Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

CzasHonoru

Dziennik - opcje binarne - CzasHonoru

Recommended Posts

Komentarze do dziennika

Witajcie,

dziś nadszedł ten dzień, w którym zdecydowałem że uruchomię swój dziennik dotyczący inwestowania w opcje binarne.

Interesuję się tą tematyką od jakiegoś już czasu. Ciągle poszerzam wiedzę, czytam, rozmawiam, śledzę.

Na opcjach binarnych udało mi się zarobić na nowego laptopa, lepszy telefon, 2 x 2 tygodnie w Chorwacji, Grecji.

Cel jest ambitny - w przyszłym roku chciałbym spędzić miesiąc w Hiszpanii.

Przeważnie gram 5-10 transakcji w tygodniu, dlatego wpisy w dzienniku będą się pojawiały 1-2 razy w tygodniu.

Strategia? Trend following :)

Platforma: eXbino  [spam]

Depozyt początkowy: 600 PLN

Stawka: w 80% przypadków jest to 50 PLN

5 listopada 2014

2a7d63f56fc7fbc7gen.jpg

3/3

Zysk: 122.50 PLN

Edited by Egzekutor

Nie dziękuję, by nie zapeszać.

96fd8b6d65bd74e4gen.jpg

1/3 (1 zwrot kwoty)

Wynik: - 2.50 PLN

Wynik łączny: 120,00 PLN

Ja też będę się przyglądał.

Po x czasu przerwy wracam do nauki nt. opcji ;)

No i przede wszystkim powodzenia Koledzę życzę ;)

W szczególności, że Hiszpania, to piękny i zróżnicowany kraj. Ostatnio Barcelona - polecam. Następnym razem wybieram się bardziej na południe, może, gdy i ja zarobię na opcjach, to polecimy razem. ;)

Ta złośliwość jest wyjątkowo trafiona :)

• Like 1

Wydaje mi się, że w takim dzienniku chodzi o dzielenie się własnymi doświadczeniami i wynikami oraz komentowaniu i pomaganiu, niekoniecznie o sygnały czy promowanie czegoś. :)

Edited by Vwynblesdd

A proszę bardzo, z przyjemnością podejmę rękawicę.

Tak jak kolega wcześniej zauważył - dziennik założyłem kilka godzin temu, więc śmieszne by było, gdybym po wrzuceniu 2-3 transakcji oferował płatne sygnały. Nie sądzicie?

Być może zamierzam oferować płatną lub bezpłatną pomoc użytkownikom forum, ale na pewno nie po zaledwie kilku godzinach prowadzenia dziennika.

Co do promowania sygnatury - wykupiłem konto VIP, więc mam prawo mieć sygnaturę. Proste, prawda?

Rzucanie tekstami o płatnej pomocy i cytowanie mojej wypowiedzi - dodatkowo bez mojej zgody :P - jest wyjątkowo głupie biorąc pod uwagę, że ten dziennik jest mega świeży.

Uznanie za offtop wcześniejszych wypowiedzi jest o tyle utrudnione, że 

1) dotyczą Twojego dziennika, Twojej osoby i Twojego komentarza,

2) Administrator Forum rozpatrując jedną ze skarg uznał, że żartować w pewnych granicach można i trzeba,

3) sam Administrator popeełniłby offtopa a to jest niemożliwe i nie ma jak go ukarać :)

Ale... Kontynuowanie offopa jest już na pewno offtopem. Stąd moderacja. Bezpunktowa póki co.

Edited by pepperoniss
Offtop
  • Like 2

CzasHonoru - masz rację. Ja bym na pewno nie skorzystał z propozycji płatnej pomocy kogoś, kto ledwo założył dziennik, a już oferuje płatną pomoc.

Chyba Panowie, popełniliście lekki falstart z tym skakaniem do gardła.

Swoją drogą - żałosne jest to, że właściciel sygnaturek z linkami, bannerami - skaczą sobie do gardeł. U nikogo tej zawiści tak nie widać, jak między użytkownikami programów partnerskich.

Edited by pepperoniss
Offtop
  • Like 1

Temat chyba dotyczy dziennika, a nie rozprawiania o tym czy CzasHonoru zadał gdzieś pytanie czy nie. Ja nie uważam, by jego pytanie było złośliwe, bo zapytał o cel prowadzenia dziennika. A Wy robicie najazd. Szkoda że w takich sytuacjach Pepperoniss nie rzuca ostrzeżeń i offtopów.  Wygląda na to, że regulamin dotyczy tylko niektórych osób.

Ja nie mieszkam w internecie i na forum. Nie wszystkie wątki też czytam.

A tak na marginesie zacytowanie bez skrótów i przeinaczeń zarzutów autora wątku postawionych innemu autorowi, innego wątku jest jak najbardziej adekwatne i stosowne. Merytorycznie stosowne... Jak napisał nasz Admin: wyjątkowo trafiona złośliwość.

Edited by pepperoniss
Offtop

Ten temat dotyczy dziennika. Personalne wycieczki proszę załatwiać przez wiadomości prywatne :)

Płatnej pomocy nie będę oferować. Będę zamieszczać wykresy, z których można co nieco odczytać.

Z merytorycznych spraw:

Przeważnie gram na parach walutowych ze zwrotem 85%.

Jeżeli w danym dniu pary walutowe nie podchodzą mi pod moje oczekiwania to ewentualnie szukam czegoś innego, ze zwrotem 80-75%

Przeważnie godziny inwestowania to godziny wieczorne lub popołudniowe.

6 listopada 2014

2015394cd4601b68.jpg

e20828583f585aabgen.jpg

3/4

Wynik: 67.50 PLN

Wynik łączny: 187,50 PLN

Dodano 16.03

73e023afb8ae766cgen.jpg

78ab8be6ac0ea502gen.jpg

2/2

Wynik: 85,00 PLN

Wynik łączny: 272,50 PLN

Edited by CzasHonoru

Widzisz jak to miło.. Może na drugi raz pomyślisz zanim napiszesz opryskliwy i złośliwy komentarz w stosunku do innej osoby która prowadzi swój dziennik.

Powodzenia w inwestycjach.

Edited by pepperoniss
Offtopic

2659c90211acbd65gen.jpg

Na ostatnią nie patrzcie, bo to długoterminowa - złożona przez pomyłkę :)

a5e35a1a079e3161.jpg

3/3

Wynik: 127,50 PLN

Wynik łączny: 400 PLN

• Like 1

Gratulacje, oby tak dalej :) Szkoda, że nie wstawiasz wykresów do każdej transakcji.

I na tym kończymy offtopową dyskusję. Kontynuacja grozi już punktami ostrzeżeń.

Gdybym nie zajmował się niczym innym - tylko transakcjami, to może bym mógł do każdej transakcji dołączać wykres ale np. przed chwilą transakcje zamknęły się gdy nie byłem przy komputerze, więc zescreenowałem tylko tyle, ile się dało.

290b2a8543d4f2aagen.jpg

ba60e8f4168d6bb8gen.jpg

3/3

Wynik: 552,50 PLN

Wynik łączny: 952,50 PLN

Na dziś koniec. Jutro transakcji nie będzie. Najwcześniej coś nowego pojawi się w poniedziałek.

• Like 1

Rozumiem, dobrze że chociaż 2 na 3 transakcje to transakcje z pokazanym wykresem.

Prawie 1000 zł w 2 dni  - gratuluję sukcesu, bo moim zdaniem to już spory sukces.

Jeśli możesz - zdradź proszę czy po zarobieniu np. tak jak teraz - 952,50, wypłacasz coś z tego czy zostawiasz na rozmnożenie?

18 transakcji

2 przegrane

1 minus

15 trafionych

15/18 - można powiedzieć że w ciągu tych dwóch dni 83% skuteczności

Oczywiście bardziej wiarygodne wyliczenia procentowe będą po tygodniu, miesiącu. Ale jak na chwilę obecną to bardzo ładnie to wygląda.

Gratuluję i trzymam kciuki :)

• Like 1

Znakomite wyniki :) Gratuluję

Jak będzie Ci tak szło cały czas to super by było jakbyś udostępniał sygnały albo utworzył grupy i zarządzał kapitałem. Chętnie bym się pisał na to :).

Powodzenia!

Gratuluję Koledze-Założycielowi.

Stalowych nerwów życzę i chłodnego umysłu.

Szczerze Ci kibicuję, bo chciał bym w tej materii się rozwijać, miło bedzie mieć kolejnego doświadczonego Kolegę na forum ;)

świetny wynik, gratuluję, będę tu zaglądał. Swoją drogą pewnie się czujesz, skoro grasz już za 300 ;)