Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Szulim90

PAYEER - procesor płatniczy o nowym obliczu - www.payeer.com

Recommended Posts

Warto założyć payeer polecacie go ? Jak wygląda weryfikacja ile trwa ? Jak sobie radzicie z wypłatami z tego procesora

Warto. Wypłaty to przede wszystkim wymiana w kantorach tutaj na forum. Inne metody są obarczone prowizja.

Hejka. mam pytanie jak wygląda sposób weryfikacji ich po przez dowód osobisty (trzeba zakryć kartką poufne dane) i zostawić same zdjęcie oraz napisać na kartce swój ID Payeera?

Edited by Lion1994

Witam,

Kto wie jak długo idzie przelew Swift z Mbanku  do Payeer? 

ja przelewałem kiedyś tylko kartą , ale straszne opłaty były 

Tak, słyszałem o tych opłatach i o  przewalutowaniach na niekorzyść.

Chyba będę musiał poszukać kogoś do wymiany w "kantorku walutowym".

Czy możecie polecić kogoś kto wymieni pieniądze (dolary lub złotówki) na payeer?

payeer jest dość niszowy , ciężko będzie żeby od razu udało ci się wymienić na forum , mi do tej pory się nie udało , znacznie lepszą opcją jest PM  , ewentualnie advcash , gdzie za niewielką prowizję możesz zamienić PM  na payeer

Edited by karocris

payeer jest dość niszowy , ciężko będzie żeby od razu udało ci się wymienić na forum , mi do tej pory się nie udało , znacznie lepszą opcją jest PM  , ewentualnie advcash , gdzie za niewielką prowizję możesz zamienić PM  na payeer

Dziękuję za rade karocris.

W takim razie zakładam PM

payeer też ci się może przydać ,ale PM  łatwiej kupić lub wymienić w kantorkach , poza tym możesz założyć konto w advcash i przecicić  część pieniądzy z PM  na payeer za niewielką opłatą , 

nie mogę zweryfikować konta, bo nie mam konta w jakiejś śmiesznej aplikacji?

Hej karol540,

Payeer to dobre rozwiązanie ale nie tak często stosowane jak inne procesory np STP. Ja go używam od dawna, przeważnie do Goldenchase i działa bez zastrzeżeń. Jedynie wypłaty to najpierw musisz zrobić na inny procesor na Payza a później na konto bankowe lub wymienia się w kantorku u nas na forum. Ja wymieniam się mbank/Payeer wiec jak coś zapraszam :-)

Napisałeś że wymieniasz w mBanku ale jeśli ja nie mam konta w mBank to czy możliwe jest przelanie na konto innego banku? Np. Alior bo tam mam konto ewentualnie na inny bank. Oczywiście z Payeera. Czy muszę najpierw z procesora na procesor.

Edited by sonia13

Jak przebiega weryfikacja w tym systemie? czy także robią trudności jak OK Pay?

Kilka razy przewinęło się na wątku że ktoś ma ktoś zamówił kartę PAYEER.

Nigdzie nie znalazłem żadnych informacji/recenzji z używania takiej karty. Czy ktoś wypłacał taką kartą pieniądze z bankomatu? Czy są jakieś dodatkowe opłaty/prowizje, czy można jej używać do zakupów w internecie ?

procesor ogólnie fajny tylko prowizje bandycko drogie :)

Wczoraj wymieniałem payza na payyer. Z wielkim bólem serca to robilem, bo koszta są naprawdę kosmiczne

Witam. Czy jest mozliwosc przeslac pieniadze z payza na payeer? Jeśli tak to prosiłbym o pomoc :)

Za pomocą wymian tylko w "kantorze" . Czeka się przeważnie kolo 1- 2 dni roboczych. Ale prowizje są niemale

Po raz pierwszy od bardzo dawna zajrzałem na swoje konto na P.

Chciałem doczytać sobie informacje nt. kart płatniczych MC. Do wyboru są niby trzy Platinum/White, Platinum Black i MC Business

.... ale kiedy próbuję przejść do zamówienia, to za każdym razem 'przewala' mnie na ten sam formularz, czyli do zamówienia karty MC Platinum bez oznaczenia, czy to będzie White, Black, czy Business, niezależnie do tego, na którą ikoną na początku nacisnę.

Opłaty (te które zdążyłem wyłapać) są znośne, ale w żadne sposób nie jestem w stanie 'ogarnąć', dlaczego ma miejsce sytuacja jak wyżej, w związku z tym, nie jestem w stanie dociec różnic między poszczególnymi kartami.

Szczegóły w załącznikach.

Dajcie znać, jeśli macie w tej kwestii jakieś doświadczenie, zamawialiście ww. karty i wiecie jakie są między nimi różnice.

post-462-0-55911400-1488712831_thumb.jpg

payeer_mastercard_en.pdf

Ja mam kartę Payeera i obecnie wykorzystany limit na wypłaty z bankomatów. Jeśli chodzi o prowizje to jest ich trochę... zaczynamy od zasilenia karty 2,5% + 0,99$ dalej 3,5$ za wypłatę z bankomatu plus 2,5% za przewalutowanie. Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe to mamy tu jedynie prowizję 2,5% za przewalutowanie.

Co do Twoich problemów @TRex4eX to wydaje mi się, że dostępna jest tylko jedna karta ;)

@Kebab: ok., kumam, dzięki za info. ;)

wiatm , mam takie pytanko bo przy wpłacie depozytu na Nordebank nie wybrałem BTc i nalicza mi na Payeer  i czy da sie to zmienic jesli nie to jaki program polecacie do wypłat Payeer i czy da sie zas pozniej pzrelac na BTC?

W Nordebank wypłacasz takim procesorem jakim wpłaciłeś, chyba że Twój polecony wpłacił innym to wtedy musisz wypłacić na ten sam.

W Payeer nie ma programów do obsługi, konto obsługujesz poprzez stronę Payeer.com, tam jest możliwość przewalutowania na BTC i przelania na inny portfel.

A ja mam pytanie czy ktoś jeszcze ma problemy z mailami od Payeer? Od kilku dni nie dostaje powiadomień o wpłatach i nie mogę zalogować się z innego urządzenia ze względu na kod weryfikacji, który nie przychodzi...

myślałem, że tylko ja mam problem i mailem, bo mam konto w interii, pomyślałem, że interia blokuje ... od 3 tygodni nie mogę wejść na konto w payeer, bo nie dochodzą  maile autoryzacyjne

Dzień dobry!

Mam dwa pytania dotyczące Payeer. Jeśli by ktoś mógł pomóc to proszę, żeby odpowiedział na pytania. ;-)

1. Czy można dodać środki z karty na Payeer na niezweryfikowanym koncie?

2. Czy jeśli raz doładuje konto na Payeer z karty to ona już będzie zapisana? Chodzi mi o to, że jakby ktoś swoją kartą zasilił moje konto na Payeer to ta karta będzie zapisana czy nie pozostawi żadnego śladu.

Z góry dziękuję