Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas klikam, dzisiaj już ponad 100 reklam, na captch'y google i zero problemów jak do tej pory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@luc2233 - bingo! Rzeczywiście te dalsze reklamy bez problemu wyklikują, a te wcześniejsze ciągły incorect. Dziękuję za podpowiedź! Te wcześniejsze odsyłam do recyklingu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja od 2dni mam problemy....

Kilka reklam jak sie zblokuje to nie mozna ich w zaden sposób wyklikac z powodu captchy.. i na google i na solvemedia ciagle incorect

Dodatkowo jakoś dzisiaj mi strona muli :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jo pisał, że jak tylko programiści się pojawią, to przedłuża ważność reklam i naprawią captcha. Cierpliwości :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie zmiencie sobie na google captcha i 0 problemu jest i bardziej czytelna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ludzie mają google captcha, tu nie chodzi o czytelność, tylko o wiecznie kręcące się kółko, które się kręci z kilka minut, a potem incorect i znowu się kręci, aż jajo można znieść i nic, zero wyklikania reklam, bo nic nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to dziwne bo mi ta googlowa 100% działa i mam zero problemu z tym gorzej z tamtym było , tylko strona cos muli od rana  300 reklam do wyklikania a z jedna mi schodzi z 2 minuty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwna historia...

Dostałem dzisiaj kilka reklam z recyklingu, captcha jest dość prosta, mimo tego ciągle wyskakuje mi błąd, i tak kilka razy z rzędu, aż pojawia się komunikat o konieczności zamknięcia strony.

Miał ktoś dzisiaj podobną sytuację?

Jeśli tak, to jak sobie poradziliście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, dziś raczej wszyscy mają ten sam problem, jak na razie Jo jeszcze tego nie naprawił, tak więc na chwilę obecną zostaje cierpliwie czekać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tyle zegara zapiernicza cały czas...

może się okazać, że zanim się ogarną, to mi zegar pokaże 00:00 i game over :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wchodzą reklamy do wyklikania na bieżąco to jest ok. Natomiast od dwóch dni mam 20 reklam których nie da się wyklikać bo błąd captcha. Na szczęście te reklamy są przedłużane i ich jeszcze nie straciłem. Olał by je ale to ponad dwa dolary. Captcha wpisuje dobrze po kilka razy. Ustawiłem sobie na tą google (nie solvmedia) czyli łatwiejszą. Jednak i tak jest błąd. A jedna reklama za 0.004$ cały czas się wczytuje i licznik nie odlicza 30 sekund. To były moje problemy z Paidverts.Moze ktoś ma podobnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie ten sam problem, w jaki sposób zmieniłeś captche "na tą google"?

EDIT: jedną reklamę udało mi się wyklikać po kilkunastu nieudanych próbach.

Edytowane przez cytrynowy012

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie captcha google działa prawidłowo, czyli klikam tylko "Nie jestem robotem" i koniec, czasami wyskoczy do przepisania tekst, ale ostatnio mało kiedy ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maszyna ruszyła...

W innym wątku na forum była mowa, że strona wisiała jakś czas, nawet nie zauważyłem, ale teraz jak wbiłem , to już jest ok., wszystkie reklamy wyklikane bez najmniejszego kłopotu.

Jeśli mieliście ten sam problem, jak opisywany przez nie powyżej, to spróbujcie teraz, może będzie ok.

---

edit. Do tej pory nie korzystałem z podmianki solvemedia/google.

Czy Waszym zdaniem ma to sens i tak jest łatwiej?

Edytowane przez ScamKiller

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadza się. Naprawili i captcha działa. Wyklikałem reklamy.A podmianka na google sie opłaca. Bez problemu mozna odczytac tylko 5 liter bez kombinowania ,że coś tam jest zamazane.

A w sprawie solvmedia to tylko w Paidverts bywają problemy. Jak w miedzyczasie w innych programach .gdzie zbiera sie darmowe Bitcoiny nigdy nie było problemu z captcha solvmedii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fakt, teraz bardzo przyjemnie się klika.

natomiast przez dosyć długi czas nie musiałem nic wpisywać tylko odhaczałem że nie jestem robotem.. ciekawe..

Edytowane przez dario161

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to jest prawidłowe działanie captchy google, że nie trzeba nic wpisywać - od czasu do czasu może sprawdzić, czy faktycznie nie jesteś robotem i wyskoczy tekst do przepisania. Dlatego polecam używać captchy google

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od kilku dni klikam za pośrednictwem captcha google i jest zdecydowanie lepiej niż poprzednio, co prawda pojawia się zwykle coś tam do nadpisania, ale nie ma tego wiele i bardzo przyjemnie się teraz pracuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie mam co prawda problemu z captcha ale z wylogowywaniem, mam nadzieję, że nie dostanę po łbie za OFF ;) nie wiem dlaczego ale za kazdym razem gdy oglądam reklamy to po 3-4 minutach wyrzuca mnie i musze sie logować ponownie ... czy to u mnie coś nie tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie też wyrzuca na googlowskiej captchy i muszę się logować ponownie rzadko na 10 reklam... coś jest nie tak :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mozecie sie logowac?...mi obrazki znikaja i tak od kilku mies:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta