Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Inrelix

[SCAM] FutureNet - tak powinien wyglądać monetyzujący Facebook - www.futurenet.club

Recommended Posts

Posted (edited)
7 godzin temu, abecadloabc1 napisał:

Jak

bdb materiał. pomoże ktoś zredagować, wyedytować? tę prezentację /oddzielić odgłosy od treści. z szacunkiem/. przyda się do sieci.

Edited by covciu

Mam taka nadzieję, że kiedyś polska weźmie przykład z USA i skonstruują prawo w ten sam sposób. Dożywocie dla pomysłodawców, promotorzy po 20 lat i nie ma to tamto. Temat piramid rozwiązany od razu. 

• Like 1

2 godziny temu, nefar napisał:

Temat piramid rozwiązany od razu. 

Nic bardziej mylnego :) 

Piramidy były w USA. Są. I będą.

Kara to nie wszysko. Tam gdzie jest wizja łatwego zarobku zawsze ktoś się skusi...

doszła mi wypłata  z 25 marca  czekałem koło 3/4 tygodnie bo nie śledziłem dokładnie kiedy mi doszła 

W dniu 23.04.2019 o 17:38, Vocatont napisał:

Ostatnio poruszany był temat rzeczy które sponsoruje

Patrząc na zdjęcie to raczej dwaj panowie za pieniądze uczestników zafundowali soboe bilety na imprezki

Tak wygląda playlista futurenet u Ostapowicza. Sołtysek, Barzyk też pokasowali praktycznie wszystko z wyjątkami. Widać że na trupie nie ma już grama mięsa i trzeba odlecieć od padliny.

https://ibb.co/k0PGvdx

Bez-tytu-u.png

Ps. nie umiem wkleić bezpośrednio albo mam za mały status konta ale pierwszy link powinien otworzyć zrzut.

Posted (edited)

Cytat (w komentarzach) : "na swojej tablicy masz super slogan „Zanim kogoś oskarżysz - bądź pewny, że sam jesteś bez winy” ... To, że pokazywaliśmy możliwość zarobku w FAP nie daje ci prawa oskarżać nas za to co zrobili właściciele... Gdyby Ci Zbyszek kazał skoczyć z wieżowca bo fajnie się lata - to skoczysz czy najpierw sam sprawdzisz ryzyko? W PL ludzie widzę mają dziwną tendencję, że wsadzają pieniądze tam gdzie obcy im każą - nie wiedząc gdzie i dlaczego ani nie sprawdzając ryzyka... pokazujemy wam możliwości - ale to sami przecież podejmujecie decyzje !" Link: 

Jest też wyjaśnienie bota Bitklaba (w komentarzach):

"zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez właściciela, który pokazywał nam wyniki bota, które nie przekładają się w żaden sposób na to co realnie się dzieje"

Edited by Zgorzaly

Wczoraj w czasie wyscigu F1 ,kilka razy robiłem stopklatkę ,  , chyba mam coś z oczami ,albo zbyt "stary", mały" ,"zepsuty"telewizor bo znaczek nieznanej nikomu marki""Rauch Fruchtsäfte GmbH & Co OG"" na byle jakim żółtym tle był, a rewolucji w świecie krypto FUTUROCOIN nie mogłem dostrzec. Ktoś ? Coś?

Potężne naliczenia w programie jeszcze trochę i wolność finansowa :cheesy:

0gdQLKB.png

Pewnie należysz do tych co już wypłacili swój włożony kapitał.

W dniu 3.05.2019 o 03:17, abecadloabc1 napisał:

Pewnie należysz do tych co już wypłacili swój włożony kapitał.

Nie wypłaciłem nawet 1/3 kapitału :) 

3 godziny temu, Vocatont napisał:

W dniu 3.05.2019 o 05:29, pepperoniss napisał:

Hm...

Skąd ta myśl?

Gdzieś tam w internecie była informacja, że FutureScam obiecał, że każdy otrzyma kapitał początkowy tj. wpłaciłeś do firmy 1000$ to wyjmiesz tyle samo. Jeżeli podliczą, że przez rok zarobiłeś 2000$, wypłaciłeś 1100$ to już nic nie dostaniesz. Chodzi niby o to żeby nikt ni stracił na kolejnym biznesie 2 scamboyów Romana i "Sztefana". :cheesy:

Ten biznes poszedł w taką skalę, że nie będzie jak z poprzednim gdzie dzięki FN podobno pospłacali długi wobec ludzi. Tutaj zostanie wycieczka do Dubaju czy na inna Maltę niczym Mateusz Gużda, Mariusz Jacak czy Wojciech Krupa co musieli uciekać przed DasJeleniami i polskim prawem. :cheesy:

• Like 1

Godzinę temu, Paolinski napisał:

Ten biznes poszedł w taką skalę, że nie będzie jak z poprzednim gdzie dzięki FN podobno pospłacali długi wobec ludzi.

Nie słyszałem by ta dwójka oszustów spłaciła kogokolwiek z One Line Online. Wręcz przeciwnie, wszelkie znaki na ziemi i na niebie wskazują, że na kasie z tego projektu powstał FN.

4 godziny temu, Vocatont napisał:

Wydaje mi się że to była ironia bo dwójka oszustów z Witkiem itp. obiecywali zwrot z inwestycji tak żeby wyjść na zero

Futurenet zasługuje na filmik "Futurenet- Zarobiłeś na Futurenet? Oni już zarobili!

I wrzucenie tam facjat Żukiewiczów, Majerskiego, Ostapowicza, Sołtysika, Pelczara, Barzyka, Pacholskiego czy Lejowskiego.

• Like 1

Prezes spółki VLT Polska z Siedlęcina, Roman Ziemian doprowadził jednak po latach do wykreślenia z KRS informacji o 3 zaległych egzekucjach komorniczych - czyżby spłacał stare długi ???

Raczej nie Ziemian doprowadził wykreślenia tylko raczej wpisy zostały wykreślone organów egzekucyjnych. IMHO, na skutek przedawnienia dochodzonych roszczeń. Sposób stary jak świat. 0 majątku, 0 rachunków i po 5 latach czystka :) 

Posted (edited)

Jedynie co FN wychodzi to usuwanie komentarzy pod postami na FB

JjyORNe.png

16 komentarzy a widnieje jeden :)

Widzę że całą sytuacja z FAP mocno odbiła się na naganiaczach w postaci łapek w dół.

Widać to chociażby po Ostapowiczu.

Z kolei Żukiewicze wyłączyli możliwość łapkowania.

Czekam już kilka tygodni za zatwierdzeniem reklamy. 

Czekam grubo ponad miesiąc za odpowiedzią supportu ponieważ kiedy FAP coś jeszcze wypłacał oraz naliczał zleciłem wtedy wypłatę wypłata doszła ale słynne 10% na matryce już niestety nie.

W moim wypadku po za zerowymi naliczeniami niestety też nie mogę zlecić wypłaty środków które zostały już zgromadzone wcześniej 

Ale spokojnie FN się rozwija haha 

Edited by Vocatont
dopiska

No, w pewnym sensie się rozwija. Dokładnie tak jak każdy dojrzały ponziak :) 

Tak z czystej ciekawości...

@Vit W Twojej grupie nadal wypłaty docierają bez problemu czy też już ZONK!?

Przecież Ci nie odpowie, nikt z nich nie odpowiada i chciałby się kiedyś miło rozczarować i zobaczyć któregoś z nich. Jedyny z tego co widzę to jednego lidera z B3 Team który leje krokodyle łzy i sugeruje zaczekać :)

@VocatontZnajomy mi zwrócił kiedyś uwagę jak jeszcze w komentarzach lało się szambo że nagle nastąpiło oczyszczenie. Chyba przed połową kwietnia.

Akurat @Vit - momo różnych moich starć z Nim - nie miał raczej problemu z dzieleniem się tego typu informacjami.

Ależ oczywiście, że nie dochodzą od paru tygodni - o czym niezwłocznie bym poinformował, gdybyście mnie nie zbanowali. Ale jak wystarczy Wam update rzadziej niż raz na miesiąc, to jestem do dyspozycji :) 

25 minut temu, zombine napisał:

Przecież Ci nie odpowie, nikt z nich nie odpowiada

Kto to jest "nich", na cholerę szufladkujesz ludzi, i po co bredzisz takimi wynaturzeniami?

27 minut temu, pepperoniss napisał:

Akurat @Vit - momo różnych moich starć z Nim - nie miał raczej problemu z dzieleniem się tego typu informacjami.

Z tym że tutaj zagrało radio Erewań bo jak się dyskusja rozwinęła tę parę stron temu to okazało się że nagle nie płacą wszystkim na co się upierał tylko jemu zespołowi a potem padła sentencja o regulaminie futurenet