Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Szulim90

PAYEER - procesor płatniczy o nowym obliczu - www.payeer.com

Recommended Posts

Prześledziłem cały wątek i trudno stwierdzić czy można ten procesor obrać sobie jako "jeden z głównych procesorów" do działania. Ktoś ma jeszcze jakieś opinie?:)

Ja akurat lubię ten procesor, sporo na nim zrobiłem wymian i wypłat np z GoldenChase. Bodajże końcem 2014 zmienili cały system i wygląd i powiem, że ciężko było się przestawić na nowy interface. Nigdy nie wypłacałem od nich na zewnętrzne konto i nigdy tez nie trzymałem tam większej gotówki przez dłuższy okres czasu z jednego względu - jest on rosyjskim tworem a z takimi to nigdy nie wiadomo co i ile podziała ;-) Ogólnie jestem zadowolony z niego ale na główny procesor go nie użyłbym. 

a korzystacie z funkcji "polecania" znajomych w tym procesorze? ponoć oferuje 10% od wpłat poleconych? :) Ktoś coś wie więcej na ten temat?

Właśnie otrzymałem od nich kartę prepaid. Czekałem bardzo krótko, dokładnie 7 dni od zamówienia, a szła normalną pocztą z UK  :afro:

Karta jest bardzo tania: 9$. Załadowanie karty też do przełknięcia - 2,9%

Tu jest wykaz wszystkich fees: https://payeer.com/upload/pdf/payeer_mastercard_en.pdf

Na razie uploadowałem w systemie dokumenty do weryfikacji żeby mieć normalne limity.

Jeśli karta będzie działać bez problemów, będzie to super sprawa. Payeera można zasilać na przeróżne sposoby, np. bitcoinami i nie tylko i wypłacać gotówkę w ścianie. :)  

@Jeo; 'a korzystacie z funkcji "polecania" znajomych w tym procesorze? ponoć oferuje 10% od wpłat poleconych?  :) Ktoś coś wie więcej na ten temat?' - Z tymi 10% to chyba lekko przekombinowałeś.

To nie HYIP. ;)

Proszę zerknij na post Kolegi @pijanica, jeśli na przykład za załadowanie karty Kolega ponosi koszt 2,9%, to niby w jaki sposób mają Ci dać 10%...? Hm...?

Od czego niby? ;)

Sprawdzę i dam znać jak się mają sprawy.

edit. Nie musiałem zbyt długo szukać... ;)

Detale programu afiliacyjnego są bardzo atrakcyjne, warto przyłożyć się do promocji, ale na pewno nie jest to tyle, ile wymieniłeś powyżej. ;)

Wynoszą więcej, niż wartość podana przez Ciebie, ale... są to % od kwot pobieranych przez Payeer, a nie od fizycznie wpłacanych przez użytkowników kwot.

Edited by TRex4eX

Właśnie otrzymałem od nich kartę prepaid. Czekałem bardzo krótko, dokładnie 7 dni od zamówienia, a szła normalną pocztą z UK  :afro:

Karta jest bardzo tania: 9$. Załadowanie karty też do przełknięcia - 2,9%

Tu jest wykaz wszystkich fees: https://payeer.com/upload/pdf/payeer_mastercard_en.pdf

Na razie uploadowałem w systemie dokumenty do weryfikacji żeby mieć normalne limity.

Jeśli karta będzie działać bez problemów, będzie to super sprawa. Payeera można zasilać na przeróżne sposoby, np. bitcoinami i nie tylko i wypłacać gotówkę w ścianie. :)

Czyli tą kartę można zamówić bez weryfikacji konta ? wypłacałeś już z tej karty jakieś pieniądze ? wszystko działa ok ?

Tak, kartę można zamówić bez weryfikacji. Jeszcze jej nie używałem, jakoś nie nam środków na payeerze.

Poza tym ciągle czekam na weryfikację dokumentów, bo bez niej limity są tak niskie, że używanie karty nie ma większego sensu. 

Dzięki Trex4ex moje niedopatrzenie :) Czy poelcam? Zrobiłem reklame tego procesora w MPA i tyle :P

czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym polega zarabianie na poleconych w Payeer? czy jakakolwiek transakcja poleconego dadaje mi 10% prowizji tej transakcji?

Masz podany wyżej link. Masz tam wszystko dokładnie opisane.

@up Udało Ci się już cos zarobić z Payeer? :D

yślałem, że ktoś praktycznie i po polsku mi to wytłumaczy, np. zarejestrował się do mnie gość i wykonał jaką transakcję na 25$ (zapłacił tyle do programu jakiegoś tam) ... co ja mam z tego? bo jak na razie nic na swoim koncie nie widzę ...

@nesjorx: Ale co tutaj tłumaczyć, skoro wszystko jest jasno opisane na stronie?

Wystarczy wziąć kalkulator, uruchomić wybraźnię i sam sobie policzysz ile i w jakiej sytuacji jesteś w stanie zarobić.

----

@Jeo: Mnie udało się parę groszy przytulić, mimo tego, że praktycznie nigdzie tego nie reklamuję, a jedynie podsyłałem linki znajomym i partnerom z programów w których braliśmy razem udział.

To temat zdecydowanie bardziej długoterminowy.

Ma sens na przykład postawienie 'vloga' z instrukcjami 'step by step' do każdego z procków, w tym i do P.

Idealnie jeśli w kilku językach.

Ludziska nieraz błąkają się po necie szukając odpowiedzi na to jak na przykład zasilić konto na procku, jak zamówić kartę, jak zrobić wypłatę na konto bankowe, ile to wszystko kosztuje, itp.

Można w dłuższej perspektywie zarobić przy tej okazji wymierne kwoty.

rewelacja ... dzięki za pomoc ... trzeba było już nic nie pisać, albo napisać, żebym się od dolił

@TRex4eX no rozumiem, ja dopiero jak się ogarnę z uczelnią to mam zamiar parę filmików porobić :)

Dziś, po 6 dniach, doszedł przelew swift na konto payeer.
Kwota jaką wysłałem z banku, to 110 USD + 45zł za opłatę telekomunikacyjną oraz prowizję.
Dziś widzę na koncie payeer kwotę 74.85$. Czy opłaty są aż tak horrendalnie wysokie? Czy zaszła gdzieś pomyłka?  :unsure: 

Jestem świeżym użytkownikiem payeera. Może tylko pierwszy przelew był tak drogi?
Czuję, że ten rosyjskojęzyczny procesor nie gra za czysto. Nigdzie nie mogę doszukać się bardziej szczegółowych informacji na temat fees. :wacko:

Edited by ozik

Bo takich procesorów jak Payeer nie zasila się przelewami. Od tego są kantory. Proponuję też rozpatrzyć opcję zakupu bitcoinów na giełdzie i późniejszą wymianę na walutę Payeer. Taka transakcja zwykle wychodzi dużo taniej niż przelew zagraniczny, no i przebiega o wiele szybciej.

@nesjorx: 'rewelacja ... dzięki za pomoc ... trzeba było już nic nie pisać, albo napisać, żebym się od dolił' - Nie kumam dlaczego się 'iskrzysz'. 

Stawki w % masz podane w opisie programu partnerskiego, a ile zarobisz to już zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania.

Czego oczekujesz...  że ja, albo ktoś inny napisze Ci że 2 x 2 = 4?

Sorry stary ale nie łapię o co Ci chodzi...

---

@Jeo: '@TRex4eX no rozumiem, ja dopiero jak się ogarnę z uczelnią to mam zamiar parę filmików porobić  :)'

---

@nesjorx: Kolega powyżej załapał bez pudła. Ogarnij temat, daj coś od siebie, popracuj nad tematem, a zarobisz.

A ile...?

Sorry, ale tak postawione pytanie jest 'z deka' bez sensu..

'bo jak na razie nic na swoim koncie nie widzę ...' - I nie zobaczysz, dopóki ten, czy ów nie zacznie aktywnie z tego konta korzystać.

---

@ozik: 'Jestem świeżym użytkownikiem payeera. Może tylko pierwszy przelew był tak drogi?

Czuję, że ten rosyjskojęzyczny procesor nie gra za czysto. Nigdzie nie mogę doszukać się bardziej szczegółowych informacji na temat fees.  :wacko:' - P. to nadal niszowy procek. 

Jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać, to kupuj/sprzedawaj za pośrednictwem kantorów, tak oficjalnych, jak i nieoficjalnych, jak np. na naszym forum.

Ewentualnie, jeśli 'bramka nr 1' jest zbyt kłopotliwa, rozważ przejście na inny procek, którym łatwo się obraca w hyiposferze.

Edited by TRex4eX

Bo takich procesorów jak Payeer nie zasila się przelewami. Od tego są kantory. Proponuję też rozpatrzyć opcję zakupu bitcoinów na giełdzie i późniejszą wymianę na walutę Payeer. Taka transakcja zwykle wychodzi dużo taniej niż przelew zagraniczny, no i przebiega o wiele szybciej.

Chciałem skorzystać z czegoś "nowego", taka chwilowa odskocznia od PP i Payzy. Nie spodziewałem sie, że po drodze zginie tyle kasy.

Wczoraj zapytałem się supportu, co się stało, że dostałem taką kwotę, odpisali:

Dear user, 

We received only 74.85 $

Please ask your bank about extra fees.

Best regards,

Support service. 

Well, dzięki za odpowiedzi. Następnym razem skorzystam z kantorów. :)

jaki kantor używacie do zasilania procka ?

Większość ludzi na forum wymienia się walutą między sobą. Podpytaj w kantorach forumowych - zwykle szybciej i taniej. 

Chciałem skorzystać z czegoś "nowego", taka chwilowa odskocznia od PP i Payzy. Nie spodziewałem sie, że po drodze zginie tyle kasy.

Wczoraj zapytałem się supportu, co się stało, że dostałem taką kwotę, odpisali:

Well, dzięki za odpowiedzi. Następnym razem skorzystam z kantorów. :)

Witam, przelewałeś z walutowego konta w usd ? Jaki bank, sprawdzi się w cenniku...

Witam ja niestety musiałem nauczyć się na swoim błedzie apropo przelewów zagranicznych ;) przelew na 50$ i koszty okolo 80 zł (40zł ING zabrało za przelew i prawie tyle samo Payeer) , no ale cóz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko jeszcze bardziej zaczytać sie na tym forum aby niebyło kolejnych wpadek ;)

Z kartą ? chodzi o wypłacanie z bankomatu ? płacenie nią ? czy jeszcze cos innego ? ;)