Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Mateusz7764

Taktyka typowania LIVE

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pewien pomysł.

Tak sobie chodzę od czasu do czasu obstawiać mecze w lokalnym punkcie.

Lecz sprawdzając na necie wyniki konkretnie na livesports.pl zobaczyłem możliwość typowania LIVE na bet365.

Mam tylko pytanie czy ktoś stosuje taką taktyke i wypatruje meczu z przesądzonym wynikiem i typuje przed zakończeniem?

Kurs jest ten sam co zakład postawiony przed meczem, chyba że sie mylę.

A znając na 80% wynik spotkania jest się prawie pewnym wygranej. Gdzie jest haczyk?

PS. Nawet jeśli kurs był by niższy, na dzień meczy jest masa. Dało by się wyrobić jako taką dniówkę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kurs spada w zależności od meczu... w 80 minucie jak będzie 3:0 to pewnie kurs będzie 1.01 albo go nie będzie w ogóle :) i na kilka sekund przed groźną akcją też zazwyczaj zamykane są zakłady albo jak stawiasz w takim groźnym momencie to Ci zalicza zakład dopiero po chwili albo informuje że kurs uległ zmianie.. nie jest tak kolorowo jak myślisz ale....

... możesz oglądać mecz i czasem można wywnioskować po pierwszej połowie która drużyna jest ewidentnie silniejsza i jak wynik jeszcze nie uległ zmianie to można się pokusić o postawienie zakładu, uważam że takie granie jest lepsze niż stawianie w ciemno :)

ps: gram od okazji jak są mistrzostwa świata lub Europy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurs jest ten sam co zakład postawiony przed meczem, chyba że sie mylę.

Niestety się mylisz, to by było za proste  :)

Kurs nie jest taki sam jak przed meczem. Na livesports.pl raczej nie są aktualizowane na bieżąco te kursy podczas meczu, dlatego wydaje Ci się że są takie same jak przed meczem. Otwórz sobie na livesports.pl jakiś mecz który który jest co najmniej w połowie trwania i jednocześnie ten sam mecz na bet365. Zobaczysz różnicę w kursach. Choćby w tej chwili mecz Hospitalet - Izarra  (aktualnie 55 minuta, wynik 1-2)

na livesports.pl kursy:    1,36   4,6    8,5

na bet365 odpowiednio: 5,5   2,87   1,8

Więc kursy nie są takie same jak przed meczem.

edit: Własnie w powyższym meczu strzelili gola na 2-2. Kursy na livesports.pl nawet nie drgnęły, natomiast na bet365 uległy dużej zmianie.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Live to ciezki kawalek chleba. Ciezko cos ustrzelic. Najlatwiej mozna ustrzelic w opcji "co sie wydarzy w kolejnych 10 min."

Ja czesto obstawialem "padnie gol" grasz od 15-20 min. na jakiejs bramkostrzelnej lidze. Mozna grac progresja, jednak czasem mecz sie konczy wynikiem 0:0. Najlepiej obstawiaj single w drugiej polowie od 50-60 min. Najwiecej bramek wtedy pada. ALbo dwa single na poczatku meczu, tez czesto padaja gole na poczatku meczu i kursy sa wtedy najwieksze.

Proponowane ligi 1 holenderska,1 hiszpanska jak graja zespoly z poczatku tabeli z teoretycznie slabszym przeciwnikiem.

P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Live to najlepszy zarobek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli ktoś faktycznie zna się na sporcie i ogląda jakiś mecz to sporo może wywnioskować na podstawie przebiegu gry. Jeśli jakaś drużyna bardzo dominuje rywala w pierwszej połowie to w większości przypadków będzie i dominowała w drugiej, dlatego warto szukać ciekawych meczy i ciekawych kursów w live.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ktoś z tu obecnych forumowiczów zajmuje się takim sposobem typowania zarabiania ? jeśli tak to mam propozycje ...ale szczegóły na pm. pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry pomysł, myślę. Spróbowałby tego na pewno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta