Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Skyler

Dziennik demo - potroić depozyt

Recommended Posts

Witam, założyłem dziennik w celu nauczenia się kontrolowania emocji, treningów i wyciągania wniosków z moich zagrań. Najlepiej grać w godzinach 6 - 18, jednak będą zdarzać się gry także w innych godzinach, wszystko zależne od tego, czy widzę okazję to ubicia pipsów.

 

Założyłem konto demo na PowerOption i zaczynam z kapitałem 1000$. 

 

Cel : potroić kapitał - 3000$

 

Gram na stawki od 100-200$

 

 

1. dzień

 

1. Zobaczyłem na parze EUR/USD mocny trend spadkowy, jednak świeca sugerowała mocne wsparcie, więc liczyłem na odwrócenie trendu. Do tego następna świeca zaczęła się formować na zielono. Zobaczyłem w przedziale historycznym, że nie spadła poniżej pułapu przez jakiś czas, więc postawiłem opcję na 15min call.

 

Wynik = wygrana

 

2. Moje wskaźniki dały mi sygnal na korekcie EUR/GBP. Trend był spadkowy, więc postawiłem opcję na 30min PUT. Żle trochę wymierzyłem moment wejścia, ponieważ wszedłem na wgłębieniu a w przypadku Opcji Binarnych liczą się każde pipsy. Trend natomiast 5min przed moim wejściem w horyzontalny i nie zwróciłem na to uwagi. Nie spojrzałem tez na moment wygaszania świecy. Było to głupie i nie przemyślane posunięcie. Oby takich jak najmniej

 

Wynik = przegrana

 

3. Widziałem, że EUR/JPY utrzymuje się od dłuższego czasu w mocnym trendzie spadkowym i nie spodziewałem się, że nagle zechce się odwrócić. Trend był na tyle mocny, że mogłem sobie pozwolić po prostu iść z tłumem

 

Wynik = wygrana

 

4. To samo w przypadku EUR/AUD. Wolumen był na tyle silny, że postanowiłem dołączyć się do tłumu, jednak w ostatnim momencie cena spadła mocno a ja wybrałem znowu beznadziejny moment wejścia na szczycie.

 

Wynik = przegrana

 

5. Odbicie od oporu zasugerowało mi, że cena pójdzie w przeciwnym kierunku na parze EUR/GBP. Tym razem dokładnie wyczekałem na moment wejścia. 

 

Wynik = wygrana

 

6. EUR/JPY  świece wskazały mi spadek po odbiciu wszedłem w odpowiednim momencie 

 

Wynik = wygrana

 

7. EUR/GBP - tu myślałem, że cena spadnie jednak bez sensu zagrałem przeciw trendowi. 

 

Wynik = przegrana

Edited by Skyler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia @Skyler, będę obserwował Twoje poczynania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko warto brac poprawke na to ze demo to zupelnie inna gra niz konto live ale z pewnoscia jest przydatne do trenowania, powodzenia.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło, że ktoś śledzi moje wypociny :). Co do konta demo to fakt, może i nie jest to samo, ale straciłem 600 zł na koncie real w ogóle nie kontrolując swoich emocji więc postanowiłem jednak spróbować traktować demo jak real :).

 

Wpadłem właśnie na fajny pomysł. Będę łączył 2 strategie w zależności, czy trend jest horyzontalny czy jednokierunkowy. Właśnie przymierzam się do testów 

 

 

Ten dzień był bardzo chaotyczny i część wejść zbyt odważnych i nie przemyślanych. Opracowałem w głowie nową zupełnie taktykę gry i wracam od po jutrze :)

Edited by Skyler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa strategia wczoraj przed spaniem w teście. Zaskoczyły mnie wyniki. Ani jednej przegranej

 

 

 

Przechwytywanie.jpg

 

 

 

Wnioski:

Jeżeli jest mocny trend to warto spojrzeć na interwał czasowy godzinny. Jeżeli nie jest blisko szczytu historycznego, to warto zagrać na minimum godzinę z tym trendem. Jeżeli na interwale 30min -15min i 5min prędko nie widzieliśmy powtórki w historii  to odpowiedni moment wejścia może pozwolić na odbicie krótkie, jednak bardzo prawdopodobne że trend pójdzie poźniej i tak w swoją stronę więc warto postawić z trendem dłuższą opcję. Najlepiej zaczekać na chwilowo korektę a potem zagrać z trendem.

Edited by Skyler
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skyler : długo zajmujesz się opcjami binarnymi ? Skąd czerpałeś wiedzę odnośnie opcji ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 2 około miesięcy, jednak poświęcam temu aż za dużo czasu myśląc nad nimi praktycznie całymi dniami i snując wykresy. Podstawową wiedzę zaczęrpnąłem tu z forum, jeżeli chodzi o kontrolę emocji i zarządzanie kapitałem. Mam też kolegę, który mi pomaga maksymalnie skrócić czas nauki. Większość czasu jednak samodzielnie obserwuję wykres i szukam powtarzających się zależności, dało mi to najwięcej :)


Przechwytywanie.png
 
 
Oto dzisiejsze zagrania. Jak widać udało mi się podwoić depozyt.
 
Jeszcze 1000 i cel będzie osiągnięty :)
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie do Ciebie, czy poweroption to dobry bork do gry na real? Czy to scam jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×