Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Skyler

Dziennik demo - potroić depozyt

Recommended Posts

Witam, założyłem dziennik w celu nauczenia się kontrolowania emocji, treningów i wyciągania wniosków z moich zagrań. Najlepiej grać w godzinach 6 - 18, jednak będą zdarzać się gry także w innych godzinach, wszystko zależne od tego, czy widzę okazję to ubicia pipsów.

Założyłem konto demo na PowerOption i zaczynam z kapitałem 1000$. 

Cel : potroić kapitał - 3000$

Gram na stawki od 100-200$

1. dzień

1. Zobaczyłem na parze EUR/USD mocny trend spadkowy, jednak świeca sugerowała mocne wsparcie, więc liczyłem na odwrócenie trendu. Do tego następna świeca zaczęła się formować na zielono. Zobaczyłem w przedziale historycznym, że nie spadła poniżej pułapu przez jakiś czas, więc postawiłem opcję na 15min call.

Wynik = wygrana

2. Moje wskaźniki dały mi sygnal na korekcie EUR/GBP. Trend był spadkowy, więc postawiłem opcję na 30min PUT. Żle trochę wymierzyłem moment wejścia, ponieważ wszedłem na wgłębieniu a w przypadku Opcji Binarnych liczą się każde pipsy. Trend natomiast 5min przed moim wejściem w horyzontalny i nie zwróciłem na to uwagi. Nie spojrzałem tez na moment wygaszania świecy. Było to głupie i nie przemyślane posunięcie. Oby takich jak najmniej

Wynik = przegrana

3. Widziałem, że EUR/JPY utrzymuje się od dłuższego czasu w mocnym trendzie spadkowym i nie spodziewałem się, że nagle zechce się odwrócić. Trend był na tyle mocny, że mogłem sobie pozwolić po prostu iść z tłumem

Wynik = wygrana

4. To samo w przypadku EUR/AUD. Wolumen był na tyle silny, że postanowiłem dołączyć się do tłumu, jednak w ostatnim momencie cena spadła mocno a ja wybrałem znowu beznadziejny moment wejścia na szczycie.

Wynik = przegrana

5. Odbicie od oporu zasugerowało mi, że cena pójdzie w przeciwnym kierunku na parze EUR/GBP. Tym razem dokładnie wyczekałem na moment wejścia. 

Wynik = wygrana

6. EUR/JPY  świece wskazały mi spadek po odbiciu wszedłem w odpowiednim momencie 

Wynik = wygrana

7. EUR/GBP - tu myślałem, że cena spadnie jednak bez sensu zagrałem przeciw trendowi. 

Wynik = przegrana

Edited by Skyler

Powodzenia @Skyler, będę obserwował Twoje poczynania :)

Tylko warto brac poprawke na to ze demo to zupelnie inna gra niz konto live ale z pewnoscia jest przydatne do trenowania, powodzenia.

Miło, że ktoś śledzi moje wypociny :). Co do konta demo to fakt, może i nie jest to samo, ale straciłem 600 zł na koncie real w ogóle nie kontrolując swoich emocji więc postanowiłem jednak spróbować traktować demo jak real :).

Wpadłem właśnie na fajny pomysł. Będę łączył 2 strategie w zależności, czy trend jest horyzontalny czy jednokierunkowy. Właśnie przymierzam się do testów 

Ten dzień był bardzo chaotyczny i część wejść zbyt odważnych i nie przemyślanych. Opracowałem w głowie nową zupełnie taktykę gry i wracam od po jutrze :)

Edited by Skyler

Nowa strategia wczoraj przed spaniem w teście. Zaskoczyły mnie wyniki. Ani jednej przegranej

Przechwytywanie.jpg

Wnioski:

Jeżeli jest mocny trend to warto spojrzeć na interwał czasowy godzinny. Jeżeli nie jest blisko szczytu historycznego, to warto zagrać na minimum godzinę z tym trendem. Jeżeli na interwale 30min -15min i 5min prędko nie widzieliśmy powtórki w historii  to odpowiedni moment wejścia może pozwolić na odbicie krótkie, jednak bardzo prawdopodobne że trend pójdzie poźniej i tak w swoją stronę więc warto postawić z trendem dłuższą opcję. Najlepiej zaczekać na chwilowo korektę a potem zagrać z trendem.

Edited by Skyler
  • Like 2

Skyler : długo zajmujesz się opcjami binarnymi ? Skąd czerpałeś wiedzę odnośnie opcji ? ;)

Od 2 około miesięcy, jednak poświęcam temu aż za dużo czasu myśląc nad nimi praktycznie całymi dniami i snując wykresy. Podstawową wiedzę zaczęrpnąłem tu z forum, jeżeli chodzi o kontrolę emocji i zarządzanie kapitałem. Mam też kolegę, który mi pomaga maksymalnie skrócić czas nauki. Większość czasu jednak samodzielnie obserwuję wykres i szukam powtarzających się zależności, dało mi to najwięcej :)

Przechwytywanie.png

Oto dzisiejsze zagrania. Jak widać udało mi się podwoić depozyt.

Jeszcze 1000 i cel będzie osiągnięty :)
  • Like 1

A ja mam pytanie do Ciebie, czy poweroption to dobry bork do gry na real? Czy to scam jest?