Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

romek76

Jak zyskać około 250$ na czysto u bukmachera.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem doświadczonym graczem-w sumie parę zakładów postawiłem i bawiłem się niewielkimi bonusami.

Jednak np. http://www.titanbet.com/first-deposit-bonus.html oferuje 100% od pierwszego depozytu do 250 $,Euro lub Funtów.

To dosyć sporo.

Myślicie,że prostą sprawą byłoby wpłacić te 250 Funtów np.i...żeby wyciągnąć bonus postawić u innego bukmachera odpowiednią stawkę na przeciwny kurs(tak by było większe prawdopodobieństwo,że u tego drugiego bukmachera się wygra-pownien być znacząco mniejszy kurs-jednak to OCZYWISTE-na to samo spotkanie by się grało co u bukmachera titanbet.com.

U tego drugiego bukmachera-oczywiście na niego też należałoby mieć środki już powinno się bez problemu wyciągnąć bonus pochodzący od pierwszego bukmachera-bez wymaganego obrotu.W pierwszym "starciłoby" się wszystko ,jednak środki wpłynęłyby do drugiego(z wygranej).Ponieważ byłyby tylko dwie możliwośći wyniku,u jednego bukmachera zawsze by się wygrało.

Obstawiać trzeba by było spotkanie wymagające obstawienia dwudrożnego-tenis,lub inne.

Jako,że wysoką kwotę należałoby mieć by zdobyć ten bonus mam pytanie:

-Po pierwsze-kto by chciał wspólnie się złożyć na wymagany depozyt-potrzebny do uzyskania tych 250 Funtów +środki do gry u drugiego bukmachera?

-Kto,bardziej doświadczony chciałby zagrać wspólnymi pieniędzmy?-jeśli o mnie chodzi jakieś pieniążki miałbym około 16-tego sierpnia.

MINUSY-nie należałoby się pomylić przy obstawianiu(możliwa utrata środków) i ryzyko,że to mniej prawdopodobny zakład wygra-czyli pierwszy bukmacher.Wtedy trzeba by było się martwić jak tą kasę wyciągnąć.

Całość moglibyśmy zainwestować np.w programie Bionic-ka http://bet24invest.com/.Zyski byłyby dla osób,które dołączyły by się do wspólnego depozytu by uzyskać ten bonus u wyżej wspomnianego bukmachera.Zresztą podobnie moglibyśmy robić z kilkoma jeszcze innymi bonusami u innych bukmacherów.

Zalety pomysłu:

-nie ryzykowało by się znacznej kwoty w razie jakiś niespodziewanych problemów z wyciągnięciem bonusa/bonusów u bukmachera (wspólna "zrzutka").

-wszystkim zarządzałaby doświadczona osoba znająca się i grająca dłuższy czas w zakładach bukmacherskich (ważne są regulaminy).

-całość zysków byłaby pomnażana w jednym ,wspólnie wybranym programie-np.takim jak  wyżej zaproponowałem

-zwrot zainwestowanej kwoty do gry (po wyciągnięciu bonusa i całości środków)

P.S.Moglibyśmy zacząć od innych bukmacherów oferujących bonus od pierwszej wpłaty i posprawdzać na mniejszych (wspólnych) pieniążkach jakby to działało.

Oczywiście jedna,grająca osoba by musiała wcześniej nie korzystać z tego bonusu lub po po raz pierwszy założyć konto u bukmachera.Ważną sprawą jest też wiarygodność bukmacherów.

Co Wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy można zrobić tak, żeby wpłacić $250, dostać bonus, i z powrotem wypłacić (od razu) $250(te swoje) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie nie wiem,jednak gdyby na to jakieś regulaminy nie pozwalały-(jednak support zawsze może udzielić tej odpowiedzi)można by było w celu wyciągnięcia depozytu jak i bonusu najpierw zagrać u dwóch bukmacherów to samo spotkanie na przeciwne kursy grając bonusem tylko a później (za drugim razem) zrobić to z depozytem.

To co opisałem-przedstawiłem tylko teoretycznie-bo tak jak wcześniej wspomniałem nie jestem zbyt doświadczonym graczem w zakładach bukmacherskich.Może ktoś kto gra już od dłuższego czasu odpowiedziałby czy np.taki depozyt można "spokojnie wypłacić"?Czy też są róże warunki regulaminowe?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość bionic

Drogi romku :) proszę przeczytaj dokładnie warunki bonusa :)

Aby zagrać lub wypłacić 100% bonusu, musisz najpierw obstawić cały swój depozyt 10 razy.

Jedynie zakłady zawierane po kursie 2.0 lub wyższym będą zaliczane do obrotu.

2. To play with or withdraw your 100% bonus you must first wager the total of your bonus ten times.

3. Only bets made with odds of 2.0 or greater will count towards wagering.

Są to mega trudne warunki obrotu bonusa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi romku :) proszę przeczytaj dokładnie warunki bonusa :)

Aby zagrać lub wypłacić 100% bonusu, musisz najpierw obstawić cały swój depozyt 10 razy.

Jedynie zakłady zawierane po kursie 2.0 lub wyższym będą zaliczane do obrotu.

2. To play with or withdraw your 100% bonus you must first wager the total of your bonus ten times.

3. Only bets made with odds of 2.0 or greater will count towards wagering.

Są to mega trudne warunki obrotu bonusa.

Tak-tylko cały "pomysł" sprowadza się by po otrzymaniu bonusa u któregoś bukmachera-powiedzmy "A","przegrać go obstawiając na jakikolwiek kurs, jednak wraz z obstawieniem przeciwnego kursu u innego bukmachera-nazwijmy go "B".By całość bonusu -uszczuplona nieco w zależności od kursu jaki byłby u drugiego bukmachera -a musi być taki by było nieco większe prawdopodobieństwo wygranej u bukmachera "B".Wybierałoby się tylko dwudrożne spotkania.Więc u jednego z nich zawsze powinniśmy wygrać.

W poprzedniej wypowiedzi zastanawiałem się czy można po takiej "operacji na bonusie" wypłacić depozyt u bukmachera u którego otrzymało się bonus.Jednak gdyby nie było to możlwe można by powtórnie "operację "powtórzyć lub za pierwszym razem postawić całość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bionic, ale to oznacza, że jednak swój kapitał (swoje $250) można normalnie wyjąć ? Trzeba tylko obrócić bonusem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość bionic

Nie. Źeby dostac bonus musisz 10 rollover depozytu. Pożniej dopiero dostaniesz bonus. U żadnego bukmachera nie ma takiej opcji aby wpłacić depozyt dostac bonus i od razu wypłacić depozyt. Jaki interes w tym miałby bukmacher :) Co do Titan Bet jest to stosunkowo młody bukmacher. Bardziej znana jest marka Titan Poker. Titan Bet jest poszerzeniem oferty Titan Poker o zakłady sportowe. Co do surebetów: to Titan Bet ma bardzo słabe kursy z dużą marżą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba tylko obrócić bonusem ?

jeśli musisz obrócić te kase 10-krotnie po kursie 2.0 lub wyższym to nie jest to łatwe zadanie ;) a przynajmniej dla tych co zaczynają grać na zakładach

Są lepsze promocje, tzn. łatwiejsze do zrealizowania np. w bet365 masz podobnie, tyle że wpłacasz 200zł, obracasz 3x (po stawce chyba 1,5 nie pamietam) i kasa Twoja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz romek76 dobry pomysł. Ale nie zrozumiałem jednego bardzo istotnego szczegółu w regulaminie, czy bonus jest doliczony do konta od razu, czy dopiero po wykonaniu obrotu.

- wpłacam 250E, dostaje bonus 250E i mogę postawić zakład za 500Euro od razu

czy może:

- wpłacam 250E i po wykonaniu obrotu dostaje 250E bonusu który mogę wypłacić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To by miało sens,gdyby bonus był otrzymywany od razu po właceniu depozytu.Wydaje mi się,że tak przeważnie jest.Jednak w regulamin się nie wgłębiałem.Zawsze można napisać w jęz.angielskim do supportu z tym pytaniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość bionic

Panowie

bonus jest dopisany po spełnieniu warunków obrotu depozytem 10x, po kursie min. 2.0.

Sa to bardzo trudne warunki do spełnienia. Osobiscie nie podjąłbym się takiego obrotu. oby dostać 250E bonusa, trzeba obrócić na kwotę 2500E depozyt, bonus to tylko 10% tego obrotu. Totalny bezsens przy ogromnym ryzyku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To by zmieniało wszystko.Jednak bywają bonusy u bukmacherów gdzie od razu prawdopodobnie dopisują bonus po złożeniu depozytu.Dokładnie tego jeszcze nie sprawdzałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość bionic

Tak wiekszość bukmacherów takie bonusy proponuje, chociaż coraz węcej buków wyklucza polaków z promocji, ze wzgledu na wyłudzenia bonusów. Również coraz częściej firmy bukmacherskie proponują zamiast tradycyjnych bonusów freebety i freeplay. Są to darmowe zakłady gdzie ewentualna wygrana jest "własnością" gracza, jednak też aby dostac freebeta w wiekszości przypadków trzeba obrócić bonus w/g zasad okreslonych w regulaminie. Często tez np. dawane jest np 100usd we frebetach gdzie 100USD jest dzielone na 10 freebetów po 10USD. Freebety te są dodawanee w/g zasad określonych przez bukmachera i wynikających z postepu obrotu depozytu.

Firmy bukmacherskie to nie instytucje charytatywne i nic za darmo nie dają:). Jesli ktoś chciałby spróbować pograć na bonusy chętnie pomogę w zamian za rejestracje z mojego reflinku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość lucyfer

obstawiaj na dwóch kuponach osobne drużyny oraz co jakiś czas obstawiaj dodatkowo pewniaka, mając 100 takich kuponów zyskujesz zazywczaj 3 % na kuponie tylko trochę musisz mieć na start zeby te 250 wyciągnąć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zachęcamy do klikania w sygnaturę - regulamin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

graj tylko insidery albo typy sprawdzoinych typerów lub licz na surebety ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta