Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zdrapka

Inwestycja 10.000$ - gdzie?

Gdzie zainwestowałbyś swoje 10.000$?  

92 użytkowników zagłosowało

1. 1. Gdzie zainwestowałbyś swoje 10.000$?

• lokata w banku
      4
    • HYIPy
      24
    • Giełda Papierów Wartościwych (o ile potrafisz grać)
      7
    • konto zarządzane na Forexie z bankową gwarancją depozytu
      22
    • konto indywidulane na Forex (o ile potrafisz grać)
      18
    • inne
      24

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyście mieli zainwestować gdzieś swoje 10.000$ lub równowartość, to jaką inwestycję byście wybrali? Pod uwagę weżcie ROI oraz bezpieczeństwo pieniędzy.

Zapraszam do udziału w ankiecie  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość dwoogim

Widząc co się dzieje świecie HYIPów, forexów itp. oraz wiedziony własnym doświadczeniem kliknąłem "inne"  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forex zły? :) Na GPW się nie znam (ale pewnie kiedyś to zmienię), ale mi Fx daje kilkadziesiąt procent miesięcznie.

Widząc co się dzieje świecie HYIPów, forexów itp. oraz wiedziony własnym doświadczeniem kliknąłem "inne"  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forex zły? :) Na GPW się nie znam (ale pewnie kiedyś to zmienię), ale mi Fx daje kilkadziesiąt procent miesięcznie.

Zdrapka, z tym forexem to chyba trochę przesadziłeś... Forex to hazard, chyba, że grasz bez dźwigni, ale wtedy stopy zwrotu to 2-3% miesięcznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będę tutaj zamieszczał linków, to w sumie Ty powinieneś zrobić, ale warto pochwalić się takimi rezultatami. Wszystko byłoby ładnie pięknie, gdyby nie fakt, że są to dane z bardzo krótkiego okresu. Poza tym, czy były uwzględnione prowizje ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja bym zainwestował tak że kilka % z całości wpłacił bym do PGW, trochę na lokate, kilka zł w złoto i resztę w inne - co by to nie było :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Starał bym się stworzyć coś co przypominało by strukturę. Większość pieniędzy zainwestowane w bezpieczne papiery (obligacje SP, komunalne, przedsiębiorstw), lokaty terminowe, inne zabezpieczone np. wekslami. Resztę kapitału zainwestował bym na forexie z wykorzystaniem np. robotów inwestycyjnych (np. Virex, ZuluTrade <to nie jest typowy robot>, lub tego typu rzeczy. Z "lokaty bezpiecznej" miałbym szansę przynajmniej na zwrot kapitału po uwzględnieniu odsetek w okresie np. 2~3 lat, a z "lokaty agresywnej" liczył bym na zyski, które mógłbym wycofywać w miarę ich przelewania na moje konto inwestycyjne. Zamiast inwestycji w forex można podobny schemat zastosować na GPW, surowcach, opcjach i innych tym podobnych. Stosując taki schemat mam możliwość zabezpieczenia kapitału przed jego utratą, a także możliwość korzystania z dodatkowych profitów na innych rynkach, gdzie możliwość zarobku jest znacznie większa. Przy zastosowaniu tego typu schematu mam zabezpieczony kapitał początkowy (strata spowodowana inflacją) oraz możliwość generowania większych zysków, co w skali roku  mogło by przynieść około 10~20 %, co nie jest chyba złym wynikiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość plejer17

ja bym zainwestował w złoto. koniec roku - zapotrzebowanie w krajach azjatyckich. do tego zwiekszajace sie koszty wydobycia. w miare pewna inwestacja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja bym zainwestowal w forex. jesli jest ktos powaznie zainteresowany to prosze o kontakt. Mowie tu o inwestycji kwoty minimum trzy zerowej $$$ Po porazkach z hyipami, forex odmienil moje zycie. Zreszta trafilem na gielde wlasnie przez to forum i dlatego co jakis czas zagladam tu z sentymentu ;)

a co do zulutrade o ktorym ktos tu wspominal, odradzam. Strata czasu i pieniedzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedy zacząłem inwestować w HYIP-y miałem nadzieję zarabiać do 30% miesięcznie. To była bajka, w krórą chciałem wierzyć. Ale nie udało się. Nie wybierałem złych HYIP-ów - po prostu nie miałem szczęscia, a tutaj ono decyzuje o wyniku.

Ale natkanąłem się na konta zarządzane i zdecydowałem się spróbować. Owszem rozpoczęcie inwestycji kosztuje więcej niż 10 czy 100$ (co w wypadku HYIP-ów wystarczy), ale nie jest też aż tak drogie, by nie móc zacząc choćby na spółkę z kolegą. Dziś wiem, że opłaciło się zapłacić za tę lekcję inwestowania i cieszę się, że tu trafiłem i straciłem. Październik na koncie zarządzanym zakończyłem wynikiem 37%. I tak znalazłem swój sposób na pasywny i stabilny dochód.

:)

Pamiętajcie: Znajdowanie jest zrezerwowane dla tych, co szukają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postanowiłem odświerzyć wątek, bo warto.

Minął równy rok odkąd inwestuję w konta zarządzane i właśnie rozpocząłem kolejny cykl.

Mam 15%. Miesięcznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takie konta inwestujesz "konto zarządzane na Forexie z bankową gwarancją depozytu"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nico masz na myśli managera secured forex powiązanego z insta forex?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja akurat nic nie miałem na myśli dlatego zapytałem ;-) O ile dobrze pamiętam to tu chodziło o virex.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takie konta inwestujesz "konto zarządzane na Forexie z bankową gwarancją depozytu"?

Cytując twój post,myślałem że może chodzić ci prócz virexu również o:

http://www.secured-forex.com/

Na ich stronie (info od jednej z czytelniczek bloga) również można znaleźć:

"Naszym partnerem gwarantującym ubezpieczenie depozytu jest ING Bank Śląski"

100 % gwarancja kapitału wpłaconego - (gwarancja nabywana jest progresywnie w cyklach miesięcznych,

równowartość wpłaty klienta jest zamrożona w banku ING Bank Sląski, wyłącznie do dyspozycji klienta w chwili wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego)

m.in takie informacje można znaleźć na stronce,nie testowałem ale jest może ktoś kto miał do czynienia z ta opcją?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żle się wyraziłem ja szukam takich kont a nie znalazłem ;) Instaforex chyba też oferuje PAMM ale chyba bez gwarancji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wyczytałem na stronce podanej powyżej w przypadku zawierania z nimi umowy podpisuje się 2 umowy jeśli dobrze pamiętam,z secured forex jako menagerem i insta forex o otwarcie rachunku.

Minusem jest opłata wstępna rzędu 10% i prowizja od zysków w zależności od kwoty wpłat 30-50% uwzględniając średni zysk 8- 15 % miesięcznie netto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to chyba oczywiste ze lokata, a naklepiej zloto, nieruchomosci, ziemia, lub dziela sztuki. forex to kwas jak poker a marketing sieciowy i wszytko co w nim jest to k... i g... gdzie sa tylko cwaniaczki robiace kase na leszczach... piramidy i scamy.... odradzam kazdemu sczerze i uczciwie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może obligacje korporacyjne? Ktoś korzysta? Może się wypowiedzieć? Są lepiej oprocentowane niż lokaty i w miarę pewne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z obligacjami korporacyjnymi nie jest tak pewnie. Jedni wypłacają inni nie, zależy od prezesa;) . Dakkar Fezboul poczytaj sobie w prasie jak jeden fundusz bezpieczny stracił płynność przez obligacje developerów. KNF pozwolił mu w ratach wypłacać fundusze inwestorom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lokata i spokuj :) głowa nie boli od myslenia

Edytowane przez MAriusz89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

lokata i spokoj hehe 1% realnego zysku rocznie ... naprawde super rozwiazanie nie ma co

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta