Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witam,

W zwiazku z zapytaniami o ten typ narzedzi podaje http://www.myfxbook....rovider/1030160 do konta ktore jest sygnalodawca, trading na nim rozpoczalem, podpialem copiera, trade copier za pomoca ktorego bede mogl przeslac sygnal z tego konta fxcm na inne konta mt4, bede to testowal na 2 kontach live na poczatek z malutkim kapitalem aby sie przekonac czy system sie spisze jak nalezy.

Day trading i swing trading.

Glownie majors na poczatek.

Mozliwosc podpiecia wielu kont powinna byc dostepna po pelnym uruchomieniu narzedzi, jak wyjdzie zobaczymy.

:)

• Like 1

Do przetestowania tego systemu zapraszam kazdego, nawet z kontem demo, nic Cie to nie bedzie kosztowac, wystarczy ze otworzysz nie wygasajace konto demo a ja podepne je dla Ciebie do systemu sygnalow.

Stosowane na tym koncie zagrania bede rowniez publikowal w miare mozliwosci jako sygnaly na tej grupie FB.

Tak to wyglada po zamknieciu dzisiaj.

09_10_14.png

Hej, a moglbys opisac w miare prosto, krok po kroku jak podpiac MT4 do tego systemu? Konto na myfxbook juz mam od jakiegos czasu. Ale co dalej?

tia

Ja zarzadzam trade copierem a co za tym idzie tylko ja moge podpiac konto do systemu sygnalow, do tego celu potrzebne mi sa  : haslo i numer konta oraz nazwa brokera i na jakim serwerze konto sie znajduje.

Rozumiem, ze wystarczy tzw. Haslo Inwestora a nie prawdziwe haslo do konta? :)

P.

Przyłączam się do powyższego pytania i wyrażam chęć udziału w testach, konto demo już założyłam.

• Like 1

No to mam problem. Z kont demo juz 'wyroslem'. Jako konto demo uzywam konta rzeczywistego bez depozytu. Bo broker go nie zamknie po miesiacu i ma chyba najwieksza ilosc intrumentow na rynku.

Rozumiem, ze jak podam Ci dane do tego konta to nie wplacisz tam kasy i nie zaczniesz zarabiac? ;)

P.

• Like 1

Nie na ironfx i nie bylo mc bo nie bylo tam nigdy depozytu. Po prostu zalozone konto rzeczywiste bez depozytu.

To jak, nada sie czy zakladac gdzies demo z depozytem?

P.

jeżeli dobrze zrozumiałam żeby  się podpiąć to trzeba ci przysłać na priva nr konta i  hasło na MT4 brokera inr serwera  tak ?

Czekam zatem na informację , jak skończysz. Co do grupy na fb to od dziś wyświetla mi się "zawartość chwilowo niedostępna" , zmieniłeś ustawienia na prywatną i trzeba jakoś dołączyć ?

Tak, prosze wyslac zapytanie o przylaczenie do grupy i dac mi znac to sprawdze czy da sie dodawac osoby do grupy nadal, jesli nie bedzie sie dalo to zmienie link na inna grupe.

Dzis pracowalem nad innymi tematami i prawie nie gralem na koncie master.

10_10_14.png

@chichot, Twoje konto jest juz podpiete

test_10_10_14.png

• Like 2

Super ,dziękuję :)

Co do przyszłych i przeszłych transakcji można tu komentować czy nie bardzo? (Na dwóch zaistniałych ten plus niekoniecznie przekroczyłby koszt prowizji na realnym koncie ,u tego brokera widzę że nie mam podanych)

• Like 1

Naturalnie mozna komentowac w kazdej chwili, te transakcje to byly tylko testy, normalnie trading wyglada inaczej, prosze sie odniesc do historii konta master.

@loglog

jestes podpiety

loglogtest.png

@bufi Twoje konto jest podpiete

bufi_test.png

Dziekuje Ci dobry człowieku :)

• Like 1

SlawekK,

Jestes podpiety

test_Slawek_K.png

Podpialem tez jedno konto live z bardzo niska wartoscia $, ponizej $100.

Juz jutro zobaczymy jak spisuje sie copier. :)

Jesli kogos pominalem prosze pisac.

• Like 1

@turboonostrilvision

Napisz prosze na jakiej zasadzie to ma dzialac.

