Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

LukaszChlebicki

Pytanie, marketing smsowy

Recommended Posts

Witajcie, mam nadzieje że nie naruszam żadnego punktu w regulaminie. Forum jest pełne osób pragnących zarabiać, dlatego chciałbym właśnie tutaj zaoferować cały system do marketingu smsowego. Posiadam urządzenie do wysyłki smsów (17tys na dobe) oraz cały system do obsługi napisany w php. Robiłem to dla siebie dlatego jest to porządna aplikacja. Chciałbym się wszystkiego pozbyć gdyż aktualnie mam inny sposób na zarabianie i może akurat ktoś z Was będzie tym zainteresowany. W razie chęci zainteresowania z Waszej strony opiszę to troszkę szerzej. 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany marketingiem smsowym to polecam specjalnie stworzone do tego platformy. Moja firma korzysta z playsms - świetni specjaliści, którzy pomagją wprowadzić narzędzie w ruch.

Akurat ten rodzaj marketingu jest bardzo specyficzny i jego skuteczność zależy przede wszystkim od grupy docelowej do jakiej chcemy go zastosować. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku klientów 50+.

Marketing staje się zbyt nachalny IMHO. Tu SMSy, tam e-mailing, wszędzie wiszą billboardy... nawet na wycieraczkach można sobie umieścić kolorowe logo, jeśli ktoś ma taki kaprys. I efekt jest taki, że ludzie podświadomie ignorują cały przekaz.

No dokładnie, reklama nas tak otacza, że przestaliśmy ją dostrzegać... Albo przychodzi nam na myśl jako pierwsza w sytuacjach zupełnie niezwiązanych z reklamowaniem czegokolwiek. Na przykład w naszej okolicy rozpoczęła się ostatnio budowa sieci światłowodowej - jak o tym usłyszałem, to od razu zobaczyłem w głowie obrazek "odpalenie światłowodu" :D

W dniu 20.03.2019 o 08:12, hadryska napisał:

Marketing staje się zbyt nachalny IMHO. Tu SMSy, tam e-mailing, wszędzie wiszą billboardy... nawet na wycieraczkach można sobie umieścić kolorowe logo, jeśli ktoś ma taki kaprys. I efekt jest taki, że ludzie podświadomie ignorują cały przekaz.

Żeby nie było że zmyślam - http://www.wycieraczki.biz/wycieraczki-zewnetrzne-wewnetrzne/wycieraczki-z-logo-napisem.php na dowód, że można sobie zamówić wycieraczki z logo albo napisem.

W dniu 21.03.2019 o 14:52, brodicz napisał:

No dokładnie, reklama nas tak otacza, że przestaliśmy ją dostrzegać... Albo przychodzi nam na myśl jako pierwsza w sytuacjach zupełnie niezwiązanych z reklamowaniem czegokolwiek. Na przykład w naszej okolicy rozpoczęła się ostatnio budowa sieci światłowodowej - jak o tym usłyszałem, to od razu zobaczyłem w głowie obrazek "odpalenie światłowodu" :D

Pomijając, że hałas przy tym niesamowity...