Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Felek

[SCAM] BitClub Network - zwrot inwestycji po ok. 2,5 roku - roczny zwrot z inwestycji - bitclubnetwork.com

Recommended Posts

bitcoinula-bitclubnetwork.png

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Dość dawno nie pisałem żadnego wątku, aż do dziś. Wracam z projektem dość ciekawym, który mam nadzieję da zarobić spore pieniądze.

Firma wystartowała ze stroną ok. 2 tygodnie temu jednak dopiero od dnia dzisiejszego tj. 16 października 2015r. rozpoczęła naliczać % :)

Kto jest właścicielem BitClubNetwork?

Jesteśmy grupą programistów i ekspertów w dziedzinie wydobywania kryptowalut. Skonsultowaliśmy się z ekspertami z dziedziny mlm z całego świata aby stworzyć najlepszy program. Każda osoba, która przyłączy się do nas zarobi pieniądze i wypracuje sobie prawdziwy rezydualny dochód na lata. Przez kupowanie udziałów tak naprawdę to Ty jesteś częścią naszej firmy.

Jest to biznes który można powiedzieć bazuje na innych tego typu programach, jednak ma całkiem inne podejście do krypto walut.

Każda inna firma skupiała się na jednej walucie, najczęściej bitcoin'ach a firma BitClubNetwork będzie działała na zasadzie giełdy która będzie na rynku walut internetowych wyszukiwać tą którą się opłaca najbardziej obracać w danym dniu. Pole do popisu jest bardzo duże gdyż w internecie jest ok. 400 krypto walut . Więc uniwersalizm jest i sens także.

Firma oferuje 3 "pule" o cenach:

- $500 - w przypadku tej puli 50% zysków jest wypłacanych, pozostałe 50% natychmiast reinwestowanych.

- $1000 - w tej puli 60% zysków jest wypłacanych, pozostałe 40% wędruje na reinwestycje.

- $2000 - w przypadku najdroższej puli mamy 70% do wypłaty, 30% zostaje z reinwestowane.

Nie zależnie od pakietu dzienny zwrot jest na poziomie 0,3% - 0,8%.

Dla pierwszych 500 osób, które wykupią wszystkie pule czyli zainwestują $3500 przeznaczony jest pakiet fundatorski (â€FOUNDER MINING POOLâ€) - działa on na zasadzie podziału 1% codziennego wydobycia dzielony na 500 osób. NA ZAWSZE!!! Teraz to nie są jakieś wielkie pieniądze, ale za parę miesięcy gdy ten 1% będzie rósł i rósł może to oznaczać piękny zysk!

I to by było na tyle jeśli chodzi o zarabianie bez polecania.

Każdy pakiet zaczyna działać po 10 dniach, ponieważ firma musi mieć czas na zakup mocy, wyposażenia zanim zacznie rozdawać profity.

Minimalna reinwestycja z salda wynosi minimum 0,1BTC

____________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________

Bazujemy na 2-óch bonusach:

1. LEVEL UP INFINITY BONUS

Dzieli się na 4 zespoły, w których znajdują się kolejno z rekrutowane osoby:

Zespół 1 :

Pierwsze dwie zasponsorowane/zaproszone osoby do biznesu, które kupią akcje Mining Pool (udziały firmy) wejdą do Twojego zespołu numer jeden. Za te dwie osoby otrzymasz 15% LEVEL UP INFINITY BONUS, zarobisz 15% na wszystkich ich zakupach, nawet na częściowych automatycznych zakupach udziałów. Każdy kto zarejestruje się poniżej tych dwóch osób wygeneruje prowizje dla nad sponsorów.

Zespół 2:

Twoja 3, 4, 5 osoba, która kupi udziały w Mining Pool dostanie się do zespołu numer 2. Będziesz zarabiać 20% LEVEL UP INFINITY BONUS z ich wszystkich zakupów, nawet z ich częściowych automatycznych zakupów udziałów. Otrzymasz również 5% LEVEL UP INFINITY BONUS z ich pierwszych dwóch za sponsorowanych osób, jak również ich pierwszych dwóch za sponsorowanych osób itd. w nieskończoność z wszystkich zakupów udziałów, nawet z ich częściowych automatycznych zakupów.

Zespół 3:

Twoja 6, 7, 8 osoba, która kupi udziały w Mining Pool dostanie się do zespołu numer trzy. Będziesz zarabiać 25% LEVEL UP INFINITY BONUS z ich wszystkich zakupów, nawet z ich częściowych automatycznych zakupów udziałów. Otrzymasz również 10% LEVEL UP INFINITY BONUS z ich pierwszych dwóch zasponsorowanych osób, jak również ich pierwszych dwóch za sponsorowanych osób itd. w nieskończoność z wszystkich zakupów udziałów, nawet z ich częściowych automatycznych  zakupów. Otrzymasz również 5% z wszystkich ich zasponsorowanych 3, 4, 5 bezpośrednich i tak nieskończenie w głąb za wszystkie zakupy udziałów oraz automatycznych częściowych zakupów.

Zespół 4:

Twoja 9 i każda następna bezpośrednio zaproszona osoba, która kupi udziały w Mining Pool dostanie się do zespołu numer cztery, gdzie będziesz zarabiać 27,5% LEVEL UP INFINITY BONUS z ich wszystkich zakupów udziałów, nawet z ich częściowych automatycznych zakupów. Również otrzymasz 12,5% LEVEL UP INFINITY BONUS z ich pierwszych dwóch za sponsorowanych osób, jak również ich pierwszych dwóch za sponsorowanych osób itd. w nieskończoność z wszystkich zakupów udziałów, nawet z ich częściowych automatycznych zakupów. Otrzymasz również 7,5% z wszystkich ich za sponsorowanych 3, 4, 5 bezpośrednich i tak w nieskończoność za wszystkie zakupy udziałów i częściowych automatycznych zakupów. Otrzymasz 2,5% LEVEL UP INFINITY BONUS ze wszystkich 6, 7, 8 bezpośrednio za sponsorowanych i tak w nieskończoność za wszystkie zakupy udziałów oraz częściowe automatyczne zakupy.

2. Matching Bonus

Źebyś został zakwalifikowany do planu binarnego, musisz wprowadzić minimum 2 osoby. Jedną na prawą i jedną na lewą stronę. W zależności od tego, jakie udziały wykupią te osoby, Ty otrzymasz kolejno od udziału:

$500 - 1 pkt,

$1000 - 2 pkt,

$2000 - 4 pkt. Oczywiście nie ma limitu wprowadzanych osób i kolejne, które wprowadzisz będziesz umieszczał na lewą i na prawą stronę swojej organizacji.

Jeżeli po pewnym czasie na obydwóch Twoich odnogach znajdzie się po 20 pkt (również z punktów z zakupionych udziałów osób, których Ty osobiście nie zapraszałeś a znajdują się w Twojej organizacji), to zostanie Ci wypłacona jednorazowa prowizja $400. Będzie ona wypłacana za każdym razem, kiedy nastąpi kolejna taka sytuacja (20/20) w przyszłości w Twojej organizacji. W ciągu jednego dnia można zamknąć tylko jeden taki cykl.

Natomiast jeżeli którykolwiek z Twoich osobiście wprowadzonych partnerów zamknie taki cykl 20/20, to Ty otrzymasz bonus w wysokości $50. Jeśli któraś osoba z Twojej drugiej generacji zamknie cykl (20/20), Tobie również zostanie wypłacony bonus w wysokości $50.
Matching Bonus płaci $50 do drugiej generacji za zamknięcie cyklu (20/20).

Wypłaty i wpłaty są realizowane za pomocą bitcoinów.

To by było na tyle jeżeli chodzi o same zarobki.

Oto dowód mojego depozytu: $1000 pakiet + $99 opłata administracyjna.

rlwyl2.jpg

Zapraszam serdecznie do rejestracji:

https://bitclubnetwork.com

Zapinamy pasy i jedziemy :)

Edited by pepperoniss

Przedpremierowo program był dostępny już od 9 września 2014 r. Dla liderów z dużymi listami także jeszcze wcześniej.

W powyższej informacji nie znalazłem jeszcze jednej. Mianowicie oprócz wykupienia jednej  pozycji w cenie 500, 1000 lub 2000$ niezbędne jest wykupienie członkostwa za 99$.

Z konstrukcji planu marketingowego nie ma wątpliwości, że Klub w istocie nie oferuje niczego konkretnego i w swej istocie oparty jest na schemacie Ponziego.

Kolejną informację każdy odbierze jak chce ale wszystko wskazuje na to, że za programem a przynajmniej za jego promocją stoją osoby związane z ZeekRewards:
T. LeMont Silver oraz Dirson E. Jimenez (zwanny też jako “strosdegozâ€, “Alan Santana†i “manolo")

33jhj0x.jpg
1e199l.jpg
cuupt.gif
w1qw60.jpg

Obaj ci panowie ostro promowali Klub jeszcze przed otwarciem prelunchu.

Pozwole sobie zacytowac

"Każdy pakiet zaczyna działać po 10 dniach, ponieważ firma musi mieć czas na zakup mocy, wyposażenia zanim zacznie rozdawać profity."

Rozumiem, ze chodzi o koparki? Czy moze wynajecie GHS/THS...itp

Pozdrawiam.

"Zapinamy pasy i jedziemy" - no to jedźcie :)

Zgadzam się z oceną Kolegi powyżej. Niezależnie od tego kto i co tam sobie gada/pisze dla mnie to nie jest (przynajmniej w tym momencie), żaden klub oparty na rzeczywistym handlu czymkolwiek, tylko ładnie ubrany w słowa (choć widziałem już ciekawsze pomysły na zmylenie przeciwnika) HYIP.

Przerabiałem już takich wiele.

Koledze-Źałożycielowi życzę powodzenia. ;)

Dla nas osobiście tak to wygląda, nie robimy nic, pieniądze pracują dla nas :) Co do wcześniejszego otwarcia to być może. Jednak pierwsze naliczenie było dziś i wynosiło ono ok. 0,4%.

@inny firma dokupuje dodatkowy sprzęt, nie wiadomo co konkretnie. Może równie dobrze robić to w 2 dni, a 8 dni "jechać" na czysto bez dzielenia się urobkiem.

Wszystko stroi na pograniczu słowo przeciwko słowu :) Jeżeli administrator będzie robił to o czym pisze to z pewnością program pociągnie pare lat. Czas okaże. Pasy zapięte i w drogę, za 9 dni pochwalę się mam nadzieje pierwszym naliczeniem.

Edited by Felek
  • Like 1

Wszedłem do projektu już tydzień temu. Sam miałem założyć temat na forum ale jakoś ostatnio brakło czasu. To prawda że biznes wystartował na początku września w fazie pre lounch oraz 99$ opłata członkowska. 

Kryptowalutami interesuje się już jakiś czas, ale z uwagi iż obecnie  jest już prawie niemożliwe aby indywidualne osoby mogły kopać kryptowaluty. Jest to coraz trudniejsze, ponieważ potrzebne są duże moce obliczeniowe, ale firma ta wyszła na przeciw potrzebom i inwestuje w te kryptowaluty które w danej chwili mogą  zapewnić największy zysk i kieruje sprzęt do ich wykopania. Zysk nie jest powalający ale jak dla mnie liczy się przede wszystkim że wygląda na  "realny". Przed wejściem do biznesu obadałem teren.  Promują to mocni marketerzy nie tylko związani w przeszłości z z ZeekRewards, ale także z Telexfree ( jednego znam nawet bardzo dobrze)  jak dla mnie jest to  też mocnym wyznacznikiem powodzenia projektu.

Poza tym tak jak napisał Felek - "nie robimy nic, pieniądze pracują dla nas" dodatkowo jeśli cena Bitcoina podskoczy można będzie zarobić jeszcze więcej.

Zapraszam do zapoznania się z tym biznesem, sam służę oczywiście pomocą w jego zrozumieniu. Osobiście na podstawie zebranych informacji  bardzo wierzę w ten projekt, podkreślam "ja" - żeby nie było tutaj nie potrzebnych komentarzy. :D

Rafik dostałeś już naliczenie? Bo z newsa rozumiem że osoby które opłaciły wczoraj i wcześniej mają zarobki od dziś.

tak naliczenia zgodnie z planem rozpoczęły się od dzisiaj, ja już dostałem pierwsze.

@inny firma dokupuje dodatkowy sprzęt, nie wiadomo co konkretnie. Może równie dobrze robić to w 2 dni, a 8 dni "jechać" na czysto bez dzielenia się urobkiem.

@Felek jest ogroma roznica w zakupie sprzetu, a wynajeciu/wykupowaniu udzialow w polu wydobywczym.

Z jakiego powodu wyplata tylko w BTC?

Sprzęt do kopania kryptowalut zakupuje firma, każdy kto wchodzi do biznesu wykupuje swój udzial ( po części finansuje zakup i obsługę).

Ps. Pozostało już mniej niż 100 miejsc fundatorskich, więc już zainteresowanie jest spore. :)

@rafik21
Rzecz w tym, że projekt ten nie ma z wydobywaniem kryptowalut kompletnie nic wspólnego. No, może poza tym, że w nazwie "Klubu" występuje prefiks "bit" nawiązujący do bitcoina.

Kryptowalutami interesuje się już jakiś czas, ale z uwagi iż obecnie  jest już prawie niemożliwe aby indywidualne osoby mogły kopać kryptowaluty. Jest to coraz trudniejsze, ponieważ potrzebne są duże moce obliczeniowe, ale firma ta wyszła na przeciw potrzebom i inwestuje w te kryptowaluty które w danej chwili mogą  zapewnić największy zysk i kieruje sprzęt do ich wykopania.

Jak sam słusznie zauważyłeś wydobywanie kryptowalut jest na dzień dzisiejszy praktycznie niopłacalne...

Z tym jeno zastrzeżeniem, że nie dotyczy to tylko "indywidualnych osób" lecz wszystkich kopaczy. Ciągle trzeba inwestować w nowy sprzęt oraz... Liczyć na wzrost wartości kryptowaluty w przeliczeniu na pieniądz fiduracyjny...

Przyjrzyjmy się więc temu biznesowi tak jak, zdaje się Ty go zrozumiałeś...

Firma zbiera kasę, by inwestować w te kryptowaluty, które w dany  w danej chwili mogą  zapewnić największy zysk. Rozumiem, że nie masz tu na myśli spekulacyjnego skupu jednej waluty lecz zakup sprzętu do wydobywania.

Rzecz w tym, że sprzęt do wydobywania jednej grypy kryptowalut nie jest kompatybilny ze sprzętem do wydobywania innej grupy. Ale z to najmniejsza wątpliwość...

No dobra... Taki sprzęt trzeba kupić. By było to opłacalne, to w zasadzie trzeba na przedpłaty angażować znaczne środki. Kopanie na sprzęcie dostępnym w second hand jest w zasadzie całkowicie nieopłacalne i nie daje szans na zwrot inwestycji. 

Jeśli dziś zakupię sprzęt, który otrzymam dopiero w 2 kw. przyszłego roku to nie pracuje on dziś. Przez 3 kwartały nie mam więc ani kasy ani wydobycia...

No dobra... Załóżmy, że mają swój sprzęt, z którego mogą już dzisiaj wypłacać udział w zamian za kasę, którą teraz firma otrzymuje. A kasę tę przeznaczają na zakup sprzętu...

Tyle tylko, że sprzęt ten musi gdzieś stać i kopać zżerając masę energii elektrycznej. 

Gdzie więc stoi?

Ale załóżmy, że stoi...

Skoro stoi i kopie to bardzo prosiłbym o pokazanie efektu tej ciężkiej pracy sprzętu...

Jak to wygląda z mojej perspektywy:

Otóż, firma wymyśliła program partnerki udający MLM bez żadnego produktu a nawet pseudoproduktu.

Wszystkie środki w programie przeznaczane na wypłatę pochodzą wyłącznie z wpłat kolejnych uczestników.

Spójrz na plan wynagrodzeń...

Skoro kopanie jest na granicy opłacalności i wydatki na inwestycje ledwo co się zwracają to w jaki sposób mogą się zwrócić w sytuacji gdy lwia część pozyskanej kasy wypływa do inwestorów nie z tytułu "pracy" koparek lecz z tytułu planu marketingowego za pozyskanie kolejnych "inwestorów"?

Odpowiedź jest prosta:

Nie tylko prowizje za polecenie i inne wynagrodzenia ze struktury ale także dzienne naliczenia za udział w kopalni są subwencjonowane z wpłat kolejnych userów.

Konkluzja:

Program realizuje schemat Pozniego.

Promują to mocni marketerzy nie tylko związani w przeszłości z z ZeekRewards, ale także z Telexfree ( jednego znam nawet bardzo dobrze)  jak dla mnie jest to  też mocnym wyznacznikiem powodzenia projektu.

To zaś pośrednio potwierdza powyższą konkluzję. Przecież doskonale wiemy, że zarówno ZeekRewards jak i Telexfree były ponziakami z pseudoproduktem i szybko skończyły w scamie

• Like 2

W ciągu miesiąca mają być nagrywane filmiki i zdjęcia z wydobycia. Więc by to wykluczyło piramide finansową czy schemat pozniego. Więc poczekajmy cierpliwie :-)

Nie wykluczy.

By zrobić zdjęcia lub filmu nie potrzeba tygodnia lecz kilka sekund wraz z ich publikacją.

Ten biznes się po prostu nie dopina bez wpłat z zewnątrz od kolejnych userów.

Tego udowodnić się już nie da, zweryfikuje czas.

Dokładnie Felek. Nie wiem skąd wynika u ciebie Pepperonis negatywny stosunek do jakichkolwiek projektów w których ty nie uczestniczysz, rozumiem że pojechałeś lub sprawdziłeś właściela , programistów, koparki itd. Każdy ma prawo krytykować ale dajmy temu projektowi podziałać, czas wszystko zweryfikuje. Ja napisałem tylko co mnie osobiście skłoniło to wejścia w ten biznes. Wiadomo że jeśli ktoś odczuwa inaczej i moje argumenty nic dla niego nie znaczą nie wejdzie w ten biznes.

Informacje o sposobie działalności Bitclub mam od liderów a ci z kolei od samego właściciela. Przekazałem razem z Felkiem te informacje.

Wiem też z doświadczenia ty zresztą tez ze projekty z góry skazane na porażkę okazują się niezłymi biznesami, a inne w których 90% osób upatruje realny biznes to sprytnie zakamuflowane piramidy ( mamy teraz taki  przykład "super" biznesu reklamowego z Niemiec który miał w nazwie Marketing).

Już Ci wyjaśniam z czego.
Z świecie analizy!

I po to by stwierdzić, że ten program jest zwykłą piramidą nie trzeba nigdzie jeździć i z nikim się spotykać.

Nie odwdzięczę Ci się pytaniem czy byłeś, widziałeś i rozmawiałeś...

Zadam inne:

Czy wiesz jaka firma organizuje ten biznes?

Czy wiesz kto jest właścicielem tej firmy?

Czy wiesz skąd się wziął kapitał na zakup koparek?

Czy wiesz jaką moc mają obecnie koparki należące do tej firmy?

Czy wiesz gdzie te koparki są zlokalizowane te koparki?

By stwierdzić, że to ponzi wystarczy kalkulator... I chwila pomyślunku...

Więc jeszcze raz...

Powiedzmy... Firma zebrała 1.000.000$ (2700 BTC) i kupiła za to koparki

Codziennie wypłaca przez 1000 dni (2 lata i 9 miesięcy) 0,3%, czyli ma wypłacić 8100 BTC (3.000.000$), które pierwej musi wydobyć...

ROI "inwestycji" w firmę 300%

ROI inwestycji w sprzęt 300%

Nie ma takiego sprzętu... Ale niech będzie... 

Jednak ta firma. gdzieś 50% (jeśli nie więcej) kasy przeznacza na marketing...

Więc z 1.000.000$  (2700BTC) na sprzęt wyda 500.000$ (1350 BTC)

Codziennie wypłaca przez 1000 dni (2 lata i 9 miesięcy) 0,3% liczone od 1.000.000$, czyli podobnie jak w poprzednim przykładzie ma wypłacić 8100 BTC (3.000.000$), które pierwej musi wydobyć...

ROI "inwestycji" w firmę 300%

ROI inwestycji w sprzęt 600%

Nie ma takiego sprzętu... Ale niech będzie... 

Mam więc kolejne pytania:
Skoro da się ze sprzętu wyciągnąć 600% ROI to po co przeznaczać tyle na marketing?
Nie lepiej kupić sprzęt dający takie możliwości i wypłacać nie 0,3% a 0,6% dziennie?
Skoro na kopaniu można zarobić w niecałe 3 lata 300 a nawet 600% to dlaczego wszyscy kwęczą, że się nie opłaca? Źe duże ryzyko inwestycji w sprzęt, który może się nie zwrócić?

Otóż to czystej postaci schemat Ponziego,
I nie trzeba tu na nic czekać...

Maz jednak rację, że wejście w ten projekt może przynieść zyski "inwestorom". Samo w sobie nie oznacza to jednak, że projekt jest realny - a nie jest. Schemat Ponziego ma to do siebie, że pozwala na wypłaty tak długo jak długo wpływa do niego kasa.
Stąd plan marketingowy taki nacisk kładzie na rekrutację i kolejne wpłaty człkowitym milczeniem zbywając produkt. Produktu tu po prostu nie ma...

I o ile temat sprzedaje się jako typowy hyip - to jest wszystko OK. Nawet wejście w niego marketerów wcześniejszych dużych projektów może być oceniana jako zaleta.
Jeśli jednak prezentuje się program jako realny biznes to nie jest to OK tylko dokładnie takie samo działanie jak działania pseudoliderów EMGOLDEX, Telexfree, Zeeka, Swissgolden i wielu innych. Tam też sprzedawano produkt, którego nie było. Do czasu...
Ale mówienie o tym projekcie jako o realnym biznesie jest wmawianiem facetowi dziecka w brzuch...

Tu kalkulator opłacalności. Tak do poeksperymentowania na sucho.

https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/calculator

• Like 1

Odnosząc się do zarobków, dostałem pierwsze naliczenie które wynosi 0.00954 BTC :)

///////////////

Tak wyglądają zarobki po drugim dniu:x848oh.jpg

Tak wygląda mój pakiet od strony technicznej:

3ow7hi.jpg

Edited by Felek

A to moje zarobki z 4 ostatnich dni, na najniższym pakiecie !!!24lpglf.jpg

Edited by rafik21

Program się rozwija, strona jest w tym momencie tłumaczona na język rosyjski i chiński. Docelowo ma być 20 języków w tym polski.

Dwa banery dla osób które chcą polecać projekt:

http://bitclubnetwork.info.pl/bitclubimg3.gif

http://bitclubnetwork.info.pl/bitclubimg4.gif

Za niedługo dojdzie nowa funkcja pozwalająca wykupywać pakiet nie mając skompletowanych pełnych kwot. np. mając $50 w e-wallecie będzie można zakupić pakiet i zacznie on pracować już po 10 dniach. To dobra opcja.

Jeszcze zamieszczam filmik pokazujący pracę jeden z kopalni BTC: https://www.youtube.com/watch?v=5CjldZLXiAU 

generuje ona $8mln / miesiąc. Ogromna kasa.

Edited by Felek

No to sobie policzmy...

Moc obliczeniowa 186T dziś wypracowuje 2.67244018 BTC

Skoro naliczenie wyniosło 0.00954.

Znakiem tego pakiet za 1000$ wykupionych ma ok.  280 osób

Znakiem tego zebrano OK. 280.000 USD. Tymczasem sprzęt o tej mocy kosztowałby przynajmniej dwukrotność tej kwoty.

W wyliczeniach zakładam, że całość pozyskanych środków poszła na zakup sprzętu, który jest błyskawicznie dostarczony...

Sprzęt ten jednak nadal nie jest w stanie zarobić na swoją amortyzację...

Kolejny kalkulator do eksperymentowania http://www.evolyn.net/bitcoin/mining_calc.php?

Mimo wszystko nadal radziłbym traktować projekt jako ponzi a nie kopalnię bitcoinów..

Szanuje Twoje zdanie, jednak jeżeli mam wybierać pomiędzy ponzi który daje mi 5000% po 10 dniach, czy piramidą, czy też MLM to i tak wybiorę tę opcję. Jest to maszyna do robienia kasy i nawet jeśli jest tak jak mówisz to pieniądze nie są w całości od razu rozdawane wszystkim użytkownikom dzięki czemu żywotność się bardzo wydłuża. Bardzo wierzę w ten projekt, przypadł mi do gustu i wiem, że tu zarobię konkretne pieniądze.

Ok. Jako HYIP program ma dość duży potencjał - niewątpliwie od ponziaków oferujących wyższe "naliczenia". Tym bardziej, że po uwzględnieniu faktu, że 30 do 50% nie trafia do portfela do wypłaty lecz na tzw. "reinwestycję"

roczne ROI wynosi:

1) dla planu za 500$ - od 55% do 146% - czyli czas zwrotu kapitału z samego "kopania" to nawet rok i 8 miesięcy,

2) dla planu za 1000$ - od 66% do 175% - czyli czas zwrotu kapitału z samego kopania to nawet rok i 6,5 miesięca,

3) dla planu za 2000$ - od 77% do 204% - czyli czas zwrotu kapitału z samego kopania to nawet rok i 4 miesiące,

Jednak ostatecznie liczy się efekt. Więc watro mieć świadomość, że to nie inwestycja a wejście w ponzi. I tylko o to mi chodzi.

Przy okazji pytanie. Na czym polega owa reinwestycja?

Jeszcze zamieszczam filmik pokazujący pracę jeden z kopalni BTC: 

Dla jasności warto dodać, że ta kopalnia nie ma nic wspólnego z tym projektem.

Stąd też moje wcześniejsze pytanie o lokalizację kopalni programowej...

• Like 1

Do kupywanie kolejnych udziałów, więc z dnia na dzień zarobek rośnie. Jutro wrzucę tutaj kalkulator zarobków. Bo jednak ma to znaczenie przy obliczeniu czasu zwrotu.

Co do kopalni Ta, która jest na filmiku i ta nasza to tajemnica, nikt nie podaje gdzie znajduje się kopalnia/magazyn dla bezpieczeństwa maszyn. Z jednej strony rozumiem z drugiej wielka szkoda.

Edited by Felek

Z reinwestycji "mocy" przybywa codziennie, czy kupuje się następny pakiet 500, 1000 lub 2000$?

Jeśli przybywa codziennie to jak jest to pokazaywane. Bo na Waszych screenach nie widać śladu zwiększenia mocy po reinwestycji.

Źadna tajemnica. Takich mocy nie zasila się z gniazdka 110 czy 220V w Wólce Dolnej.

Każda reinwestycja musi odczekać 10 dni zanim pieniądze zaczną pracować. Może to być odpowiedź. Więc zobaczymy za nie cały tydzień czy coś poszybuje w górę :-)