Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Malinart

Darowizny Grupowe - nowy pomysł w świecie darowizn- www.skandek.2be.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów :)

 

Nie biorę udziału aktualnie w żadnych "wynalazkach" darowiznowych.

Sami wiecie, jak to wyglądało w przeciągu ostatniego roku.

Jednak twórca tego programu robił już dwa podobne programy i działały one najdłużej ze wszystkich, wielu osobom dały trochę dodatkowego grosza.

Dlatego - analizując to, co Sławomir opisał w zasadach działania postanowiłam zaryzykować.

Program rusza jutro.

Zasady działania opisane dokładnie http://skandek.2be.pl/index.html - myślę, za warto poczytać.

Jeśli ktoś z Was się zdecyduje i ma ochotę do nas dołączyć podczas rejestracji proszę wpisać moje dane Joanna Milik / jako osoby zapraszającej.

 

Dodam tylko - aby nie było potem niedomówień - program, jak każdy tego typu - zależy od napływu ludzi. Ale Sławomir znalazł dość fajne rozwiązanie przedłużające żywot programu - wersja dla aktywnych i biernych.

 

PROGRAM RUSZA DOPIERO JUTRO :)

Edited by Malinart

Share this post


Link to post
Share on other sites

w zasadzie widzę dwie innowacje s stosunku do innych programów darowiznowych:

1) zupełna nietransparentność i ukrycie ograniczenie wglądu w strukturę do osoby admina,

2) matrycowy system oparty na comiesięcznym abonamencie darownowym.

 

Przy braku prezentacji przez admina założeń ekspansji na Polskę i świat oraz z uwagi na przeznaczone przez Admina zasoby (hosting, brak skryptu, ręczna dłubaninka) program wygląda raczej na składkę na książki do szkoły dla potomków Admina niż na matrycowy ponziak mogący dać zarobić parę drobnych na książki dla innych uczestników programu gustujących w hyipach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja odradzam Wam wejścia :) Kogoś nawet nie było stać na wykupienie domeny. I ten ,,profesjonalny,, hosting za 41zł za rok. Szablon żywcem skopiowany z neta. Ogólnie zasada tak jak zostało napisane wyżej jeśli będzie mało chętnych to piramida upadnie szybko ;)

 

EDIT:

@UP

Byłeś szybszy ;)

Edited by MrKB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, w poprzednich dwóch  programach Sławka wiele osób, nieprównywalnie więcej niż w innych wyszło na plus, plusik bądż na zero. W poście pierwotnym napisałam, że ryzyko jest, a z pewnością admin nie zakłada żadnej ekspansji, ani nie obiecuje gruszek na wierzbie.

Poprzednio chodziło kilka miesięcy, być może i ten pochodzi. Wolę wysłać darowiznę Kowalskiemu niż wpłacać w hyip.

Ktoś z Was w innym wątku napisał, że chcielibyście, aby choć raz opisując program napisać, że ryzyko jest, że zależy od ludzi etc.

Napisałam, nie czepiajcie się zatem :) kto chce niech wchodzi, kto nie - nie ma sensu snuć teorii spiskowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się że że zainteresowanie programem będzie słabe, zwłaszcza że historia poprzednich programów (a zwłaszcza jednego który jeszcze istnieje ale już nie funkcjonuje) skutecznie może zniechęcić ludzi. Nie ma się co oszukiwać że grono osób które przystępują do takich programów, to w dużej części te same osoby. Zatem pewnie kto pierwszy ten lepszy, a później... 

 

Mnie jednak ciekawi ten czerwony napis na dole strony o ostrzeżeniu o prawnym zakazie kopiowania pomysłu autora na program.

Czyżby ten pomysł był jakoś opatentowany czy coś?

Edited by Polon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • TVPis przegrało. https://www.gdansk.pl/wiadomosci/jacek-kurski-przegral-proces-tvp-przeprosi-gdansk-i-wplaci-50-tys-zl-na-imigrantow,a,189959
  • @TRex4eX Jak widać po powyższym twoim wpisie, dalsza dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Przynajmniej dla mnie. Piszesz o merytoryce, ale jej brak nawet w twoich wypowiedziach.   Dla jednego przyzwoity wynik to 100% miesięcznie a dla innego 10% rocznie. Ja dalej nie rozumiem jakich konkretów ty szukasz, póki co jak już napisałeś tylko sobie tutaj sam sobie piszesz 'pierdololo'  Pozdrawiam
  • Dziś jest ten smutny dzień, gdzie zamiotło nam Uraii oraz jego strategie RELAX i RELAX1 z planszy, dał zarabiać bardzo długo, jeśli ktoś korzystał umiejętnie z tego mógł sobie odłożyć sporo siana na bok, więc nawet wyłączenie tego konta nie ma dużego wpływu. Ja tak zrobiłem 50/50 z tą strategią. Co się wydarzyło w dzisiejszym dniu trader ten wygenerował stratę na poziomie 80%. Stało się tak, ponieważ było tąpniecie na rynku w parze walutowej EURUSD, gdzie equity konta nie wytrzymało i pozycje zostały zamknięte na stop out. Później trader znowu podjął handel i rynek ciągle szedł w nie jego stronę. Wyłączył całkowicie swoją strategię, gdy stwierdził, że to nie ma już sensu dalej. Dlatego bardzo ważne jest to, aby realizować zyski systematycznie, bo to, że ty lub ktoś inny ma dobrą passę nie znaczy, że tak będzie i ona będzie trwać wiecznie. Zobaczymy co dalej, czy gość wróci, czy jak to będzie.
  • Wypłata instant + wrzuciłem 0.3 LTC na nowe kółko  
×