Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

logo.png

Witam :)

W niedawno uruchomionym sklepiku Autosurfon dla swoich użytkowników przygotował ofertę tanich doładowań do telefonów. Średnio doładowania są tańsze o 13%.
Możliwość zakupu poprzez:
  • Paypal
  • Płatności online
  • Konto Autosurfon
  • Punkty Autosurfon
Po zakupie kod wyświetlany jest natychmiast. Dla ułatwienia podaliśmy sposób wpisywania kodu do telefonu dla każdej z sieci.
Przyznajemy 2% prowizji od doładowań kupionych przez Waszych poleconych.
Pieniądze z prowizji są dodawane automatycznie do Twojego konta. Naliczone prowizje dostępne są na stronie sklepiku.
W przyszłym tygodniu oferta zostanie poszerzona o kolejne sieci GSM oraz kody telegrosik.

Pozdrawiam! Edited by MrKB

Czy osoby niezarejstrowane mogą kupować doładowania?

Aktualnie nie, ale na ukończeniu jest osobny sklep z różnego rodzaju kodami (doładowania,gry...). W sklepie zewnętrznym doładowania będą tańsze tylko o 10% od ceny nominalnej. Sklep planujemy uruchomić w przyszłym tygodniu. 

Mieliście doładowania do Heyah? Podobno od dwóch dni nie istnieją już ale można zasilić konta w Tak Tak? Tak z ciekawości pytam ;-)

Z Heyah to o tyle ciekawa sprawa, że to tak naprawde sieć T-Mobile :) I doładowania z Heayah doładowywują też T-Mobile także nie będzie żadnego problemu. Trzeba bedzie wprowadzić kilka poprawek w systemie i tyle. Doładowanie z T-Mobile zasila Tak Tak (jestem pewny na 98%).

Czy wystawiacie faktury na zakupione towary? 

W tym momencie jeszcze nie, ale w niedługim czasie tak :) Mam na myśli okres do miesiąca czasu. Wtedy na stronie pojawi się możliwość poproszenia o fakturke na zakupione doładowania.

Zachęcam userów do przeczytania ost maila z AS, a obserwatorów do bliższego przyjrzenia się tematowi i dyskusji w wątku.

Kolejna promocja/ zachęta do zakupów po preferencyjnych stawkach. ;)

Witam, szukam jakiegos resellera punktow(potrzebne ID do zakupu).

Byc moze w niedalekiej przyszlosci uzyje tego ID do rejestracji jako reseller w zamian za mojego refa do jakiegos innego projektu.

Prosze pisac na PW ewentualnie.

P.

Moje ID: A141

Napisz jak kupisz i przy okazji podasz mi Reffa.

Ok. Poszlo.

P.

Edited by bufi

Witam, z racji tego, iż sklepik z rzeczami będzie już niedługo dostępny a ceny będą dużo niższe za pkt od Resellerów (I to nawet do kilku zł) informuję, iż sprzedaję owe pkt w ilości 10.000 pkt za 18 zł a w serwisie 10.000 pkt kosztuje 25 zł więc oszczędzicie aż 7 zł!

Aby zakupić punkty od Resellerów wystarczy wejść:

-Użytkownik,

-Wymiana na punkty,

-Punkty od Resellera,

- ID: A141
-Gotowe!

Jeśli napisałem w złym temacie to przepraszam, ale postanowiłem napisać tutaj gdyż użytkownik wyżej zadał pytanie odnośnie zakupu punktów od Resellerów więc chciałem wytłumaczyć wszystko dokładnie.

Pozdrawiam.

Panowie to temat tanich doładowań a nie sklepiku czy modułu Resellera :) Proszę kontynuować konwersacje w innym wątku.

W niedawno uruchomionym sklepiku Autosurfon dla swoich użytkowników przygotował ofertę tanich doładowań do telefonów. Średnio doładowania są tańsze o 13%.

Możliwość zakupu poprzez:

• Konto Autosurfon
  • Punkty Autosurfon

No chyba jednak nie...

o6ytnr.jpg

Edited by kleju93

@kleju93 

Nie bardzo wiem o co kruszysz kopię. Średnio znaczy średnio a chyba każdy kto miał do czynienia z procesorami płatniczymi czy kartami doskonale zdaje sobie sprawę, że przy najtańszych produktach prowizje dla procesorów są proporcjonalnie najwyższe. A jeśli nie miałeś do czynienie wystarczyło pomyśleć...

• Like 3

[---]

Jak byś nie zauważył/a, to zaznaczyłem w cytacie 2 opcje zakupu doładowań...
- punkty, oraz konto autosurfon.pl...
A w sklepie nie ma możliwości zapłaty tymi właśnie metodami.

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Edited by pepperoniss

Napisałeś tylko: "Chyba jednak nie". Więc radziłbym precyzyjniej wyrażać myśli a nie układać rebusy do rozwiązania przez czytelników.

Jeszcze prościej jest zadać pytanie...

Spójrz uważnie...

Zacytowałem część treści wypowiedzi użytkownika MrKB, informującą o tym, że można płacić punktami i środkami z konta autosurfon za doładowanie, a jako mój komentarz do tego napisałem "Chyba jednak nie" i dorzuciłem screen, na którym widać opcję zapłaty przez Paypal oraz przez dotpay, a nie widać tam wszystkich opcji wymienionych przez MrKB. No chyba, że ja jestem już na tyle ślepy, że 2 przycisków nie zauważam.

PS.

Usuń moje konto na forum, bo będziedz musiał mi co godzinę warna dawać buraku, który nie potrafisz poprawnie w języku polskim formułować zdania.

Serdecznie dziękuję za informacę o istnieniu w poleskim porządku prawnym art. 212 kk. Nie jet to jednak potrzeby przytaczania tegoż artykułu kodeksuw tym wątku gdyż nie dyskusja o polskim kodeksie karny nie jest przedmiotem tego wątku.

Twoej zgłoszenia do moderacji dotyczące innych postów odrzucam jako bezasadne.

Edited by kleju93

Wystarczyło zapytać a nie kazać nam zgadywać co autor miał na myśli. Przypuszczam, że większość czytelników zrozumiała Twój post tak jak ja. Ale, mniejsza z tym...

Skoro już jednak wyraziłeś w końcu swoją myśl myślę, że doczekasz się odpowiedzi... 

Możliwość kupna doładowań za punkty wróci ale ta opcja zakupu będzie dostępna tylko dla zweryfikowanych użytkowników.

Witam

Właśnie chciałem zakupić doładowanie za 200 PLN na waszej stronie z ORANGE, ale widzę, że tej sieci nie ma.... czy i kiedy będzie dostępna ??

Narazie wycofaliśmy się ze sprzedaży doładowań, więc wyprzedajemy to co jest. Może wrócą po nowym roku ale to jeszcze nic pewnego.

Wielka szkoda, bo akurat potrzebuje zakupić pewne doładowanie na kwotę 200PLN
[OT]

Edited by pepperoniss

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ser2
      Polecam serwis www.surfik.net

Info ze strony:
      - Jedynie co trzeba zrobić to posiadać u nas darmowe konto
      oraz kliknąć w link po zalogowaniu "Zdobądź punkty"
      - Od tej pory zdobywacie 4 punkty, za 10 sekund surfowania
      - Po wykupieniu opcji GOLD, Wasze punkty mnożone są razy 2 !
      - Wypłaty dokonujemy po uzbieraniu minimum 1.000.000 punktów
      - Pieniądze wypłacamy na konto bankowe lub PayPal
      - Wypłaty już od 10 zł
    • By Kryptokox

Cześć wszystkim! Myślałem, że era zarabiających portfeli powoli się kończy, ale jednak nie. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić kolejny portfel zarabiający tym razem z siedzibą w Kijowie. Kijów, Kijów hmm... Kojarzy się z Omegą  Projekt jest w sumie w fazie ultra beta. Póki co mamy tylko stronę i całość jest na przeglądarce jednak aplikacja będzie później wdrożona. I co z tym Kijowem zapytacie. Ano osoby, które przymierzają się do pompy w ten projekt to osoby promujące mocno wcześniej Omegę, jedni z największych np. Pan A.K. Sama prezentacja jak i strona przypomina mi nieco dobranie kolorystyczne i design ten z Omegi. Hmm... to czysto teoria spiskowa, ale zazwyczaj tłumacząc strony hyipów translatorem google występuje masa błędów i niespójności. Tutaj wygląda to tak jakby było tłumaczone z Polskiego na Angielski właśnie tym translatorem, bo wszystko trzyma się kupy. Nie wiem, może to tylko złudzenie
      Z uwagi na osoby zainteresowane tym tematem postanowiłem wejść na próbę i aktywnie się przyglądać. Zróbmy mały research:

