Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest iwonka24l

Ciekawy sposób na zarabianie w Internecie

Recommended Posts

Guest iwonka24l

Sprawdzałem juz multum różnych e-biznesów, ale nic porządnego nie znalazłem. Zna ktoś jakiś dobry sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie?

Tak. Na przykład sprzedawanie własnej wiedzy.

Tak w ogóle to Ty jest chłopczyk, czy dziewczynka?  :)

Guest Matte2302

Dobre pytanie  ;D

Ten uzytkownik ma banana za zakladanie kilku kont na forum, wiec juz sie nie dowiemy :)

Ja znalazłem stronę w której zbiera cię punkty przez oglądanie innych stron lub w inne sposoby a nasteonie wymienia na pieniądze. Oto ta strona: www.autosurf.net.pl

Wszystkie sposoby na zarabianie sa dobre o ile sie sprawdzaja, liczy sie zarobek pieniadza i satysfakcja z programu, tak to dziala w moim przypadku.

Pytanie zbyt ogólne ;) sposobów zarobku w internecie jest bardzo dużo od wykonywania pewnych usług dla kogoś (grafiki, skrypty, itp.) kończąc na stworzeniu swojego serwisu i sprzedaży reklam.

Nie rozumiem dlaczego bawicie się w zarobki typu klikanie itp - przecież o wiele więcej można zarobić innymi sposobami - fakt wymaga to wytrwałości lecz zyski są zdecydowanie większe. Nie tylko na HYIP I forexie można zarabiać.

przecież o wiele więcej można zarobić innymi sposobami [...]

Nie tylko na HYIP I forexie można zarabiać.

Może rozwiniesz swoją myśl, bo posty w stylu 'wiem ale nie powiem' nie wnoszą zupełnie nic do tematu. Edited by kavson
  • Like 1

www.surf.fenka.pl/

Klikamy rejestracja i podajemy login i hasło na początek. Aby dokończyć rejestracje na nasz e-mail, który podaliśmy przyjdzie link aktywacyjny konta. Proszę na niego kliknąć.
Od tej pory możemy zarabiać :)

Jak zacząć zarabiać?

Nic prostszego, klikamy-"zarabiaj" i po prawej stronie rozwiną nam się nowe opcje. Klikamy na pierwszą z nich, czyli surfuj.

Otworzy nam się nowe okno w którym odliczany będzie czas od 10 do zera. Jak odliczanie zakończy się będziemy zdobywać punkty:
Za każde 10 sekund, w którym okno będzie otwarte dostaniemy 2 pkt. Warto tutaj wspomnieć że warto wykupić konto premium. Dzięki niemu za każde 10 sekund otwartego surfbara dostaniemy aż 10 punktów. Szybki przelicznik:
Bez konta VIP:
12pkt na minute(2pkt za 10sek)
720pkt na godzinę
17280pkt na 24h
Z kontem VIP:
60pkt na minute (10pkt za 10sek)
3600pkt na godzinę
86400pkt na 24h

Różnica jest widoczna gołym okiem:) Co najważniejsze okno surfowania nie przeszkadza nam w niczym, możemy robić to co zwykle, a punkty nam się naliczają. Nic nie sprawdza naszej aktywności przy komputerze, więc możemy zostawić surf włączony nawet gdy nie ma nas w pobliżu.
Teraz krótki opis innych sposobów zdobywania punktów:

Aktualny przelicznik punktów na pieniądze zarobione widoczny jest w głównym oknie. Minimum do wypłaty to jedynie 10 zł. Wypłatę możemy zlecić na PayPal, lub na konto bankowe.

Edited by Stefan

SPAM + zachęta do kontaktu poprzez PW.

Edited by wojownik
SPAM

Możesz zarabiać z firmą Sitetalk OPN. Mam tu strukturę na ok. 1400 osób i sporo udziałów tej firmy :)

i jednocześnie oszczędzać kasę na rachunkach np. mamy zniżki 12-25% na Oragne, NEOSTRADE, NETIA, UPC... i ok 5000 innych firm, sklepów np Amazon, TomTom, ubrania, buty, elektronika, wyposazenie domu, bilety lotnicze, hotele...

Wystarczy że zrobisz zakupy poprzez internet, zainstalujesz wtyczkę do przeglądarki i dostajesz zwrot kasy na konto PayPal :) Bez wpisywania kodów itd, niezależnie jaka jest kwota zakupów, Zniżkę zawsze dostaniesz :)

W ten sposób możesz pozyskać sporo firm, które mają wymienione usługi oraz zwykłe osoby, które chcą oszczędzać ;)

WIększość programów chce wyciągnąć kasę od ludzi, żeby sprzedać im kolejny super produkt, który im coś da.

My pomagamy Ci odzyskać pieniądze z zakupów, które i tak robisz... ;) Np. poprzez zniżki oraz moduł grupowych zakupów, gdzie płacisz mniej za fryzjera, kosmetyczke, mechanika, usługi księgowe prawnicze itd.  A przy okazji możesz sobie kupić ciekawe produkty i zarabiać pieniądze z budowania grupy oraz z udziałów firmy.

Edited by Mises

spróbuj zbudować siatkę poleconych na http://bidroop.com, tam niedlugo bedzie możliwośc zarobienia dobrym sposobem, zapoznaj się ze stroną.

Ale że strona narazie jest w fazie beta potrzebne sa zaproszenia i niżej kilka kodów : 

pbx2tUt5

UPyEjNI9

EEobulFB

7c86Jmic

nVrO9P2l

Jest bardzo dużo programów , nawet tu na forum. Wystarczą chęci aby popatrzeć.

Ponad rok temu pojawił się w sieci serwis Ojooo.com.

Zarabiać tu można kilkając w reklamy ( kilka minut dziennie).

Minimalna pierwsza wypłata to 2$ przez paypal, a każda kolejna to minimum 6$.

Na początku idzie nam wolno, lecz potem kilka dolarów dziennie staje sie normą.

Oto link do rejestracji:
http://ojooo.com/

Jak ktoś ma kilka minut wolnego codziennie niech spróbuje.

Prosze o wpisanie Polecenia od: MiszaWWA

Edited by MiszaWWA
Reflink

Własny blog/strona uaktualniasz treść, reklamujesz, aby zdobyć czytelników > podpinasz programy partnerskie pasujące do tematyki bloga - najprostsza i pewna metoda która jak wszystko wymaga pracy czasu i systematyczności i kiedy spełnisz te 3 warunki to zarobki będą na 100% tylko każdy rezygnuje przeważnie już w pierwszej części jak tworzy bloga...

Dla mnie najlepszym sposobem jest marketing internetowy. Nie mówię o np FM bo to wciskanie ludziom rzeczy i mała kasa. 

Mój sposób to:

[usunięto]

Empower Network - nie jest to piramida.

Jest to projekt o unikalnym modelu biznesowym oparty o sprzedaż produktów cyfrowych. Został stworzony przez Davida Wooda i Davida Sharpe-a - warto tutaj zaznaczyć, iż tych dwóch panów zaczynało kompletnie od zera swoją przygodę z marketingiem internetowym. W proponowanym systemie wszyscy partnerzy otrzymują 100% ze swojej sprzedaży produktów oferowanych przez Empower Network, za których sprzedaż otrzymujemy 100% prowizji!. Zarabianie w Empower Network - program prowizyjny

Wyjaśnić należy również bardzo istotny aspekt „przechodzenia†prowizji w planie kompensacyjnym. Każda 2,4,6 i potem każda 5 prowizja ze sprzedaży produktu przez poleconego partnera trafia do naszego sponsora. W przypadku jeśli sprzedamy produkt, którego sami nie posiadamy, prowizja trafi do osoby zarejestrowanej ponad nami czyli naszego lidera. Produkt wystarczy wykupić jeden raz. Taki model kompensacyjny zachęca partnerów do wykupywania większej ilości innych produktów. Także otrzymasz  25$  za każdą nabytą osobę która musi wykupić pierwszy produkt.

Starałem się wyjaśnić najważniejsze ale niestety nie wszystkie sprawy dotyczące działania naszej firmy .Polecałbym rozmowę na skype w celu lepszego zrozumienia działania tej że firmy bo przypuszczam że  może wydawać się to niezrozumiałe. 

[usunięto]

WEDŁ

Edited by Kris
Złamałeś regulamin z 5 razy, cały Twój post nadaje się do wykasowania, jednak zostawiam go by forumowicze widzieli jak NIE NALEŹY zachęcać do współpracy. Masz rację w jednym zdaniu - to co napisałeś jest NIEZROZUMIAŁ

A ja polecam stronke   na której łatwo wygrać nagrody  które można spieniężyć     łatwieszy  i według mnie lepszy sposób na zarobek w internecie . 

Mój sposób na zarabianie   pieniędzy  to  wygrywanie  nagród a następnie  ich  sprzedaż   na aukcjach lub w lombardach

Edited by Kris
Usunięto niedozwolone linki.

Może to co napiszę niektórzy wykorzystają w swoich poczynaniach. Ja interesuję się zarabianiem w Internecie od kilku lat. Miewałem złe i dobre pomysły. Obecnie najlepszym dla mnie źródłem dochodu jest sprzedaż wiedzy. Stworzyłem wzory dokumentacji i poradników dla mojej branży, która jest bardzo wąską grupą docelową. Ze sprzedaży tych produktów mam teraz stale 300 zł zysku miesięcznie. Dodatkowo skoncentrowałem się na stworzeniu wirtualnych produktów, które oferuję na popularnym portalu aukcyjnym - wirtualnymi produktami mogą być różnego rodzaju pliki, czy ebooki. Moim zdaniem są one perspektywiczne, ponieważ można sprzedawać je w nieskończoność. Mój dochód z nich to kolejne 300-400 zł miesięcznie. Czyli oprócz wypłaty podstawowej - praca na etacie mam dodatkowe 600-700 zł. Moim cichym marzeniem jest osiągnięcie takich zysków, które pozwoliłyby porzucić pracę na etacie ;) - ale wątpię, że się kiedyś na to zdecyduję. Praca w domu przy komputerze jest specyficzna i trzeba mieć dużo silnej woli oraz jasno określone cele żeby coś osiągnąć. 

Dodatkowo ostatnio próbuję koncentrować moje wysiłki na Adsense i sprzedaży linków (prolink) na moich stronach. Obecnie to dodatkowe 50-60 zł miesięcznie.