Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

milord

Próbujemy inwestycji w opcje binarne

Recommended Posts

Witam. Postanowiłem tu umieszczać moje skromne wyniki na opcjach binarnych, by mieć podgląd na swoje statystyki nie tylko na papierze ale i online.

Gram stosunkowo od niewielkiego czasu i ciągle się uczę ;)

Staram się korzystać z kalendarza ekonomicznego, mt4 i przede wszystkim analizować wykresy. Zobaczymy jak to pójdzie.

11.08: 4-0-3 +21zł

12.08: 15-1-15 +99,1zł

13.08: 3-0-3 -4,5zł

Edited by milord

Powodzenia ! ;) napewno będę tu zaglądał i patrzył na twoje postępy ;)
ps. jaką kwotą zaczynasz?

Edited by maciekj12

@maciekj12 1000zł

@hyipmaster wybrałem TopOption, bo konto można mieć w złotówkach i niskie stawki można stawiać (5zł na 60sekundowe i 10zł na zwykłe)

8453240594326.png

14.08: 15-0-6 +78,6zł

Dziś nieźle bo 21 zakłady i 15 wygranych, w tym passa 8 win z rzędu. Potem nietrafiony zakład i jeszcze mnie coś podkusiło nacisnąć x2 :(

Ogólnie staram się grać swoje zakłady, dziś skorzystałem z dwóch sygnałów i jeden okazał się błędny a drugi trafiony.

Edited by milord

Taka mała uwaga, a jednocześnie pytanie - czy tyle postawionych opcji jak na początkującego inwestora to nie za dużo? ;) Widzę, że skupiasz się szczególnie na EUR/USD no i stawiasz małe kwoty, to świadczy z jednej strony, że podchodzisz jednak ostrożnie :)

@milord

Dzięki

Też się zastanawiam nad TopOption.

Na razie gram i ucze sie na demo marketsworld . Czy w topoption są zakłady na 2min , 5min , 10 min ?

I jakie są zwroty z inwestycji , ile % ?

@milord: Szacunek dla Kolegi za wyniki i za zdrowy rozsądek.

Sam nie gram i nie jest to moja dziedzina, ale chętnie będę przyglądał sięTwoim działaniom i szczerze kibicował.

Źyczę Ci konsekwencji w działąniu i chłodnej głowy przy podejmowaniu decyzji.

Niech Ci się szczęści. ;)

@milord

Dzięki

Też się zastanawiam nad TopOption.

Na razie gram i ucze sie na demo marketsworld . Czy w topoption są zakłady na 2min , 5min , 10 min ?

I jakie są zwroty z inwestycji , ile % ?

Nie ma tych opcji, jeśli chodzi o zwroty to są do 85%

Taka mała uwaga, a jednocześnie pytanie - czy tyle postawionych opcji jak na początkującego inwestora to nie za dużo? ;) Widzę, że skupiasz się szczególnie na EUR/USD no i stawiasz małe kwoty, to świadczy z jednej strony, że podchodzisz jednak ostrożnie :)

Nom trochę dużo, a to zapewne przez kilka opcji 60sek, które jednak wyeliminowałem i nie zamierzam ich grać. Zbyt duża loteria. A parę EUR/USD jakoś lubię i zwrot 85% też jest wysoki na tej parze.

_____

76579997.png

15.08: 9-1-5 +33,5zł

Niezłe zakończenie tygodnia. Mogło być lepsze, bo pierwszych 6 zagrań to było 5-1-0. Ważne jednak że pomału buduję jakiś kapitał i może za tydzień czy dwa zwiększę stawki :)

Najsłynniejsza w końcu para walutowa EUR/USD :) Opcje 60s są dla prawdziwych rekinów finansowych a my nadal jesteśmy płotkami ;)

Na razie dziennik zawieszam bo muszę się zająć pracą magisterską, ale mam nadzieje powrócić do grania jakoś we wrześniu :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.