Siedziba: 
      Ukraine, Kiev
      Business centre Parus
      Mechnikova street 2

Kontakt: office@goldtokenwallet.com

Twórcy są znani z imion i nazwisk i przedstawiam ich na poniższej grafice:

Okej to lecimy z nimi:

1. CEO: Rickard Balstedt - Jest niemieckim menadżerem posiadającym wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym pomiędzy Europą i Azją. Pracował dla London Metal. Pasjonat złota i jego użyteczności w obszarze finansów
      Pana o takim imieniu i nazwisku ciężko dorwać w google. Znalazłem jakiś profil na FB, ale nie jestem przekonany, że to ten sam gość patrząc na zdjęcia i materiały z sieci. Linki poniżej. Obstawiam, że to inne osoby.
      https://mcash.world/the-use-of-blockchain-in-fighting-crime/
      https://www.facebook.com/richard.balstedt
      https://www.linkedin.com/in/richard-balstedt-25865711/

Spróbuję to później zweryfikować
      2. Ambasador Marki -  Cagdas Saricimen - Dość znany leader, network marketer z 5 letnim doświadczeniem. Odpowiedzialny za budowę i promocje Gold Token

Jego profil FB: https://www.facebook.com/saricimen

Wśród jego znajomych wielu top globalnych liderów z całego świata. Myślę, że to pozytywny sygnał, że projekt może mieć pompkę.

Profil FB: https://www.linkedin.com/in/cagdas-saricimen/
      Twitter: https://twitter.com/cagdas_sa
      Instagram: https://www.instagram.com/cagdas.saricimen/
      Gość ma dość spore zasięgi. 
      3. CTO dyrektor techniczny - Mark Lundberg - Amerykański specjalista IT. Wykształcony w Massachusetts w Instytucie Technologii.
      Pracował przez wiele lat z SAP.

4. CFO - dyrektor finansowy Heinz Wanner - Urodzony w niemczech. Ukończył Uniwersytety Ekonomiczny w Londynie. Był dyrektorem Goldman Sachs i odpowidał za pożyczki i depozyty
      - Również nie mogę na szybko nic o nim znaleźć.

5. Dyrektor wsparcia - Eliott Hamilton- Posiada doświadczenie w bankowości. Odpowiedzialny za 
      dział obsługi klienta

O projekcie
      Jak sama nazwa wskazuje w projekcie oprócz portfela i magicznego Gold Tokenu, firma zajmuje się według legendy złotem! Nie można go dodrukować ani zwiększyć jego ilości. Firma używa złota do zabezpieczenie prawdziwym złotem papierów wartościowych, które tworzy. Zabezpiecza transakcje złotem jako aktywa bezpiecznego przechowywanie funduszy itd. Używają złota do zabezpieczenia ceny GoldToken (taki trochę Reserved Pool jak w Cloudzie haha ) Według twórców cena GoldToken nie może spaść zbyt nisko, ponieważ jest zabezpieczone złotem - najbardziej stabilnym aktywem w historii. 
      Chwalą się, że są nie tylko nowoczesną firmą działającą w branży fin-tech. Na cel stawiają sobie zmianę świata finansów. Haha Ambitnie!  Podobno posiadają w pełni działającą kopalnię złota w Afryce. Hohoho  I pewnie  chcą się z nami podzielić  Mówią, że nie używają go do sprzedaży, a jako aktywa do tworzenia instrumentów finansowych, tzw. złotych certyfikatów.

