Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Inrelix

[SCAM] FutureNet - tak powinien wyglądać monetyzujący Facebook - www.futurenet.club

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Vit napisał:

Na dywagacje na temat FutureNet nie mam chęci :)

I wielka szkoda, bo może Waćpan nie zauważył, że to jest właśnie wątek o Futurenet!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Cliser napisał:

1. Ja Vit mam rację, bo bazuję na doświadczeniach swoich i ludzi których znam

2. Wy nie macie racji, bo to są anonimowi użytkownicy fejsbuka, którzy na pewno są niekompetentni.

Ależ absolutnie nie... nigdzie nie napisałem, że racji nie macie. Może macie. Ja przedstawiłem MOJE doświadczenia. Wypłaty tegotygodniowe dotarły do każdej znanej mi osoby, która takie wypłaty zleciła. Skąd mam wiedzieć czy te osoby, które mają problemy z wypłatami zweryfikowały konto, założyły konto na coindeal, sparowały konto, dołożyły własne reklamy, etc... czy masz takie dane? Jeśli wszystko zrobiły tak jak należy, to wtedy można o czymkolwiek dyskutować - choć nie ze mną, a raczej z supportem.

6 minut temu, Cliser napisał:

"Tylko ja mam rację", "Tylko to jest prawdą" i które w dyskusji operują tylko wygodnymi dla nich faktami.

Nadal twierdzę, że nie tylko ja muszę mieć rację. Jednak ja wiem co musiałem przejść aby zrobić jakąkolwiek wypłatę, i ja widzę na grupach FN jak ich członkowie wzajemnie sobie pomagają i w czym tkwią problemy osób, które miały z wypłatami problem. A Ty wiesz co zrobiły poszczególne osoby, które miały taki problem? 

5 minut temu, pepperoniss napisał:

I wielka szkoda, bo może Waćpan nie zauważył, że to jest właśnie wątek o Futurenet!

Mam nadzieję, że nie ma w punkcie regulaminu zapisu, że każdy MUSI odnosić się do każdego wątku - nawet takiego, który go nie interesuje. Mnie interesowała przyczyna przeniesienia do działu SCAM w momencie wypłat. I była to czysta ciekawość. Jednak na to pytanie nie mogę otrzymać odpowiedzi, a inne wątki nie bardzo mnie interesują. Mam nadzieję, że mam takie prawo.

11 minut temu, pepperoniss napisał:

Jeśli jednak zarzucasz komukolwiek kłamstwo to wskaż, co nie jest faktem?

Program przestał wywiązywać się ze swoich zobowiązań!

Według moich informacji program nie przestał wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Wypłaty normalnie działają w matrycach oraz w futuro. Natomiast w AdPro wypłaty można robić chyba (chyba, bo nie śledzę tego za bardzo) tylko 7, 17, 27 dnia miesiąca - zauważyłem, że wiele osób właśnie bezproblemowo wypłaciło środki, czym chwali się na facebooku i w innych mediach.

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Vit Odbiję piłeczkę, bo dalej się nie rozumiemy. Skąd ja mam wiedzieć, że Ty jesteś bardziej wiarygodny niż oni? Dla mnie zarówno Ty, jak i te osoby narzekające na fanpage jesteście w tym momencie obrazkami z podpisem wyrażającymi swoje zdanie. Przedstawiasz swoją opinię, oni przedstawiają swoją. W takim wypadku, gdzie brak jakichkolwiek innych podstaw nie możesz się dziwić, że bardziej przekonuje mnie zdanie większości. Jest to logiczne. Mógłbyś udowodnić swoje twierdzenia wrzucając jakieś screeny, jednak tego nie zrobiłeś. Ja wychodzę z założenia że jeśli ktoś ma dane zdanie/opinię, i najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem jest pokazanie "tu w tym miejscu jest tak jak mówię", a tego mimo wszystko nie robi - ta osoba ma pełną świadomość że racji nie ma, i robi to co robi z innego powodu. Cała ta dyskusja nie miałaby miejsca gdybyś wrzucił nawet w tym wątku screeny z podpisem "tu mi zapłaciło normalnie, tu też mi zapłaciło normalnie" Ale mamy małą burzę. Jakie były powody takiego rozwiązania - nie będę wnikał.

Edytowane przez Cliser
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Napisz na priv to Ci wrzucę - nie chce mi się już przekomarzać na forum, zaglądam tu raz w roku, i właśnie wyczerpałem limit na 2019.

Masz na priv.. ja idę spać. Kolorowych snów :)

Edytowane przez Vit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Vit napisał:

Pozwolisz, że to co ja uważam zostawię dla siebie?

Pozwolę. Bo i tak nie mam żadnych narzędzi by Cię zmusić do napisania czegokolwiek merytorycznego :) 

Bo to odwracanie kota ogonem.

Nie! To dla Cienie nie liczą się fakty, więc to Ty raczej odwracasz kota ogonem. Kurs spadł? Spadł. Zmiany utrudniają wypływ środków z piramidy? Utrudniają...

Mówmy o faktach a nie o ty o czym nie chcesz mówić i o Futuronet, bo tego tyczy ten akurat wątek.

Program przestał wywiązywać się ze swoich zobowiązań!

Według moich informacji program nie przestał wywiązywać się ze swoich zobowiązań.

Rozumiem, że wywiązywaniem się ze zobowiązań jest także zmiana zasad naliczeń, planu marketingowego, zaprzestanie naliczeń wielu userom, którzy przy przejściu do FAP nie zdecydowali się zobowiązać do polecania projektu, hamowanie pod byle pretekstem naliczeń, itd. itp.

Ja nie mam o to pretensji bo tak działają piramidy i dobrze jest o tym wiedzieć zanim się w nią wejdzie. Niemniej jednak jednostronna zmiana warunków działająca wstecz jest niewywiązywaniem się ze zobowiązań.

I to jest fakt co nie zmienia faktu, że zbójecki - jak w każdej piramidzie - regulamin adminom na to pozwalał. 

36 minut temu, Vit napisał:

Jednak na to pytanie nie mogę otrzymać odpowiedzi, a inne wątki nie bardzo mnie interesują. Mam nadzieję, że mam takie prawo.

Proponuję przeczytać kilka, kilkanaście ostatnich stron ze zrozumieniem a nie iść na łatwiznę. Z łatwością znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Nie oznacza to, że musisz się zgadzać z ocenami innych forumowiczów. 

31 minut temu, Cliser napisał:

Cała ta dyskusja nie miałaby miejsca gdybyś wrzucił nawet w tym wątku screeny z podpisem "tu mi zapłaciło normalnie, tu też mi zapłaciło normalnie" Ale mamy małą burzę. Jakie były powody takiego rozwiązania - nie będę wnikał.

Własnie! Jest na forum po temu odpowiedni dział, w którym jakoś pusto co do wypłat z tego projektu. A forum to nie monitor. I jak słusznie niektórzy zauważyli wypłaty selektywne czy też utrudnienia w wypłacie mają wpływ na ocenę projektu. To raczej nie hejterzy czy wrogowie projektu zgłaszają istotne problemy z platformą, w tym problemy z wypłatami. To też raczej nie przypadek, że coś takiego dzieje się w tracie czy tuż po "rewolucyjnych" zmianach w "rewolucyjnej" już wcześniej platformie. Ba, to wręcz naturalne w tego typu programach.

• Lubię 1
  • Zażenowany 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Vit napisał:

Z tego co widzę, to zgłosiła jedna osoba, która nie chce zrobić weryfikacji. Tymczasem weryfikacja do wypłat była potrzebna już lata temu - wymagana regulaminem zaakceptowanym podczas wpłaty.

Nie śledzę tego tematu na bieżąco, ale zweryfikowałem, że tu nie chodzi o jednostkowy przypadek. Weryfikacja to nie jedyna  zmiana w programie, dochodzą chociażby limity wypłat. Zmiany są na tyle drastyczne i nieuzasadnione, że są sygnałem do niepokoju. Myślę, że dla nowych użytkowników lepiej na razie trzymać się od programu z daleka, a dla starych, to w jakim dziale jest ten program nie ma większego znaczenia. Jeśli program ma super kondycję finansową i nie jest piramidą to sobie poradzi ze swoimi zobowiązaniami, a nasze małe forum nie będzie stało na przeszkodzie temu celowi. Najwyżej zostaniemy zhejtowani (jak ja nie lubię tego słowa :) ) przez społeczność FutureNet, przeżyjemy. Jeśli jednak program przywróci płynność finansową oraz poradzi sobie z oskarżeniami prokuratury, to zawsze istnieje możliwość przywrócenia programu w odpowiednie miejsce.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Egzekutor napisał:

Czy ktoś w tym programie z forumowiczów ma problemy z wypłatami?

Wypłata trwa poprostu dłużej niż zwykle, jak zobaczyłem że firma została oznaczona jako SCAM to spanikowałem, ale wczoraj przyszła kolejna wypłata.

Sądzę że jak ogarna problemy z adpro to jeszcze rok to pohula, upadek jest nieunikniony ale nie skreślamy firmy przez chwilowe problemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież nie skreślam :)

Liczę nawet, że nas wszystkich pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
30 minut temu, futerneter napisał:

upadek jest nieunikniony ale nie skreślamy firmy przez chwilowe problemy.

Powiedzmy to innymi słowami jak krowie na rowie.

Upadek jest nieunikniony bo oszustwo musi upaść, ale w piramidzie też można zarobić więc zarabiajmy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zleciłem wypłatę 1000 $ z czego na konto ma dojść 899$. Wypłata zlecona w dniu 7 lutego 2 minuty po północy dam znać czy dojdzie i po jakim czasie. Jednak problemy z wypłatami są na tyle dotkliwe, że jest powód do niepokoju, trwają bardzo długo i nie jest to kwestia weryfikacji a raczej płynności finansowej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
19 godzin temu, Egzekutor napisał:

Nie śledzę tego tematu na bieżąco, ale zweryfikowałem, że tu nie chodzi o jednostkowy przypadek. Weryfikacja to nie jedyna  zmiana w programie, dochodzą chociażby limity wypłat. Zmiany są na tyle drastyczne i nieuzasadnione, 

Yyyy... limity są tak wysokie, że większość użytkowników nigdy tyle nie wypłaci :)
Ponadto zmiany są uzasadnione - jeśli coś się nie spina finansowo, to się to zmienia (tak jest w każdej firmie, łącznie z warzywniakiem osiedlowym).
Ponadto FNclub (matryce) płaci niezmiennie, bezproblemowo od 5 lat... a Futurocoin niezmiennie, bezproblemowo od ponad roku.
Może jednak warto poczekać jeszcze ten tydzień czy dwa na faktyczny upadek, czy nie? :)

19 godzin temu, Egzekutor napisał:

Przecież nie skreślam :)

Liczę nawet, że nas wszystkich pozytywnie zaskoczy.

No Ty nie - ale @pepperoniss skreśla niezmiennie od 5 lat... i skreślić do tej pory nie mógł.
Gdyby nie ta zaakceptowana samowolka to dalej by nie mógł :) 

To nie jest watek dotyczący decyzji moderatorskich. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatorską złóż skargę w odpowiednim dziale.

Edytowane przez pepperoniss
  • Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Aquashi napisał:

dam znać czy dojdzie i po jakim czasie.

2 doby minęło

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Vit napisał:

Ponadto zmiany są uzasadnione - jeśli coś się nie spina finansowo, to się to zmienia (tak jest w każdej firmie, łącznie z warzywniakiem osiedlowym).

Racje! Wręcz święte słowa!

Nawet zaprzestanie płacenia przez każdą piramidę w chwili gdy stan kont zaczyna się kurczyć jest jak najbardziej uzasadnione. Właśnie ze względów finansowych adminów.

Sęk w tym, że każda piramida nie spina się od chwili powstania.

Powiem nawet więcej. To, że admini dokonują zmian na niekorzystnych dla userów, ograniczających wypływ środków jest jak najbardziej naturalne i normalne. Przecież piramidy nie zakładali w celach charytatywnych.

Tyle, że z punktu widzenia usera własnie wprowadzanie takich zmian ma istotne znaczenie. Szczególnie dla tych, którzy mieliby wchodzić w projekt teraz.

Co też istotne, to admini ciągle opowiadają bajki, że się wszystko spina a uzasadnienia zmian pod szyldem rewolucyjnych zmian.

W dyskusji właśnie na te - negatywne - sygnały inwestycyjne warto zwrócić uwagę. A czy mimo tego ktoś zdecyduje się w projekt wejść to insza inszość.

6 godzin temu, Vit napisał:

No Ty nie - ale @pepperoniss skreśla niezmiennie od 5 lat...

Waćpan jak zwykle mija się z prawdą szerokim łukiem. Nigdy nie kryłem, że ze względu na to, że jest to projekt firmowany przez dwu znanych oszustów, którzy nawet jak na światek hyipów przegięli swoją bezczelnością nie zamierzam w ten projekt wchodzić i odradzam to każe innym. Nie było to żadną tajemnicą.

Nigdy jednak nie twierdziłem, że w tym  programie zarobić się nie da. Zwracałem tylko uwagę na to jakie to zwyczaje mają konkretnie ci dwaj oszuści i jak daleko potrafią się w swoich kłamstwach posunąć. To tylko zwrócenie uwagi na konkretne ryzyko związane akurat z tym a nie innym projektem.

Obecnie też projektu nie skreślam. Było już na forum wiele programów, które trafiły do działu historycznego ale z niego wyszły by kiedyś ostatecznie już w nim zagościć. Możliwe, że taką drogę przedzie też FN.

Niemniej nie dostrzeganie, że projekt boryka się z dostrzegalnymi poważnymi problemami jest nieuzasadnione. Wystarczy przeczytać ostatnich kilka, kilkanaście stron, że o facbookowych czy telegramowych grupach nie wspomnę.

6 godzin temu, Vit napisał:

Yyyy... limity są tak wysokie, że większość użytkowników nigdy tyle nie wypłaci :)

No popatrz... Więc po co tak nieistotną zmianę wprowadzać?

• Lubię 1
  • Zażenowany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
W dniu 9.02.2019 o 11:03, pepperoniss napisał:

Więc po co tak nieistotną zmianę wprowadzać?

w internetach reklamujo banners app , wiadomo, napisz chce w komentarzu, marketing szeptany, czegewara na wardze

a po to, żeby wpłacali, odblokowywali i polecali dalej, hej

Edytowane przez covciu
internet w Polsce oszukuje na faktury /raki biznesu/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się na ile dołujący coraz bardziej kurs FTO będzie miało wpływ na dalszą żywotność programu. 

Jak ktoś mógłby w skrócie opisać konsekwencje tego bo ja już się dawno pogubiłem w tym czy jest to waluta rozliczeniowa, czy tylko w niej następują zakupy etc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gdyby ktoś spotkał kogoś z FN

a ten ktoś to /omega-best/

to służę adresem e-mail, celem jest pomoc poszkodowanym przez osoby podszywające się pod paramlm w sieci

Edytowane przez covciu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak obiecywałem daje znać w dniu dzisiejszym wypłata doszła na konto coindeal w wysokości 845$ powinno być więcej ale cena FTO spadła. Ważne, że część kasy odzyskana.

pozdrawiam

• Lubię 1
  • Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie rozumiem was ludzie. 

Tyle zabawy, żeby wypłacić takie grosze. Chyba, że to takie hobby. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze prawisz przyjacielu. Program startował to miało być przecież bez ryzyka na lata i każdy miał zostać tryliarderem. A teraz uciecha od ucha do ucha ze 800 wirtualnych $ weszło na konto. 

Zgodnie z tym co wciskali żuczki i inne naciągacze wypłaty powinny lecieć po 8000$ dziennie i to instant.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 9.02.2019 o 05:08, Vit napisał:

No Ty nie - ale @pepperoniss skreśla niezmiennie od 5 lat... i skreślić do tej pory nie mógł.

Na tym polega forum dyskusyjne, na konfrontacji różnych stanowisk a nie tylko na wzajemnym hołubieniu. Takie prawo aby każdy z nas miał inną opinię. Merytoryczna dyskusja na tym forum jest ważniejsza od celów marketingowo-promocyjnych naszych użytkowników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby nie @Polon @Egzekutor i @pepperonissto inwestotrzy* dzięki tym "biznesom na lata" podróżowali by co weekend na Marsa.
Niestety, przez nieżyczliwe komentarze i niewygodne pytania przez w/w panów, owe rewolucyjne, stabilne biznesy zachwiały się i nie mogą się dalej rozwijać. Tak był. Nie kłamię.

* proszę inwestorów aby nie nazywali inwestowania w programy, inwestowaniem
** jeśli się ze mną nie zgadzasz, jesteś hejterem
*** Ja i moja żona  jesteśmy z zamiłowania KOMIKAMI i AKTORAMI.
**** Niektóre z naszych zdjęć i filmów video mają charakter komiczny i rozrywkowy i mają służyć wyłącznie rozrywce.

***** moja wypowiedź nie zasługuje na ostrzeżenia/bana itp
****** Informacje zawarte w powyższym wpisie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami programu Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz. 

• Lubię 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, abecadloabc1 napisał:

Nie rozumiem was ludzie. 

Tyle zabawy, żeby wypłacić takie grosze. Chyba, że to takie hobby. 

Heh ciekaw jestem ile Ty zarabiasz skoro to dla Ciebie grosze dla mnie to dodatkowy dochód.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Aquashi napisał:

Heh ciekaw jestem ile Ty zarabiasz skoro to dla Ciebie grosze dla mnie to dodatkowy dochód.

Mówiąc dochód, masz na myśli pieniądze, które do Ciebie trafiły po:

-Odliczeniu wkładu
-Odliczeniu ZUSu
-Odliczeniu podatku dochodowego
-Kosztów Twojej pracy jako "klikacza" - "naganiacza"

W przeciwnym razie mówimy o PRZYCHODZIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Aquashi napisał:

Wolałbym iść na pół etatu do Lidla. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Was, czy moglby mi ktos powiedziec, czy wyplaty sa teraz tylko realizowane tak jak i zakup paczek czyli 7/17 i 27 dnia kazdego miesiaca?

Drugie pytanie to, nie wiem dlaczego, ale nie moge wyplacic hajsu, widze, ze wlasnie niektorym sie jeszcze udaje i chcialbym wyjsc z FAP jesli sie uda... tylko, ze przy wpisywaniu kodu z tej apki google na FAP wyswietla sie ciagle, ze kod jest bledny...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta