Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Malinart

Darowizny Grupowe - nowy pomysł w świecie darowizn- www.skandek.2be.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów :)

Nie biorę udziału aktualnie w żadnych "wynalazkach" darowiznowych.

Sami wiecie, jak to wyglądało w przeciągu ostatniego roku.

Jednak twórca tego programu robił już dwa podobne programy i działały one najdłużej ze wszystkich, wielu osobom dały trochę dodatkowego grosza.

Dlatego - analizując to, co Sławomir opisał w zasadach działania postanowiłam zaryzykować.

Program rusza jutro.

Zasady działania opisane dokładnie http://skandek.2be.pl/index.html - myślę, za warto poczytać.

Jeśli ktoś z Was się zdecyduje i ma ochotę do nas dołączyć podczas rejestracji proszę wpisać moje dane Joanna Milik / jako osoby zapraszającej.

Dodam tylko - aby nie było potem niedomówień - program, jak każdy tego typu - zależy od napływu ludzi. Ale Sławomir znalazł dość fajne rozwiązanie przedłużające żywot programu - wersja dla aktywnych i biernych.

PROGRAM RUSZA DOPIERO JUTRO :)

Edited by Malinart

w zasadzie widzę dwie innowacje s stosunku do innych programów darowiznowych:

1) zupełna nietransparentność i ukrycie ograniczenie wglądu w strukturę do osoby admina,

2) matrycowy system oparty na comiesięcznym abonamencie darownowym.

Przy braku prezentacji przez admina założeń ekspansji na Polskę i świat oraz z uwagi na przeznaczone przez Admina zasoby (hosting, brak skryptu, ręczna dłubaninka) program wygląda raczej na składkę na książki do szkoły dla potomków Admina niż na matrycowy ponziak mogący dać zarobić parę drobnych na książki dla innych uczestników programu gustujących w hyipach...

A ja odradzam Wam wejścia :) Kogoś nawet nie było stać na wykupienie domeny. I ten ,,profesjonalny,, hosting za 41zł za rok. Szablon żywcem skopiowany z neta. Ogólnie zasada tak jak zostało napisane wyżej jeśli będzie mało chętnych to piramida upadnie szybko ;)

EDIT:

@UP

Byłeś szybszy ;)

Edited by MrKB

Panowie, w poprzednich dwóch  programach Sławka wiele osób, nieprównywalnie więcej niż w innych wyszło na plus, plusik bądż na zero. W poście pierwotnym napisałam, że ryzyko jest, a z pewnością admin nie zakłada żadnej ekspansji, ani nie obiecuje gruszek na wierzbie.

Poprzednio chodziło kilka miesięcy, być może i ten pochodzi. Wolę wysłać darowiznę Kowalskiemu niż wpłacać w hyip.

Ktoś z Was w innym wątku napisał, że chcielibyście, aby choć raz opisując program napisać, że ryzyko jest, że zależy od ludzi etc.

Napisałam, nie czepiajcie się zatem :) kto chce niech wchodzi, kto nie - nie ma sensu snuć teorii spiskowych.

Obawiam się że że zainteresowanie programem będzie słabe, zwłaszcza że historia poprzednich programów (a zwłaszcza jednego który jeszcze istnieje ale już nie funkcjonuje) skutecznie może zniechęcić ludzi. Nie ma się co oszukiwać że grono osób które przystępują do takich programów, to w dużej części te same osoby. Zatem pewnie kto pierwszy ten lepszy, a później... 

Mnie jednak ciekawi ten czerwony napis na dole strony o ostrzeżeniu o prawnym zakazie kopiowania pomysłu autora na program.

Czyżby ten pomysł był jakoś opatentowany czy coś?

