Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Szulim90

PAYEER - procesor płatniczy o nowym obliczu - www.payeer.com

Recommended Posts

Hej, ja jak robiłem pierwszy depozyt to niestety musiałem czekać na weryfikację i było to jakieś 24h~. Przy drugim depozycie musiałem ponownie wsutkiwać wszelkie dane karty, więc nie jest ona raczej zapisywana.

Czy do pełnej funkcjonalności konta Payeer muszę mieć zweryfikowane konto i wyrobioną kartę Payeer?

Witam

mam pytanie odnosnie transakcji na wieksze kwoty za pomocą karty payeer. czy jeżeli będą regularne wysokie wyplaty z bankomatów w Polsce to czy jakieś skarbówki czy giif itp mogą mieć w nie wgląd?

1. Ja nie mogę zweryfikować mojego konta payeer - dałem im już prawko, fakturę za kupione paliwo i fakturę za abonament telefoniczny w play. Wszystko odrzucają

2. Napisali mi, że nawet jak zweryfikuję konto to i tak nie można robić wpłat i wypłat przelewami bankowymi, doradzali mi wpłacać przez kartę VISA - gdzie kompletnie nie wiem jak i co to za metoda (po co te utrudnienia?)

3. Czy ktoś chciałby sprzedać mi jakieś waluty na konto payeer wzamian za normalny przelew? bo już nie wiem sam jak tam wpłacić kasę.....

payeer to bardziej niszowy procesor , trudniej coś wymienić , poza tym odradzam doładowanie kartą , opłaty są zabójcze

U mnie weryfikacja konta przebiegła bez żadnego problemu - natomiast doładowanie konta przez karte mastercard np kwota 20$ to pobieraja Ci 1,35$ wiadomo czym większa kwota tym większe prowizje chore to trochę, ale co zrobić  <_<

• wypłate na swoje konto bankowe chciałem zrobić, ale podejrzewam że coś źle robiłem i anulowali mi ciągle także na chwilę obecną dałem sobie z tym spokój.

•