Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Malinart

Piotr odszedł :(

Recommended Posts

Chciałam przekazać forumowiczom informację o koledze Piotrku Radoniu, który był aktywnym forumowiczem przez wiele miesięcy.

Być może czasami kontrowersyjnym, ale z pewnością wkładał wiele wysiłku w starania o normalność.

Piotr odszedł dzisiejszej nocy, zakończył swoją walkę :(

Niech w tamtym lepszym świecie już znajdzie spokój i radość.

Odpoczywaj Piotrze, bo ziemskie życie nie było dla Ciebie łatwe [*]

Asiu, 

mam nadzieję, że to nie jest żaden fake?

Ostatni raz rozmawialiśmy w minioną sobotę...

Informacja podana na profilu Piotra /FB/ przez Jego Rodzinę. Od dwóch dni pisał ze szpitala, stan się pogorszył :( podłączono Go do respiratora i ...:(

Byłem w niedzielę na konferencji FlexKom, gdzie zaocznie, na ręce jego dyr. regionalnego dostał nominację/awans na kolejny stopień w ścieżce kariery.

Do mnie też bardzo często pisał... Jestem w szoku

to niestety prawdziwa wiadomość. Dołączam się do kondolencji

Szacunek dla jego Rodzicow za wytrwalosc - poswiecili dla Piotra swoje cale zycie przez 20 lat i walczyli o niego jak mogli...

Nie wiem, czy ktokolwiek z nas bylby zdolny do takich wyrzeczen...

Moje kondolencje.

a jeszcze 2 dni temu do mnie pisał , ehhh ale to życie jest kruche :( 

Szkoda chłopaka bo był w porządku, szacunek dla niego za walkę z chorobą ale jednak działanie i radzenie sobie :(

Nie rozumiem tego: Piotrek umarł to nagle cała Polska się nim inspirowała itp, na fejsie non stop ktoś wrzuca posty z nim itp. Jakieś portale typu gazeta itp piszą artykuły. Wcześniej nikt się nie palił do pomocy, a teraz sensacja artykuł na 1 sza stronę. 

Skoro był taki inspirujący itp to zamiast teraz się nad nim rozczulać jak już umarł to może trzeba było mu pomóc jak jeszcze żył?

Fakt powstała zbiórka uzbierał 300 tys, ale trochę za późno. Miał 21 lat, a z pewnością są tu osoby które znają go od dawna( już sprzed tej zrzutki) i z pewnością mogły mu pomóc jak nie finansowo, to dać jakiś rozgłos jak to miało miejsce niedawno. Prawie nikt się nie wysilił, a teraz piszecie wszyscy USUNIĘTO posty, jakby nagle was to zaczęło obchodzić. 

Przykre to jest 

Edited by Robertpl
  • Like 1

@senthinel

Nie widzę w tym wątków USUNIĘTO postów. 

To, że media tworzą klimat z powyższej tragedii, jaki tworzą, to jedno. Ich już nic nie zdoła zmienić, z wszystkiego zrobią sensację i modę.

Niemniej uważam, że nagłośnienie śmierci Piotra i (spóźnione, to fakt) zainteresowanie jego wcześniejszym losem może przynieść odrobinę czegoś dobrego. Parafrazując przypowieść biblijną o ziarnie i czterech rodzajach ziemi - sądzę, że wieść o Piotrze będzie niczym małe ziarenko, które w niejednym sercu znajdzie dobrą glebę. Zapewne, większość ludzi przez chwilę uroni łzę i za moment zapomni o wszystkim, jednak mogą się znaleźć tacy, którzy będą autentycznie poruszeni. I oni nie zapomną. Chciałbym się wśród nich znaleźć...

Edited by Robertpl

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Poradnik jak być rekinem biznesu 1. Szukaj w necie jak ''zarabiać w intrenecie'' 2. Odkryj futureadpro aka cały future net + ekipę niepełnosprytnych  czy jak oni sie tam nazywali  3.Zacznij być rekinem rekrutacji do piramidki  4.Nie stałeś sie rekinem biznesów w  ''Romancompany''   5. Przy okazji odkryj iż jest coś takiego jak BTC poza dolarami z śp Payzy  6. Myśl długo i intensywnie jak tu zarobić i wymyśliłeś iż będziesz rekinem trejdingu na BTC ale uwaga potraciłeś na trejdingiu wiec stajesz się jak twórca piramidy i naganiaj  i zatrudnij naganiaczy na swój własny kurs  
    • Hm... A mi wydaje się, że w świecie, w którym każdy może w internecie - i nie tylko - otworzyć kanał na youtube i grupę na faceeboku i oferować sprzedaż szkoleń i analiz za mnieej lub bardziej powodującą śmiech sumę prawnych środków płatniczych - to wlaśnie inforrmacje  o dawcy tej potężnej wiedzy są -  a ptzynajmniej pwinny być - najbardziej miarodajne przy wyborze dostawcy teej wiedzy lub sygnałów. Uwierz, żee tak jak mając ból brzucha wolałbym by leki ordyował mi lekarz bądź choćby farmaceuta a nie stolarz czy - nie daj Boże - grabarz, tak w przypaddku szkolemnia w przedmiocie tradingu i udosstepniania sygnałów inwestycyjnych wolałłbym by nie udostęniał ich rybak z Mazur albo piekarz z Konina. Hm... Bądź mówią, że są zaddowoleni skrzętnie licząc prowizje za polecenie, choć w istocie sami z żaddnych szkoleń i sygnałów nie korzystają... Resumując... Rekomendujesz kompletnym laikom zakup za jakieeś 200 zł subskrypcji analiz i sygnałów od kogoś, kto ma niewiadomo jaką podbudowę teoretyczną, niewiadomo jakie osiągnięcia i niee wiadomo czym dotychczas zajmującym się zawodowo, czyli od typowego No Name'a. Jednocześnie zauażasz w pierwszym poście, że "w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać." Dalej zauważasz: "Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć." By skonstatować: "Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty! Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!"   I tu moja konsternacja... Bo nie bardzo widzę różnicę między tym co tak bardzo krytykowałeś i przed czym ostrzegałeś a tym co sam sprzedajesz... Uprzedzając, Twój ewntualny argument, że Darka bronią wyniki użyję Twojego argumentu... A co Waćpan może wiedzieć o tych, których tak w czambuł, z góry krytykuje i odradza korzystania z ich ofert skoro - jak mniemam - nie wykupił subskrypcji od każdego wrzuconego do tego, jednego worka? Ja jednak widzę różnicę. Nie każdy oferujący sygnały czy szkolenia traktuje je jaakoo produkt uboczny do wizji dochodu pasywnego z subsrkypcji produktu ubocznego.  

• 1, 2, 4 - Nie znam go prywatnie, więc nie mam jak na to odpowiedzieć   3, 5 - cześć swoich analiz i sygnałów daje za darmo na FB - tutaj ( nie wiem xzy mogę tu publikować link do grupy, jeśli nie to usunę) https://www.facebook.com/groups/KryptoAnalizy/?ref=share Kanał YT - https://youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g Nie wydaje ci się, że ważne nie jest to gdzie i co studiował, a to że jednak ludzie są zadowoleni z wyników ?
    • Owszem są. Tylko jedne są rzeeczywiście programami partnerskimi a drugie przynajmniej zahaczają o piramidalność... No właśnie sęk w tym, że poduktem jest óów rzekomy program partnerski o czym jasn ostoi na stronie. A o tym Czym Innym, o tym dołączonym do "programu partnerskiego" niby-produkcie i jego twórcy masz niezmiernie mało do powiedzenia. No oprócz tego, że jest za śmieszne pieniądze   Proste Pytania nadal czekają na odpowiedź