Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Malinart

Darowizny Grupowe - nowy pomysł w świecie darowizn- www.skandek.2be.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów :)

Nie biorę udziału aktualnie w żadnych "wynalazkach" darowiznowych.

Sami wiecie, jak to wyglądało w przeciągu ostatniego roku.

Jednak twórca tego programu robił już dwa podobne programy i działały one najdłużej ze wszystkich, wielu osobom dały trochę dodatkowego grosza.

Dlatego - analizując to, co Sławomir opisał w zasadach działania postanowiłam zaryzykować.

Program rusza jutro.

Zasady działania opisane dokładnie http://skandek.2be.pl/index.html - myślę, za warto poczytać.

Jeśli ktoś z Was się zdecyduje i ma ochotę do nas dołączyć podczas rejestracji proszę wpisać moje dane Joanna Milik / jako osoby zapraszającej.

Dodam tylko - aby nie było potem niedomówień - program, jak każdy tego typu - zależy od napływu ludzi. Ale Sławomir znalazł dość fajne rozwiązanie przedłużające żywot programu - wersja dla aktywnych i biernych.

PROGRAM RUSZA DOPIERO JUTRO :)

Edited by Malinart

w zasadzie widzę dwie innowacje s stosunku do innych programów darowiznowych:

1) zupełna nietransparentność i ukrycie ograniczenie wglądu w strukturę do osoby admina,

2) matrycowy system oparty na comiesięcznym abonamencie darownowym.

Przy braku prezentacji przez admina założeń ekspansji na Polskę i świat oraz z uwagi na przeznaczone przez Admina zasoby (hosting, brak skryptu, ręczna dłubaninka) program wygląda raczej na składkę na książki do szkoły dla potomków Admina niż na matrycowy ponziak mogący dać zarobić parę drobnych na książki dla innych uczestników programu gustujących w hyipach...

A ja odradzam Wam wejścia :) Kogoś nawet nie było stać na wykupienie domeny. I ten ,,profesjonalny,, hosting za 41zł za rok. Szablon żywcem skopiowany z neta. Ogólnie zasada tak jak zostało napisane wyżej jeśli będzie mało chętnych to piramida upadnie szybko ;)

EDIT:

@UP

Byłeś szybszy ;)

Edited by MrKB

Panowie, w poprzednich dwóch  programach Sławka wiele osób, nieprównywalnie więcej niż w innych wyszło na plus, plusik bądż na zero. W poście pierwotnym napisałam, że ryzyko jest, a z pewnością admin nie zakłada żadnej ekspansji, ani nie obiecuje gruszek na wierzbie.

Poprzednio chodziło kilka miesięcy, być może i ten pochodzi. Wolę wysłać darowiznę Kowalskiemu niż wpłacać w hyip.

Ktoś z Was w innym wątku napisał, że chcielibyście, aby choć raz opisując program napisać, że ryzyko jest, że zależy od ludzi etc.

Napisałam, nie czepiajcie się zatem :) kto chce niech wchodzi, kto nie - nie ma sensu snuć teorii spiskowych.

Obawiam się że że zainteresowanie programem będzie słabe, zwłaszcza że historia poprzednich programów (a zwłaszcza jednego który jeszcze istnieje ale już nie funkcjonuje) skutecznie może zniechęcić ludzi. Nie ma się co oszukiwać że grono osób które przystępują do takich programów, to w dużej części te same osoby. Zatem pewnie kto pierwszy ten lepszy, a później... 

Mnie jednak ciekawi ten czerwony napis na dole strony o ostrzeżeniu o prawnym zakazie kopiowania pomysłu autora na program.

Czyżby ten pomysł był jakoś opatentowany czy coś?

