Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

senthinel

strony generujące ruch na moje strony

Recommended Posts

Witam, poszukuje stron które pomogą generować ruch na moją stronę( związaną z zarabianiem online) zarówno w języku pl jak i angielskim. Jeśli ktoś coś ma i chciałby się podzielić zapraszam do dyskusji.

duzo jest takich programów, napisze tylko skróty PV, MAPS, TM, AdMaximo :D

@ Arnold ogarnij się, to nie ten dział :) za refa raczej też dostaniesz nagrodę...

Zdecydowanie dobry rozwiązaniem są strony typu PV i MAPS

spam

Edited by Polon

wpisz w google surf i znajdziesz masze takich stron.

Witam, poszukuje stron które pomogą generować ruch na moją stronę( związaną z zarabianiem online) zarówno w języku pl jak i angielskim. Jeśli ktoś coś ma i chciałby się podzielić zapraszam do dyskusji.

Mogę zaproponować wymianę - baner za baner. Możemy się wymienić 1na1 itd. Na noparty.pl są wolne miejsca po lewej i po prawej stronie. Jeśli chodzi o czas emisji banera to 30dni, nasza oglądalność to około 100 wizyt dziennie. Czy Jesteś zainteresowana/y ?
Edited by noparty

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Drodzy wydawcy! Nowe oferty:   1. MoneyShop Offer ID: 5269/ GEO: Russia Payout - RUB 800.   2. РГС Банк Offer ID: 4933/ GEO: Russia Payout - RUB 3750.   3. КэшДрайв Offer ID: 5279/ GEO: Russia Payout - RUB 1125.   4. Fanmoney Offer ID: 3985/ GEO: Russia Goals: Issue: score 0-49 - RUB 1425. Issue: score 50-69 - RUB 2100. Issue: score 70-100 - RUB 2850.   5. IBANCAR ES CPA Offer ID: 5194/ GEO: Spain Payout - EUR 120   Życzymy udanych testów kampanii!     Platinum Partner Webzaim Z przyjemnością przedstawiamy platynowego sponsora konkursu Golden Parachute, firmę Webzaim. Od 1 listopada 2020 roku do 30 czerwca 2021 roku każdy wydawca, który przyciągnie ruch do oferty Platynowego Sponsora Webzaima, otrzymuje dwa razy więcej punktów w konkursie Golden Parachute. Wymień te punkty na prezenty w LeadStore! Możesz dowiedzieć się więcej o konkursie i punktach od swojego osobistego menedżera lub tutaj: goldenparachute.leadgid.eu  
    • Poradnik jak być rekinem biznesu 1. Szukaj w necie jak ''zarabiać w intrenecie'' 2. Odkryj futureadpro aka cały future net + ekipę niepełnosprytnych  czy jak oni sie tam nazywali  3.Zacznij być rekinem rekrutacji do piramidki  4.Nie stałeś sie rekinem biznesów w  ''Romancompany''   5. Przy okazji odkryj iż jest coś takiego jak BTC poza dolarami z śp Payzy  6. Myśl długo i intensywnie jak tu zarobić i wymyśliłeś iż będziesz rekinem trejdingu na BTC ale uwaga potraciłeś na trejdingiu wiec stajesz się jak twórca piramidy i naganiaj  i zatrudnij naganiaczy na swój własny kurs  
    • Hm... A mi wydaje się, że w świecie, w którym każdy może w internecie - i nie tylko - otworzyć kanał na youtube i grupę na faceeboku i oferować sprzedaż szkoleń i analiz za mnieej lub bardziej powodującą śmiech sumę prawnych środków płatniczych - to wlaśnie inforrmacje  o dawcy tej potężnej wiedzy są -  a ptzynajmniej pwinny być - najbardziej miarodajne przy wyborze dostawcy teej wiedzy lub sygnałów. Uwierz, żee tak jak mając ból brzucha wolałbym by leki ordyował mi lekarz bądź choćby farmaceuta a nie stolarz czy - nie daj Boże - grabarz, tak w przypaddku szkolemnia w przedmiocie tradingu i udosstepniania sygnałów inwestycyjnych wolałłbym by nie udostęniał ich rybak z Mazur albo piekarz z Konina. Hm... Bądź mówią, że są zaddowoleni skrzętnie licząc prowizje za polecenie, choć w istocie sami z żaddnych szkoleń i sygnałów nie korzystają... Resumując... Rekomendujesz kompletnym laikom zakup za jakieeś 200 zł subskrypcji analiz i sygnałów od kogoś, kto ma niewiadomo jaką podbudowę teoretyczną, niewiadomo jakie osiągnięcia i niee wiadomo czym dotychczas zajmującym się zawodowo, czyli od typowego No Name'a. Jednocześnie zauażasz w pierwszym poście, że "w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać." Dalej zauważasz: "Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć." By skonstatować: "Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty! Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!"   I tu moja konsternacja... Bo nie bardzo widzę różnicę między tym co tak bardzo krytykowałeś i przed czym ostrzegałeś a tym co sam sprzedajesz... Uprzedzając, Twój ewntualny argument, że Darka bronią wyniki użyję Twojego argumentu... A co Waćpan może wiedzieć o tych, których tak w czambuł, z góry krytykuje i odradza korzystania z ich ofert skoro - jak mniemam - nie wykupił subskrypcji od każdego wrzuconego do tego, jednego worka? Ja jednak widzę różnicę. Nie każdy oferujący sygnały czy szkolenia traktuje je jaakoo produkt uboczny do wizji dochodu pasywnego z subsrkypcji produktu ubocznego.  

• 1, 2, 4 - Nie znam go prywatnie, więc nie mam jak na to odpowiedzieć   3, 5 - cześć swoich analiz i sygnałów daje za darmo na FB - tutaj ( nie wiem xzy mogę tu publikować link do grupy, jeśli nie to usunę) https://www.facebook.com/groups/KryptoAnalizy/?ref=share Kanał YT - https://youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g Nie wydaje ci się, że ważne nie jest to gdzie i co studiował, a to że jednak ludzie są zadowoleni z wyników ?
    • Owszem są. Tylko jedne są rzeeczywiście programami partnerskimi a drugie przynajmniej zahaczają o piramidalność... No właśnie sęk w tym, że poduktem jest óów rzekomy program partnerski o czym jasn ostoi na stronie. A o tym Czym Innym, o tym dołączonym do "programu partnerskiego" niby-produkcie i jego twórcy masz niezmiernie mało do powiedzenia. No oprócz tego, że jest za śmieszne pieniądze   Proste Pytania nadal czekają na odpowiedź