Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

PanInwestor

[K]antor [W]ymiany [W]alut # STP # PayPal # PM # Payza # Payeer # Payoneer # mBank # ING # Meritum

Recommended Posts

Dostępne środki:

SolidTrustPay (STP)_: 0 USD

Payeer___________: 0 USD

PerfectMoney (PM)__:  121 USD

Payza____________: 121 USD (tylko sprzedaż, nie skupuję)

OKPAY___________: 0 USD

PAYPAL___________: 700 USD 

BITCOIN__________: 16 BTC

PAYONEER________: 59 USD

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

### Kupię dolary na każdy z wyżej wymieniony procesor ###

##### Oferty proszę kierować bezpośrednio na PRIV #####

Kilka zasad bezpiecznej wymiany dla każdej ze stron: klik

Zapraszam!

W takiej formie nie wymieniam. Taka transakcja to idealna opcja dla wszelkiej maści oszustów ;-)

Dostępne środki:

SolidTrustPay (STP)_: 0 USD

Payeer___________: 0 USD

PerfectMoney (PM)__:  0 USD

Payza____________: 48 USD (tylko sprzedaż, nie skupuję)

OKPAY___________: 0 USD

PAYPAL___________: 1050 USD 

BITCOIN__________: 19 BTC

PAYONEER________: 0 USD

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

### Kupię dolary na każdy z wyżej wymieniony procesor (oprócz Payza) ###

##### Oferty proszę kierować bezpośrednio na PRIV #####

Kilka zasad bezpiecznej wymiany dla każdej ze stron: klik

Zapraszam!

Edited by PanInwestor

Witam, może mi pan podać maila albo jakieś gg na priv? Chcę drobną wymianę 20pare $. Czekam i pozdrawiam. ( Nie mogę do Pana napisać pw)

@Paninwestor zgłosił informację, że z tym @biterson nie zawierał żadnej transakcji więc stanowi ona albo pomyłkę albo fake. W każdym razie w kontaktach z tym userem należy w mojej ocenia zapalić żółte światło.

• Like 1

Skrill u pana mozna zakupic? Chodzi o pln/usd

Witam mam 100pln na PP i potrzebuje $ payeer , jest Pan zainteresowany ?

Malisz priv ;) mam 25$ na payer za poleconego

Edited by Bielu

Witam mam 33$ na Payeer, potrzebuje wymiane w PLN na konto ING Banku

:offtopic:

Edited by pepperoniss

:offtopic:

Edited by pepperoniss

Hej, mam 36.9$ na PayPal, istnieje możliwość wymiany na $Payza lub BTC

Potrzebuje 21$ na PM. Miało być na priv szybciej jednak brak odpowiedzi.

.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ KANTOR CHWILOWO NIECZYNNY ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Edited by PanInwestor

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By marek505
      Xoom to usługa płatnicza od Paypala.
      Dzięki, której możemy szybko i bezpiecznie wysyłać między narodowo pieniądze np. Z Wielkiej Brytanii do Polski itd.

Jako że Xoom to nowa oferta giganta PayPal to oferuje bonus w wysokości 25 euro lub usd na konto Paypal.
      Aby otrzymać Bonus, należy zarejestrować się, używając linku afiliacyjnego. Konto najlepiej stworzyć z funkcją, zaloguj się za pomocą Paypal. ( w razie błędu można też stworzyć konto na ten sam e-mail co PayPal i później zalogować się poprzez PayPal.)
      Miło będzie jak skorzystacie z mojego linku:
      https://refer.xoom.com/s/mareczek505?share_id=6756324130811306391

Następnie wysłać przelew na kwotę minimum 51€ + opłaty. W sumie wysyłamy 53 Euro z opłatami na konto docelowe. (Revolut Lub Monese)
      Po transakcji na nasze konto PayPal dostaniemy 25 Euro jako bonus!
      Przelew możemy wysłać sami do siebie na konto lokalne w formacie, jaki jest w Wielkiej Brytanii (sort code i numer konta) wykorzystać możemy: Revolut lub Monese, ja preferuje Monese z uwagi na to, że w Revolut pojawił się mały niuans typu, że konto lokalne (nie SEPA) jest w banku Lloyds i należy podać numer referencyjny rachunku, a w Xoom nie mamy możliwości podania tytułu przelewu. 
      Jeśli ktoś nie posiadacie Monese zapraszam do  otworzenia rachunku: https://monese.com/eu/ i skorzystania z mojego promo kodu: MAREK438 , dzięki niemu otrzymasz dodatkowo 15 Funtów na Monese jako bonus, za zamówienie karty i wykonanie pierwszej transakcji. (karta jest całkowicie darmowa, wystarczy wybrać taką opcje)

Wracając do przesłania środków przez Xoom na konto docelowe - to najlepiej jest, gdy za przelew płacimy kartą.
      Ważne jest to, aby do rejestracji użyć tego samego e-maila, który jest przypisany do twojego konta PayPal, później zaloguj się do Xoom za pomocą PayPal. Teraz wybierz przelew do "Wielka Brytania" Ustaw kwotę do wysłania, min. 51 EUR. Automatycznie zostanie dodana opłata za transakcję 1.99 EUR Docelową kwotę, jak i walutę odbioru płatności pozostaw jako GBP Następnym krokiem to wybór opcji "Wpłata na rachunek bankowy" W nazwie banku wybierz "Inne"  Jeśli posiadasz rachunek GBP w Revolut, wpisz nazwę banku "Revolut td" Jeśli posiadasz rachunek GBP w Mosese, wpisz nazwę banku "Monese Ltd"  Wpisz 6-cyfrowy numer rozliczeniowy i 8-cyfrowy numer rachunku. Znajdziesz je w aplikacji Rovolut/Monese w szczegółach konta. (UWAGA: nie używaj rachunku jeśli należy podać numer referencyjny w tytule przelewu) Dalej wpisz dane odbiorcy przelewu. Powinny to być to Twoje dane osobowe lub osoby do której przelew wysyłasz. Dalej dodaj kartę debetową/kredytową, którą wykonasz przelew. Jeśli założyłeś konto z PayPal, w tym miejscu będziesz mógł wybrać saldo Twojego konta PayPal zamiast karty. (Nie zawsze jest widoczna ta opcja z PayPal) Weryfikujesz wszystkie podane dane i wysyłasz przelew.
      Przelew powinien zostać zrealizowany w ciągu 3 dni roboczych. Wypłata premii na Twoje saldo PayPal maksymalnie w ciągu 7 dni.

Jeśli są jakieś problemy, pytania i spostrzeżenia piszcie, wszystkie uwagi mile widziane. 

• By Pawelek1983
      Witam przedstawiam Wam grę ekonomiczną podobną do market glory w której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Większość możliwości jest podobna do market glory czyli mozemy:

- założyć własną firme ( 2 są bezpłatne) 
      - pracować ( raz na 4h)
      -kupować akcje
      - walczyc w wojnach międzypaństwowych
      -kupować/sprzedawać dobra materialne

Nasze zarobki zależą od poziomu produktywności i energii.Enrgię można podnieść kosumujac dobra materialne oraz kupujac ubranie czy wynajmujac dom.
      Od rzadu dostajemy premie po przepracowaniu 3 pełnych dni w tej chwili jest to 1000 pln ( kwota jest uzalezniona od naszej energii oraz produktywnosci)
      w grze zarabiamy w pln , ktore mozemy wymienic na gold a gold na euro
      w tej chwili 1 gold to 63,294pln
      a 1 euro to 62.28 gold
      minimalna wypłata to 20 euro
      minimalna wpłata to 1 euro

Jeśli ktoś grał w anno lub market glory to podejrzewam, że tu nie będzie miał najmniejszych problemów.
      tu macie reflinka
      https://myprofitland.com/game/parwelcia

Jestem w grze od niedawna jednak zawsze postaram sie pomóc

Ważne jest także aby zrobic weryfikacje kata dodajac jakies zdiecie oraz aby zrobic weryfikacje telefoniczna ( bezpłatna) zajmuje to tylko kilka minut, weryfikacja jest potrzebna do odbioru bonusu po przepracowaniu 3 dni
      mając 55% energii można pracować w godzinach nadliczbowych

• By Lincoln
      IOTA
      https://iota.org/

Co powiecie na temat tego nowego altcoina ? 
      Rzadko się zdarza żeby nowe krypto pojawiało się na Bitfinex i było wymienne na USD a volume pierwzych 24h wynosił powyżej 11 tyś. BTC. Co ciekawe nie ma pobierania fee a wielkość bloku jest nieograniczona.
      Jak myślicie warta zainteresowania ?
    • By evans666999
      Jak w temacie, sprzedam w.w. kwotę $ STP w zamian za PLN. 

• Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
    • Bux na skrypcie BitScript.

dane dla konta Standard
      ilość reklam : 8
      wartość: 3 - 1 satoshi
      klik poleconego: 10%
      max. DR: No limit
      max. RR: //////
      minimum do wypłaty: 200 satoshi
      metody wypłat: FaucetPay
      czas oczekiwania: Instant
      odstęp między wypłatami: 0
      dzienny zarobek: 20+ satoshi

link polecający: ADSATOSH  
    • COINBASE - Dzięki koncie na tej platformie można w łatwy sposób zacząć przygodę z kryptowalutami a dodatkowo co jakiś czas zdobyć darmowe kryptowaluty Moim zdaniem bardzo dobry kantor, systematycznie dodaje możliwość QUIZow, gdzie możesz zbierać kryptowaluty nawet za kilka stówek! Chociaż ostatnio jest głośno wokół stable coinów jak Theter. Jego konkurentem jest USDC, który znowu jest powiązany z Coinbase  https://www.centre.io/usdc https://www.coinbase.com/pl/usdc Coinbase już w 2012 roku pojawił się z radykalnym pomysłem, że każdy, niezależnie od miejsca, powinien być w stanie łatwo i bezpiecznie wysyłać i odbierać bitcoiny. Dziś oferują zaufaną i łatwą w użyciu platformę dostępu do kryptowalut. Coinbase też oferuje swoje usługi instytucją, które jak można się tego spodziewać nie są łatwym klientem. O coinbase: https://www.coinbase.com/pl/about Każda platforma jest tak dobra jak długo nie dzieje się nic złego, dlatego zakupione kryptowaluty warto trzymać na swoich portfelach i najlepiej, aby to był portfel sprzętowy taki który nie ma cały czas ekspozycji w internecie. Obecnie można korzystać też z quizów i zdobywać darmowe kryptowaluty.   Kto nie ma konta, a chce mieć okazje zbierać nagrody z quizow można założyć tutaj Ref: https://coinbase.com/join/porwo_r?src=ios-link Czysty Link: https://coinbase.com #Coinbase #Quiz #Aleph #Coinbase #Quiz #Aleph  
    • Dziś dla was konkretny update, bo w bitpanda dużo się dzieje. Ogólnie mam takie wrażenie że Bitpanda we Wiedniu to takie Crypto com w Londynie co można zobaczyć na tym wideo Dziś spojrzymy jakie benefity płyną z posiadania tokenu Best 2.0. Ja token posiadam od bardzo dawna, praktycznie od chwili jego pojawienia się na Bitpanda. A mój wpis tutaj pojawił się w październiku 2018 roku. Czym dziś jest token BEST 2.0     BEST to token ekosystemu Bitpandy, dzięki któremu rosnąca społeczność milionów użytkowników Bitpandy może otrzymać szereg nagród i korzyści w naszym ekosystemie. BEST to program lojalnościowy Bitpandy. Mówiąc krótko, im więcej BEST posiada dany użytkowników, tym więcej nagród może otrzymać. Z technologicznego punktu widzenia BEST jest emitowany na łańcuchu blokowym Ethereum jako token ERC20. Łącznie stworzono 1 miliard BEST (liczba ta nigdy nie zostanie zwiększona), a 500 000 000 tokenów BEST zostało zaoferowanych podczas IEO. Pozostała część jest przechowywana przez Bitpandę jako rezerwa. Zebrane fundusze są wykorzystywane do realizacji celów Bitpandy, tj. demokratyzacji inwestycji, dalszego rozwoju platformy i ekspansji na kolejne kraje. Trzymaj BEST odbieraj nagrody : Zyskaj dodatkowo ponad 15% BEST każdego roku.
      Im więcej handlujesz i im więcej BEST posiadasz, tym więcej możesz zarobić. Lojalność zostaje nagrodzona Nagrody BEST są częścią naszego ekskluzywnego programu lojalnościowego, zaprojektowanego po to, aby podarować Ci więcej. To Twój dostęp do ekosystemu Bitpandy i nasz sposób na zaoferowanie ekskluzywnych udogodnień i korzyści dla naszych najbardziej lojalnych użytkowników. Instant Trade Bonus Jako BEST VIP, otrzymasz nagrodę w BEST za każdym razem, gdy handlujesz. W zależności od poziomu VIP, możesz dostać do 0,25% swojego wolumenu handlowego z powrotem w BEST — przyznane natychmiastowo. Na przykład przy inwestycji 1000 € w Bitcoina, dostaniesz 2,5 € z powrotem w BEST. Whitepaper BEST i Bitpanda - https://cdn.bitpanda.com/media/documents/best/best-vision-paper-pl.pdf?_ga=2.219262041.1701957766.1659523761-1455437045.1658913927   Dlaczego ja kupiłem BEST? Jeśli chodzi o to dlaczego zdecydowałem się na jego kupowanie, odpowiedź jest prosta:
      kupiłem go tylko i wyłącznie z sympatii i ciekawości co z niego będzie. Raz zrobiłem większe zakupy- było to 9 lipca 2019 roku w cenie 0.1$/0.09€ za token, wydając 500€ ,otrzymałem fajną kwotę 5555.555… tokenów  gdzie później moja cierpliwość była testowana, bo następstwem tego zakupu był systematyczny spadek ceny tego tokena.   Dzięki temu, że skumulowałem tokeny i jestem aktywnym użytkownikiem platformy Bitpanda, systematycznie wpadają mi jakieś benefity. Wygląda na to, że praktycznie każdy będzie mógł stać się częścią tego ekosystemu, i korzystać z nagród. Wszystko, co trzeba zrobić to trzeba zrobić, to posiadać minimum 10 tokenów BEST i zrobić minimum 1 trade tygodniowo, aby odebrać dodatkowe BEST. Aby w tym uczestniczyć wystarczy: Posiadać konto na Bitpanda Aktywnie korzystać z konta tzn. wykonać minimum 1 trade tygodniowo
      (wiele osób korzysta z pandy, aby robić tam swoje cotygodniowe zakupy) Posiadać na saldzie zaledwie 10 BEST co daje nam VIP level 1 (czyli dziś to jakieś 4.5$) Cotygodniowe „Claimowanie” nagród  
    • Zaktualizuje troszkę temat jeśli chodzi o wypłaty Dziś przyjrzymy się jak wygląda wypłata tokenów SG z aplikacji, na której zbieramy cashback na portfel metamask lub trust wallet. Twórcy tej aplikacji wprowadzili bardzo duże zmiany, a wszystko to aby zapobiec temu by nieuczciwi uzytkownicy nie oszukiwali i nie wypłacali tokenów, które im zostały przyznane, ale nie spełnili oni warunków, by stać się ich właścicielami. Po wprowadzeniu zmian, które miały zapobiec oszustom, aby wypłacić tokeny należy: Posiadać zweryfikowane konto, czyli przejść KYC Podpiąć portfel do aplikacji cashback, na który będziemy wypłacać tokeny Podczas wypłaty zapłacić FEE – To oczywiste, bo wcześniej te fee także było, ale było pobierane z salda tokenów SG. Wypłaty SG są płatne. Dlatego na pokrycie tych kosztów wszyscy dostaliśmy specjalny bonus
      „WITHDRAW FEE COVERAGE”
      Znajdziecie go w historii Płacenie FEE w inny sposób ma pomóc walczyć z nieuczciwymi użytkownikami i płacąc np. karta, która jest podpięta pod sklep Apple lub Google może być podpięta tylko do jednego konta. Czy jednak to coś pomoże ?   Postanowiłem to sprawdzić ! Dziś 2.08.2022 roku o godzinie 14.37 zleciłem testowo wypłatę. Chodzą słuchy, że nie działa. A ja z tego co się orientowałem to w dalszym ciągu użytkownicy oszukują firmę SocialGood wykorzystując do tego apple pay i google pay. Spójrzmy: Za wypłatę 50$ w tokenach SG tj. około 500 szt. zapłaciłem 88.06 zł używając apple pay i revoluta – pewnie zależy od kursu ile to kosztuje, podczas wypłaty pisało, że zapłacę jakoś 16$ Czekam na tokeny, które mają zostać zdeponowane na mój portfel który mam połączony z aplikacją do CashBack. Dam znać jak pojawią się na portfelu. Następnie na Bittrex wymieniłem sobie 220 wcześniej wypłaconych już tokenów SG na 20$ USDT, by pokryć ten koszt. Więc na czysto mam około 280 szt. co daje mi 26$ Niespodzianka, bo wypłata doszła do mnie jeszcze tego samego dnia 2.08.2022 o godzinie 17.18  Aktualnie limit wypłaty to 50$ w SG i wypłatę można zlecić co 24h. Jutro sprawdzę, czy będzie można znowu zlecic.
      Co do tych opłat to nie wiem, czy pamiętacie, ale dostaliśmy tokeny na ich pokrycie. Było to 30 maja i ja otrzymałem 4480 tokenów, gdzie obecnie płace 220 tokenów za 1 wypłatę, bo tyle zamieniłem na USDT na giełdzie by pokryć sobie fee   Szału nie ma, ale w końcu tokeny dostałem za darmo mimochodem kupując produkty, które i tak chciałem kupić na Aliexpress czy Ebay. Tak więc ja nie widzę tutaj żadnego oszustwa, tym bardziej że nawet 1 ich tokenu nie kupiłem na giełdzie a zebrałem je wszystkie za darmo. Szkoda tylko, że przez nieuczciwe osoby nałożyli limity i nie można już wypłacać całości jednorazowo jak to było kiedyś. źródło: https://marekporwol.pl/2022/08/02/social-good-wyplata-sg-na-portfel/ W czerwcu 2022 roku miały też miejsce 2 update, z którymi warto się zapoznać, a znajdziecie je na ich blogu. Jeden z nich to update dotyczący ekosystemu SocialGood
      https://socialgood.inc/socialgood-ecosystem-updates/ Kolejny znowu to update dotyczący algorytmu cashback i tego, że będzie on przyznawany losowo
      https://socialgood.inc/algorithm-update/ Najważniejsze informacje pojawiają się tutaj
      https://socialgood.inc/blog/