Edited by Polon

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• @pepperoniss ośmieszysz się przed całym forum swoimi twierdzeniami o moim adminowaniu, to tylko kwestia czasu. Już w lipcu będą z ciebie żartować że wziąłeś mnie za admina tego projektu.  Nieuchronnie się to zbliża. kiedy ostatnio byłeś obśmiany? Pewnie zaboli ego co?
    • A masz jakikolwiek dowód na to, że się dopiero zaczyna a nie kończy? Zapowiedzi ewentu we wrześniu - stanowiącym de facto naiwną próbę naganiania na większe depozyty - wskazują wręcz na to, że projekt już jest w schyłkowej fazie... Wiek kalendarzowy nie ma tu najmniejwszego znaczenia. Ponziaki padłay w krótszych okresach niż sześćdziesiąt parę dni... A cóż takiego zrealizowałeś? Otworzyłeś obok jednej piramidki drugą? Zresztą, z faktu, że wywiązujesz się z pozorowanych obietnic nie wynika kompletnie nic dla oceny projektu... Bo niby co miałoby wynikać z otwarciaa jeszcze kolejnych 10 byle jakich ponziaków? Albo z urcuhomienia bardziej intratnego systemu prozizyjnego dla potencjalnych zaganiaczy - pod nazwą Reperzentanci? Jedyne co widzę to to, że w kółko powtarzasz niczym nie poparte frazesesy albo oderwane od rzeczywistości oświadczenia ale szerokim łukiem pomijasz odpowiedzi na merytoryczne Proste Pytania... Czyli jak zwykle zero konkretów... Inna sprawa, że wcale na takie w tej kwestii nie liczyłem. OK. Przyjmuję do wiadomości twoje twierdzenie, że w projekcie jesteś pod sponsorem sponsora swojego sponsora ale pozostaję przy zdaniu, że twórcą tego badziewia jesteś ty...
    • To dopiero się zaczyna więc nic nie padnie. Właściciele realizują wszystko co obiecali w mailach. zarejestrowany jestem pod moim sponsorem, który jest tak jak ja użytkownikiem projektu. Mój sponsor też ma swojego sponsora jak to w piramidach bywa. Zgadza się bo tak jak pisałem mam dostęp do zamkniętej grupy inwestorów gdzie nikt z ulicy tak po prostu się nie dostaje. Dlatego mam info od przed koryta.  
    • Nie bede sie duzo rozpisywal, bo nie jest to poradnik a streszczenie gierki ktora daje mozliwosci zarobku, jak ktos nie jest kumaty i nie wie jak zainstalowac tronlinka albo metamaska to niech sobie da spokoj, bo tylko straci czas i pieniadze. Przedstawiam gre Blokchain PvP,PvM w ktorej mozna sporo zarobic do kilkudziesieciu tysiecy miesiecznie. Gra Pay To Win + mozna ostro grindować, co nie znaczy ze nie mozna sie logowac raz dziennie i nie zarabiac, kazdy znajdzie dla siebie swoj styl. Gra dziala od ponad 2 miesiecy.   Jest to gra karciana w ktorej rywalizuja 3 frakcje tron, eos i eth,( wybierajcie tron, najmocniejsza frakcja) tworzymy 6 osobowa druzyne i przechodzimy przez kolejne poziomy trybu fabularnego. Oprocz tego kupujemy mlotki miningowe, ktore generuja nam odpowiednią do poziomu ilosc zlota,expa, ekwipunku i SOUL( kryptowaluty  w grze). W skrocie im nasza druzyna jest lepsza tym wiecej soul generujemy, mozna szybko dojsc do etapu gdzie za godzinny mlotek miningowy placimy 27 trona ktory generuje soula za 70 trona, soul sprzedajemy na gieldzie trontrade.io. Mozna tez wcale nie rozwijac druzyny a zainwestowac, kupic soul na gieldzie, wrzucic w gre, zamrozic i pobierac dywidenty. + inne mozliwosci zarabiania na PvP, eventach, gamblerce itd. Gra ma mnostwo eventow z pulami kilkudziesieciu tysiecy $   Wiecej mi sie nie chce rozpisywac, jak ktos jest kumaty i sie wkreci to sobie poradzi. Nie zarobisz w tej grze nie inwestując( to dla chcacych sprobowac free to play)   Zapomnialem dodać, inwestujesz na wlasna odpowiedzialnosc. Nie jest to typowa piramida finansowa, poniewaz gra ma wartosc, ludzie płacą za lepszych bohaterow, przedmioty, mlotki miningowe itd. Dopóki wszyscy chętnie grają i płacą, gra będzie rosła, jak przestaną to wiadomo co. Ale narazie jest bardzo dobrze, developerzy wkladaja mnostwo kasy w eventy i dodają nowy content.  
    • Witam wszystkich na pokładzie , zleciłem wypłatę testowa i przez noc doleciala dowód wrzucę jak dostanę naliczenie z depo