Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

ZarabiarkaPL

Money 2 Money - www.money2money.com.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

OK, a jest jakiś limit który trzeba osiągnąć by dostać prowizję z bezprośrednio polecanych produktów jak konta i pożyczki?
Czyli dajmy na to że z moich reflinków 2 osoby założą konta które w tabeli prowizji dają 55zł, łącznie 110zł - przykładowo mogę taką kwotę o razu wypłacić? Czy jest jakiś limit/próg który trzeba osiągnąc by zarobek stał się realny?
Widziałem w regulaminie kwotę 100zł, ale nie do końca jestem pewny czy chodzi właśnie o to.

Ps. Domena którą dostajemy przy rejestracji: "nick".oferty-kredytowe.pl - czy da się zmienić jej nazwe? W sensie nick zastapic czyms innym, np. Imieniem i Nazwiskiem

Edytowane przez Hasztagmisiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Limit do wypłaty jest to 100zł, tak jak piszesz. Dopóki tyle nie nazbierasz na swoim koncie w M2M, to środków nie wypłacisz. Środki te nie przepadają, po prostu w kolejnych miesiącach możemy dozbierać - chyba, że coś się zmieniło :)

Zdaje się, że nazwy strony nie można już sobie zmienić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej wszystkim :) właśnie zarejestrowałam się na portalu . Założyłam 6 kont bankowych z moich linków i pytanie co dalej ? Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić jak promować ? Niestety nie do końca rozumiem tego . Np jak brde promować to do zakładania konta i aby ktoś zakładał konta na siebie ( ale tylko z swoich osobistych linków ) to znaczy ze nie będę miała z tego prowizji ? Czyli jakieś konto musiała by ta osoba założyć z mojego linku ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

założyłaś konta bankowe ze swoich linków? A widzisz, zazwyczaj ludzie zakładają je z czyjś linków, nie wiadomo po co :)

Co dalej? Co chcesz! Ogólnie to w afiliacji chodzi o to aby skutecznie promować produkty. Można też budować swoją strukturę, tylko w M2M abyś dostała 5% od zarobków partnerów to Ci muszą zarobić łącznie 5000zł.. niemało. [SPAM]

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Asiakusicielek skup się na początku na samodzielnym polecaniu / reklamowaniu produktów - np. wspomnianych kont, bo po pierwsze z każdego założonego z Twojego polecenia (założonego z Twojego linku partnerskiego) konta zarobisz prowizję, a po drugie zdobędziesz doświadczenie. Potem dopiero możesz pomyśleć o budowaniu własnego zespołu poleconych partnerów, byś umiała im podpowiedzieć co i jak mogą robić, by zarabiali i przy okazji byś i Ty zarabiała.

Wspomniałaś, że założyłaś 6 kont ze swoich linków. Rozumiem, że te konta są Ci potrzebne i będziesz z nich cały czas korzystać... ;) Asiu, jeśli chcesz zarabiać w tego typu programach, to zapomnij o zakładaniu kont na siebie. Nie tędy droga! Najwięcej prowizji będziesz miała z pozyskania PRAWDZIWYCH KLIENTÓW, którzy będą korzystać z reklamowanych przez Ciebie produktów.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@PiotrBrozek Ok ale jak to robić ? Przez ogłoszenie na olx ? I wtedy podsyłam potencjalnym klientom moje linki ? Czy wystarczy ze rekestruja się na stronie Money2Money z moje poleconego linku ? Chociaż mi o to ze wole uniknąć nakłaniania ludzi do tego żeby otwarli konto z mojego linku ( tak jak ja byłam nakłaniana ) wydaje mi się ze większość osób zrobi wtedy tak jak ja . Czyli zarejestruje się wpisze w Google nazwę i trafi na osoby które powiedzą ze korzystniej będzie robić to z swoich linków :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Asiakusicielek, możliwości promowania swoich linków afiliacyjnych, rekomendacyjnych jest bardzo wiele — zaczynając od metod darmowych (np. na swoich stronach www,  blogach), a kończąc na metodach płatnych (np. na kupowaniu płatnych reklam). Tylko takiej wiedzy nie da się posiąść w 15 minut na forum, tylko trzeba bardzo dużo o tym czytać w internecie. W sieci sporo jest artykułów, jak zarabiać w programach partnerskich.

