Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Zasady tworzenia dziennika

Recommended Posts

Aby stworzyć swój dziennik, należy założyć nowy temat i podać w tytule nazwę dziennika. Następnie w dziale komentarzy do dziennika należy stworzyć temat z komentarzami do własnego dziennika. Najlepiej też link do tematu z komentarzami umieścić w samym dzienniku. Wpisy w samym dzienniku może dodawać jedynie autor dziennika.

Jednocześnie nie narzucamy formy przedstawiania dziennika, a to jaką dziennik formę przyjmuje świadczy tylko o wiarygodności autora dziennika. Zalecana forma to przedstawienie historii wszystkich zagrań z danego dnia popartej odpowiednim uzasadnieniem zagrań i wykresami a najlepiej jeśli zagrania będą publikowane w trakcie ich uruchamiania albo z wyprzedzeniem.
Nie dopuścimy jednak do oferowania płatnych sygnałów binarnych na forum o ile ich skuteczność nie zostanie zweryfikowana przez administrację forum lub nie zostaną one publicznie udostępnione na forum na okres testowy (po szczegóły zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy forum).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×