Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

Regulamin targowiska

Recommended Posts

REGULAMIN DZIAŁU "TARGOWISKO"

Zasady


1. Targowisko podzielone jest na dział wymiany walut i oferty. Dział wymiany walut posiada poddział Kantorek limitowany gdzie ofertę wymiany/zakupu/sprzedaży waluty może złożyć każdy forumowicz, który posiada min. 20 postów. Jak sama nazwa mówi kantorek ten posiada limit kwotowy oferty - $100 lub równowartość w innej walucie/kryptowalucie dla jednego systemu płatności. Limit dotyczy wszystkich założonych i aktywnych ofert użytkownika. Aby móc oferować wymianę walut bez limitów, należy dokonać upgrade konta do co najmniej statusu PREMIUM.

Aby móc założyć ofertę wymiany/kupna/sprzedaży o charakterze stałym (założyć oddzielny kantorek) należy posiadać co najmniej status VIP.

2. Oferta zakupu, sprzedaży lub wymiany walut musi zawierać informację o rodzaju transakcji (kupno, sprzedaż, wymiana), kwotę i rodzaj e-waluty (oznaczony prefixem). W tytule tematu podajemy rodzaj waluty i kwotę.

3. Do składania ofert związanych z poszukiwaniem inwestora/wspólnika służy dział szukam inwestora/wspólnika. Aby zakładać tematy w tym dziale należy posiadać co najmniej status PREMIUM.

4. Jeżeli oferta nie będzie aktualizowana przez 30 dni to może ona zostać zamknięta/ukryta. Prosimy również o poinformowanie użytkowników kiedy oferta przestaje być aktualna.

5. Na ofertę w dziale walut odpowiadamy poprzez prywatna wiadomość. Po zawarciu transakcji możemy podzielić się swoją opinią i doświadczeniem wymiany/zakupu/sprzedaży z autorem oferty albo poprosić o aktualizację oferty.

6. Do składania innych ofert służy dział oferty. Oferta musi mieć dodany odpowiedni prefix (słówko opisujące ofertę) oraz opisany przedmiot oferty również w tytule. Dla osób nie posiadających wykupionej subskrypcji możliwe do złożenia oferty to (prefixy):

- kupię
- poszukuję usługi
- szukam mentora (bez oferty refbacku!)
- szukam pożyczki
- za darmo
- zamienię
- inne (oferta nie może mieć charakteru odpłatnego)

osoby z wykupioną subskrypcją mogą ponadto zakładać tematy z prefixami:

- sprzedam
- oferta mentora
- oferuję pożyczkę
- usługa
- inne (oferta może mieć charakter odpłatny)

7. Zakazane są oferty zawierające ofertę refbacku czy innych korzyści bonusowych związanych z zapisem.

8. Administracja ma prawo do interpretacji tego regulaminu pod kątem akceptacji oferty lub jej braku.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×