Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Wishermil

[Wishermil] - dziennik Trader'a.

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Od roku zajmuję się opcjami binarnymi, poszukiwałem wielu sposobów zarabiania na opcjach - testując każdą możliwą strategię. Dopiero miesiąc temu zbudowałem strategię opartą o najprostsze wskaźniki i zaczynam notować pierwsze sukcesy. Zarobiłem 300$ w TopOption na depozyt w 24option.com. Z tego miejsca chciałbym także polecić tego brokera, bo uważam że jest bezkonkurencyjny. Platforma sprawuje się świetnie, a przejście na niego z TopOption można porównać do przesiadki z malucha w mercedesa. Mam także konto w TradeRush z depozytem 200$, ale platforma jest tak samo ułomna jak w TopOption - to samo oprogramowanie. Będę publikował swoje zagrania, ale proszę nie pytać mnie o strategię. Mogę udzielić kilku wskazówek, ale wysłanie gotowego rozwiązania nie wchodzi w grę. Z doświadczenia wiem nawet, że przekazanie całej strategii nie gwarantuje sukcesu - potrzebne jest obycie z tematem i pewna forma intuicji.

Moim celem jest granie kilku opcji dziennie - nie szukam sygnałów na siłę, jeśli ich nie ma to godzę się z całym dniem bez sygnału.

Swoją aktualną strategię testowałem kilka tygodni na bet365.com - jednak w momencie, gdy zacząłem grać większymi stawkami pojawiło się ryzyko zlimitowania mi konta. Wyprowadziłem się więc.

ife2qto.png

Platformę 24option.com "rozdziewiczyłem" ze stratą, by następnie wykonać pięć dobrych zagrań. Na tym zamknąłem miniony tydzień:

UoofTkp.png

W tym tygodniu zagrałem do tej pory kilka wejść. Trochę eksperymentowałem na interwałach, nie mogąc do tej pory jasno określić najlepszych dla mojego sposobu gry. Z tego też tytułu pojawiło się więcej przegranych.

4TGa24M.png

Finalnie doszedłem do wniosku, że bezdyskusyjnie odrzucam opcje 60 sekundowe - na rzecz 5 minutowych. Na tym postaram się dalej budować swój portfel. Tworzę dziennik, żeby zmotywować wszystkich długo błądzących w temacie opcji binarnych. Osobiście przez cały rok szukałem sposobu na zarabianie w ten sposób i poświęciłem temu pewnie ponad tysiąc godzin, gdy w pewnym momencie zbudowałem dla siebie własną strategię. Polecam wam dokładnie to samo - nie podniecać się nowinkami innych, publikowanymi strategiami, ale zacząć powoli budować własną strategię. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, chciałby skorzystać z mojej pomocy to zachęcam do dyskusji. 

• Like 1

Uważaj na 24option, po około 2 tyg. skutecznej gry zaczynają manipulować ceną. Rób sobie filmiki jak zobaczysz coś podejrzanego na koncie.

Rozmawiałem z moim opiekunem i zasięgałem opinii. Ponoć zarabiają na procencie od wolumenu, a nie na stracie inwestora.

Też się przyjżę poczynaniom kolegi. Będziesz codziennie wprowadzał statystyki?

Myślę, że tak - postaram się codziennie. O ile będę wykonywał jakieś ruchy. Publikuję dwa zagrania, które poczyniłem od momentu wrzucenia tematu.

0B7BBOH.png

Prawdopodobnie od jutra podniosę stawkę inwestycji o 5$.

Edited by Wishermil

Wishermil to jeden z najbardziej ogarniętych graczy jakich poznalem. Gość rzadko robi błędy ;). Zapowiada się najlepszy dziennik, oby często aktualizowany

Tym dobrym wejściem rozpoczynam etap stawiania po 30$ na wejście. Nie spodziewałem się, że osiągnę pułap już dzisiaj. Prawdopodobnie to moje ostatnie dzisiejsze wejście, chociaż nie wiem jaka sytuacja zaistnieje na wykresach. Być może pokuszę się o więcej.

EdXnPIq.png

To chyba nie to dobre wejśćie bo stawka jest ciągle 25$ Czyli kolego coś kręcisz.

Tym wejściem osiągnąłem depozyt, który sobie postawiłem za cel. :)

Teraz będę grał po 30$. Niezręcznie się wyraziłem, fakt. Zabrzmiało to tak jakbym już zagrał za wyższą stawkę. 

W sumie to czytam... moje słowa drugi raz i dobrze się wyraziłem. Tym wejściem rozpoczynam, a nie że rozpocząłem od tego wejścia. :)

Edited by Wishermil

Czy to jest konto typu 'live'?

Czy możesz podawać sygnały swoich zagrań w momencie wejscia celem ich weryfikacji?

Ja mam pytanie odnośnie bet365, stawki masz po 3-5 zł jakie te niby większe stawki u Ciebie były, że już coś o limitach prawisz? Pokażę Ci screen mojego konta, jakieś 1,5 miecha ma:

2hdacsn.jpg

Jak widać konto jest na plusie 30 tysięcy a stawki to są takie jak Twoje + trzy zera i żadnego limitu nie dostałem więc albo po prostu na bet365 się wyzerowałeś i grasz na demo na 24option albo nagle ze stawki 3-5 zł przerzuciłeś się na ~75 zł. Nie to żebym się czepiał tylko śmiesznie to wygląda ;)

Tak żeby uściślić to powinieneś napisać po tym dobrym wejściu zaczynam grać stawką 30$. 

Spodziewałem się, że tak będzie. :)

Na szczęście konkretnie mi to zwisa i nie mam potrzeby nikomu udowadniać tego za ile gram, kiedy gram i jak gram. Publikuje, bo daję możliwość udzielenia porad komuś kto zaczyna swoją przygodę i chce uniknąć miesięcy zmarnowanych na śledzenie kolejnych strategii.  

Co do Bet365,

napisałem, że kiedy zacząłem grać i nie napisałem, że ten limit dostałem. Wysłuchałem tylko historii kilku osób i znałem jedną historię z przeszłości, postanowiłem więc odpowiednio wcześniej zrezygnować. Nie rajcuje mnie zakładanie 15 kont na dokumenty członków rodziny, żeby uszczęśliwić bet.

Edited by Wishermil

No ale gdzie tu porady? Ja tu widzę tylko screeny z opcji i informacje o rozdziewiczaniu. Od porad to są inne działy.

Nie no spoko ale bet365 nie założy limitów komuś kto gra za 3-5zł :)

Edited by Onomatopeja

Wrzucam screen'a, żeby zrealizować odpowiedź na zapytanie o to czy konto jest "live".

hLD7WZH.png

Czekam na zapytania kierowane tutaj. :)

Spodziewałeś się że tak będzie? To ciekawie podszedłeś do tematu. Jeśli chodzi o mnie to jak jestem pewny swoich

racji i działań i mam na to niezbite dowody to takim gościom jak @Egzekutor czy @Onomatopeja otworzyłbym oczy!!

Jeśli jednak niemasz poważnych dowodów to szkoda mi tych osób którym tak bardzo chcesz zaoszczędzić czasu.

Zwijam interes, bo serio nie jest mi to do niczego potrzebne. xD

Jeszcze zebrałem ostrzeżenie za spamowanie we własnym temacie, a sam nie wiem za co.

Możecie zamknąć wątek i przenieść do kosza. Ruszę na comparic.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.