Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Prezentowane rozwiązanie jest oferowane klientom zamożnym, którym zależy na anonimowości i ochronie swojego majątku (oczywiście w formie zgodnej z obowiązującym prawem).

 

 

 

 

SPÓŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Egzekutor
   Optymalizacja podatkowa jest działaniem legalnym i jak najbardziej wskazanym, gdyż zakłada posługiwanie się dostępnymi procedurami prawno-podatkowymi zgodnymi z literą prawa. Nie ma bowiem obowiązku maksymalizacji obciążeń podatkowych jak wynika z powszechnego przekonania.
    
   Podatnik ma pełne prawo płacić jak najmniejsze podatki, o ile mieści się to w granicach dopuszczonych przez prawo.
    
   Działanie w interesie własnej firmy zmierzające do redukcji kosztów jest działaniem naturalnym i pożądanym. Jednocześnie jest wiele firm lub pseudo-firm, które oferują pomoc w optymalizacji podatkowej, obniżenie składek zusowskich, czy innych obciążeń i kosztów. Aby uzyskać ten cel proponują rozwiązania stojące na granicy prawa lub nawet je przekraczające.
    
   Dotyczy to szczególnie firm zagranicznych, które nie są obeznane ze specyficznym polskim czy unijnym ustawodawstwem. Ale również polskie firmy i polscy pośrednicy kierując się chęcią szybkiego zarobku, oferują swoje usługi żerując na ogólnej atmosferze dużego ucisku fiskalnego i sprzedają same segregatory dokumentów nie oferując jednocześnie żadnego wsparcia przed organami kontroli czy też przed sądem i nie biorąc odpowiedzialności za oferowane rozwiązania. W ten sposób można wejść na przysłowiową "minę". Państwo bowiem walczy o maksymalizację swoich dochodów, przez co system kontroli obywateli działa wyjątkowo sprawnie. Nie powinno się więc na tego typu usługach oszczędzać, gdyż później można ponieść znacznie wyższe koszty. 
    
   Założenie odpowiedniej struktury to więc jedno, a nabycie odpowiedniej wiedzy do korzystania z niej to znacznie ważniejsza kwestia.
    
   Chcemy zaproponować naszym użytkownikom pośrednictwo w kontakcie z radcą prawnym, który od wielu lat zajmuje się tematem rejestracji spółek offshore oraz ich obsługą prawną, czyli:
    
   założeniem spółki objaśnieniem wszelkich zagadnień prawnych i podatkowych związanych z założeniem i prowadzeniem takiej spółki sporządzeniem wniosku o interpretację indywidualną prawa podatkowego (jeśli jest konieczna) uzyskaniem wszelkich dokumentów rejestrowych spółki założeniem konta bankowego dla spółki prowadzeniem korespondencji z miejscowym rejestrem spółek lub lokalną agencją rejestrującą spółki kompleksową obsługą Klienta przez ustalony okres (wynagrodzenie zależne od okresu) reprezentacją Klienta w postępowaniu kontrolnym, podatkowym oraz przed sądami administracyjnym - w razie kontroli podatkowej lub postępowania podatkowego związanych ze sprawami spółki (wynagrodzenie zależne od ustaleń)  
   Ze swej strony możemy dodać, iż radca swoje czynności wykonuje bardzo dokładnie i rzetelnie, dlatego zdecydowaliśmy się opublikować naszą propozycję.
    
   Oferowane jurysdykcje to praktycznie wszystkie kraje, ale do rekomendowanych należą:
   Panama, Wielka Brytania, Bułgaria, Słowacja, Wyspy Marshalla, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hong Kong.
   W osobnych tematach będziemy publikować szczegółowe oferty.
    
   Aby móc skorzystać z oferty proszę o kontakt na PW albo poprzez formularz kontaktowy.


 • Posts

  • Update #61 Wynik trzeciego tygodnia czerwca: 1,4%.
  • Od 2018 roku obserwuje jak platforma się rozwija i dokłada różne opcje. Tym razem mamy możliwość deponowania PLN Minimalna wpłata za pomocą karty to 100 PLN + 1.2% Fee
  •  a niby jak ? w jakich  kosztach eksploatacji ? poproszę do brzegu ,to jakiś mlm co sprzedajesz magiczne coś czy pozniak ? W końcu na hajpforum jesteśmy  
  • Projekt w fazie pre-launchu. W tej chwili możliwa jest: 1/ rejestracja, 2/ wykupienie abonamentu, 3/ zamówienie i testowanie produktu, 4/ budowanie struktury.  Korzyści: 1/ tańsza eksploatacja pojazdu - badania prowadzone przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży dowodzą, że realnie możliwe są oszczędności w kosztach eksploatacji nawet do 25%. 
   W uproszczeniu: Poprawia się sprawność paliwa, a w ten sposób na tym samym tankowaniu jesteś w stanie przejechać więcej kilometrów. Wydłuża się też żywotność silinika, co trudno zmonetyzować, ale jeśli masz zamiar jeździć swoim autem dłużej, to jest to punkt godny uwagi. 2/ wynagrodzenie prowizyjne z tytułu poleconych i ich obrotu, 3/ wynagrodzenie ze struktury binarnej. O szczegółach będę na bieżąco informował, w miarę pojawiania się kolejnych nowości. Ze względu na strukturę binarną,  z pewnością w pierwszych tygodniach działania, będę rejestrował kolejne osoby równomiernie na prawą i lewą nogę, żeby w krótkim czasie mój udział w projekcie stał się bezkosztowy. Zatem, kto pierwszy - ten lepszy... Osobiście wybrałem opcję abonamentu miesięcznego za 24.99 USD / m-c (Boost Fuel Tabs Starter Pack, czyli 5 tabletek = 5 tankowań). Zapraszam do dyskusji i rejestracji: https://www.govvi.com/go/leszk Proszę daj znać, gdy się zarejestrujesz, sprawdzę, czy wszystko jest ok.
  • 'Każdy bocik to sciema , koleś zarabia na waszych pozycjach tnz na prowizji zawarcia itp , jak chcesz grać to graj sam , ucz się od małych kwot itp ' - z mojego doświadczenia zalecam ostrożność przy korzystaniu z płatnych EA. Znam skuteczne rozwiązania tego typu, ale jest ich zdecydowanie niewiele na rynku.
×