Gold Token Wallet
      Stworzyli go po 5 latach analizy rozwoju rynku kryptowalut, jego zalet, a także ryzyka. A nie wygląda na 5 letnią pracę... ale dajmy im trochę czasu   Kierują się czterami wartościami tj. RENTOWNOŚĆ, STABILNOŚĆ, UŻYTECZNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.
      Firma obserwuje rozwijający się rynek depozytów i pożyczek w kryptowalutach, głównie w BTC i postawil isobie za cel stworzenie jednego z pierwszych cyfrowych banków przyszłości, działającego tylko w obszarze walut cyfrowych. Najstarsze i najpopularniejsze funkcje banku to przyjmowanie depozytów i udzielanie pożyczek.
      Rozumieją, że głównym ryzykiem związanym z trzymaniem kryptowalut jest brak stabilności ceny. Kurs wymiany może zmieniać się gwałtownie każdego dnia.
      Stworzyli pierwszy na świecie STABILNY PORTFEL. No ciekawe ciekawe jak to będzie z tą stabilnością

Chcą, aby ich portfel był przydatny w prawdziwym życiu i planują wdrożyć klasyczny zestaw każdej zarabiającej przeglądarki portfelowej   Chcą wprowadzić wirtualną kartę do płatności online. Wypłaty na inne karty mają być instant. Mają mieć płatności WeChatPay, Apple Pay, Google Pay
      Chwalą się bezpieczeństwem w tym bezpiecznym serwerami w chmurze jak i tym, że większość środków trzymanych jest na zimnych portfelach sprzętowych, dobrze chronionych. 

Uff.... starczy tej paplaniny z ich prezentacji  Zwracam uwagę, że powyższa wypowiedź to tłumaczenie ich prezentacji i z pewnością jest to legenda.
      Zarobki
      Firma ponownie mówi o tym, że większość ich zysków pochodzi z udzielanych pożyczek, które zabezpieczone są prawdziwym złotem. Informują nas, że pożyczka to jeden z najbardziej rentownych instrumentów finansowych. Z przyjemnością informują, że dzielą się z nami (partnerami) zyskami w wysokości od 0,10% do 0,33% (średnio 0,166% dziennie, 5% miesięcznie).
      Wystarczy zrobić  depozyt i liczyć codzienne naliczenia. Zyski są  w GoldToken (GTO). Oznacza to, że możesz dodatkowo zarabiać na wzroście wartości tokena! Zobaczymy jak to z tym będzie, bo ostatnie przeglądarki portfelowe nie wykazują chęci wzrostu ceny zbyt mocnego
      Min. 100$

Program afilacyjny
      Mamy 15 poziomów poleceń i struktury są nieograniczone. 
      1. 50% zarobków poleconego w pierwszej lini
      Cała tabelka prezentuj się tak:
      1. 50%
      2. 25%
      3. 15%
      4. 10%
      5. 5%
      6. 5%
      7. 5%
      8. 4%
      9. 4%
      10. 4%
      11. 3%
      12. 3%
      13. 3%
      14. 2%
      15. 1%
      Każda bezpośrednia osoba odblokowuje kolejny poziom naliczeń, czyli standardowo.
      Mamy też element RANG, który nazywa się tutaj GOLD BOUNS
      * Manager - nalezy mieć minimum 3 bezpośrednich poleconych i ponad 300 000 USD obrotu grupy. Odblokowuje nam to to kolejne prowizje tj. 10% za 1 lvl 5% za 2-4 lvl itd. itd.
      ** Regional Director - Minimum 3 Managerów w zespole.
      *** National Director - Minimum 3 Regionalnych dyrektorów
      **** Gold Director - Minimum 3 Krajowych dyrektorów 

Prawie jak w Duolife te rangi

1. Wchodzimy tutaj: https://join.goldtokenwallet.com/Kryptokox
      2. Podajemy nasze dane zgodnie z instrukcją w formularzu i akceptujemy regulamin.
      3. Natychmiast otrzymujemy e-mail z linkiem aktywacyjnym. Na aktywację mamy 5 min.
      4. Logujemy się na nasze konto i ukaże nam się dashboard.
      5. W prawym górnym rogu klikamy Add Funds. Wprowadzamy kwotę min. 100$ lub większą i  klikamy Add Funds. Przesyłamy BTC do portfela. a chwilę obecną wydaje mi się, że depozyt zamieniany jest od razu na USDT.
      6. Depozyt aktywuje się automatycznie.

