Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alduviel

EgoPay scamem czy shakowany?

Recommended Posts

fYo7qn0.png

Cześć,Śpieszę z najnowszymi informacjami ze świata inwestycji online. Temat ma charakter informacyjny i ma przestrzec ludzi przed kupnem... dolarów EgoPay.

Tak, EgoPay, jeden z popularniejszych procesorów płatniczych powiązany z Payzą.

Egopay od kilku dni nie pozwala oraz nie daje możliwości wymiany wirtualnych dolarów na walutę bankową i na walutę innych procesorów płatniczych.
To jeden z większych ciosów dla przemysłu inwestycji online, jednak nie można go równać z zamknięciem Liberty Reserve. Sam osobiście nic nie straciłem, bo zawsze odradzałem EgoPay ze względu na wysokie opłaty transakcyjne.

Moja rada jest taka, aby pozbywać się Payzy (powiązanej z EgoPay) oraz sprzedać jakimś arabom po atrakcyjnej cenie swoje dolary EgoPay.

Nie trzymać dużych pieniędzy na procesorach płatniczych.

Co nam zostaje?

Niekwestionowany lider Perfect Money. Za nim plasuje się Payeer a na końcu Bitcoin ze względu na swoją niestabilność rynkową.

Edited by Alduviel

źródło:

fora tematyczne, 

link niedozwolony

rozmowy z ludźmi

Edited by Egzekutor

W ogóle, najprawdopodobniej będzie można palić w piecu egopayem.

Zaś PM w e tym samym czasie ma sześciogodzinną przerwę techniczną :)

Ja egopay w zasadzie nie używałem jego zescamienie ale może nieźle namieszać w programach. Szczególnie tych dużych np. MTV/PV

hmm

w piątek zgłosiłem konto firmowe do weryfikacji jednak do dnia dzisiejszego nie dostałem informacji od supportu..ciągle jest w trakcie sprawdzania. Dziwiłem się czemu tak długo, a teraz przeczytałem tego posta. Może ich biuro jest już puste i rozkradzione..

Trudno jednoznacznie powiedziec, czy to kwestia shakowania czy scamu, ale hack to raczej wymowka.

Admin payeer twierdzi, ze zostal obrobiony przez egopay, na co przedstawia dowody:

sZys2s4.png

Niestety, ale chyba zbliza sie koniec tego systemu...

• Like 1

No to niezłą "padaczka". Nigdy nie lubiłem i nie chętnie obracałem walutą z tego procka (sa, E. świadkiem, że niechętnie kupowałem od niego tę wautę ;)) i osobiście (w odróżnieniu od LR) straty nie poniosłem. Zgadzam się jednak, że w hyiposferze może być niezłe zamieszanie.

Na ile odbije się to na kondycji dużych projektów... Trochę się tego obawiam. Szczególnie w jednym przypadku. ;)

Myślę, że w dużej mierze będzie to zależało od ich bezpośredniego zaangażowania w ten procek i niekoniecznie spowoduje duże perturbacje.

Zobaczymy...

Edited by ScamKiller

Moja rada jest taka, aby pozbywać się Payzy (powiązanej z EgoPay) oraz sprzedać jakimś arabom po atrakcyjnej cenie swoje dolary EgoPay.

Nie trzymać dużych pieniędzy na procesorach płatniczych.

a co sądzicie o Payzie, też jest zagrożona? Bo jednak jest fajnym procesorem chociażby w przypadku zakładania sporów.

Skontaktowałem się z administratorem payzy, nawet nie wiedzial o tej sytuacji wokol egopay. Ma sie temu przyjrzec.

Jakoś nie wierzę w to, że nie wiedział. 

Egopay jest stworzone przez pracowników Payzy... 

Ostatnio wyplacalem 12.01,2015..z EGO PAY.

Jestem zadowolony do tej pory

Poczekajmy na ciag dalszy,

Z tą oficjalnością scamu bym nie przesadzał. Fakt, że jakakolwiek możliwość wycofania pieniądza została wyłączona, ale jednocześnie wprowadzono możliwość weryfikacji konta i możliwości zasilenia przelewem bankowym. Na stronie chyba przedwczoraj czytałem o przenosinach serwera.

Ja nie skreślam tego procesora bo być może szykują zmiany i nie ze wszystkim się ogarnęli. Ani grosza tam aktualnie nie posiadam, ale nie powiem... nie mówiłbym raczej tak spokojnie, gdybym coś miał.

Jeżeli chodzi o stabilność programów jak MTV to obecna sytuacja nie ma nic do rzeczy. Procesor sam w sobie działa i przelewy wewnątrz funkcjonują normalnie. Jedynie nie można tego wypłacić na zewnątrz. Ale popatrzmy prawdzie w oczy - takiego Perfect Money też na zewnątrz wypłacić się nie da, a jedynie z kimś się wymienić na prawdziwą walutę. Nawet jak Ego zostanie w takim stanie jak jest teraz to będzie funkcjonowało we wszelkich programach zupełnie normalnie.

Jeżeli brak możliwości transferu $ na zewnątrz oznacza, że procesor jest scamem to oświadczam, że PM też jest scamem.

Jeżeli brak możliwości transferu $ na zewnątrz oznacza, że procesor jest scamem to oświadczam, że PM też jest scamem.

Tu chodzi o brak nawet pośredniej możliwości, a nie tylko bezpośredniej. Każdy system płatności powinien dawać możliwość wymiany pośredniej lub bezpośredniej po racjonalnym kursie. A jeżeli taka możliwość jest wyłączona, to jest to bardzo niebezpieczny sygnał. Jednakze w przeszlosci podobna sytuacja była z PerfectMoney, ale udało im się wyjść z tej sytuacji obronną ręką.

nie rozumiem... przez transfer pośredni masz na myśli, że przelewy wewnętrzne nie chodzą? Bo jeżeli tak jest to faktycznie problem. Ale przypomnę - oficjalnie mówili, że mają przenosiny serwera. Ja bym i tak poczekał kilka dni z paniką.

Wymiany pośrednie są realizowane przez kantory i giełdy. Obecnie taka opcja jest zablokowana albo obwarowana ogromnym fee.

@antyhyip

Wszystkie waluty elektronicznej, łącznie z Paypal czy Payu polegają na emisji, w zasadzie w sposób dowolny i niekontrolowany, i jej udostępnianie w zamian za pieniądz fiat.

By taki pieniądz miał rację bytu MUSI nie tylko istnieć możliwość zakupu waluty elektronicznej ale także towarów i usług. Jednak najważiejsza jest możliwość zamiany waluty elektronicznej z powrotem na pieniądz fiduracyjny. Co ma bowiem zrobić sprzedawca, który posiada walutę elektroniczną, której nie może przekształcić na takie środki pieniężne, którymi zapłaci w sklepie, wypłaci wynagrodzenie...

Tak więc możliwości wymiany na zewnątrz w zasadzie oznacza, że procesor jest scamem. Szczególnie, że jednocześnie nadal emituje swoją walutę i przyjmuje depozyty.

No, może nie do końca scamem skoro można tu i ówdzie sprzedać za bardziej realny pieniądz elektroniczny czy też fiat. Choć kursy wcale nie zachęcają... Ale jutro mogą być jeszcze niższe :)

A tutaj się zgodzę. Zauważyłem. Ale to jest najnormalniejsze w świecie. Coś się dzieje z procesorem to jest pewne. Wszelkiego typu "wymieniarki" to firmy zewnętrzne. W takiej sytuacji jako właściciel wymieniarki też byś podniósł fee. Właśnie widzimy zasadę działania wolnego rynku. Ludzie zaczęli masowo wymieniać Ego na inne waluty to tak się zrobiło.

Faktycznie niektóre wymieniarki jak np changer.com całkowicie się odcięły od wymiany bo prawdopodobnie nie chcą ryzykować, że zostaną z ręką w nocniku.

Nie do końca tak to działa, że to jest wolny rynek.

Jeżeli powstaje system płatności, to nikt go nie chce na początku wymieniać, a na pewno nie tanio. Dlatego zazwyczaj systemy płatności tworzą własne kantory, choćby nieoficjalnie. Wynika to z tego, że na bezpośrednie wpłaty i wypłaty z systemu należy mieć odpowiednie licencje. PM to umożliwia, ale działa bez odpowiednich licencji.

Interesem systemu płatności jest kontrola procesu wymian i tego aby klienci systemu byli z niego zadowoleni. Tak jak bank centralny interweniuje w sytuacji spadku kursu waluty, tak system płatności powinien podobnie reagować. A tutaj narazie nie mamy żadnej reakcji.

Przyznaję - nigdy zbytnio nie wgłębiałem się w zasady funkcjonowania tego runku. Ale przyznacie, że na pierwszy rzut oka taki procesor jak PM wydaje się być 100% wirtualnym i niekontrolowanym pieniądzem. Innymi słowy - tych pieniędzy tam nie ma jak na koncie w banku. One są tylko napisane, że je mamy i możemy komuś te "napisane cyferki" sprzedać za prawdziwe $ lub PLN. Inaczej jest chociażby w PayPall, Skrill czy Payza, ale PM czy już teraz EgoPay to pieniądze "napisane" na ekranie.

tych pieniędzy tam nie ma jak na koncie w banku.

Tych pieniędzy w banku też nie ma :) Jest więcej cyferek niż dostępnej gotówki.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox

Program: Tradenance
      Zwrot: do 2.75% dziennie od Pon do Piątku. 
      Wypłaty: W FAQ jest że zazwyczaj instant, ale na forach piszą, że manualnie od Pon do Pt.
      Data startu: 28/05/2019

Mój komentarz: 
      No i mamy kolejny fajny programik z serii daj pieniążka to Ci potraduje. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Zelandii - firma twierdzi, że posiadają również biura w Europie oraz Azji. W praktyce pewnie jak zwykle daleko temu do prawdy ale widzę w tym projekcie potencjał zarobkowy więc wchodzę. Na początek 300$, zobaczymy jak wypłaty itd. potem dołożymy.Mamy fajny procent dziennych naliczeń do 2.75% jednak w praktyce jest to nieco mniej. Pierwsze nalcizenie miałem 2.61% także całkiem spoko Do tego dochodzi nam binarka więc jest spoko opcja na rozbudowę drużyny oraz prowizje bezpośrednie. Projekt nowy, ładne i schludnie zrobiony. Jak dla mnie fajny programik na mid term. Adminów projektu nie sprawdzałem, ale wiadomo jak to jest  

Informacje o domenie: http://whois.domaintools.com/tradenance.co
      CEO/CO-Founder - KENDREW GREG & MADELEINE MADIXON
      Technical Head - Hugo Charles
      Investing Partner - GEORGIA DOMINIC

Pakiety inwestycyjne : 
      100$ ,300$ ,500$ ,1000$, 3000$, 5000$, 10.000$, 20.000$, 30.000$, 40.000$, 50.000$ i 100.000$ !
      Każdy pakiet daje nam punkty do binarki - 100$ - 10 ptk, 300$ - 30 pkt itd. (1 ptk to 1$ dla nas)
      Pierwsze naliczenia po 24h na naszym koncie w dni robocze. 
      Maksymalnie 500% - liczą się na to również wszystkie Bonusy. Czyli.. inwestujemy 100$ i maksymalnie możemy na tym pakiecie wyrobić 500$ - liczą się wszystkie bonusy (bezpośrednio, binarnie itp)
      Wpłaty i wypłaty : 
      Min. plan to 100$ (Płatność TYLKO w BTC) 
      Wypłata również w BTC od 50$ (fee 5%)
      Zarobki : 
      Zarabiamy do 2.75% dziennie przez 220 dni roboczych. 
      Od inwestycji za 5000$ otrzymujemy również 1 GPS. 
      GPS - Global Profit Share (takie udziały w globalnym zysku) - wypłacane zawsze w poniedziałki. Otrzymujemy 1% od tygodniowego obortu firmy. 1 GPS to 1000$.
      Prowizje (bezpośrednie) : 
      100$ - 3000$ - 7%
      5.000$ - 40.000$ - 8%
      50.000$ - 100.000$ - 9%
      System Binarny : 
      Otrzymujemy również 10% ze słabszej nogi. 1 PTK to 1 USD dla nas. 

Jestem w lewej nodze mojego upline. Będę budował prawą nogę, także po założeniu konta proponuje założyć sobie jeszcze dwa dodatkowe konta pod siebie i na konto na lewej nodze wpłacić kwotę minimalną a następnie budować osobie nogę lewą, żebyście mieli coś z moich osób które będą wam spadać na prawo. Przykład: Robicie konto główne na 500$ i na lewą i prawą nogę konto, ale wpłacacie tylko na lewą 100$ i macie kwalifikacje do binarki.
      Pozostały Bonus : 
      W zależoności od zdobytej rangi otrzymujemy dodatkowe 2% od zarobków naszych partnerów. 

https://trader.tradenance.co/signup/KRYPTOKOX
      Po rejestracji wchodzimy w Financial -> Deposit a po wpłynięciu kasy wchodzimy w TRADER PLANS i kupujemy pakiet. Niestety przy aktywacji naliczają jakieś 10$ głupiej opłaty więc trzeba mieć to na uwadze i wpłacać 10$ więcej niż cena pakietu.

Programy tego typu opierają się zazwyczaj o schemat ponziego. Powyższe informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestuj tyle ile możesz stracić.
    • By Kryptokox

Program: BITRADING 888
      Zwrot: do 2% dziennie od PON do PT 
      Wypłaty: manualne we WTORKI do 48h
      Data startu: 05/04/2019

Mój komentarz:
      Moim zdaniem to kolejna istniejąca firma która potrzebuje sporego wkładu by zarabiać na swoich botach do tradingu i dzięki temu dzieli się z nami swoimi zyskami. Osobą odpowiedzialną za tej projekt jest niejaki CEO Mason Gomes. 

Mamy praktycznie sam początek projektu, więc myślę, że uda się zarobić. Rozszerzam swoją inwestycję właśnie o tą pozycję bo zapowiada się długoterminowo. Ciągle dodawane są nowe języki w materiałach szkoleniowych a w ciągu miesiąca 10k osób mówi samo za siebie. Pozycja ta według mnie posiada spore możliwości, o których za chwilę powiem. Projekt wydaje się mieć potencjał na realność (choć jednak zawsze z przymrużeniem oka). Staram się wybierać projekty w miarę realne, istniejące oraz z fajnymi możliwościami zarobkowymi. Na początek odpaliłem za 500$. Mamy też binarke i wiem, że czołówka zaganiaczy już pozajmowała w niej miejsca i za chwile zaczną promować. Sam jestem pod dość dużym liderem z FN(wpadają spady), ale projekt mam od bliskiego kolegi mającego dobre przecieki ze źródeł, gdzie nasza śmietanka towarzyska daje pierwszym osobą linki.

Czym firma się zajmuje?
       W prezentacji twórcy chwalą się bogatą wiedzą na temat Forex, Cryptotradingu i Bettingu Sportowego. Legenda głosi, że stworzyli bota który jest opracowany przez specjalistów analityków, traderów i programistów(bo bot bez ludzi, nigdy nie będzie w stanie działać długofalowo). Nazwano go ROBOT-888. Mają nadzieję na dużą liczbę inwestorów zwłaszcza z Azji i Europy. Chwalą się, że powstali dla ludzi, którzy pragną mieć większy zyski niż na lokacie, np. dzięki handlu crypto itd. ale obserwowanie rynku może być frustrujące i z pomocą przybywają oni  Ich oprogramowanie pracuje z środkami inwestorów. Aby zachęcić stworzyli kilka możliwości prowizji z poleceń i budowania struktury.

Naliczenia w dni robocze do 2%/dziennie (średnie naliczenia to około 1.6% - ostatni tydzień) Plany inwestycji to: 100$ 500$ 1000$ 2500$ 5000$ aż do 50 000$ Zwrot z każdej kwoty inwestycji wynosi 300% Profit z bezpośredniego polecania to 5% Wypłaty: minimum to 50$ od tej kwoty jest pobierane jest 5% podatku a czekamy do 48 godzin Drzewo binarne 10% ( otrzymujemy spadki poleconych od uplinerów), więc liczba osób poleconych bardzo szybko nam rośnie Liczba osób w projekcie tydzień temu osiągnęła 10 000 aktywnych użytkowników  
      Ciekawostki: Codziennie pokazują ile ROBOT-888 zarobił danego dnia, oraz wyniki z całego tygodnia w sobotę. Każdy pakiet pracuje aż osiągnie 300% Można zarabiać bez wkładu i z prowizji wykupić pierwszy pakiet Z Binarki 10% ze słabszej nogi, 1 pkt = 1 $ czyli jak na lewej nodze masz pakiet za 100 $ to masz 100 pkt zarabiasz 10% tego czyli z binarki 10 $ Hajs z binarki naliczany jest każdego dnia po 23 naszego czasu. Naliczenia inne z zakupionego i opłaconego pakietu natychmiast, po aktywacji pakietu, wypłaty każdy wtorek i czwartek.

1. Wchodzimy tutaj: https://dashboard.bitrading888.com/register/Rt0WyfS6H   2. Wybieramy kraj, wpisujemy e-mail, login, hasło. Nie jest wymagana weryfikacja.   3. W prawym górnym rogu, kliknij, po rozwinięciu się, kliknij 'settings' - ustaw sobie PIN [ 6 cyfr ] do wypłaty. Wypełniasz 2 rubrykę od góry oraz 3. Klikasz 'save' czyli zatwierdzasz.    4. Wybierasz dowolny plan - klikasz na dole, potwierdzasz w wyskakującym oknie i masz podaną sumę oraz kod portfela na jaki się wpłaca. Po potwierdzeniu transakcji twój pakiet automatycznie się aktywuje.  

Dowód wpłaty:

Strona oferuje też materiały reklamowe w wielu językach, jednak nie ma na liście jeszcze POLSKIEGO:

Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.
    • By Epawel88
      Coinpot multiplayer oszukuje i to grubo....ostatnio grałem i trafialem dobre liczby i bylo jak trzeba a za kilka chwil dosłownie nadal wpadaly dobre liczby ale z konta odejmowalo tokeny i to bardzo szybko,straciłem 9600 tokenow w dosłownie 3 minuty.Kontaktu z suportem nie ma żadnego,ostrzegam przed Coinpit multiplayer!!!
    • By Plemnik
      Take Fund i Adz Firm to scamy. Ale niebolące. Kilka kebabów mniej. To tyle w temacie.

ROI Take Fund: 77,50%
      ROI Adz Firm: 0%
      ROI ogólne: 10,60%
    • By Plemnik
      Tak to wygląda jakbym cały czas wpadki zaliczał Co chwila info o kolejnym scamie No jak coś się zmienia istotnie to piszę

No dobra na tapetę polski scam BetTrading Club. Co tu dużo pisać - nikomu nie dał zarobić.

Dla równowagi w zeszłym tygodniu wyszedłem na plus w Merchant Shares. Potrzebowałem akurat większej ilości kasy, więc sobie wypłaciłem więcej i jestem już na plusie. Każda kolejna wypłatka to będzie zysk. Najlepszy hyip, do którego wszedłem. A jestem już prawie rok w nim Dużo tu nie wrzuciłem, ale latem dorzuciłem. I buduję sobie cały czas konto. Wypłaty będą coraz większe. Dosyć łatwo zbudować konto, bo ROI 150% jest. Ale to trochę trwa, bo naliczenia około 1% dziennie.

Kolejna rzecz, to wszedłem ostatnio w polski cykler, który jest tak wyliczony, aby był samowystarczalny. W lutym cykler ma być połączony też ze sklepem z perfumami, kosmetykami, suplami. Mowa o E Promoteam Cykler. Ludzie kupują jak szaleni. Co ciekawe dozwolone jest multikonto. I można pod siebie je zakładać, dzięki czemu nasze główne konto ma większe profity i więcej pozycji po zamknięciu.

ROI BetTradingClub: 53,35%
      ROI Merchant Shares: 104,18%
      Ogólne ROI: 34,39%

Pozdrawiam
      Pikachu