem:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli można wiedzieć co tym razem się stało z kontem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry, że tak długo nie odpisywałem ale byłem niedostępny. Trader jest na urlopie od poniedziałku zaczyna. Jak tylko się coś dowiem wrzucę tutaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wreszcie się doczekałem :D 

XTR [156664]

Serdecznie zapraszam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widząc z jakich firm korzysta ten niby trader wogóle ograniczył bym zaufanie do jego umiejetnosc traderskich poniewaz swiadczy to o jego malej znajomosci tego rynku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trader korzysta z mforex, coś nie tak z tą firmą? A tak w ogóle to jak możesz widzieć z jakich firm korzysta? Szklaną kulę ci z pralni oddali? Powody otwarcia dodatkowego konta w lf napisałem w pierwszym poście, tak wiele wysiłku kosztuje przeczytać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta