Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
piotrinvestor

Fx Union Ltd.- Dzierżawa Strategii Inwestycyjnych EA

Rekomendowane odpowiedzi

Firma FX Union Ltd.  http://fxunion.pl oferuje dostęp do 3 strategii inwestycyjnych EA na rynku forex.  

.
Strategia Zrównoważona - szacowany zysk roczny 29%, poziom ochrony kapitału: 85%  
Strategia Umiarkowana - szacowany zysk roczny 61%, poziom ochrony kapitału: 70%   
Strategia Agresywna - szacowany zysk roczny 90%, poziom ochrony kapitału: 55%  

.
Firma Fx Union Ltd. zawiera z każdą osobą umowę na dzierżawę strategii EA. Umowa określa z jakiej strategii klient korzysta i jakie są parametry ochrony kapitału.  Opłatą za dzierżawę strategii EA jest  określony % pobierany z  wypracowanego  zysku. Firma pobiera 2% opłaty przygotowawczej. 

.

W przypadku zaistnienia sytuacji, kiedy kapitał spada do umówionego poziomu , wszystkie pozycje są zamykane, a klient ma 48H na podjęcie decyzji, czy inwestuje dalej.  Poziom ochrony kapitału  liczony jest zawsze od największego poziomu, jaki rachunek klienta osiągnął. Przykład klient wpłacił na swój rachunek 10.000zł.  Saldo wzrosło po opłatach na początek nowego miesiąca do poziomu 14.200zł. Założony poziom np. to 85%. Saldo rachunku maleje i osiąga 12070zł   ( -15%) w tym momencie wyłączane są wszystkie pozycje, a  Klient podejmuje określoną decyzję o inwestycji.

.
Firma Fx Union Ltd. przygotowała także propozycję dla osób zainteresowanych promowaniem  i sprzedażą strategii.  Więcej informacji po kontakcie.

 

[nie podajemy danych kontaktowych].

.

Szczegóły techniczne:
Osoby zdecydowane, które chcą skorzystać  z wybranej strategii, zakładają konto  handlowe  u brokera XM lub IronFX z poniższych linków ( WARUNEK KONIECZNY):

.
Broker XM:

https://www.xm.com USUNIĘTE
 

Broker IronFX:
https://www.ironfx.com  USUNIĘTE

.
Dla depozytów do 10.000zł otwieramy konta handlowe  typu micro dla każdej strategii.  
Dla depozytów powyżej 10.000zł otwieramy konta handlowe  typu standard dla każdej strategii.

 

Brak uprawnienia do zamieszania reflinków.

 

Należy zamieści link do monitora przedstawianych Tu strategi EA. 

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@piotrinwestor: no to Ci @pepper "zmasakrował" posta. ;)

Warto przeczytać uważnie regulamin. ;)

---

Do rzeczy: znane są jakieś dane historyczne dla uwiarygodnienia tematu?

Raz po raz pojawia się na naszym i innych forach jakieś info o mega-super-hiper strategiach, które prawie w 100% okazują się po jakimś czasie fx-shitem (sorry, ale takie są moje doświadczenia), który tylko kasę nabija organizatorom, a w d... ma bezpośrednich inwestorów.

Sorry za ostre słowa, ale zbyt wielu "fx-guru" pojawiało się tutaj, co to przeputali ludziom kasę, żebym mógł bezkrytycznie "łykał", co tam sobie kto umyśli.

Czekam zatem na "mięso", uwiarygodniające temat.

Póki co to "gruszki na wierzbie".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Brak

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  • Jeśli ktoś po raz pierwszy uczestniczy w tego typu programie, to jak miał się nauczyć jeśli nie posiada wcześniejszych doświadczeń w takim temacie? W większości szkół chyba nie uczą o piramidach finansowych (a przynajmniej mnie nie uczyli kiedy chodziłem do szkoły, teraz to nie wiem jak jest). I nawet rzetelne informacje w internecie mogą od razu nie pomóc. Z naszego punktu widzenia to jest proste,  bo już wiemy mniej więcej o co chodzi w takich programach, ale dla kogoś kto nie ma wiedzy i doświadczenia, to wcale nie jest takie oczywiste jak dla nas.  Pamiętam jak wiele lat temu zainteresowałem się tą tematyką i zainwestowałem w mój pierwszy taki program w momencie kiedy działał on już dłuższy czas i naganiacze byli już nieźle zarobieni i ktoś doświadczony już raczej by nie wszedł. I mimo że gdzieś tam wpadły mi w oko negatywne opinie, to byłem przekonany że rzeczywistość jest inna i dopóki program działał zgodnie z moimi oczekiwaniami, to wierzyłem że zarobię. Ba, nawet kiedy sytuacja zaczęła się komplikować z naliczeniami, wypłatami, to miałem nadzieję że to przejściowe kłopoty i nie chciałem dopuścić do świadomości, że rację mogą mieć ci, którzy coraz bardziej krytykowali program. Byłem przekonany że to nie jest piramida. Ostatecznie trochę straciłem tam pieniędzy, ale w zamian otrzymałem lekcję. Dlatego bazując na moim pierwszym doświadczeniu, to wcale mnie nie dziwi że nadal znajdują się ludzie którzy wchodzą w program, który dla bardziej doświadczonych nie przedstawia już  perspektyw. Na tym polega rozwój człowieka, że za pomocą doświadczeń uczy się. Oczywiście, niektórzy się uczą szybciej, inni wolniej, niektórzy może wcale się nie nauczą i przez pół życia będą tracić kasę. Niektórzy wezmą pod uwagę naukę i porzucą ten ryzykowny model zarabiania, a inni z kolei rozwijając swoją wiedzę będą świadomie inwestowali i ryzykowali. Ale to już jest rzecz indywidualna.  Dlatego byłbym daleki od chociażby wyzywania ludzi od baranów czy jeleni: Nam tu łatwo jest pisać, bo mamy jakąś tam wiedzę i jakieś doświadczenie w inwestowaniu w taki program i na tej podstawie oceniamy że nie warto wchodzić do programu, ale dużo ludzi nie ma takiego doświadczenia i łatwiej dają się nabrać na sztuczki naganiaczy. Nie jest to absolutnie żaden powód aby móc opluwać ludzi, którzy mają mniejsze doświadczenie, mniejszą wiedzę i są bardziej narażeni na manipulacje.
  • Jakieś wyjście z trójkącika dzisiaj?
  • Dzień Dobry,

   Zapraszamy zapoznać się z naszym projektem CoinCasso! Jest to projekt zarejestrowany i licencjonowany w Estonii. Nasze witryny to CoinCasso.io, CoinCasso.com i CoinCassoGroup.com.Nasza firma jest własnością pasjonatów kryptowalut i jest obsługiwana przez technologię blockchain. CoinCasso to w pełni licencjonowana firma z siedzibą w Unii Europejskiej, która oferuje wiele opcji do wprowadzenia technologii blockchain i usług wymiany. Naszą wizją jest stworzenie najbardziej wydajnych rozwiązań dla platformy wymiany i platformy transakcyjnej, podłączonej do sieci bankomatów dla użytkowników. Produkt jest gotowy w pierwszej fazie. Celem firmy jest stworzenie społeczności, z którą podzielimy się 80% naszych zysków.  Rdzenie projektu to:   Platformawymianykryptowalutzprofesjonalnąstronąhandlowąi szybkim zakupem / sprzedażą.  Światowasiećbankomatówzintegrowanaznasząplatformądo szybkich wpłat i wypłat.  Aplikacja mobilna Wallet zintegrowana z platformą i zewnętrznymi usługami płatniczymi.  Bramkipłatniczeiintegracjastronyinternetowejzapośrednictwem interfejsu API.  COINCASSOPay-pierwszawirtualnakartapodłączonadomobilnych dostawców usług.  COINCASSOCCXTokenBenefits-Profitowyudziałdlaposiadaczy

   więcej informacji na naszych stronach oraz serwisach społecznośćiowych:

   https://coincasso.io 
   https://www.coincasso.com  https://www.facebook.com/coincasso/ https://twitter.com/CoinCasso https://www.linkedin.com/company/18877077/admin/

   https://www.instagram.com

   Pozdrawiam!  
  • Zapraszam do przetestowania nowego buxa. Bux na skrypcie PTCevolution.
   Bezpłatne STANDARD członkostwo na 5 dni dla pierwszych 2.000 członków!  dane dla konta STANDARD
   ilość reklam : 27
   wartość: 4x $0.003125, 23x $0.00025
   klik poleconego: 100%
   max. DR: 60
   max. RR: 200
   minimum do wypłaty: 1$
   metody wypłat: Perfect Money, Payeer, Bitcoin
   czas oczekiwania: manual
   odstęp między wypłatami: 7
   dzienny zarobek: $0.02+ link polecający: IBTCLIX 
  • Karaiby wciąż wypłacalne. ROI niesamowite jak na taki spokojny program.
×