Podsumowanie:
      Co tu dużo mówić. Legenda mnie w sumie nie urzekła, twórcy średnio transparentni na chwilę obecną oprócz Pana Cagdas Saricimen który jest znanym networkerem. Dlaczego więc wszedłem. Zaciekawiło mnie zainteresowanie dużych graczy networku, którzy z Omegi nagle przenieśli się tu, w tym Pan A. K i kilku jego kolegów. Jak widać póki co wpłaciłem 110$ i będę śledził projekt, czy jest godny wrzucenia większej kwoty.

W teorii niczym się nie wyróżnia, ale z uwagi na fakt, że pompa na niego nastąpi w najbliższym czasie i mamy okazję być na starcie to czemu by nie spróbować

Oczywiście pamiętajcie, że na 99% jest to ponziak i decyzje inwestycyjne podejmujcie mądrze i na własną odpowiedzialność.

• By dyzio95
      Cryptoamity.biz 
      Strona od 20.07.2019 

Minimum depozytu - 10$
      Maximum depozytu - 50000$
      Minimalna wypłata: BTC - 2.80 USD, LTC - 1 USD, ETH - 2 USD, DOGE - 1 USD, BCH - 2 USD, PerfectMoney/Payeer - 0.1 USD
      Płatność codziennie i natychmiast.
      PLANY INWESTYCYJNE 
      8% dziennie przez 21 dni (0.34% na godzinę)
      ● Minimum: 10$ - Maksimum: 1000$
      10% dziennie przez 21 dni (0.42% na godzinę)
      ● Minimum: 1001$ - Maksimum: 10000$
      12% dziennie przez 21 dni (0.50% na godzinę)
      ● Minimum: 10001$ - Maksimum: 50000$

3-POZIOMOWY PROGRAM PARTNERSKI - 7% -3% -1%.

Akceptowane: BTC, LTC, PerfectMoney, Payeer, DogeCoin, ETH, BCH
      Projekt płaci natychmiast.

Dowód wpłaty depozytu oraz wypłata:

Ref:
      https://cryptoamity.biz/?ref=Bark
      Czysty:
      https://cryptoamity.biz/

Pamiętaj, że każdy z programów inwestycyjnych jest ryzykiem. 
      Inwestuj mądrze !!! 
      Dlatego wpłacając pieniądze doolwiek programu/firmy bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.
    • By dyzio95
      BONDION - Projekt od 27.06.2019 - Płaci natychmiast 8.4% do 12% dziennie 
      Minimum - 0.002 BTC
      Maximum - bez limitu
      Minimalna wypłata - 0.0005 BTC
      Płatność codziennie i natychmiast.
      Wejście i wyjście pieniędzy Bitcoin (BTC).

PLANY INWESTYCYJNE 
      0.35% na godzinę lub 8.4% dziennie
      ● Minimum: 0.002 BTC - Maksimum: 1 BTC
      0.40% na godzinę lub 9.6% dziennie
      ● Minimum: 1.002 BTC - Maksimum: 2 BTC
      0.45% na godzinę lub 10.8 % dziennie
      ● Minimum: 2.002 BTC - Maksimum: 5 BTC
      0.50% na godzinę lub 12 % dziennie
      ● Minimum: 5.002 BTC - Maksimum: bez limitu
      Termin wpłaty na zawsze.

3-POZIOMOWY PROGRAM PARTNERSKI - 7% -3% -1%.
      Projekt płaci natychmiast.

Dowód wpłaty depozytu poniżej:

Ref:
      https://bondion.io/?ref=skint
      Czysty:
      https://bondion.io
      Pamiętaj, że każdy z programów inwestycyjnych jest ryzykiem. 
      Inwestuj mądrze !!! 
      Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.
    • By ElTorro
      Witam
      Zapraszam na blog o zarabianiu w siecie. Nie są to duże pieniądze, ale realne. W sam raz dla początkujących, którzy chcą zarobić bez wkładu własnego.
      Regularne wpisy kilka razy w tygodniu z nowymi metodami zarabiani.
      http://onlinemoney.pl/

Pozdrawiam
      Zapraszam

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Dzieci zabijać, zwierząt nie zabijać - logika lewicy  

• Można i tak to ująć.  Osobiście miałem z panami od Kwaśniewskiego w górę do czynienia. Żaden, podkreślam ŻADEN nie wykazał się niczym oprócz napasienia własnego kałduna.  Ja swoje podejście uważam jako apolityczne choć można jak wskazałeś uważać jako antypolityczne.  Moim zdaniem od czasów rządu Olszewskiego nie było nikogo kto na mój głos zasłużył. A co i kto zrobił z rządem Olszewskiego to niech sobie młodzi wyguglają.  Choć z drugiej strony antypolityzm wiąże się z chęcią wprowadzenia anarchii i pochodnych. Dalekim od tego.  Nie przeszkadza mi to uważać, że polityk wybrany przez naród do reprezentowania interesu narodu, nie powinien reprezentować własnego interesu. A jeśli takowy reprezentuje ponad społeczeństwem, powinien zostać osadzony i osadzony lub rozstrzelany ku uciesze gawiedzi.  A cytując za wiki według Arystotelesa U Arystotelesa polityka jest rozumiana jako rodzaj sztuki rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne. W starożytności i średniowieczu dominowała idealizacja polityki i polityków oraz wywodzenie jej źródeł z praw natury bądź woli sił nadprzyrodzonych, służąca uzasadnianiu nierównoprawnych podziałów na uprzywilejowanych rządzących i podporządkowanych ich interesom poddanych. I niech mi ktoś teraz wyjaśni w sposób zrozumiały dla idioty gdzie i kiedy nastąpiły rządy które miały na celu "dobro wspólne".  Dla mnie bardziej druga część zacytowanego fragmentu pasuję do tego co mieliśmy i mamy.  A polityczność a antypolitycznosc cienką ma granice @pepperoniss i to nie mnie jej strzec i bronić. To tym co za wolą ludu po drugiej stronie siedzą powinno zależeć abym ten granicy nie przekroczył.  Nie przekroczył ponieważ to niesie za sobą pewne działania, a przynajmniej powinno. A działania te to wywiezienie rzędu na taczkach pośród kanonady cegieł.  To komu tu powinno zależeć? 
    • YouGov to jeden z najpopularniejszych na świecie paneli sondażowych. Opis platformy: Podobnie jak w przypadku większości innych witryn z ankietami zarabiamy na wypełnianiu prostych ankiet na takie tematy jak gospodarka, społeczeństwo, finanse, produkty codziennego użytku i marki. Yougov prowadzi badania sondażowe na całym świecie, więc każdy może z niego korzystać po prostu bez żadnych problemów bez względu na to gdzie się znajduje. Zasada działania na platformie jest prosta - za wypełnianie ankiet otrzymujemy punkty od 25 - 100, które można później wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe. W Polsce dostępna jest tylko opcja wymiany punktów na karty podarunkowe allegro o wartości 100 PLN i 250 PLN, jednakże jest to całkiem atrakcyjna opcja jeżeli zbieramy na przykład na nowy telefon. Dodatkowo w opisie ankiet zawsze podany jest czas w jakim można wypełnić daną ankietę. Jest to zazwyczaj od 5 - do 7 minut. System YouGov wysyła e-maile, gdy są dostępne nowe ankiety, więc nie musimy czekać ani sprawdzać strony internetowej. Wypełniamy ankiety kiedy mamy czas i przy sprawdzaniu skrzynki pocztowej więc nawet nie musimy specjalnie myśleć o tym kiedy będziemy mogli wreszcie wypłacić pieniądze. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z nową ankietą najlepiej wypełnić ją jak najszybciej, w przeciwnym razie nie będzie ona dostępna i zniknie w ciągu kilkunastu godzin od pojawienia się. W YouGov działa system kto pierwszy ten lepszy a pula respondentów zawsze jest ograniczona. Program partnerski: Firma niedawno wprowadziła program partnerski, w którym dzieli się zyskami z uczestnikami panelu. Za każdą zaproszoną przez nas osobę, która wypełni co najmniej sześć ankiet otrzymujemy 200 punktów. Strona główna panelu: yougov.com