Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Inrelix

[SCAM] FutureNet - tak powinien wyglądać monetyzujący Facebook - www.futurenet.club

Recommended Posts

Ponoć wypłacają wkład. Trzeba podpisać ugodę z kancelarią. Konto jest banowane, a środki zwracane adres BTC. Kwota jest pomniejszana o 10% - są to rzekome koszty operacyjne kancelarii. Lepsze to niż nic.

Posted (edited)

Dokładnie tak jak kolega wyżej mówi 

Edited by Vocatont

Ja już nawet nie będę próbował wykazać manipulacji... Krótko. Identyczne a nwet lepsze oferty można znaleźć samodzielnie na ogólnodostępnych wyszukiwarkach.

Jedno trzeba im przyznać - wygaszają firmę po mistrzowsku. 

Najpierw bujanie się pół roku gdy nic się nie działo w firmie, że niby będą zmiany, a ostatnie pół roku to z kolei ich wdrażanie jako niejako 2.0 podczas gdy już dawno się ludzie pogodzili ze stratą kasy 

(PS. Pisanie na forum, że Wam wisza siano też niczego nie zmienia) 

3 godziny temu, Ermin napisał:

Jedno trzeba im przyznać - wygaszają firmę po mistrzowsku. 

Najpierw bujanie się pół roku gdy nic się nie działo w firmie, że niby będą zmiany, a ostatnie pół roku to z kolei ich wdrażanie jako niejako 2.0 podczas gdy już dawno się ludzie pogodzili ze stratą kasy 

(PS. Pisanie na forum, że Wam wisza siano też niczego nie zmienia) 

A kto stracił kasę ? Przecież oddają wkład własny w btc wszystkim co się zwrócili o to...

Piszesz jakby każdy otrzymał zwrot :)

Z tego co wiem to każdy kto się po niego zwrócił to otrzymał, między innymi również ja...

Posted (edited)

Sorki za brak znakow diakrytycznych, ale pisze z telefonu. 

Nie sledzilem watku  od miesiaca, ale czegos nie rozumiem. 

Ludzie maja sie cieszyc ze odzyskali wklad wlasny? Przeciez nadal zostaja okradzeni z wypracowanych zyskow, poswiecili czesto setki, tysiace godzin na marne. Serio, cieszysz sie, bo uzyli wazeliny do tego co Ci zrobili? Nie mam pytan :D

Poza tym z tego co widze, to zdecydowanie nie kazdy odzyskal wklad wlasny. Widze mnostwo komentarzy osob, ktore nie dostaly niczego. 

Edited by liliklops

Jest grupa na FB na której podano instrukcję jak odzyskać kasę, ci co już odzyskali piszą też jak to im się udało

żeby nie było, sam jestem / byłem uczestnikiem tego programu i widząc co tam się wypisuje mam ubaw po pachy, jak płaciło to było cacy, ochy i achy, piąteczki z Romkiem, naklejki, koszulki i przemalowywane samochody. Jak się zescamiło to już Sądy, Prokuratury, złodzieje i bandyci... nie uwierzę w to że ktoś był aż tak głupi wierząc że to pociągnie do końca świata i jeden dzień dlużej

Wiedząc że Romek ze Stefkiem mieli już jeden przekręt na koncie trzeba było być umysłową amebą by wierzyć w ich dożywotnie intencje

Posted (edited)

[---]

Wydaje mi się że wiele osób które wtopiły się tam z pomocą Żukiewiczów, Pelczarskich i innych tuzów scam-biznesów myślało że na prawdę tworzą alternatywny fb, że klikanie jak zombie w reklamy "czegokolwiek" zarabiają a Roman ze Stefanem jak ci łaskawi św. Mikołaje dzielą się zyskami z userami. 

Nie wiem czy zrzucić to na karb głupoty, braków w roztropności, mądrości życiowej czy ubytkach w edukacji.

Wielu uwierzyło że złapało boga za nogi i teraz ktoś ich tą nogą kopnął w nos na otrzeźwienie.

Patrząc po fb to widzę że koncertowo spadli na cztery łapy. To samo z dascoin. Widać że twórcy takich scamów uczą się efektywnie nad tym jak zarządzać "końcem" programu i idzie im to gładko.

Edited by pepperoniss

Ależ oczywiście, że całe rzesze userów wierzyły!

To dokładnie tak jak w tym wielkokrotnie powtarzanym przeze mnie przykładzie z Cyganem sprzedającym tomabak jako złoto. Cykan w niej jest oszustem. To jasne i oczywiste dla każdego kto wie, że nie sprzedaje on złota tylko tombak. Równie oczywiste jest też to, by plan Cygana wypalił musi znaleźć takich, którzy mu uwierzą, że ma złoto na sprzedaż i to mimo jego mizernej reputacji.

Tak też to działa w ponziakach, szczególnie robionych przez znanych scamerów. W FutureNet też... 

Ja rozmawiałem z setkami złapanych w sidła różnych adminów większych programów. I uwierzcie, najtrudniej jest odniseść się do powtarzanego przez nich jak mantrę argumentu "ale, przecież płaci", "ja (wujek, ciotka, Adaś) już zarobiłem" i w końcu "po co mieliby to robić". Nie chodzi o to, że na te stwierdzenia nie ma kontrargumentów. Oczywiście, że są i wielokrotnie były w tym wątku przywoływane. Problem w tym, że póki program płaci prawie nikomu - nie chce się analizować kontrargumentów.

Dlaczego?

Bo wierzą Cyganowi...

• Like 1

Czy to odpowiedni moment by zaśpiewać "Ics mi, ajm fry, ics mi,ajm ricz"?

IMHO odpowiedzi na Twoje pytania byłyby istotne gdyby FutureNet traktować jak zdrowe, normalne przedsięwzięcie. Jednaj jako, że dwójka oszustów (Polak z Niemcem) stworzyła sobie kolejną piramidę odpowiedź jest prozaicznie prosta. Otóż, panowie chala sie tym co w danym momencie jest im na reke. Zresztą zwykle robiąc z igły widły. Zawsze wszka współpraca z najbardziej mikroskopiją firmą, w najbardziej oczywistym zakresie pokazywana jest jako współpraca z geniuszami na skalę światową...

Jutro rozprawa sądowa dotycząca Futurenet. Ponoć ma się na niej zjawić Roman. A być może rozprawa będzie nawet transmitowana :)

r.jpg

• Like 1

Gdyby ktoś szukał wynzawców dwójki polsko-niemieckich oszustów i ich Futurenetu na konkurencyjnym Facebooku

mutA1bu.jpg

Ja dość sceptycznie podchodzę do takich informacji, szczególnie, że zawierają w sobie pewne sprzeczności. I o ile nie jest tajemnicą, że paszport Gambii można sobie - nazwijmy to jasno mało prawdopodbne jest by "załatwili" sobie paszport dyplomatyczny. I to nawet mimo tego, że i takie cuda się tam zdarzały http://thepoint.gm/africa/gambia/article/fresh-arrests-over-diplomatic-passport-fraud. To - mimo wszyskto - nie ten kaliber.

Choć po obczytaniu internetów muszę przyznać, że profil, z którego pochodzi screen ma nienajgorszą opinię w tropieniu różnych przekrętów gambijskiego rządu...