Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Szulim90

PAYEER - procesor płatniczy o nowym obliczu - www.payeer.com

Recommended Posts

Witajcie,

Chciałbym przestawić dzisiaj nowy procesor płatniczy, ktory od niedawna zdobył bardzo duża popularność. Aktualnie jest akceptowany przez większość szanujacych sie serwisów inwestycyjnych oraz przez większość nowych programów.

Czym sie wyróżnia na tle innych procesorów?

Otóż przede wszystkim posiada funkcje wymiany miedzy różnymi innymi procesorami , ja np przesylalem sobie srodki z PerfectMoney i koszt wymiany był praktycznie niezauważalny - można powiedzieć ze 1:1 :)
Akurat inne procesory to koszt 1-2% za przelew.

Koszty związane z zakupem waluty bezpośrednio z konta bankowego to tylko 1.5%

Poza tym posiada rozbudowany system bezpieczeństwa w tym powiadomienia SMS gdy przychodzi nam przelew :)

Moje doświadczenia zaczęły sie z nim niedawno, po ostatnich perturbacjach z PerfectMoney stwierdziłem ze lepiej przerzucić sie na coś swiezszego i akurat Payeer wydał mi sie całkiem niezła opcja - przede wszystkim niskie opłaty i bardzo dobrze rozbudowana strona.

Wydaje mi sie ze ten procesor to przyszłość jezeli chodzi o szanujace sie programy wiec na pewno bedzie przydatny :)

Na pewno dużo osób już z niego korzysta, ale zapraszam do rejestracji jezeli ktoś jeszcze tego nie zrobił

http://payeer.com

Pozdrawiam i życzę udanych transakcji :)

Edited by pepperoniss

Też przeniosłem cześć środków na Payeera i nie żaluje, każdy szanujący się projekt powinien akceptować ten procesor płatniczy.

moze poza tematem, ale czy cos powaznego dzieje sie z PM? bo jakos mnie to chyba ominelo

Nic dobrego, ostatnio nie działał 2 dni a nawet maila nie wysłali z wyjaśnieniami.

Niestety nic nie wiadomo, jest to całkiem niespodziewana sytuacja ale ostatnio miałem mało czasu żeby szukać informacji.

Payeer juz działa, niestety kolejna, nieudana próba dodania kart płatniczych.

Szkoda, bo pewnie w przyszlości będzie więcej takich sytuacji jak dziś.

Edited by TeamFactory

Czy polecacie Payeer dla osoby początkującej z małym kapitałem? Szukam czegoś co ma małe prowizje i jednocześnie jest używane w różnych HYIPach. Próbowałem znaleźć na stronie payeer i nigdzie nie ma o tym informacji, ale wolę zapytać dla pewności, czy prowadzenie tam konta jest darmowe i jedyne opłaty to prowizje za przesyłanie pieniędzy?

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Hej karol540,

Payeer to dobre rozwiązanie ale nie tak często stosowane jak inne procesory np STP. Ja go używam od dawna, przeważnie do Goldenchase i działa bez zastrzeżeń. Jedynie wypłaty to najpierw musisz zrobić na inny procesor na Payza a później na konto bankowe lub wymienia się w kantorku u nas na forum. Ja wymieniam się mbank/Payeer wiec jak coś zapraszam :-)

Dziękuję za odpowiedź ;)
A jak dokładnia wygląda taka wymiana w w forumowym kantorku? Ja wpłacam komuś pieniądze na kontu np. a mBanku, a ktoś mi przelewa dolary na konto w payeer? Czy między klientami payeer przelewy są darmowe?

Ten procesor jest bardzo drogi, koszt wymiany potrafi sięgac 5-7 % wypłata środków też nie jest tania. Ogólnie stworzony moim zdaniem typowo do hyipów...

Wymiana z konta Payeer na Payeer nie jest droga ogólnie ale wypłaty na konto czy zamiana kasy na inny procesor potrafi być droga. Zalecam wymiany u nas w kantorkach ;-)

Czy u Was też występuje problem z zalogowaniem (po kliknięciu na login nic się nie dzieje)?

Loguje się normalnie, nawet wypłata na Payza poszła pewnie doładowali konto :-)

Źeby nie chlastać się z przelewami na konto, chciałęm zlecić wypłatę OKPay$ na kartę VISA.

Jeśli dobrze kumam, to w tej sytuacji po drodze mam dwie opłaty:

1/ przewalutowanie OKPAy/VISA, dziś to jest 100/89,13 USD,

2/ opłata bezpośrednia przy wypłacie na kartę: 1% + 6,99 USD + PAyeer's fees 2,9%.

W sumie kosztowna zabawa.

Dobrze kumam?

Poprawice mnie jeśłi coś źle zakumałem.

Wypłacał ktoś z Was kasę na kartę?

Czy nie było jakichś niespodzianek przy wypłatach (dodatkowe opłaty) i jak długo trwała akcja od zlecenia do inkasa na karcie?

Zniknęła możliwość wymiany z PM na Payeer? Jeszcze 2 tygodnie temu wymieniałem, a teraz nie mam tej opcji... to tylko u mnie czy procesor ograniczyli swoje usługi?

Edited by Sevran

Czasem tak jest, że nie mają środków na innych procesorach i wymiana jest niemożliwa. Być może w tym przypadku jest podobnie :-)

Kurcze wypłaciłem kilka $$ z PV na PM z myślą przelania ich na Payeer i wrzucenia w inny projekt, a tu cały plan w pidu... :/ Teraz przez weekend pewnie nie zasilą konta, a do poniedziałku/wtorku to 4 dni zwłoki psują mi cały plan :/ Coś nie mam szczęścia. No nic wyszło jak zwykle. 

Tak samo robię jak ty z paidverst na PM i przerzucam na Payeer wczoraj sobie bez problemu przerzuciłem

Jezeli zly temat to przepraszam z gory proszenie o nie karanie jednak nie wiem gdzie zapytac o rzecz ktora mnie aktualnie meczy  

zalozylem konto na payeer zeby przelac srodki w inny program i bylem zalogowany jednak teraz nie posiadam zadnego hasla gdy biore przypomnij mam do wpisania jakis kod ktorego nie znam a na email nic nie przychodzi ; / 

da sie cos z tym zrobic  ? 

Jakaś "sraczka" dzisiaj z Payeer. Nie mogę się zalogować. Próbuję odzyskać hasło,ale mi cały czas wywala mi "Verification code is not correctly entered"

Witajcie

jestem nowy na forum, ale postaram się szybko rozkręcić ;) Może orientuje się ktoś jak to jest przy wpłacie na payeer. Chciałem zrobić przez przelew SEPA w EUR i niby jest 1% prowizji. Wybierając do przelewu sumę 15 EUR podliczyło, że mam wpłacić 27 EUR ktoś wie o co chodzi?

Może powinienem lepiej z karty wpłacać. Będę wdzięczny za rady. Bank ING.

Pozdrawiam

Można zaufać temu procesorowi? Paidverts również dodało go do swoich procesorów płatniczych .