Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pepperoniss

[scam] BitFlex - nowa giełda kryptowalut - www.bitflex.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, 10 lipca 2014 r. po godzinie 21:00 startuje nowa giełda kryptowalut BitFlex.

W repertuarze giełdy znajdą się taie waluty jak:

Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, polski PLNcoin oraz nowa, tajemnicza waluta Preiscoin

Link do giełdy: bitflex.eu

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś ta giełda nie ruszyła ;-)

Znaczy się czas odliczony no ale czekam do 21 co to się nam ukaże ;-)

Edytowane przez PanInwestor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Poprawiłem post, bo dostałem nowe info. Mam nadzieję, że ruszy, bo to część innego, większego projektu :)

Giełda ruszyła lecz na  domenie eu a nie pl. Mój błąd :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę to dziwne, bo licznik odliczna na domenie .pl a portal niby ma być na .eu Jak podejrzewam, to właścicielem obu domen jest tak sama firma/osoba ale żeby pod odliczeniu nie robiło przekierowania na .eu to już trochę mało profesjonalne. Poza tym godzina od startu a strony na serwerze brak ;-) Póki co nie wróży to nic dobrego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Strona była, bom tam się zarejestrował i obejrzał od środka.

Póki co nie było opcji wymiany na inne kryptowaluty lecz jedynie PRS na/za PLN, EUR, USD.

Obyś był złym prorokiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Giełda działa - na razie jest tylko możliwość obrotu preiscoinem, nie dodane zostały jeszcze inne kryptowaluty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez igor87

Dołączyłem dziś do nowego programu:
      Program: Capitex
      Strart: 26.02.2019
      Plany:
       Początkujący (od 0,005 btc / 20 USD): 3% dziennie (1% co 8 godzin) przez 67 dni
       Średnio-zaawansowany (od 0,1btc / 400 $): 4% dziennie (2% co 12 godzin) przez 50 dni
      Expert (od 1btc / 4000 $): 5% dziennie (5% co 24 godziny) przez 40 dni
      Minimum inwestycyjne: 0.005 BTC/20 USD/0.2 DASH/0.4 LTC/0.15 BCH
      Akceptowane płatności: Bitcoin, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash, Perfect Money, Payeer
      Wypłaty:  w pełni automatyczne
      legenda tłumaczenie google:
      "Capitex wykorzystuje sztuczną inteligencję, wyszkoloną w teorii gier, aby umożliwić najlepsze transakcje.Tradycyjnie fundusze inwestycyjne albo miały specjalistów wewnętrznych, którzy podejmowali decyzje handlowe, albo wewnętrzną SI do podejmowania decyzji.Capitex stosuje najlepsze z dwóch światów. Zespół inżynierów oprogramowania opracowuje i ulepsza sztuczną inteligencję, aby umożliwić najlepsze przewidywania.Zespół specjalistów ds. Rynku wnikliwie analizuje i analizuje każdą prognozę, którą produkuje sztuczna inteligencja, ale oni, ludzie, mają ostateczne powiedzenie.''
      W trakcie rejestracji i logowania podajemy tylko adres swojego portfela. Wypłaty są w pełni automatyczne czyli nic nie musimy zlecać.

Link do rejestracji
      moj depozyt:

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: Forest4

Minimum inwestycyjne: 20$ lub analogicznie 
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money / Payeer / BitCoin / ETH / LTC / XRP
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 36h min 3$ lub analogicznie 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A więc dodaje do kolekcji nowy program  Forest4 wystartował 3.03.2019 czyli 11 dni temu ale spoko bo promocja dopiero się rozkręca  Program sam w sobie dobrze i solidnie przygotowany  Własny skrypt, SSL Green bar GeoTrust. Program ma 2 plany dzienny (naliczenia w dni robocze ) oraz after , ja osobiście wybrałem z naliczeniami dziennymi i wsadziłem 200$ (0.05 BTC).  Depozyty w krypto zostają w krypto  dla mnie to plus.Legenda programu , coś o drzewach Program ref 10-2-1. A dlaczego wszedłem już mówię -dobrze zrobiony, poczta pantoflowa + info iż możliwy admin projektu Amazing5 , Profitable Morrows  ( choć sam tego nie potwierdzę, kto był w A5 i PM z pewnością zobaczy podobieństwa  ). Z mediów społecznościowych , jest facebook, twitter i telegram. I jak zawsze to jest HYIP wiec jest ryzyko utarty kapitału
    • Przez igor87

Dołączyłem dziś do nowego programu.
      Nazwa Programu: Proledgr
      Start: 3.02.2019
      Plany Inwestycyjne: 3% przez 60 dni, 5% przez 30 dni lub 200% po 30 dniach 
      Wyplaty: Instant 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ethereum
      Minimum inwestycyjne:0.002 BTC
      Minimum do wypłaty: BTC 0.001 LTC: 0.01 ETH: 0.005
      Tłumaczenie google:
      "Proledgr to internetowy plan inwestycyjny z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Proledgr oferuje bez ryzyka, łatwy i korzystny zbiór planów inwestycyjnych, który pozwala wybierać spośród wielu walut, w które zainwestować. W Proledgr cenimy inwestycje, które podejmujesz. Nasz zespół ekspertów inwestuje te kwoty na rynku globalnym, a dzięki arbitrażowi wypracowujemy zyski, które zarabiasz jako zwrot !! Jako gwarancja jakości i zakresu określonego wzrostu, Proledgr nie tylko obiecuje, że zwróci, ale także może wypłacić swoje zyski na swoich kontach bezproblemowo. Więc dlaczego się wahacie, dołączcie do Proledgr teraz ... gdzie wasze inwestycje spotykają się z szybkimi powrotami."

Strona dobrze zrobiona tłumaczona na kilka języków, szyfrowanie SSL, zabezpieczenie DDoS, unikalny design 
      Ogólnie na moje oko nie źle to wszystko wygląda i myślę że da coś zarobić
      Wiemy w jakim dziale jest program więc gwarancji nie ma.

Link do programu: Proledgr
      Mój depozyt: