Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Zachęcam do zadawania pytań i komentowania.

Edited by Wishermil

Wishermil, a czy jest możliwość wypróbowania robota na moim koncie demo jak się sprawuje,

Zeby nie kupować w ciemno.

Wystarczy się zarejestrować z reflinka i masz dwa tygodnie za darmo, a potem dwa tygodnie za pół ceny.

Czekamy zatem z niecierpliwością na wyniki z obecnego tygodnia  :)

Edited by czolo

brak dobrych, u mnie 5 nietrafionych strzałów

Witam,

Mógłby ktoś powiedzieć, czy był jakikolwiek sygnał w tym tygodniu?

moj abonament wystartowal w srode tydzien temu i nie dostalem ani jednego sygnalu. bot chodzil 24h.

Edited by jonek2k3

U mnie to samo, a że w poprzednim tygodniu było 5 złych sygnałów, to chociaż jakiś ruch powinien być wydawało mi się, także nie mogę zweryfikować czy wszystko działa

no coz ja po tygodniu jestem bardzo zawiedziony. przez 3 dni bylem zapewniany ze dostane dostep do bota w poniedzialek jesli skontaktuje sie z wishermill na skype. zrobilem to i zapewnil mnie ze bede mial dostep i od tamtej pory nawet nie odpisywal. po kilku mailach dostalem dostep w piatek. przez caly tydzien ani jednego sygnalu. abonament mialem miec na 2 tygodnie, na ta chwile po pierwszym tygodniu abonament wygasl i bot nie dziala. na maila brak odpowiedzi. padaka i tyle. 

Edited by jonek2k3

Obserwuję temat bo byłem zainteresowany botem, jednak moja intuicja tym razem mnie nie zawiodła. Ciekaw jestem odpowiedzi @Wishermil.

Mam nadzieję że zrekompensuje Wam te abonamenty. Co by nie myśleć jest to sygnał ostrzegawczy dla potencjalnych zainteresowanych

że coś tu "śmierdzi".

Najlepszy bot to: wlasny cpu zwany dalej mozgiem w polaczeniu z wiedza w zakresie makroekonomii i stosowaniem wlasciwej strategii w doborze stawek i angazowaniu dostepnego kapitału. Czy to tak wiele ? Jesli to przekracza czyjes granice pojmowania, to mysle ze powinien dac sobie spokoj z dzialalnoscia zarobkowa na rynkach finansowych :)

• Like 3

Racja, choć według mnie dobrymi sygnałami można się jakoś podeprzeć. Niemniej autor mógłby coś napisać, chociaż uspokoić że był gorszy tydzień ale będzie lepiej, zrekompensować straty. Czas pewnie pokaże jak się sprawa ma.

akurat ja nic nie strace bo nie zaplacilem nic za abo. dostalem go w "promocji" za refa w 24option. co nie zmienia faktu ze zle sie dzieje narazie. nie pisze czarnych scenariuszy, mam tylko nadzieje ze to problemy techniczne i panowie sa bardzo zajeci naprawa.

ja również obserwuję temat. Myślałem, że jeśli nasz admin forum sprawdził bota, to będzie działał jak było podane. Nie mam tu pretensji do administracji, jednak myślałem że to jest jakiś wykładnik. 

Zobaczymy, może to tylko kilka złych dni...

Edited by longlay1

Witam!

Opłat za bota nie pobieram już długo, cały czas otrzymujecie abonament za darmo i tak pozostanie.

Osoby, które trwały przy bocie nawet od początku listopada i dłużej - otrzymały dożywotnio darmowy abonament. 

Przechodziliśmy przez okres załamania spowodowany uwolnieniem franka, z czym powiązany był upadek Alpari, na którym stała cała strategia. Wszystko musiałem zmodyfikować na potrzeby XM. Ponadto prowadzę od stycznia własny biznes, który pochłania masę mojego czasu. Wszystko wróci do normy, a o opłatach jakichkolwiek nie ma żadnej mowy.

Wszystko zostanie zrekompensowane, w sytuacji krytycznej i braku możliwości dojścia do jakiegoś porozumienia nawet zwrotem abonamentu.

Nie chcę szargać swojej opinii i zadbam o swoją reputację, ale prosiłbym o odrobinę wyrozumiałości. 

ja również obserwuję temat. Myślałem, że jeśli nasz admin forum sprawdził bota, to będzie działał jak było podane. Nie mam tu pretensji do administracji, jednak myślałem że to jest jakiś wykładnik. 

Zobaczymy, może to tylko kilka złych dni...

Nie sprawdził tylko cały czas sprawdza, to nie jest proces kilkutygodniowy. Najpierw były środki wirtualne a teraz realne. Ale to są pieniądze, które jestem w stanie stracić, bo każdy system ma swoje gorsze dni. A robię to właśnie po to, żebyście mogli swoją decyzję o wejściu w system podeprzeć moimi wynikami. Ale jeżeli ktoś chce testować system równolegle, to przecież nikomu tego nie zabronię.

Mam nadzieję zatem, że wszystko zostanie naprawione. Sam byłem i jestem zainteresowany działaniami bota.

u mnie problem rozwiazany. abonament znowu dziala, narazie jest ustawiony na 2 tyg. ale widdze ze ma byc permanentny, zobaczymy. sygnaly dzis otrzymalem 2. mam nadzieje ze nic mnie nie ominelo.