Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

InternationalBusinessTeam

Druga Wyplata automatyczny system wsparcia i promocji mlm www.drugawyplata.pl

Recommended Posts

Witam, jestem mile zaskoczony że nikt nie napisał jeszcze o Drugiej Wypłacie.
Druga Wyplata to projekt który wsparcia i promuje programy partnerskie, mlm.   Motto programu "Bo Wierzymy Źe Można Mieć Lepsze Źycie"

Druga Wyplata Jest to zautomatyzowany system w którym jest pokazane (w filmikach) krok po kroku co zrobić, żeby w ciągu godziny,zacząć budować swój dochód pasywny.
Przy pierwszym filmie, oraz na stronie DW zapisujemy się na listę mailingowa wypełniając formularz, następnie dostajemy maila z druga prezentacja, wyjaśniającą  zasady działania programu.

Projekt ma gotowe do użycia Tunele Sprzedażowe, wszystkie narzędzia marketingowe: strony przechwytujące, e-maile, banery,które pozwolą przygotować najlepsze reklamy na rynku i przyśpieszyć twoją pracę w biznesie rekomendacyjnym.

Twórcy DW wybrali najlepsze programy partnerskie (gvo, 7mt), biorąc pod uwagę produkty oraz cenę, tak aby było dostępne i łatwe dla każdego.

Programy które zostały wybrane pozwalają bardzo szybko generować dochód z Internetu.

Dostępne są Szkolenia Techniczne przygotowane z zakresu marketingu sieciowego,które możesz również wykorzystać w innych programach oraz biznesie tradycyjnym.

10 Sposobów promocji, samemu krok po kroku ustawisz ponad 10 sposobów skutecznej reklamy w Internecie, która dotrze do każdego nowego partnera.

Osobiste wsparcie Opiekuna, możesz osobiście porozmawiać w każdej chwili gdy masz problem lub chcesz coś zmienić, dostajesz wszystkie informacje. Opiekun pomaga wprowadzić pierwsze osoby w Twojej grupie. (Jóź pierwszego dnia miałem okazje się przekonać o wsparciu na skype, rozmawiałem z dwoma osobami z ekipy, szczera rozmowa, proste zasady, sporo nowej wiedzy. Na same efekty na trzeba było długo czekać !!!)

Po rejestracji w Drugiej wypłacie dostępne są (podaje najważniejsze):
Szkolenia
- Do zrobienia w Pierwszym Dniu
- Kolejne kroki
- Sposoby promocji
- pomoc Techniczna

Centrum motywacyjne
Biblioteka
- audio-booki
- e-booki
- motywujące video

- webinary Drugiej Wypłaty
Forum

FAQ i najważniejsze pytanie: Czy projekt Druga Wypłata jest płatny i ile kosztuje?

Projekt Druga Wypłata od samego początku, do samego końca jest bezpłatny i nic nie będzie Cię kosztował przez cały okres korzystania.

Szkolenia i narzędzia promocyjne DW są zupełnie darmowe, płatne jest tylko członkostwo w  gvo, 7mt. Opłaty członkowskie do wyżej wyszczególnionych projektów wykonuje się kartą płatniczą.

Warto na stronie główniej Druga Wyplata w dziale INFO poczytajcie sobie OPINIE innych ludzi.

Czysty link: http://drugawyplata.pl/        (możecie się rejestrować ze strony głównej, wtedy podajecie w formularzu dane osoby która was zapoznała z programem: Olgierd Nowicki, jeżeli nie poda się osoby                                                                          będziecie losowo dodani przez program do jakiegoś "sponsora")
Ref Link: http://makemoneyonline24h.com/sp       (każdy ref link to inna prywatna domena, strona druga wyplata nie posiada ref-linków na swojej domenie)

Twórcy projektu: Joanna Sitarz - technicznych aspektach wykorzystania Internetu pod kątem zarabiania
                           Mariusz Ł

Edited by InternationalBusinessTeam

A ja poprosiłbym o kilka słów o Twórcach projekty.

Póki co przenoszę do PP, ponieważ sam projekt jest typowym projektem zbierania list mailingowych, i dopiero na ich podstawie budowanie struktur w innych PP lub MLM.

A ja mam taką drobną uwagę, bo oglądając zamieszczony tam film mam wrażenie, że narracją zajął się jakiś chłopczyk hmm powiedzmy około 13-15 lat. Też macie takie odczucia słuchając go?

PanInwestor:  też myślałem tak podczas pierwszego słuchania nagrania ze to dziecko :) , ale zapewniam Cie rozmawialem z Joasia. 
Przyjade do domu, wieczorem dam wiecej informacji o tworcach projektu.

Jak macie pytania piszcie, postaram się odpowiedziec na wszystkie.
Pozdrawiam

Edited by InternationalBusinessTeam

No i jak to się sprawdza? Czy to jakaś piramidka czy co to jest?

Druga Wyplata caly czas dziala i funkcjonuje, teraz dla osob ktore wejda do DW zarobia dodatkowo 500zl.
Programy ktore zawiera DW w sobie, sa to wybrane najbardziej oplacalne programy partnerskie, multi level marketyngu.
DW zrobilo zmiany i GVO zostalo zastapione przez leprzy i tanszy autoresponder AIOP.

Obecnie DW przygotowuje, ma pomysl jak pomoc na starcie nowym osobom. 
Wiecej informacji napisze o tym w nastepnym poscie.

A czy wymagane jest posiadanie własnej strony internetowej przed przystąpieniem do programu?