Edited by Polon

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Drodzy wydawcy! Nowe oferty:   1. MoneyShop Offer ID: 5269/ GEO: Russia Payout - RUB 800.   2. РГС Банк Offer ID: 4933/ GEO: Russia Payout - RUB 3750.   3. КэшДрайв Offer ID: 5279/ GEO: Russia Payout - RUB 1125.   4. Fanmoney Offer ID: 3985/ GEO: Russia Goals: Issue: score 0-49 - RUB 1425. Issue: score 50-69 - RUB 2100. Issue: score 70-100 - RUB 2850.   5. IBANCAR ES CPA Offer ID: 5194/ GEO: Spain Payout - EUR 120   Życzymy udanych testów kampanii!     Platinum Partner Webzaim Z przyjemnością przedstawiamy platynowego sponsora konkursu Golden Parachute, firmę Webzaim. Od 1 listopada 2020 roku do 30 czerwca 2021 roku każdy wydawca, który przyciągnie ruch do oferty Platynowego Sponsora Webzaima, otrzymuje dwa razy więcej punktów w konkursie Golden Parachute. Wymień te punkty na prezenty w LeadStore! Możesz dowiedzieć się więcej o konkursie i punktach od swojego osobistego menedżera lub tutaj: goldenparachute.leadgid.eu  
    • Poradnik jak być rekinem biznesu 1. Szukaj w necie jak ''zarabiać w intrenecie'' 2. Odkryj futureadpro aka cały future net + ekipę niepełnosprytnych  czy jak oni sie tam nazywali  3.Zacznij być rekinem rekrutacji do piramidki  4.Nie stałeś sie rekinem biznesów w  ''Romancompany''   5. Przy okazji odkryj iż jest coś takiego jak BTC poza dolarami z śp Payzy  6. Myśl długo i intensywnie jak tu zarobić i wymyśliłeś iż będziesz rekinem trejdingu na BTC ale uwaga potraciłeś na trejdingiu wiec stajesz się jak twórca piramidy i naganiaj  i zatrudnij naganiaczy na swój własny kurs  
    • Hm... A mi wydaje się, że w świecie, w którym każdy może w internecie - i nie tylko - otworzyć kanał na youtube i grupę na faceeboku i oferować sprzedaż szkoleń i analiz za mnieej lub bardziej powodującą śmiech sumę prawnych środków płatniczych - to wlaśnie inforrmacje  o dawcy tej potężnej wiedzy są -  a ptzynajmniej pwinny być - najbardziej miarodajne przy wyborze dostawcy teej wiedzy lub sygnałów. Uwierz, żee tak jak mając ból brzucha wolałbym by leki ordyował mi lekarz bądź choćby farmaceuta a nie stolarz czy - nie daj Boże - grabarz, tak w przypaddku szkolemnia w przedmiocie tradingu i udosstepniania sygnałów inwestycyjnych wolałłbym by nie udostęniał ich rybak z Mazur albo piekarz z Konina. Hm... Bądź mówią, że są zaddowoleni skrzętnie licząc prowizje za polecenie, choć w istocie sami z żaddnych szkoleń i sygnałów nie korzystają... Resumując... Rekomendujesz kompletnym laikom zakup za jakieeś 200 zł subskrypcji analiz i sygnałów od kogoś, kto ma niewiadomo jaką podbudowę teoretyczną, niewiadomo jakie osiągnięcia i niee wiadomo czym dotychczas zajmującym się zawodowo, czyli od typowego No Name'a. Jednocześnie zauażasz w pierwszym poście, że "w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać." Dalej zauważasz: "Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć." By skonstatować: "Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty! Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!"   I tu moja konsternacja... Bo nie bardzo widzę różnicę między tym co tak bardzo krytykowałeś i przed czym ostrzegałeś a tym co sam sprzedajesz... Uprzedzając, Twój ewntualny argument, że Darka bronią wyniki użyję Twojego argumentu... A co Waćpan może wiedzieć o tych, których tak w czambuł, z góry krytykuje i odradza korzystania z ich ofert skoro - jak mniemam - nie wykupił subskrypcji od każdego wrzuconego do tego, jednego worka? Ja jednak widzę różnicę. Nie każdy oferujący sygnały czy szkolenia traktuje je jaakoo produkt uboczny do wizji dochodu pasywnego z subsrkypcji produktu ubocznego.  

• 1, 2, 4 - Nie znam go prywatnie, więc nie mam jak na to odpowiedzieć   3, 5 - cześć swoich analiz i sygnałów daje za darmo na FB - tutaj ( nie wiem xzy mogę tu publikować link do grupy, jeśli nie to usunę) https://www.facebook.com/groups/KryptoAnalizy/?ref=share Kanał YT - https://youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g Nie wydaje ci się, że ważne nie jest to gdzie i co studiował, a to że jednak ludzie są zadowoleni z wyników ?
    • Owszem są. Tylko jedne są rzeeczywiście programami partnerskimi a drugie przynajmniej zahaczają o piramidalność... No właśnie sęk w tym, że poduktem jest óów rzekomy program partnerski o czym jasn ostoi na stronie. A o tym Czym Innym, o tym dołączonym do "programu partnerskiego" niby-produkcie i jego twórcy masz niezmiernie mało do powiedzenia. No oprócz tego, że jest za śmieszne pieniądze   Proste Pytania nadal czekają na odpowiedź