Poza tym, jeśli ktoś zna dobry i skuteczny sposób, na pozyskiwanie wielu klientów, to raczej go nie zdradza, bo nie chce robić sobie konkurencji. Więc oprócz czytania ciekawych artykułów na tej temat, to warto też samemu eksperymentować np. z różnymi rodzajami reklam.

PS. Zarabianie w programach partnerskich właśnie polega na tym, żeby ludzie rejestrowali się z Twoich linków partnerskich. To nie jest nic złego, że ktoś rejestruje się lub kupuje jakiś produkt z Twojego linku. Pod warunkiem, że ta osoba chce tego produktu (bo np. szuka dla siebie fajnego konta bankowego, a nie namawiasz jej do zakładania 10 kont bankowych na siebie z Twoich linków).

Na tym polega przecież zarabianie na programach partnerskich.
Jeśli chcesz uniknąć, żeby ludzie rejestrowali się z Twoich linków partnerskich, to musisz poszukać sobie innej metody zarabiania ;)

Edytowane przez owl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Asiakusicielek

Właśnie na tym polega cała zabawa zwana zarabianiem w Internecie. Polega to na tym aby SKUTECZNIE dotrzeć ze swoją ofertą do osób, które mogą być nią zainteresowane. Afiliacja, czyli m.in program M2M, to nie tylko otwieranie kont bankowych. Zobacz sobie, że są tam też i inne kampanie. Jest ich dużo.. są i różne modele rozliczeń. Reklamodawcy mogą płacić na przykład za same dane do klientów. Ogólnie to też nie ma tutaj obowiązku korzystania z jakiegokolwiek produktu, można tylko i wyłącznie promować - w zasadzie to o to chodzi :)

Naszym zadaniem, jako wydawcy, jest właśnie promowanie tych produktów w sposób jak najbardziej skuteczny. To od nas zależy jakie produkty będziemy promować, w jaki sposób i w jakich miejscach. Tymi miejscami mogą być chociażby nasze strony www, FB - grupy dyskusyjne, płatne reklamy, fanpage, Instagram, YT, fora internetowe - np. marketing szeptany, itd. Nie chodzi też o to aby pospamować pół Internetu.. zasada jest zawsze ta sama -> Daj jakąś wartość na temat produktu, a dopiero na końcu daj przekierowanie na ofertę.

W polecaniu nie ma niczego złego, jeśli jest to robione w normalny sposób. Wartość za wartość! Ty dajesz wiedze na temat produktu, a ktoś jeśli chce to z niego korzysta. Widzisz, a niektórzy wymyślili sobie, że będą podstępem zmuszać ludzi do otwierania kont - czasami nawet nie do końca darmowych!, a rzekomo dadzą w zamian jakiś niesamowity system.. paradoksalnie też polecają i znajdują klientów, tylko to nie tak powinno wyglądać. Ci co naprawdę to robią, to mają swoje strony www, tam dokładnie opisują dane konta i jak ktoś ma ochotę to sobie otwiera. Te strony są wysoko wypozycjonowane i ruch zainteresowanych jest - ogólnie konkurencja w produktach finansowych jest ogromna, bo stawki są niezłe.

Ogólnie kolega wcześniej pięknie napisał i to sobie każda osoba początkująca musi wziąć do serca:

Tylko takiej wiedzy nie da się posiąść w 15 minut na forum, tylko trzeba bardzo dużo o tym czytać w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
54 minuty temu, wrzochal11 napisał:

W polecaniu nie ma niczego złego, jeśli jest to robione w normalny sposób.

Dokładnie! I o tę normalność a nie kombinowanie chodzi....

55 minut temu, wrzochal11 napisał:

Widzisz, a niektórzy wymyślili sobie, że będą podstępem zmuszać ludzi do otwierania kont - czasami nawet nie do końca darmowych!, a rzekomo dadzą w zamian jakiś niesamowity system..

Ba... Albo wręcz kłamią, że za zarejstrowanie z ich kodu affiliacyjnego Kowalski dostanie 2 , 3 razy więcej niż faktycznie otrzymać możne i to nawet nie od niego a od zleceniodawcy. Jest to nie tylko nieetyczne ale niejednokrotnie wręcz przestępcze.

Dlatego warto budować swoją pozycję na prawdzie i rzetelności. Lepiej jest przyznać rację potencjalnemu klientowi, że rzeczywiście dany produkt nie jest dla niego lub jest mu zbędny niż chociażby używać argument, że co ci szkodzi otworzyć rachunek skoro nic Cię to nie kosztuje a zarobić możesz i ty i ja...

Godzinę temu, wrzochal11 napisał:

Tylko takiej wiedzy nie da się posiąść w 15 minut na forum, tylko trzeba bardzo dużo o tym czytać w internecie.

No może nie tylko w internecie i nie tylko czytać :)

Warto też się zastanowić się czy np. celem banku jest pozyskanie klienta, który zwinie bonus i zamknie rachunek albo z rachunku korzystał nie będzie. Warto ruszyć głową i wyobrazić sobie sytuację co myślałbym o koledze, któremu zaoferowałbym 10, 15 czy 100 zł za każdego kupca na mieszkanie czy samochód, którego mi przyprowadzi a ten poszedłby pod pośredniak i co chwilę przyprowadzał mi kolejnych ludzi nie zainteresowanych nawet potencjalnie zakupem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć wszystkim, ktoś polecił mi projekt Money2Money i wygląda to całkiem fajnie :) Mam parę pytań, różnych i podłużnych, odnośnie tej drogi zarobku, zanim zacznę. Czy znajdę tu kogoś, by popisać na PW i się trochę więcej dowiedzieć? Zapewniam, że nie będę natrętna ;) Będę wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz pytać nawet w tym wątku ;)

Bylebyś tylko nie zakładała jakiś kont bankowych w zamian za niesamowitym system zarabiania, przed tym od razu przestrzegam, nie ma takiego systemu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@wrzochal11

No właśnie między innymi o konta mi się rozchodzi. Czyli nawet z własnych linków nie powinnam ich zakładać i spełniać warunków prowizji, by po jakimś czasie od "wypłaty" je zamknąć zgodnie z regulaminem danego banku, a raczej skupić się na samej "reklamie" i docieraniu do potencjalnych klientów? Nie mam nic przeciwko poświęceniu czasu na reklamę w sieci, znalezieniu osób chętnych na skorzystanie z usług przeze mnie polecanych, nawet jeśli wiąże się to z zakładaniem własnej strony/bloga i stałym i rzetelnym kontaktem z ludźmi zainteresowanymi. Z chęcią im pomogę, wykładając kawę na ławę. 

Ale jeśli mam być szczera, miałam w planach najpierw zacząć od kilku kont, by przez okres dwóch - trzech miesięcy nauczyć się serwisu m2m, ich zasad, działania płatności, ogólnie potrenować i tak dalej. I zarobić na tym jakieś początkowe pieniądze przy, okazji. Czyli to będzie zły pomysł? Na czym powinnam się w takim razie skupić? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jeśli masz ochotę to możesz oczywiście takie konto/ konta sobie założyć samodzielnie. Czyli do danego produktu możesz polecić samą siebie. Byle tylko robić to z głową i patrzeć jakie są opłaty za prowadzenie danego konta i co trzeba zrobić aby dostać prowizję. Czasami są jakieś dodatkowe promocje dla klientów, wtedy warto założyć konto. Bo możesz zarobić z dwóch źródeł - za polecenie i od banku jako klient. Przestrzegałem przed tym by nie zakładać tych kont na jakiś pseudo-liderów, którzy podstępem zmuszają do ich założenia, oczywiście z ICH polecenia, tak by sobie mogli zgarnąć prowizję, najgorsze, że potem często ani myślą by Ci pomóc. Zazwyczaj po prostu urywają kontakt. 

Ogólnie to w M2M jeśli jesteś zarejestrowana z czyjegoś polecenia to stawki na produkty masz dużo niższe. Myślę, że warto byś sobie sprawdziła też inne programu podobne do M2M, np. System Partnerski Bankier, Ebrokerpartner, Agora performance, Comperia. Mogą być tam nieco inne stawki, produkty.. bo M2M to taki średni program, tam największą zaletą jest to, że można budować swoją strukturę i dość niezły jest ten program poleceń.

Edytowane przez wrzochal11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wyglądają różnice w cenniku, gdy konto na m2m zostanie założone z polecenia? Bo nie ukrywam, że link dostałam od kogoś, nie z wyszukiwarki, a kont z cudzych linków nie miałam zamiaru zakładać. Rejestracja na m2m przez kogoś to taki pierwszy i liczę, że ostatni błąd. 

Plus może źle szukałam, ale czy znajdę w serwisie m2m dokładne dane wniosków, po ewentualnym założeniu,  by wiedzieć za co będę rozliczana? Nazwę produktu chociażby. Czy dostępna jest tylko ilość wniosków na diagramie w "statystykach"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś było średnio tak z 20-30zł, nie wiem jak jest teraz. Najlepiej zapytać opiekuna konta (pracownika M2M). Jak ktoś nam nie pomaga i założenie konta z czyjegoś polecenia to czysty przypadek, to zawsze można napisać do opiekuna konta (pracownika M2M) żeby usunął Cie spod danej osoby polecającej.

Co do warunków przyznania prowizji to specjalnie dla Ciebie aż się zalogowałem do M2M i to sprawdziłem, bo już dawno tam nie zaglądałem.. a taki upał na dworze, a ja przy komputerze, niedobrze ;) Więc gdzie to znajdziesz? Rozliczenia -> Tabela prowizji -> Do pobrania / tabelka na dole strony. Tam wszystko jest  ;) Nie ma co się bać sprawdzania panelu, warto poklikać to tu to tam, nic się nie stanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie faktycznie taka pogoda, a ja męczę ludzi moimi problemami :huh:

Jeśli chodzi o opiekuna konta, to wystarczy napisać do niego w serwisie m2m, wysłać mu wiadomość? Znajdę go też gdzieś w panelu? Bo rozumiem osoba polecająca nie równa się opiekun konta? 

A co do warunków przyznania prowizji, to nie o to mi konkretnie chodziło :) to już mam sprawdzone. 

Miałam na myśli to, że gdy wyślę dwa wnioski, banki to potwierdzą, a jeden powiedzmy nie zostałby naliczony jako wysłany w serwisie m2m, to będę miała gdzieś podgląd, który pokaże mi jaki wniosek został naliczony, a jaki nie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można się skontaktować np. przez formularz kontaktowy w panelu..

W statystykach masz do wszystkiego podgląd. Który wniosek "rozliczony", który "wysłany", a który tylko "kliknięty"/"otwarty". W exelu można to też otworzyć (zapisz do csv), wtedy widać jeszcze więcej szczegółów ;)

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo Ci dziękuję za zawsze rozwinięte i wyczerpujące odpowiedzi. Naprawdę mi pomogłeś i strasznie to doceniam :)

Pozdrawiam 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również założyłam konto z polecenia i dostałam maila, żeby założyć 6 kont bankowych. Poczytałam trochę w internecie i trafiłam na to forum. Na szczęście nie założyłam kont z linków polecającego, wręcz przeciwnie - usunęłam konto, żeby nie być pod nim i nie dać mu zarobić. Niestety teraz nie mogę założyć ponownie konta bezpośrednio ze strony m2m. Ktoś wie czy da się coś jeszcze zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To musisz się skontaktować z M2M żeby Ci ręcznie przywrócili to konto (zakładka "kontakt" na ich stronie). Mimo, że usunęłaś swoje konto, to Twój pesel znajduje się w ich bazie i po prostu Twoje dane już tam są, a nie może być dwóch kont założonych na tą samą osobę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta