Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

MLN

Inwestowanie z głową

Recommended Posts

Komentarze do dziennika

Witajcie,

Już od dłuższego czasu inwestuje w opcje binarne, więc postanowiłem, że o dziś będę się dzielił z Wami moimi wynikami (zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi). Stosuje kilka strategii, ale przede wszystkim wzoruje się na jednej prostej - inwestowanie zgodnie z trendem. Tak, tak - wiem, że zaraz będą komentarze, że to tylko szczęście, że większość moich transakcji jest na plusie. Ale naprawdę polecam chociaż spróbować stawiać opcje w ten sposób. Wiadomo, że nie da rady do końca przewidzieć zachowania rynku, ale jeśli inwestuje się z głową, to rezultaty mogą być bardzo ciekawe. Oczywiście nie będą to może zarobki tak jak większość użytkowników tutaj przedstawia, ale moim zdaniem lepiej zarabiać ciut mniej, ale stabilniej  :)

A tu screen z inwestycji:

post-8027-0-00788400-1406058986_thumb.jpg

Zarobione 70 euro 

P.S Więcej informacji na temat inwestycji w opcje binarne, można znaleźć w mojej sygnaturce :)

Edited by Egzekutor

Gitara. Oby codziennie wpadło Ci min. 70Euro :) Jakiego brokera używasz?

Codziennie nie ma tak wysokich sum :P Ale i tak się cieszę z tego co jest. Inwestuje na platformie BDSwiss

Powiedz mi. Czy są tam dostępne opcje 5 minutowe ? Jeśli tak to na każdej parze ?

Niestety są co najmniej 10 minutowe.

Jakieś platformy proponują obstawianie opcji poniżej 5 minut ?

Obyś utrzymał ten temat jak najdłużej, bo niestety inne tego typy padały dość szybko.

Jeśli chodzi o opcje mniejsze niż 5 minut, to oferują je m.in 24Option, opteck, eXbino

Od niedawna BDSwiss wprowadził fajną usługę, kopiowanie innych traderów (coś na podobnej zasadzie jak w eToro). Szczegóły można przeczytać na stronie, którą mam w sygnaturce :)

Co do moich dzisiejszych inwestycji:

otwarte pozycje: 4
trafne: 3 - EUR/AUD AUD/CHF EUR/USD
nietrafne: 1 - AUD/CHF
zarobione: 74.70 euro

post-8027-0-81614500-1406133819_thumb.jpg

otwarte pozycje: 10

trafne: 7 EUR/GBP CAD/JPY AUD/USD 2xAUD/JPY 2x AUD/CHF
nietrafne: 3 EUR/USD AUD/USD GBP/USD

zarobione: 59.25 euro
at.gif

Prawdopodobnie było by więcej, gdyby nie pewne problemy z internetem. Dlatego przy tego typu inwestycjach warto mieć stałe łącze ;)

Screen z inwestycji:

post-8027-0-53411100-1406231506_thumb.jpg

otwarte pozycje: 8 (w tym jedna skopiowana od tradera)

trafne: 5 USD/JPY EUR/JPY AUD/CHF AUD/JPY GOLD 

nietrafne: 3 AUD/JPY EUR/USD USD/CAD

zarobione: 96.50 euro

Także przedostatni tydzień lipca zakończyłem wyśmienicie :)

Na chwilę obecną obserwuje 3 inwestorów, których ruchy (inwestycje) są automatycznie kopiowane. W poniższym screenie z inwestycji jest to na samym dole (ID pozycji: 7708804 SFL). Inwestor, którego obserwuje postawił opcję "Call" na GOLD, dzięki z zainwestowanych 100 euro zarobiłem dodatkowo 70 euro :)

Jest to bardzo ciekawa metoda, zobaczymy jak to będzie wyglądało w najbliższym czasie, bo niestety opcje jak na razie rzadko są przez nich otwierane. W sumie może to być spowodowane tym, że wolą nie ryzykować i mieć pewniejsze wyniki.

Screen z inwestycji:

post-8027-0-96693900-1406366764_thumb.jpg

Jako, że jest już koniec lipca, postanowiłem że przetestuje opcje z kopiowaniem traderów na BDSwiss. Jak widać na poniższym screenie, na razie jest to opłacalne, w sumie na 4 otwarte pozycje, aż 3 weszły. Zarobiłem dzięki temu 50.50 euro Czy to przypadek, albo zwykłe szczęście tradera? Ciężko stwierdzić, bo nie ma bezpośredniego kontaktu z nim. Zobaczymy, co przyniosą najbliższe dni. Dzisiaj kilka pozycji również zostało otwartych, ale już jutro ewentualnie podzielę się z wynikami :)

zarobione: 50.50 euro

Screen z inwestycji:

post-8027-0-30962300-1406788623_thumb.jpg

Dzisiaj tylko 2 pozycje otwarte, ale za to wszystkie trafne :)

zarobione: 76 euro 

Screen z inwestycji: http://scr.hu/2rsq/papvi

Gratuluje. Powiedz mi, sam sobie ustawiasz wielkość opcji oraz TM ?? Bo widze ze tutaj jest okres np 1 tydzien oraz kwota, jak to sie robi ? :)

Wybiera się trader, okres na jaki chcemy kopiować jego ruchy (od jednego dnia, aż do roku). No i oczywiście limit stawianych opcji.

Czy istnieje możliwość kopiowana tradów inwestorów z poza listy top 10?

Poza tym powie mi ktoś dlaczego te kwoty trochę się różnią pomimo tego że liczba pozycji jest taka sama.

Screen z prawej MLN wziąłem z twojej strony dla porównania.

post-10041-0-41328400-1406877913_thumb.jpg

Edited by dolek6

Ok dodałem dwóch gośći z pierwszej dwójki ;) Może ugrają coś przez tydzien mojej nieobecnosci :)

Czy istnieje możliwość kopiowana tradów inwestorów z poza listy top 10?

Poza tym powie mi ktoś dlaczego te kwoty trochę się różnią pomimo tego że liczba pozycji jest taka sama.

Screen z prawej MLN wziąłem z twojej strony dla porównania.

Nie widziałem, żeby można wybrać jakiegoś innego inwestora niż z TOP 10. Co do kwot wskaźnika powodzenia handlowca, to nawet ni zauważyłem wcześniej tej różnicy. W sumie tą platformę nadal testuje pod każdym względem, więc trzeba do tej opcji kopiowania podchodzić ostrożnością. Może być też tak, że wskaźniki powodzenia w euro, są również zależne od ilości osób, które ich kopiują. Tam gdzie więcej obserwatorów, tym trochę więcej euro. Może to działa to też na takiej zasadzie, że Ci traderzy dostają profit za to, że ktoś ich kopiuje. W wolnym czasie zrobię listę pytań, i wyślę do ich supportu.

Co do kopiowania innych traderów to nie ma jak na razie takiej opcji, można kopiować jedynie tych z listy. Dowiedziałem się od opiekunki, że z czasem ta lista będzie się powiększać.

Witam po dłuższej chwili nieobecności :)

Niestety miałem problemy z komputerem i nie miałem możliwości udzielania się na forum. Teraz zaczynam nadrabiać zaległości, które już niedługo przedstawię (mam jeszcze parę innych ważnych spraw do załatwienia)

Zleciłem przy okazji wypłatę za lipiec, oczywiście tylko część - 450 euro - resztę znów przeznaczyłem na reinwestycje :)

Zarobione w lipcu: 577.85 euro

Screen z wypłaty: http://scr.hu/2rsq/iixaf

W końcu mogłem dziś powrócić do inwestycji. Już od ponad tygodnia nie można kopiować traderów na BDSwiss z powodu prac modernizacyjnych serwisu, więc mam nadzieję że szybko ta opcja powróci, bo wyniki były rewelacyjne, jak sami zauważyliście co po niektórzy. Trzeba więc działać we własnym zakresie :) Niestety nadal aktywa takie jak OIL itp. nie są moją dobrą stroną, ale i tak dzisiejszy dzień na dużym plusie :)

otwarte pozycje: 3
trafne: EUR/AUD EUR/CAD
nietrafne: OIL

zarobione: 197 euro

screen z inwestycji: http://scr.hu/2rsq/3lo1m

MLM jak długo czekasz na wpłaty i wypłaty z skrill to BDSwiss?

ok 4 - 6 dni

Wczoraj byłem już za nadto zmęczony, więc dopiero dziś wstawiam wyniki moich wczorajszych inwestycji :) Zaczynam powoli inwestować większe kwoty - 50/100 euro, ale oczywiście wszystko kontroluje, aby nie popłynąć w obłęd :) Wczorajszy wynik, byłby lepszy gdyby nie przegrana opcja na parze AUD/CHF no, ale i tak jestem na plusie.

otwarte pozycje: 4

trafne:3

nietrafne:1

zarobione: 57.50 euro

Screen z inwestycji:

nnnn.jpg

Miałem wstawić post koło 2:00 aż zakończy się ostatnia opcja, ale znów mnie sen złapał :D

Sporo osób pisze do mnie na pw odnośnie inwestycji w opcje binarne, dlatego może stworzę osobny temat, gdzie będę podawał swoje spekulacje itp. czyli co warto zainwestować w dany dzień. Oczywiście muszę to jeszcze przemyśleć, bo to jest duża odpowiedzialność i nie chciałbym by ktoś z Was miał do mnie pretensje o złą trafność ;)

Czy w ogóle ktoś byłby chętny na takie coś?

otwarte opcje: 2

trafne: 2

zarobione: 110.50 euro

screen z inwestycji:

bdswiss.jpg

Z pewnością byliby chetni, działaj!

Chetnie sie poprzygladam twojej stretegi,

czy mozna juz ponownie kopiować ruchy traderów na BDSwiss?

Jeszcze ta opcja nie powróciła.

A nie myślałeś by na skype swoją grupę założyć i tam podawać sygnały, swoje spostrzeżenia itp? Senod ma taką grupę i nie dość że można pogadać to też wymienić się spostrzeżeniami ;)

Dużo jest pomysłów, ale z reguły jestem indywidualistą , więc i tak moje spostrzeżenia jeśli miałbym podawać, to w formie postów :)

Skoro opcja kopiowania traderów jest nadal niemożliwa, to nie ma co się poddawać ;)
Na poniższym screenie załączony jest wykres z MT4 gdzie widać trend spadkowy (oznaczony strzałką w dół)

mt4.jpg

Co do opcji kiedy najlepiej ją zamknąć, to według mnie najlepszym rozwiązaniem są opcje 10 - 15 minutowe, to taki optymalny czas. Możecie również zauważyć na wykresach, że sporo wzrostów/spadków jest właśnie w tym czasie. 

otwarte opcje: 4
trafne:3
nietrafne: 1
zarobione: 108.25 euro 

screen z inwestycji:
image.jpg