Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Inrelix

FutureNet - tak powinien wyglądać monetyzujący Facebook - www.futurenet.club

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo mojej znanej forumowiczom i nie ukrywanej niechęci do tego projektu jego adminów nie można obecnie stwierdzić, że program nie płaci bądź płaci selektywnie. Mimo wszystko zgłaszane problemy z wypłatami mają charakter incydentalny co widać także po postach innych forumowiczów. Inna sprawa, że stwierdzenie to nie wynika z zamieszczanych na forum dowodach wpłaty lecz na podstawie twierdzeń forumowiczów. Nic jednak nie wskazuje by były one nieprawdziwe.

Natomiast mnie bardziej interesuje to...

13 godzin temu, Aquashi napisał:

odnośnie FutureNet mogę powiedzieć tylko tyle na chwile obecną jest to już scam. Jeśli nie polecasz nie odzyskasz swojego wkładu nawet w 50%.

Mógłbyś przybliżyć dlaczego uważasz, że nie da się odzyskać nawet 50% wkładu. Zakładam, że masz na myśli obecnie wchodzących w projekt.

W dniu 4.01.2019 o 21:10, michalbvb napisał:

Jednak po około pół roku, od kiedy zaczął działać w FN, wynajął razem z dziewczyną mieszkanie (czynsz 1700), w maju był na Chorwacji, w sierpniu na Majorce. Jak na parę 22 letnich studentów to dość sporo.

Gdyby nie przykład mojego bliskiego znajomego, dalej byłbym 100 procentowo przekonany, że FN i tego typu programy to naciąganie naiwnych ludzi, zwłaszcza studentów. Jednak teraz sam już nie wiem.

Wy już od około roku mówicie, że zaraz upadnie, wrzucacie kompromitujące FN informacje, a jednak platforma ma się dobrze. Mi już zaczyna brakować cierpliwości, że to coś upadnie. Przykład kolegi pokazuje, że da się na tym zarobić spore pieniądze, no chyba, że ma jakieś inne ukryte źródła dochodu, którymi nie chce się pochwalić, a za które reklamuje się w sieci.

A tam zaraz ukryte źródła dochodu :)

Zapytałeś kolegi ile otrzymał za naganianie a ile z naliczeń?

Nikt tu nie twierdzi, że na piramidach zarobić się nie da. Wręcz przeciwnie. Chyba każdy Ci powie, że się da zarobić. Prawie na pewno zaganiając i to nawet prawie do samego końca programu. Oraz być może kupując magiczne pakiety ale pod warunkiem, że wejdzie się odpowiednio wcześniej.

Niemniej w piramidach jedno jest pewne - WIĘKSZOŚĆ STRACI WIĘCEJ NIŻ ZAROBIĄ CI, KTÓRZY ZAROBILI NA TYM PROJEKCIE!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, pepperoniss napisał:

Mógłbyś przybliżyć dlaczego uważasz, że nie da się odzyskać nawet 50% wkładu. Zakładam, że masz na myśli obecnie wchodzących w projekt.

Tu chodzi o własne doświadczenie akurat z tym programem, nie jestem świeżakiem bo miałem do czynienia z różnymi projektami. I jeszcze kilka lat temu polecałem zarobiłem przyznaje się bez bicia gdyż nie miałem tej świadomości co człowiek nabywa z czasem gdy wchodzi w takie programy. Aktualnie nie polecam gdyż nie chce nikomu wmawiać, że może mieć pieniądze za tak jak w tym przypadku klikanie reklam. 

A co do wypłat to powiem tyle pierwsze wypłaty były jak należy szybkie itp, każda następna była z coraz dłuższym oczekiwaniem tą aktualną co otrzymałem po prawie tygodniu od zaakceptowania to już znak, że jest coś nie halo. Po sprawdzeniu adresu na blockchainie okazało się, że przelewy były na kwoty rzędu do 20FTO, dopiero teraz znowu ruszyły większe. Może już źródełko się wyczerpało i jak nowe środki nie będą wpływać to i program przestanie płacić. Tego nie wiem ale życzę tym co tu są odzyskania wkładu, bo ja osobiście już na zysk nie liczę niech tylko wypłacą to co wrzuciłem i daje sobie na spokój z tym programem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze ze placi nadal, jak dlugo to jeszcze potrwa to czas pokarze, jak beda ciagle wchodzily nowe osoby to i hyip dluzej pociagnie, w kazdym razie ten juz dziala naprawde dlugo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

placic moze i placi ale strona jest znow padaka :ph34r:

This page isn’t working

adpro.futurenet.club is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 godzin temu, turboonostrilvision napisał:

placic moze i placi ale strona jest znow padaka :ph34r:

Przez kilka godzin coś robili tak to jest ok.

Podobno wyłączono możliwości wypłat oraz wpłat do czasu FAP 2.0

Przypominam że od jutra ma zniknąć FAP 1.0 i kilka dni bez reklam będzie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 14.01.2019 o 17:19, Vocatont napisał:

Przez kilka godzin coś robili tak to jest ok.

Podobno wyłączono możliwości wypłat oraz wpłat do czasu FAP 2.0

Przypominam że od jutra ma zniknąć FAP 1.0 i kilka dni bez reklam będzie :P

Oby nie było nagle ataku hakerow xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tygrysy Biznesu mają na Fb około 800 polubień przy 110tyś takiego np. pulsu biznesu.

Znalazłem wywiad z wesołym Romkiem. Lektura raczej mówi wszystko czym tak na prawdę są Tygrysy biznesu. Mam reminiscencje, jakbym czytał materiały z tych niszowych portali które piały na cześć dascoina

http://tygrysybiznesu.com.pl/przecietnosc-nienawidzi-wyjatkowosci/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heh...

No ale ważny jest przekaz... Prestiżowa nagroda. Tygrysy Biznesu. Wybitni przedsiębiorcy. Wartościowe marki. Pasja. Wytrwałość.

Majstersztyk PRowski :)Wszystko to w jednym zdaniu :)

Tak prestiżowa nagroda, od tak prestiżowej redakcji, tak prestiżowego pisma, że żaden z dwójki naczelnych oszustów nie pofatygował się po jej odbiór i wysłali jakąś Global Marketing Manager...

PS. Własnie Global Marketing Manager. Jak to będzie po polsku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta