Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

adaczy1

[Pro-Zysk] Dlaczego nie mogę w PożyczkoPosiadaczu zarobić 50% i więcej?

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie zarobic starym klientom jak przedtem, a nie kusicie  promocjami ludzi, ktorzy inwestuja po pare groszy. 

Greed, greed and greed.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za odpowiedź.

Teraz już wiem, żeby zwiększyć opłacalność inwestycji należy założyć drugie konto i skorzystać z tej promocji i dotyczącej 50% zwrot zapłaconego podatku PCC a aktualne konto będzie sie spałacać bez reinwestowania kapiału. Niestety, ale trzeba zacząć kombinować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam nadzieję że ktoś w końcu w PZ doceni "starych" inwestorów i wprowadzi plan ratujący zyski... po spadku stóp procentowych. Źycze Nam wszystkim wszystkiego najlepszego i ... MEGA ZYSKÓW w 2015! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Promocja trwa do końca lutego tego roku i jest przeznaczona dla nowych inwestorów. 
Podobna promocja miała miejsce gdy platforma jeszcze jako PożyczkoPosiadacz startowała i większość z Was skorzystała wówczas z tej oferty.

Czy miales na mysli lutego 2015? Jestem zainteresowany aby dolaczyc do grona inwerstorow i do konca nie lapie instytuacji darowizny na klub...

Prosilbym o wytlumaczenie jak to jest z ta darowizna. Chodzi mi dokladnie kiedy sie placi to 1%. Raz na rok ? Od kazdej zakupionej pozyczki? Nie jest to wyjasnione na stronie ProZysk za bardzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Promocja, przeznaczona jest dla nowych inwestorów i trwa do końca lutego 2015 roku.

Od momentu zakupu pierwszej pożyczki (nie później niż ostatni dzień lutego 2015 roku)  limit przez rok będzie zwiększany do max 200 000 zł u każdego uczestnika, który zgłosi chęć  zmiany telefonicznie pod numerem naszej infolinii 801-88-99-02.

Wysokość darowizny bez okresu promocyjnego wynosi 1% od kwoty do której uczestnik chce kupować oferty i jest do wykorzystania przez okres roku. Po roku limit zeruje się.

(W uproszczeniu: jeżeli chcesz kupować pożyczki do kwoty 10 000 zł to wpłacasz darowiznę na klub Soła Oświęcim w wysokości 100 zł dzięki czemu przez okres 12 miesięcy możesz kupować pożyczki, których łączna wartość w żadnym momencie nie przekroczy 10 tys. zł, oczywiście wraz ze spłatą pożyczek możesz dokupować kolejne ale górna granica to 10 tys aktualnej łącznej wartości).

Limit można w dowolnym momencie podnosić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam mam jedno konkretne pytanie czy Wy -inni uczestnicy system takze dostajecie do kupienia tylko pożyczki "nadgryzione" bo ja od jakiegoś miesiąca czasu dostaję tylko takie wiec konsekwentnie odrzucam mimo iż mam trochę wolnego kapitału ale oferta np z rabatem 240zł i odsetkami za 22m-ce w wysokości 450zł mnie nie interesuje ,do nieawna mówiliśmy aby PZ pomyślał o podwyższeniu rabatów w związku z obniżką stóp procentowych a tymczasem już chyba nie trafiają się pożyczki które miałyby choć 300zł rabatu na okres 2lat,zawsze jest to albo 280zł,czasem mniej największy rabat to 298zł

Edytowane przez slawko1979

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dokładnie ja też mam tak samo, również dostaje nadgryzione pożyczki do kupienia (nawet się domyślam dlaczego... podzielę się moimi przemyśleniami, dlatego dostajemy zaczęte pożyczki bo inwestorzy tacy jak my "czyli starzy inwestorzy", którzy widzą że ich zyski znacząco spadły, kombinują w ten sposób, wystawiają na giełdę pożyczki ze spłaconymi 3 lub 4 ratami za które wzięli największe odsetki i chcą jak najszybciej odzyskać kapitał i znowu kupić pełną pożyczkę z dużymi odsetkami. Takich zaczętych pożyczek w obiegu będzie coraz więcej bo PZ nie zrobił nic żeby podnieść... tzn utrzymać zyski starych inwestorów na poziomie sprzed obniżki stóp procentowych o 1% (dla nas obniżka o 25% na zyskach). Jedyny plus dla PZ że są udogodnienia dla nowych inwestorów którzy wchodzą ze swoim kapitałem... jeżeli się mylę to mnie poprawcie.) Chyba że jest inny powód że nie dostajemy pełnych i świeżych pożyczek:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Panowie, 

Dochód zawsze jest taki sam przy pożyczkach na dany okres (np. 2 letnich). Dochód czyli prowizja przy zakupie i zyski ze spłacanych rat. Jeśli prowizja wynosi mniej niż 300zł to dlatego że spłata pierwszej raty jest wyższa niż pozostałe a to wynika między innymi z daty spłaty 1 raty pożyczki (pożyczka 2 letnia nie trwa dokładnie 2 lata). Krótko pisząc to czy kupujemy napoczęte czy też pożyczki pełne i z prowizją < bądź = 300zł to nie zmienia naszego teoretycznego procentowego zysku przy założeniu że pożyczkobiorca spłaca wszystko w terminie. 

Ale najlepiej by było aby PZ wyjaśnił to zrozumiale na jakimś przykładzie lub kilku bo mi się nie chce.

Co do ofert pożyczek to chyba faktycznie popyt przewyższa podaż. Cóż, w dzisiejszych czasach takich inwestycji ze świecą szukać i chętnych przybywa. PZ czy to prawda? Będą listy kolejowe?

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Z pewnością liczba inwestorów jaką chcemy pozyskać jest ograniczona. Chcemy zapewnić inwestorom możliwość regularnej inwestycji swoich środków. 

Przy okazji mamy kilka niespodzianek dla inwestorów i nie tylko ale tym poinformujemy w niedalekiej przyszłości.

PS opis wyliczenia na przykładzie prowizji od udzielonej pożyczki wkrótce przedstawię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy te kilka niespodzianek jest miłych...  :)  dla Starych inwestorów? Czy nadal będa to udogodnienia dla nowych inwestorów? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już się nie mogę doczekać.. bo aktualne zyski to... mizeria:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy okazji mamy kilka niespodzianek dla inwestorów i nie tylko ale tym poinformujemy w niedalekiej przyszłości.

Może podacie chociaż przybliżony termin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niespodzianka już jest. Jest konkurs zarówno dla nowych jak i dla starych. Można wygrać tablet ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wreszcie są jakieś konkrety. Bonusy poszły w górę. Z moich pobieżnych wyliczeń wynika, że roczna rentowność inwestycji powinna się poprawić o około 1,5%-2%. Czyli mniej więcej w 50% zostały zredukowane skutki ostatniej obniżki stóp procentowych. To chyba uczciwa propozycja.

Edytowane przez irussan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cieszy, ze firma dotrzymuje swoich obietnic. Jak dolozyc do tego jeszcze 1% z naszej promocji, to ogolny rozrachunek wyglada coraz bardziej atrakcyjnie.

Malo jest tego typu ofert na rynku, dlatego myślę, że warto wspierać cały projekt, nie tylko inwestycją. Dlatego też jako forum zdecydowaliśmy się udostępnić odpowiednie warunki na forum dla rozwoju tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu coś się ruszyło.. akurat konkursy mnie nie interesują ale cieszy mnie to, że rabaty poszły w górę. Dzisiaj za pożyczkę 3300zł dostałem 326,25zł rabatu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To była nowa pożyczka czy już częściowo spłacona ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pożyczka 3300 zł na dwa lata, do nabycia za 2950 zł, czyli rabat wynosi 350 zł (w praktyce trochę mniejszy, bo mija minimum dwa tygodnie, zanim pożyczka trafia do sprzedaży)

Pożyczka 3100 zł na półtora roku, do nabycia za 2850 zł, czyli rabat wynosi 250 zł

Pożyczka 2850 zł na rok, do nabycia za 2700 zł, czyli rabat wynosi 150 zł.

Rabaty sa oszacowane, bo nie chce mi się dokładnie liczyć, ale prawdopodobnie tak to wychodzi dla nowych pożyczek. Zapewne ktos z KCH niedługo rozwieje wszystkie wątpliwości.

Po zmianie rabatów, wychodzi na to, ze została też odwrócona opłacalność inwestycji. Do tej pory roczne były najbardziej opłacalne, a dwuletnie były najmniejopłacalne. Teraz jest odwrotnie dwulatki dadzą najlepiej zarobić, a roczne najmniej, aczkolwiek różnice są minimalne.

Edytowane przez irussan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To była nowa pożyczka czy już częściowo spłacona ?

Nowa, pierwsza spłata w lutym. W zeszłym tygodniu dostałem ofertę pożyczek częściowo spłaconych i dobrze, że odrzuciłem bo rabat nie był taki atrakcyjny. A dzisiaj dostałem tylko jedną pożyczkę pomimo, że mam dosyć wysoko ustawioną alokacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już zauważyliście podnieśliśmy kwotę rabaty na pożyczki, co zapowiadaliśmy już od jakiegoś czasu. Jest to jedna z wielu działań jakie planujemy dla Was przeprowadzić.

W nowych pożyczkach rabaty przedstawiają się następująco:                                                                                                                                                                                                                 

kwota - rabat

2850 - 125

3100 - 243

3300 - 347

4950 - 547,50

Wraz z administracją forum zachęcamy do udziału w konkursie: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12968-konkurs-forumowy-z-cennymi-nagrodami-opis-idei-zarabiania-z-systemem-pro-zysk/

Edytowane przez ProZysk
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do ProZysk.

Niespodzianki są miłe, ale w finansach znacznie bardziej cenię planowane działania i w sumię wole wiedzieć czego się spodziewać. Dlatego byłoby dobrze gdybyście sie podzielili z nami swoimi planami dotyczącymi inwestorów. Dlatego proszę o informację, przynajmniej w zarysie , jakie inne działania jeszcze planujecie, oraz jaki mniej więcej jest termin wdrożenia tych działań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już zauważyliście podnieśliśmy kwotę rabaty na pożyczki, co zapowiadaliśmy już od jakiegoś czasu. Jest to jedna z wielu działań jakie planujemy dla Was przeprowadzić.

kwota - rabat

2850 - 125

3100 - 243

3300 - 347

4950 - 547,50

Proszę o podanie okresów, na jak długo te pożyczki są udzielane, czy jest to odpowiednio 12, 18, 24 i 24 miesiące?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@magnumator

12,18,24,24 miesiące

@irussan

O tym, że pracujemy nad zrekompensowaniem spadku zysków po obniżce stóp informowaliśmy.

Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie podać dokładną datę odpowiednio wcześniej. Oczywiście jak będziemy znali i mogli podać terminy to postaramy się informować wcześniej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kwota - rabat

2850 - 125

3100 - 243

3300 - 347

4950 - 547,50

Wraz z administracją forum zachęcamy do udziału w konkursie: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12968-konkurs-forumowy-z-cennymi-nagrodami-opis-idei-zarabiania-z-systemem-pro-zysk/

z otrzymanych ofert mogę zauważyć że rabaty są niższe nawet przy tych pożyczkach których pierwsza rata sięga powyżej jednego miesiąca.

Fajnie że rabaty zostały zwiększone, ale jednak miło by było gdyby firma po wielu już prośbach wyjaśniła w końcu jak są one naliczane.

Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie czy kwoty pożyczek  zostały zwiększone także dla pożyczkobiorców ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez rockefellercompl
      Patrząc subiektywnie, konkurencja wśród blogów finansowo-edukacyjnych wydaje się być ogromna. Z których blogów rzeczywiście warto czerpać wiedzę i inspirację? 
    • Przez Planet
      Giełda Yobit - Inwestycja bez ryzyka ?
      Giełda Yobit również może być miejscem do inwestycji. 
      Opcja Investbox - Tutaj pieniądze są generowane regularnie w zależności od wybranej opcji
      dzień, tydzień, miesiąc i dodawane do naszego konta, co powoduje że, kolejny termin zaczynamy z większym wkładem
      - automatyczna reinwestycja z procentem składanym!

Dlaczego InvestBox?
      •    Program ten to promowanie danej waluty przez jej twórców, a nie spekulacji przez zewnętrzne firmy - Tak twerdzi Yobit!
      •    Giełda nadal jest wypłacalna i oprócz inwestycji oferuje zakup ogromnej ilości nowych walut. (przetrwała Segwit)
      •    Można wypłacić całość w dowolnej chwili, nie tracąc już zgromadzonych %!
      •    W przypadku zakończenia danej opcji, program poprostu przestaje nam dodawać % i można wypłacić to co sie zgromadziło, 
      •    Można inwestować różnymi krypto walutami – BTC,LTC, DOGE, ETH, ale także mniej znamymi na większy %

Yobit – Inwestycja bez ryzyka?
      Nie ma tak dobrze i pewne ryzyko jest 
      - Giełda przestanie istnieć
      - Zainwestowana środki w daną walutę stracimy tz - będziemy mieli ich mniej bo waluta w czasie trwania
      naszej inwestycje straci na wartości wartość – ale równie dobrze może i zyskać.
      - Waluta przestanie być notowana na giełdzie - myślę, że to malo prawdopodobne inaczej nie robili by inwestycji.
      WAŻNY WARUNEK
      By nasza inwestycja pracowała należy oprócz zrobienia samej inwestycji CODZIENNIE  zagrać w – kości
      Do wyboru wszystkie waluty z portfela i możemy nimi graćm ale gdy inwestujemy w programy
      gdzie walutą jest BTC, ETH, DOGE, LTC, DASH, WAVES, BTG, LIZA to musimy grać jedną z nich.
      Ja gram w kości walutą LIZA – bo kosztuje najmniej.
      Oczywiście dla tych co lubią hazard –droga otwarta.
      Dziennie należy postawić minimum 5 zakladów.
      Krok po kroku
      •    Jeśli nie masz jeszcze tu konta to należy je założyć – link do giełdy Yobit 
      •    Po rejestracji należy wpłacić wybrane przez ciebie środki do giełdy i jeżeli jest taka potrzeba
      wymienić je na tę walutę w której chcesz dokonać inwestycji.
      Sama giełda jest dość prosta w obsłudze.
      •    W zakładce InvestBox na górze strony wybieramy interesującą nas inwestycję 
      •    Po wybraniu opcji – wpisujemy ile monet inwestujemy – na stronie podane jest minimum i maksimum.
      •    kilkamy Invest
      Inwestycja pojawia się w zakłądce My investments oraz w History.
      Ważne – należy codziennie zagrac minimum pięć razy w kości
      Powodzenia
      - Link do rejestracju w gieładzie Yobit
      https://yobit.io/?bonus=KgzLU

• Przez Inrelix
      Witajcie, nie pisałem przez długi, długi czas.. Gdy ostatnio to zrobiłem poleciłem platformę "Futurenet". Pisałem, że będzie to duży projekt i po mimo pozytywnych / negatywnych opinii, rzeczywiście stał się bardzo duży.. Na ten moment ok. 2mln użytkowników. Z perspektywy pisania o tym publicznie jeszcze przed startem jest to pewien sukces.
      Dlaczego piszę w dziale kryptowalut? Ponieważ dzisiejsza informacja dotyczy kryptowaluty. Osobiście inwestuję w kryptowaluty od roku 2013, zaraz po dużym skoku Bitcoina, choć słyszałem o BTC gdy był po 50zł, każdy popełnia jakieś błędy :-) Od tego czasu nie ukrywam, że swoje zarobiłem, wyciągnąłem mnóstwo wniosków.. Na ten moment mogę śmiało powiedzieć, że moje doświadczenie jest na tyle duże, że mogę z czystym sumieniem polecać dobre inwestycje oraz uczyć innych inwestowania na rynkach kryptowalutowych. Nieskromnie dopowiem, że mnóstwo ludzi zarobiło dzięki mnie naprawdę duże pieniądze, co nie trudno sprawdzić, starczy zapytać  
      REME jest to coin spółki Repay.me, zarejestrowanej w Niemczech, budowanej od 4 lat. 
      Jego głównym założeniem jest stworzenie systemu cashback 2.0 w oparciu o blockchain, który pozwoli na kupowanie produktów oraz otrzymywanie zwrotu 30, 50 a nawet 100% pieniędzy. REME ma realną, namacalną wartość opartą o informacje zbierane od każdej osoby wykonującej jakiekolwiek akcje na platformie (wyszukiwanie, kupowanie, śledzenie itd). Microsoft, Google i inne wielomiliardowe spółki zarabiają ogromne pieniądze na sprzedaży informacji, podczas gdy Repay.me zwraca je nam w postaci bardzo wysokiego cashback'u. ICO Repay.me jest w pełni uregulowane i wspierane przez rząd Liechtensteinu. Przedstawiciele Repay.me spotykali się z ministrem finansów, z którym uzgodnili bardzo dogodne warunki współpracy i wyjścia na rynek. 
      Oznacza to, że REME COIN jest pierwszą (lub drugą) - jak mnie pamięć nie myli spółką, która LEGALNIE rusza swoje ICO na terenie Liechtensteinu.
      [---]
      W styczniu mają swoje ICO. Link (wymagany do bonusu) https://www.remecoin.io/register/en/?refId=286868e8-940c-47e8-876c-19f185f94ea7
      [---]
    • Przez tpw
      Drodzy forumowicze,

Poniżej przybliżymy w zwięzły sposób genezę powstawania naszego portalu oraz kilka zdań o aktualnej ofercie z jaką występujemy do was z ofertą współpracy w ramach inwestycji w pożyczki społecznościowe.
      Niektórzy z forumowiczów są z nami jako inwestorzy już od końca 2013 roku. W tym czasie przeszliśmy wiele etapów i testowaliśmy wiele koncepcji prowadzenia działalności. Początkowo udzielaliśmy wspólnie pożyczek chwilówek na podstawie uproszczonego scoringu klienta (bazy dłużników, oświadczenia klienta) i wytrwale walczyliśmy ze scoringiem sięgając po doświadczone w tej kwestii osoby na Dolnym Śląsku z którego pochodzi wiele firm pożyczkowych. Kolejne próby i testy nie pozwalały nam na utrzymanie spłacalności pożyczek na zadowalającym poziomie umożliwiającym satysfakcjonujący rozwój. Kontakty z ludźmi z branży uświadomiły nam, że większość firm stosuje w tej kwestii „kreatywną księgowość” i przedstawiane oficjalnie problemy ze spłacalnością są w rzeczywistości kilkukrotnie większe. Niektóre firmy dzięki temu, że podawały zmodyfikowane wyniki w tej kwestii, sprzedawały z sukcesem obligacje korporacyjne lub docelowo przekształciły się w poważniejsze podmioty finansowe. Doszliśmy w pewnym momencie do ściany, przez którą nie mogliśmy się przebić ze zbyt szybko rosnącą wartością portfela cesji, który blokował i tymczasowo zjadał wszystkie nasze zyski (na dzisiaj zostało nam jeszcze kilka milionów zł w egzekucjach komorniczych, najstarsze przeciągane przez pożyczkobiorców sprawy sądowe o nakaz zapłaty dotyczą jeszcze 2014 roku) a wysiłki i konsultacje ze specjalistami nawet na poziomie międzynarodowym nie przynosiły zadowalających wyników.
      Koniecznym etapem była zmiana formuły udzielania pożyczek. Postawiliśmy na pożyczki zabezpieczone zastawem na ruchomościach należących do klienta. Ten sposób od początku pozytywnie wpłynął na rentowność działalności, jednak automatycznie znacznie zmniejszył się zasięg i ilość udzielanych pożyczek przez co niektórzy inwestorzy wycofywali niepracujące środki z systemu a mimo to niektórzy z pozostałych nie byli zadowoleni z dłuższego oczekiwania na wykorzystanie kapitału. Aktualnie przeszliśmy sporą reorganizację i jednomyślnie zdecydowaliśmy się podążać torem pożyczek zabezpieczonych przedmiotami należącymi do klienta – czyli popularnie zwanymi pożyczkami lombardowymi. Udzielamy pożyczki pod zastaw złota, samochodów, maszyn rolniczych, sprzętu RTV, AGD. Tak jak każdy lombard z kilkoma dodatkowymi zaletami, które powoli będziemy przedstawiać. U nas klient m.in. nie jest zmuszony do zaniesienia złotej kolii do lombardu, ale lombard może przyjechać wykonać wszystkie czynności do klienta. Dla nas a co za tym idzie także dla inwestorów taka forma działania to nieporównywalnie większe bezpieczeństwo środków a minimalizacja ryzyka jest właśnie kluczowym elementem tego biznesu. W przypadku, kiedy klient nie spłaci w terminie pożyczki oraz nie przedłuży terminu jej spłaty poprzez „rolowanie”, mamy przecież zabezpieczoną kwotę pożyczki na zastawie przedmiotów należących do klienta, które możemy sprzedać i stosunkowo szybko odzyskać zainwestowany przez inwestora kapitał (Dla porównania odzyskiwanie kapitału z pożyczek bez zabezpieczenia udzielanych w 2013-2014 roku trwa w wielu przypadkach do dzisiaj).
      Przypomnijmy, że aktualnie ten proces dla inwestora przedstawia się następująco:

1. Pożyczki udzielane są zazwyczaj w kwotach od kilkuset zł do kilkunastu tysięcy zł w zależności od wyceny zastawianych ruchomości. Inwestor udziela pożyczki pożyczkobiorcy w określonej kwocie za pośrednictwem platformy TPW.

2. Czas trwania pożyczki to jeden miesiąc z możliwością przedłużenia terminu spłaty pożyczki przez klienta w przypadku, w którym klient np. nie posiada całości środków na spłatę pożyczki w terminie. W tym wypadku inwestor otrzymuje na swoje konto bankowe miesięczny zysk z pożyczki przelany przez pożyczkobiorcę. Jeśli inwestor przelał 1000 zł a klient dwukrotnie przedłuży termin spłaty pożyczki a za trzecim razem ją spłaci to oznacza zysk inwestora w wysokości 40 zł za pierwsze przedłużenie (opłata ta natychmiast trafia do inwestora), 40 zł za drugie przedłużenie oraz 40 zł za spłatę pożyczki, co daje w sumie 120 zł (3 x po 4%, czyli łącznie 12% od inwestycji). Po spłacie pożyczki, inwestor otrzymuje środki na swoje konto bankowe i na tym proces pożyczki się kończy, lub

3. W przypadku braku spłaty pożyczki przez klienta, TPW bierze na siebie windykację oraz sprzedaż zastawionych przedmiotów. Inwestor w ramach częściowej spłaty pożyczki otrzymuje środki jakie uda się windykować od klienta w trakcie trwania tej windykacji. Niezależnie jednak od wyników samej windykacji i procedury sprzedaży przedmiotów zastawu, po 3 miesiącach firma odkupuje cesją umowę od inwestora przelewając mu pozostałą, niespłaconą kwotę inwestycji oraz zysk z inwestycji. Po odkupieniu pożyczki przez TPW proces pożyczki się kończy, umowa jest zamknięta.
      4. Klient posiada zainwestowane w pkt 1. środki powiększone o zysk z inwestycji na swoim koncie bankowym i może je dowolnie wykorzystać czy też reinwestować w kolejne pożyczki na platformie TPW.
      Dopracowaliśmy procesy systemowe, workflow dotyczący działalności na tyle aby skutecznie móc zwiększyć sprzedaż do czego niezbędne jest dołączenie nowych inwestorów w celu poszerzenia zasięgu, zwiększenia konkurencyjności i rentowności firmy. Z powyższego naturalne zdaje się wynikać to, że aktualnie stawiamy na działalność lombardów a także współpracujemy w tym zakresie z lombardami, jak również planujemy stworzyć formułę franchisingową dla osób zainteresowanych tego typu działalnością, nie posiadających jednak wystarczających własnych środków na prowadzenie lombardu.

Ponieważ stawiamy na zrównoważoną formę rozwoju, nie jesteśmy w stanie przyjąć dowolnej liczby inwestorów i prosimy o zrozumienie, jeśli poprosimy o wstrzymanie się z inwestycją o miesiąc czy dwa w przypadku, kiedy nie zwiększymy sprzedaży na tyle aby móc wykorzystać potencjał kolejnych inwestorów. Nie chcemy doprowadzić do tego, aby aktualni inwestorzy musieli nadmiernie czekać na wykorzystanie zadeklarowanego kapitału z powodu zbyt szybkiego przyjęcia zbyt dużej ilości inwestorów do systemu.

Zapraszamy do współpracy!

Prosimy zainteresowane osoby o kontakt poprzez forum, adres mailowy: inwestycje@tpw.pl
      Skontaktujemy się z Państwem przybliżając szczegóły działalności i odpowiadając na ewentualne pytania dotyczące Państwa inwestycji.
    • Przez rockefellercompl
      W związku z realizowaną przez nas działalnością związaną z edukacją finansową chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnej inicjatywy jaką będzie prowadzenie bloga poświęconego różnym formom zarabiania i inwestowania. Naszym zamierzeniem jest stworzenie cyklu artykułów skupiających się na praktycznych wskazówkach i sprawdzonych formach wypracowywania zysków. Zapraszamy więc do współpracy i  nadsyłania tekstów poświęconych wspomnianej tematyce.

Mamy nadzieję, że z punktu widzenia osób zainteresowanych pomnażaniem kapitału owa inicjatywa okaże się pomocnym źródłem wiedzy. Mamy również świadomość tego, że spora część z Państwa działa w ramach różnych programów partnerskich, afiliacyjnych i franczyzowych, dlatego chcielibyśmy zaoferować nieodpłatną formę promocji podejmowanych przez Państwa inicjatyw.

Liczymy na obiektywne analizy a przed wysłaniem artykułu prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dla autorów, które znajdują się w załączniku.

Zapraszamy do współpracy a gotowe teksty i  ewentualne pytania prosimy kierować na adres:
      kontakt@zacznij-inwestowac.pl

Informacje dla autorów.pdf

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Kontaktu nie ma żadnego. Moje wezwania do zapłaty nic nie zmieniły. Ostatnie odebrane już po braku kontaktu telefonicznego, czyli na miejscu ktoś tam jeszcze fizycznie był.
    • Dla mnie wszystko jest dziwne, bo ze stroniy facebook TPW który to link podałem wyżej  wynika, że problemy mają również pożyczkobiorcy, na których firma i my zarabiamy, więc powinno się o nich dbać. Okazuje się, że nr dla pożyczkobiorców 510 444 888 jest niedostępny, ludzi straszą sms  niespłaconych pożyczkach, które są spłacone. Pożyczkobiorcy dzwonią chcąc wyjaśnić sytuację, a nie mogą bo nr nie odpowiada. Nie ma przypływu świeżej gotówki. Wszystko wygląda tak jakby ludzie z firmy rzucili robote i nie ma kto tego obrabiać, chociaż ktoś jakieś przelewy od czasu do czasu robi. Inna sprawa, to cesje! nagle okazało się,  że wysłałem dokumenty o cz tych cesję a tu okazuje się że wpłynęły rolowania, teraz znowu na stronie mam cesję do wysłania, którą już wcześniej wysłałem, ale przyszło rolowanie. I co teraz ponownie mam wysyłać dokumenty cesji na tą samą sprawę i ponownie informować pożyczkobiorcę? Jest dużo pytań a nie ma kto na nie odpowiedzieć bo telefony głuche. Wcześniej to przynajmniej miła pani była i coś tam gadała i nie ważne czy kłamała, czy się starała - teraz po prostu nikt nie odbiera tel. 
    • Słów kilka. Jesteś strasznie drazliwy @analizator1. Każde stwierdzenie, że nie masz racji albo nie odnosisz się do żadnej treści traktujesz jako atak personalny. Nawet w jednej ze swoich wypowiedzi zarzuciles MI że nie reaguje jak inni cię obrażają. Takiemu samemu szaremu użytkownikowi jak i ty. Może patrzę trochę inaczej bo pochodzę sprzed czasu poprawności politycznej do wszystkiego. Jednak forum to nie przedszkole. W większości piszą tu dorośli ludzie. Mnie osobiście gdyby ktoś nazwał idiota to albo bym to olal, bo sam się znam i swoją wartość albo bym starał się udowodnić, że nie ma racji. Pozdrawiam.
    • Pojawiły się w zeszłym tygodniu dwa rolowania. Więcej żadnych wieści.
        Jeden z warunków poza minimalną ilością 10 osób, których tutaj chyba też nie ma to podział na grupy minimum 2 osobowe w których muszą być ujednolicone kwoty roszczeń co jest niemożliwe, każdy ma zupełnie inną kwotę. Pewnie nie ma nawet jednej pary 2 osób z identyczną kwotą a do tego znam dwie osoby które twierdzą, że mają pożyczki na kwotę poniżej 2000 zł.
      Z takich ogólnych obserwacji wydaje mi się, że ogólnie pozwy zbiorowe jak dotąd to sposób na zarabianie pieniędzy przez słabe kancelarie, które zarabiają na z góry pobieranych opłatach (pozwy w sprawie amber gold to idealny przykład, gdzie kancelarie zarobiły na opłatach od oszukanych i to był jedyny sens tych pozwów), nie słyszałem o jakimś pozytywnym efekcie pozwu w którym przeciwnikiem nie jest wielka korporacja.

• Identyczna informacja jest w broszurze dla PIT-36 dla części L - str. 24. Moje stanowisko, że właściwszym dla rozliczenia się z podatku od odsetek jest ten PIT, który i tak się składa z powodu rozliczania innych dochodów. Prościej wszak jest złożyć jeden PIT niż dwa. Ten nieszczęsny podatek od odsetek jest bowiem deklarowany niejako przy okazji zeznania o innych dochodach. Więc jeśli nie było innych dochodów do wykazania w PIT-38 a były dochody do wykazania w PIT-36 wskazałbym poz. 218 lub 2019 tego PIT. Niemniej gdyby skarbowi tylko z tego powodu robili aferę byłbym mocno zaskoczony.