Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

qbazz

Rumble.com- sprzedawaj swoje filmiki

Recommended Posts

Chyba też coś tu popróbuję. Ktoś tu jeszcze coś robi czy całkowicie ucichło? A może jakieś dowody wypłat?

Chyba trzeba ożywić temat :) bo od 2014 roku kiedy to miałem przełom z filmikiem do dzisiaj mi przynosi jeden i ten sam przyjemny (nie duży) ale pasywny dochód w granicach 40-70$ co miesiąc :) tylko ten jeden filmik od września 2014 roku dał mi ponad 9000$ a to jest dużo (jak dla mnie) miałem kilka innych filmików zaakceptowanych ale nie przebiły granicy 500 000 wyświetleń więc nie oszołomiły dochody z nich jednak zawsze kilka $ wpadło. Jak ktoś chce pomoc specjalną jak i co robiłem to mogę na PW dla refów podzielić się większymi szczegółami ale i tutaj myślę że przynajmniej raz w tygodniu warto jakiś update wrzucić. Pozdrawiam qbazz

poprzednie dowody wypłat chciałbym tutaj umieścić gdyż dostaje się je raz w miesiącu ale nie wiem jak moderatorzy by na to spojrzeli gdyż jest ku temu odpowiedni dział, więc jak dostane kolejną to umieszczę bieżącą, mogę powiedzieć że zleciłem 69,78$ za miesiąc ubiegły

Edited by qbazz1

I dzisiaj nie całe 70$ wpadło za ubiegły miesiąc ,,nic nie robienia" :) dowód w odpowiednim dziale

Witam Zainteresowanych tematem, w moim gronie się głośniej robi na temat tego że kupiłem samochód za filmik z neta ;p i dostaje oferty od ludzi współpracy na zasadach 50/50 oni mi dają filmik jak coś zarobie z niego kasa pół na pół z tego filmiku :) zobaczymy co z tego wyjdzie

ktoś jeszcze się w to bawi ? Bo mam parę pytań apropos filmów i wiadomości email jakie piszę do mnie rumble ,dotyczących ich weryfikacji.