Mam te konto demo miec uruchomione i jak pojawi sie jakas otwarta pozycja, to ja otworzyc na drugim koncie real u mnie, czy jak?

p

bufi, to w pelni automatyczny system sygnalow, zlecenia sa kopiowane na konta klientow bez potrzeby jakiejkolwiek ich ingerencji badz trzymania wlaczonego konta, nic nie musisz robic na podpietym koncie.

Nie polecam kopiowania sygnalow, raz z uwagi na to iz to dobro intelektualne nalezace do mnie, dwa ze moge grac metoda koszykowa i obawiam sie ze moze byc ciezko nadazyc za strategia, szczegolnie dla osob ograniczonych czasowo badz z niskim poziomem wiedzy o rynku. 

Trade copier zostal przetestowany ubieglej nocy i teraz jest kolejna transakcja otwarta, wyglada na to iz wszystko dziala elegancko.

Jesli komus nie dziala jak trzeba prosze pisac.

Kolejne chetne osoby prosze o otwieranie kont tylko w walucie $.

Ok rozumiem, ze to tylko tak dla zabawy. W kazdym razie u mnie dziala. Jedna transakcja nocna zamknieta na plusie i teraz jedna otwarta na edku walczy :)

P.

Nie , to absolutnie nie jest do zabawy, nie ten dzial, to bardzo powazny i bardzo wymagajacy biznes.

Jeszcze dzis lub jutro bede podpinal kolejne dwa konta live a te jak Ci wiadomo maja realne pieniazki wplacone.

;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

NAZWA:
      Orius Capital

START:
      6 Maj 2019

PLANY:
      Opłata 15% kiedy uzyskujemy 50% -100% -150% wartości pakietu
      Prowizje Direct wliczają się do planów, z binarki nie są wliczone, więc po uzyskaniu 200%-245% ROI czy to z naliczeń czy prowizji Direct,
      musimy ponownie wykupić ten sam plan/pakiet lub zrobić Upgrade na plan wyższy. Nie można posiadać 2 takich samych planów w 1 czasie.

PROCESORY:
      BTC i ETH
      Najpierw wpłacamy na balans (należy obliczyć sumę na $) i dopiero potem kupujemy plan.
      Warto przelać trochę więcej, aby nie zabrakło, jeśli nastąpi różnica kursów.
      Potem można tą różnicę wypłacić, gdyż będzie ona na cash balance, z którego się wypłaca.
      Wewnątrz programu mamy parę portfeli i można dokonywać między nimi transferu.

MINIMUM i MAXIMUM:
      MIN. 200$ - MAX. 100 000$

MINIMUM DO WYPŁATY:
      10$ (fee za wypłatę 5%)
      Wypłaty manualne do 24h, ale idą szybko ( u mnie 1sza ok. 20 minut na Bitbay w BTC)

PROGRAM PARTNERSKI:
      BONUS BEZPOŚREDNI
      Ten bonus otrzymuje osoba polecająca (sponsor) za zakup nowych pakietów przez osoby
      bezpośrednio polecone. Prowizja jest od razu przelewana na konto sponsora i może zostać
      wypłacona w każdej chwili.
       -> 8% z pakietu zakupionego przez osoby bezpośrednio poleconego.

BONUS POŚREDNI
      Ten bonus to kolejny sposób na zwiększenie swoich zarobków poprzez wkład w rozbudowę
      ekosystemu Orius. Otrzymujemy go z naliczeń osób bezpośrednio poleconych
       -> 2% z naliczeń/zarobków dziennych osób bezpośrednio poleconych

PLAN BINARNY:
      Ten bonus to 5% do 8% prowizji ze słabszej nogi, zależnie od naszej rangi.
      Bonus binarny jest wyrażony w punktach PV (PV = cena pakietu x 90%)

STATYSTYKI (NA DZIEŃ 17-07-19):

OPIS:
      Zwróciłem uwagę na ten program, ze względu na to iż pojawił się on jako sponsor na World Blockchain Forum (tam gdzie był S-Block jako współorganizator),
      co wydało mi się dosyć dobrym prognostykiem, co do długości działania programu, wydaje się to być program typu long term.
      (jedno ze źródeł - https://medium.com/@p2ps/100-media-joins-force-at-world-blockchain-forum-bb1e4baa29df)
      Nie jest to oczywiście gwarancja długiego działania, ale doświadczenie w tego typu programach podpowiada mi, że jest to 
      ciekawy program, który może trochę podziałać. Program przypomina trochę FX Trading czy Bitrading888. FX działał rok czasu i
      z tego co wiem po zaprzestaniu działalności zwraca ludziom wkłady - oczywiście to również nie jest gwarancja, ale wygląda to dobrze.
      Twórcy programu (zdjęcie poniżej) twierdzą, iż posiadają liczne źródła dochodu (również zdjęcie poniżej):

ROADMAP:

Program zaczął działać wprawdzie w maju tego roku, ale jest promowany mocno dopiero od czerwca, a w Europie i naszym kraju dopiero jest wprowadzany na rynek.
      W zasadzie wprowadzamy go ja i moi partnerzy, więc dla osób promujących jest to na pewno na plus.
      Posiadam prezentację tego programu w wersji polskiej (sam tłumaczyłem  ) i jest ona dostępna dla członków mojego zespołu.
      Jest ona dosyć rozbudowana, co buduje dobre wrażenie, jeśli chodzi o żywotność programu. Ponownie, pamiętajmy, że jest to program wysokiego ryzyka.
      Podoba mi się tutaj również plan marketingowy, gdyż jest on mądrze skonstruowany, co może przełożyć się na długość działania programu.
      Od zysków należy odliczyć opłaty dla firmy, opisałem to wyżej. To mi się podoba, bo w praktyce program nie płaci "za dużo", jak inne podobne.
      Również plan binarny jest dobrze przemyślany i osiąganie kolejnych rang wymaga odpowiednich osiągnięć.
      Sam posiadam parę kont w tym programie, w tym wspólne z partnerami, to które tutaj prezentuję to tylko 1 z kont,
      tak więc można tutaj zrobić sobie parę podkont, nie ma weryfikacji i sprawdzałem, że można sobie te konta tworzyć.
      Co do naliczeń to są one ok. 1%-1.5%, poniżej załączam screen z dotychczasowych naliczeń w programie (testuję od paru dni):

W dashboardzie widzimy transakcje arbitrażowe, które (jak twierdzi firma) są dokonywane z naszych środków:

Czasami pojawiają się również minusowe transakcje, co myślę, że wygląda dosyć dobrze i przekonująco dla potencjalnych inwestorów.
      Firma czasami robi promocje dla nowych osób dołączających do programu - są one dostępne w zakładce "Promotion". Obecna promocja:

Dashboard wygląda tak:

Z mojej strony - dopiero zaczynam budować grupę w tym programie, więc dołączając w tej chwili można liczyć na ewentualne spady w strukturze binarnej.
      Oczywiście nic nie jest tu gwarantowane, ale ja będę budował ten program wstępnie przez ok. 2-3 miesiące na YouTube i mediach społecznościowych.
      Podsumowując, program wydaje mi się ciekawy i wstępne założenia to działanie tutaj ok. 3-6 miesięcy.
      Dokonałem już pierwszej testowej wypłaty i pojawiła się ona u mnie na portfelu bardzo szybko - ok. 20 minut. Dowód dam potem do odpowiedniego działu.
      Pamiętajmy, iż jest to program wysokiego ryzyka i należy zachować rozsądek, jeśli chodzi o inwestowanie tutaj dużych środków.
      DOWÓD WPŁATY:

https://etherscan.io/tx/0x0bb609412e5bf2e101b3c0aeac8c52715d9e5b76a83d888933091167c765bc88

LINK DO REJESTRACJI: www.oriuscapital.com
      Zrobiłem dzisiaj testową wypłatę - idzie to szybko u mnie i u partnerów, ok. 20 minut - dowód tutaj.
    • By Kryptokox

Program: Tradenance
      Zwrot: do 2.75% dziennie od Pon do Piątku. 
      Wypłaty: W FAQ jest że zazwyczaj instant, ale na forach piszą, że manualnie od Pon do Pt.
      Data startu: 28/05/2019

Mój komentarz: 
      No i mamy kolejny fajny programik z serii daj pieniążka to Ci potraduje. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Zelandii - firma twierdzi, że posiadają również biura w Europie oraz Azji. W praktyce pewnie jak zwykle daleko temu do prawdy ale widzę w tym projekcie potencjał zarobkowy więc wchodzę. Na początek 300$, zobaczymy jak wypłaty itd. potem dołożymy.Mamy fajny procent dziennych naliczeń do 2.75% jednak w praktyce jest to nieco mniej. Pierwsze nalcizenie miałem 2.61% także całkiem spoko Do tego dochodzi nam binarka więc jest spoko opcja na rozbudowę drużyny oraz prowizje bezpośrednie. Projekt nowy, ładne i schludnie zrobiony. Jak dla mnie fajny programik na mid term. Adminów projektu nie sprawdzałem, ale wiadomo jak to jest  

Informacje o domenie: http://whois.domaintools.com/tradenance.co
      CEO/CO-Founder - KENDREW GREG & MADELEINE MADIXON
      Technical Head - Hugo Charles
      Investing Partner - GEORGIA DOMINIC

Pakiety inwestycyjne : 
      100$ ,300$ ,500$ ,1000$, 3000$, 5000$, 10.000$, 20.000$, 30.000$, 40.000$, 50.000$ i 100.000$ !
      Każdy pakiet daje nam punkty do binarki - 100$ - 10 ptk, 300$ - 30 pkt itd. (1 ptk to 1$ dla nas)
      Pierwsze naliczenia po 24h na naszym koncie w dni robocze. 
      Maksymalnie 500% - liczą się na to również wszystkie Bonusy. Czyli.. inwestujemy 100$ i maksymalnie możemy na tym pakiecie wyrobić 500$ - liczą się wszystkie bonusy (bezpośrednio, binarnie itp)
      Wpłaty i wypłaty : 
      Min. plan to 100$ (Płatność TYLKO w BTC) 
      Wypłata również w BTC od 50$ (fee 5%)
      Zarobki : 
      Zarabiamy do 2.75% dziennie przez 220 dni roboczych. 
      Od inwestycji za 5000$ otrzymujemy również 1 GPS. 
      GPS - Global Profit Share (takie udziały w globalnym zysku) - wypłacane zawsze w poniedziałki. Otrzymujemy 1% od tygodniowego obortu firmy. 1 GPS to 1000$.
      Prowizje (bezpośrednie) : 
      100$ - 3000$ - 7%
      5.000$ - 40.000$ - 8%
      50.000$ - 100.000$ - 9%
      System Binarny : 
      Otrzymujemy również 10% ze słabszej nogi. 1 PTK to 1 USD dla nas. 

Jestem w lewej nodze mojego upline. Będę budował prawą nogę, także po założeniu konta proponuje założyć sobie jeszcze dwa dodatkowe konta pod siebie i na konto na lewej nodze wpłacić kwotę minimalną a następnie budować osobie nogę lewą, żebyście mieli coś z moich osób które będą wam spadać na prawo. Przykład: Robicie konto główne na 500$ i na lewą i prawą nogę konto, ale wpłacacie tylko na lewą 100$ i macie kwalifikacje do binarki.
      Pozostały Bonus : 
      W zależoności od zdobytej rangi otrzymujemy dodatkowe 2% od zarobków naszych partnerów. 

https://trader.tradenance.co/signup/KRYPTOKOX
      Po rejestracji wchodzimy w Financial -> Deposit a po wpłynięciu kasy wchodzimy w TRADER PLANS i kupujemy pakiet. Niestety przy aktywacji naliczają jakieś 10$ głupiej opłaty więc trzeba mieć to na uwadze i wpłacać 10$ więcej niż cena pakietu.

Programy tego typu opierają się zazwyczaj o schemat ponziego. Powyższe informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestuj tyle ile możesz stracić.
    • By Kryptokox

Program: BITRADING 888
      Zwrot: do 2% dziennie od PON do PT 
      Wypłaty: manualne we WTORKI do 48h
      Data startu: 05/04/2019

Mój komentarz:
      Moim zdaniem to kolejna istniejąca firma która potrzebuje sporego wkładu by zarabiać na swoich botach do tradingu i dzięki temu dzieli się z nami swoimi zyskami. Osobą odpowiedzialną za tej projekt jest niejaki CEO Mason Gomes. 

Mamy praktycznie sam początek projektu, więc myślę, że uda się zarobić. Rozszerzam swoją inwestycję właśnie o tą pozycję bo zapowiada się długoterminowo. Ciągle dodawane są nowe języki w materiałach szkoleniowych a w ciągu miesiąca 10k osób mówi samo za siebie. Pozycja ta według mnie posiada spore możliwości, o których za chwilę powiem. Projekt wydaje się mieć potencjał na realność (choć jednak zawsze z przymrużeniem oka). Staram się wybierać projekty w miarę realne, istniejące oraz z fajnymi możliwościami zarobkowymi. Na początek odpaliłem za 500$. Mamy też binarke i wiem, że czołówka zaganiaczy już pozajmowała w niej miejsca i za chwile zaczną promować. Sam jestem pod dość dużym liderem z FN(wpadają spady), ale projekt mam od bliskiego kolegi mającego dobre przecieki ze źródeł, gdzie nasza śmietanka towarzyska daje pierwszym osobą linki.

Czym firma się zajmuje?
       W prezentacji twórcy chwalą się bogatą wiedzą na temat Forex, Cryptotradingu i Bettingu Sportowego. Legenda głosi, że stworzyli bota który jest opracowany przez specjalistów analityków, traderów i programistów(bo bot bez ludzi, nigdy nie będzie w stanie działać długofalowo). Nazwano go ROBOT-888. Mają nadzieję na dużą liczbę inwestorów zwłaszcza z Azji i Europy. Chwalą się, że powstali dla ludzi, którzy pragną mieć większy zyski niż na lokacie, np. dzięki handlu crypto itd. ale obserwowanie rynku może być frustrujące i z pomocą przybywają oni  Ich oprogramowanie pracuje z środkami inwestorów. Aby zachęcić stworzyli kilka możliwości prowizji z poleceń i budowania struktury.

Naliczenia w dni robocze do 2%/dziennie (średnie naliczenia to około 1.6% - ostatni tydzień) Plany inwestycji to: 100$ 500$ 1000$ 2500$ 5000$ aż do 50 000$ Zwrot z każdej kwoty inwestycji wynosi 300% Profit z bezpośredniego polecania to 5% Wypłaty: minimum to 50$ od tej kwoty jest pobierane jest 5% podatku a czekamy do 48 godzin Drzewo binarne 10% ( otrzymujemy spadki poleconych od uplinerów), więc liczba osób poleconych bardzo szybko nam rośnie Liczba osób w projekcie tydzień temu osiągnęła 10 000 aktywnych użytkowników  
      Ciekawostki: Codziennie pokazują ile ROBOT-888 zarobił danego dnia, oraz wyniki z całego tygodnia w sobotę. Każdy pakiet pracuje aż osiągnie 300% Można zarabiać bez wkładu i z prowizji wykupić pierwszy pakiet Z Binarki 10% ze słabszej nogi, 1 pkt = 1 $ czyli jak na lewej nodze masz pakiet za 100 $ to masz 100 pkt zarabiasz 10% tego czyli z binarki 10 $ Hajs z binarki naliczany jest każdego dnia po 23 naszego czasu. Naliczenia inne z zakupionego i opłaconego pakietu natychmiast, po aktywacji pakietu, wypłaty każdy wtorek i czwartek.

1. Wchodzimy tutaj: https://dashboard.bitrading888.com/register/Rt0WyfS6H   2. Wybieramy kraj, wpisujemy e-mail, login, hasło. Nie jest wymagana weryfikacja.   3. W prawym górnym rogu, kliknij, po rozwinięciu się, kliknij 'settings' - ustaw sobie PIN [ 6 cyfr ] do wypłaty. Wypełniasz 2 rubrykę od góry oraz 3. Klikasz 'save' czyli zatwierdzasz.    4. Wybierasz dowolny plan - klikasz na dole, potwierdzasz w wyskakującym oknie i masz podaną sumę oraz kod portfela na jaki się wpłaca. Po potwierdzeniu transakcji twój pakiet automatycznie się aktywuje.  

Dowód wpłaty:

Strona oferuje też materiały reklamowe w wielu językach, jednak nie ma na liście jeszcze POLSKIEGO:

Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.
    • By romek76
      https://ropat.tvp.pl pod tym linkiem można zgłaszać swoje autorskie pomysły na program dla Telewizji Polskiej. Należy wypełnić rubryki i...czekać na akceptację lub co częściej bywa odrzucenie projektu. Czas oczekiwania na odpowiedź min. 1 miesiąc. Co jest ciekawe-można podać dowolną kwotę jaką chciałoby się otrzymać za prawa autorskie.
      Polecam, jednak szczerze mówiąc trudno o akceptację z ich strony pomysłów, mimo to myślę, że warto skorzystać.
      Wskazówka dla zgłaszających- rubryka "Sugerowany czas obsługi zgłoszenia przez TVP" wybierzcie 1 miesiąc- chodzi tu o to w jakim czasie muszą dać odpowiedź.

• By turboonostrilvision
      Jak w tytule moi drodzy, Zapraszam do dyskusji.
      Ten watek dyskusyjny dotyczy ponizszego watku odnosnie mojego konta MT4 u brokera ICM