Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

J92

przepisuje.pl zarabiaj na przepisywaniu tekstu

Recommended Posts

Przepisuj.pl to nowy serwis, w którym zarabiamy na przepisywanie tekstu.
Przykładowo reklamodawca stworzy tekst 50-znakowy, a my za jego przepisanie dostaniemy pieniądze.
Z poleconych dostajemy 25% ich zarobków.
Na stronie jest w tej chwili 14 tekstów do przepisania, ale strona szybko sie rozwija więc myslę, że bedzie ich więcej.
Wypłaty na konto Paypal po osiągnięciu minimum - 1 PLN

Zapraszam do rejestracji :)

http://przepisuj.pl

Edited by Egzekutor

Zarejestrowałem się z czystej ciekawości. Widzę że mają już problem z wypłatami na Paypal i szukają innych rozwiązań.

A co do samego przepisywania, to po 18 przepisanych tekstów mam 10 groszy zysku, więc to chyba raczej taka zabawa, no chyba że ktoś by miał z kilkuset aktywnych poleconych.

W takich programach zarabia się głównie dzięki refom, bo swoją pracą bardzo długo składa się na wypłatę.

Mnie zastanawia jedna kwestia. Dlaczego jakiś reklamodawca ma płacić za potwierdzenie zapoznania się z reklamą przez osobę, która oczekuje tylko zysku za jej obejrzenie. Takie reklamy są w ogóle skuteczne?

nikomu sie za takie grosze nie bedzie chcialo przepisywac. Program padnie.

To raczej pewne @zeluzg, stosunek pracy do wynagrodzenia w ogóle nie współmierny.

Nawet jeśli ktoś by zdobył dużo poleconych, to ci poleceni musieliby być aktywni aby mógł mieć z nich zysk, a przy takich stawkach mało kto będzie to kontynuował. Ponadto widzę że większość tekstów do przepisania pojawia się po przekierowaniu na adfly więc pewnie na tym też ktoś zarabia.

Patrząc za ile ludzie podkładają się pracując w serwisie w mojej branży zwanym Oferma (Oferia.pl) wydaje mi się, że upadek wcale taki pewny nie jest.

A co do opłacalności reklamy, hmm, z punktu widzenia (czy też zwodzenia przez reklamodawcę) program wart jest zainteresowania.

Niewielu jest ludzi, który sztukę pisania opanowali do perfidii i nie myślą co piszą czytając z ekranu, a jak myśląc przepisuje się np:

Nie przepisuj wpłać, 10 PLN i już za tydzień odbierz 20.

wielu może uznać to za godne choć spojrzenia.

To może być sposób na kontakt z masami nie mającymi kontaktu z wysokodochodówką, albo takimi, którzy nie potrafili jeszcze wygooglować sposobu dotarcia do PTC.

Zobaczymy jak to będzie, ale jesli chodzi o reklamowanie sie na stronie to całkiem niezle. 3 osoby zapisane do innego programu :)

W jaki sposób dodać swoje reflinki aby je reklamować?

W jaki sposób dodać swoje reflinki aby je reklamować?

Jak się dodaje reklame to oprócz tekstu wstawia się tam link do którego osoba która przepisała reklame zostanie przekierowana.

Nie ma przelicznika. Za każdy tekst dostaje się różną ilość pieniędzy, w zależności od jego długości. Są dwa rodzaje tekstów, normalne oraz krótkie sponsorowane.

Np. dziś jest na stronie 7 tekstów normalnych ze stawkami od 0,003zł  do 0,023 zł. Oraz jest 10 krótkich sponsorowanych ze stałą stawką 0,003 zł.

Oj daj spokój Polon - zapłacisz w sklepie za coś 20 groszy więcej niż w drugim a na tekście zarobisz 3/200000 tej kwoty - jak mówisz, nie ma co się bawić w takie coś bo zarobią jakieś grosiki Ci co mają bardzo dużo poleconych - a sam autor programu zgarnie kokosy na reklamach.

Edited by Alduviel

na wypłate 1zł ciułałem chyba ze 2 tygodnie bo kupiłem poleconych którzy i tak byli nieaktywni, ale serwis tak ogólnie to jest ok :D

Ja już dałem sobie spokój mając 48 groszy na koncie.

Edited by Polon

Mi udało się wypłacić 1zł (po długim czasie bo kupowałem poleconych). Teraz mam 70gr i o ile nie poprawi się ilość reklam to po uzbieraniu kolejnej złotówki chyba zrezygnuję. Niestety reklam do przepisania miało i stawki też coraz niższe.

skusiłem sie na kupno poleconego bo był jeden dostępny i dostałem gościa który nie logował sie od 3 dni ;______;

Ja tam wypłaciłem już dyszkę, tyle że reklamowałem się w buxie. Teraz na programie nie opłaca się ''zarabiać'' - nie ma kreacji do przepisania.

Potwierdzam, również tam byłem lecz od pewnego czasu po prostu nie opłaca się tracić czasu na ten serwis.

Lepiej już chyba iść pracować w fastfoodzie, szybciej zarobisz. Kiedyś się w to bawiłem, nic z tego nie wyszło.

Cytowanie bezpośrednie

W tego typu programach tak właśnie jest - samemu zbyt dużo się nie zarobi.

Źeby były z tego jakieś pieniądze potrzeba dużej ilości poleconych.

Edited by Robertpl

Mnie kiedyś trafiła się fucha, która polegała na tym samym, co tego typu programy - umówiłam się z dziewczyną, że przepiszę jej pracę magisterską.
Dziewczyna okazała się na tyle uczciwa, że bez żadnej umowy, niczego - nie robiła problemu, wszystko załatwione via e-mail, a dziś jak pomyślę, że pierw wysłałam jej pracę, a później czekałam na przelew...

Pieniążki dotarły bez problemu, wyszło około 45gr/kartka A4 (drukowana, a nie od niej pisana ręcznie).
Miało to i tak jedynie sens w momencie, gdy byłam przeziębiona i siedziałam w domu na L4.

Jeśli się dobrze poszuka i trafi na uczciwą osobę, to więcej zarobi się bez programów.