Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Malinart

Darowizny Grupowe - nowy pomysł w świecie darowizn- www.skandek.2be.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów :)

 

Nie biorę udziału aktualnie w żadnych "wynalazkach" darowiznowych.

Sami wiecie, jak to wyglądało w przeciągu ostatniego roku.

Jednak twórca tego programu robił już dwa podobne programy i działały one najdłużej ze wszystkich, wielu osobom dały trochę dodatkowego grosza.

Dlatego - analizując to, co Sławomir opisał w zasadach działania postanowiłam zaryzykować.

Program rusza jutro.

Zasady działania opisane dokładnie http://skandek.2be.pl/index.html - myślę, za warto poczytać.

Jeśli ktoś z Was się zdecyduje i ma ochotę do nas dołączyć podczas rejestracji proszę wpisać moje dane Joanna Milik / jako osoby zapraszającej.

 

Dodam tylko - aby nie było potem niedomówień - program, jak każdy tego typu - zależy od napływu ludzi. Ale Sławomir znalazł dość fajne rozwiązanie przedłużające żywot programu - wersja dla aktywnych i biernych.

 

PROGRAM RUSZA DOPIERO JUTRO :)

Edited by Malinart

Share this post


Link to post
Share on other sites

w zasadzie widzę dwie innowacje s stosunku do innych programów darowiznowych:

1) zupełna nietransparentność i ukrycie ograniczenie wglądu w strukturę do osoby admina,

2) matrycowy system oparty na comiesięcznym abonamencie darownowym.

 

Przy braku prezentacji przez admina założeń ekspansji na Polskę i świat oraz z uwagi na przeznaczone przez Admina zasoby (hosting, brak skryptu, ręczna dłubaninka) program wygląda raczej na składkę na książki do szkoły dla potomków Admina niż na matrycowy ponziak mogący dać zarobić parę drobnych na książki dla innych uczestników programu gustujących w hyipach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja odradzam Wam wejścia :) Kogoś nawet nie było stać na wykupienie domeny. I ten ,,profesjonalny,, hosting za 41zł za rok. Szablon żywcem skopiowany z neta. Ogólnie zasada tak jak zostało napisane wyżej jeśli będzie mało chętnych to piramida upadnie szybko ;)

 

EDIT:

@UP

Byłeś szybszy ;)

Edited by MrKB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, w poprzednich dwóch  programach Sławka wiele osób, nieprównywalnie więcej niż w innych wyszło na plus, plusik bądż na zero. W poście pierwotnym napisałam, że ryzyko jest, a z pewnością admin nie zakłada żadnej ekspansji, ani nie obiecuje gruszek na wierzbie.

Poprzednio chodziło kilka miesięcy, być może i ten pochodzi. Wolę wysłać darowiznę Kowalskiemu niż wpłacać w hyip.

Ktoś z Was w innym wątku napisał, że chcielibyście, aby choć raz opisując program napisać, że ryzyko jest, że zależy od ludzi etc.

Napisałam, nie czepiajcie się zatem :) kto chce niech wchodzi, kto nie - nie ma sensu snuć teorii spiskowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się że że zainteresowanie programem będzie słabe, zwłaszcza że historia poprzednich programów (a zwłaszcza jednego który jeszcze istnieje ale już nie funkcjonuje) skutecznie może zniechęcić ludzi. Nie ma się co oszukiwać że grono osób które przystępują do takich programów, to w dużej części te same osoby. Zatem pewnie kto pierwszy ten lepszy, a później... 

 

Mnie jednak ciekawi ten czerwony napis na dole strony o ostrzeżeniu o prawnym zakazie kopiowania pomysłu autora na program.

Czyżby ten pomysł był jakoś opatentowany czy coś?

Edited by Polon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • Zapraszam do zapoznania się z ww. ofertą. Korzyści wynikające przy zakupie innych ubezpieczeń tej samej marki, to zniżki do 20% na inne produkty. Szczegóły na: rabaty.generali.pl Zainteresowanych zapraszam do dyskusji/kontaktu.  
    • Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.  
×