Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

BHeiB

Pytania do e-biznesmenów.

Recommended Posts

Witam

Przeglądam tą strone dłuższy czas, troche mam z niej informacji ale bardzo mało konkretów na zasadzie "tu uderz a sypną się pięniądze".

Czy macie jakies pewne sposoby zarobku przez internet nie spedzając na nim wiecej niz 1-2h dziennie?. Nie chodzi mi o jakies autosurfy gdzie zaroek to 1zl dziennie tylko coś bardziej poważnego... gdyby to było chociaz np. 2/3 dolary dziennie (lub wiecej). Aktualnie posiadam konto na Digadz w którym jestem w grupie 6, nie posiadam poleconych i po reinwestycji zeby być z punktami "na zero" mam jakiegos...dolara dziennie? Zaznaczam - MOŹE-.

Mogę zainwestowac jakies 500zl. Polecacie coś konkretnego? Jeśli z tych 500zl miesiecznie zwróci mi sie 200zl to uwazam to za naprawdę dobry sukces. Uprzedzam dziwne wypowiedzi - zdaję sobie sprawe ile jest podobnych wątków/ludzi/forum itd. Przy wypowiedzi opiszcie trochę sposób, jakies plusy czy minusy, jak to działa itd. Pozdrawiam

Długoterminowo bukmacherka - ale polecam większy budżet. Ewentualnie HYIPY, krótkoterminowe gdzie można szybko wyjąć kase.

Bukmacherstwo nie jest dla mnie. Może jeszcze jakies podpowiedzi, jestem otwarty na wszystko oprócz surf'ów, Paidverts i Digadz

Jeżeli w skali dnia chcesz zarobić 2-3$ pracując przy tym maksymalnie 2 godziny, to może zastanów się nad promocją jakiegoś produktu przy użyciu Programów Partnerskich. Tworząc małą stronę (nawet z jednym produktem) i reklamując ją darmowymi sposobami zawsze ktoś, gdzieś kliknie i coś kupi. Wiadomo, że to nie będzie systematyczny zarobek bo nie przewidzisz konwersji ale zawsze to te dwie stówki powinno skapnąć :-) Ostatnio zastanawiałem się nad promocją produktów od Cashinpills poprzez profile społecznościowe/fanpage czy by to odniosło sukces ale brak mi czasu na zagłębienie się w temat. Można by pod to jeszcze podpiąć promocję linków przy użyciu jakiegoś programu do skracania linków np. shorte.st ale wyczytałem, że Facebook blokuje te linki. 

Z innych pomysłów jakie mi przychodzą do głowy to handel na Allegro markowymi ciuchami. Pewnie masz w okolicy tzw. ciuchlandy/szmaty, gdzie można za złotówkę kupić pojedynczą rzecz. Idziesz do takiego miejsca, szukasz ubrań znanych marek, pierzesz i sprzedajesz. Sposób sprawdzony, znam jedną osobę która z tego żyje a przebitki czasem na jednej rzeczy po kilkaset procent. Najlepsze przebitki są na ciuchach XXL. No ale trzeba się znać na markach a nie tylko adidas, rebook czy nike ;-) 

A wracając do internetowych sposobów to ciężko będzie. Zawsze się trzeba napracować aby coś osiągnąć. Możesz potrzymać ten kapitał i poczekać na jakiś świeży program, bo te z reguły dają najlepiej zarobić na starcie.

Cześć,

Sam zaczynałem jakieś 5-6 lat temu z podobną kwotą.(Po 18 urodzinach pracowałem przez wakacje w DONALDZIE i odłożyłem jakieś 1500zł)

Też miałem mało czasu, szkoła, imprezy itd.

Powiem tak, nikt za darmo nic nie daje. Chcesz zarabiać to musisz przygotować się na to, że będziesz musiał "trochę" popracować.

Tak jak @PanInwestor mówi PP są dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Jeżeli nie umiesz tworzyć ani pozycjonować stron to się nauczysz przy okazji. Jeżeli chcesz rozwijać się w tym kierunku to ta wiedza i tak Ci się przyda. Staraj się wszystko robić samodzielnie, jak się nie uda to nie będziesz miał straty, a umiejętności Ci zostaną. Na HYIPy bym szczerze nie stawiał, to raczej kawałek chleba dla ludzi, którzy mają jakieś źródła dochodów i trochę kasy na przewalenie. Taka BIZNESOWA odmiana hazardu. Nie mówię, że nie można na tym zarobić. Jednak źródła dochodu bym na tym nie budował.

Najważniejsze to nigdy się nie poddawaj.

ps. Moja rada jest taka nie pchaj się w MLM;)

Powiem Jak ja zaczynałem:

1.Kupowałem różne rzeczy na allegro w hurtowniach(głównie zabawki dla dzieci) i w niedziele szedłem na plac i ustawiałem się obok cyganów i sprzedawałem.

Nie wiem jak jest teraz, ale 6lat temu dało się na tym wyciągnąć kilka groszy.

2.Zawsze byłem dobry z Matmy więc jeszcze przed maturą udzielałem korepetycji z matmy i fizyki. Na początku brałem 20-25zł/h. Jak byłem na studiach to miałem regularnie ok. 10godzin/tydzień po 35zł.(na początku sporo wydawałem na reklamę, ale z czasem w zasadzie wszyscy byli z polecenia)

Dobra, łatwa i bardzo przyjemna kasa przy kawce i zadaniach z matmy. Serdecznie polecam wszystkim;)

3.Zaraz po maturze ktoś ze znajomych powiedział mi, że kupuje taniej prezerwatywy na allegro. Temat mnie bardzo zaciekawił i nie minęły dwa tygodnie, a w domu czekało prawie 1000sztuk durexów gotowych do wystawienia na allegro.(wszystkie zeszły w tydzień)

to był mój pierwszy poważniejszy biznes prowadziłem to jakieś 2lata, teraz konkurencja jest taka, że można się wbić chyba tylko z podróbami z Tajwanu.

Pozdrawiam

Radek

• Like 1

Słuchajcie a co sądzicie o Ourbeks i tym podobnych?

Źeby uzyskać z czasem spokój finansowy to pozostaje harówa w 'mlm'  Niby nie lubiany ale jak dopasujesz sobie solidny, podziałasz konkretnie z rok, to wyjdziesz na duży plus i uzyskasz nawet spokojnie dochód pasywny.  I to ma swój plus taki że raz pozyskana osoba, zbudowana grupa daje Ci kasę latami.  Wiem że to jest żmudne, ale co nie jest.  Rozejrzyj się, poszperaj w necie, może coś konkretnego trafisz.

@amberus Powiem tak fizycznie jedyna osoba jaka znam, ktora zarabia jakies konkretne pieniadze na mlm jest moja kuzynka, ktora prowadzi salon fryzjerski(wciaga swoje klientki)

Za to mam mase (bylych) znajomych "marketerow debili", ktorzy co chwile dzwonia do mnie zeby umowic sie na kawke do mcdonalda i rozmowe o "biznesie". Jest tez pewnie pelno "wielkich liderow", ktorzy swieca zarobionymi sumami na konwentach, ale nie pokazujac wydatkow na w/w czy marketing, liczy sie tylko to co pokazuje ci exel przy rubryce zysk netto nie to co jest w rubryce przychody.

Uwazam, ze praca w mlm to nic innego jak marnowanie potencjalu, bo skoro jestes wstanie zrobic biznes dla kogos(mlm) to jestes wstanie tez dla siebie i na wlasna reke.

Jezeli jednak jest ktos kto lubi pracowac w ten sposob i nie jest "wielkim liderem" oraz "marketerem debilem" i do tego zarabia kupe kasy to gratuluje sukcesu i dobrze platnej pracy;)

Ps. Ostatnio widzialem artykul mowiacy o tym, ze 70% wlascicieli sklepow internetowych w polsce nie mierzy w zaden sposob akcji marketingowych, ponad 30% nie wie co to cross i up-selling, ok. 1/3 nie oddzwania do swoich klientow, a w ponad 60% trzeba czekac na maila zwrotnego dluzej niz 24h. Wiec w sumie masz obraz polskiego e-biznesu. Czasy sie zmieniaja, a biznes dalej rodem z prl;)

Edited by rcielak

Wielu ludzi radzi żeby sie nie pakować się w MLM... cóż, sprawdzę temat. Wracając do wcześniejszego postu - Co sądzisie o Ourbeks? ktoś miał z nim styczność? ktoś wie o tej firmie wiecej? Pewien użytkownik podał mi ten temat, wygląda interesująco i bardzo obiecująco ale zanim zaczne "w nim pływać" chciałbym znać wasze opinie czy też porady. Co do PV i tym podobne - prawdę mówiąc nie mam czasu zeby siedzieć godzine dziennie i klikać w reklamy. Nie dość że jest to zwyczajne nudne to i dochód z tego dosyć mierny, jakieś odliczanie punktów za płatne reklamy itd. Nie podoba mi się to. Mam doświadczenie z Digadz. Będąc w 6 grupie miałem reklamy na wartość jakiś 4/4,5 dolara (po odliczeniu reinwestycji zeby być z punktami na 0 było jakies...1,5/2 $) a w tym momencie mam zysk dolara ( a po odliczeniu punktów to moze jest to 0,5) za dużo zachodu a za mały zysk. 

Ourbeks to typowy HYIP oparty na Bitcoinie. Przypuszczam, że do póki kurs Bitcoina nie spadnie drastycznie to program będzie płacił bez problemów. Jeżeli admin ma łeb na karku i odpowiedni nimi obraca, to może nieźle tutaj ugrać. W tego typu programy najlepiej wchodzić na początku (piszę do na podstawie własnego doświadczenia). No i przede wszystkim to nie jest żadna firma ;-)

Słuszna uwaga :). Z tego co się orientuje jest kilka takich stron (kazda podobnie działa) i zastanawiam się czy w to nie wejść, Jest wątek na tym forum o Ourbeks i jest tam trochę wyjaśnione. Podobno są wypłaty instant ale ciekawe jak to z nimi bedzie gdy adminowi przestanie się to dobrze kręcic.

Jeśli miałbym wybierać między stronami pokroju Ourbeks a tym ( http://www.zarobkiwinternecie.com/) to co ma większe szanse powodzenia?

Edited by BHeiB

Wówczas wypłaty będą zablokowane i wykonywane ręcznie przez admina (a to z reguły oznacza, że program staje się mało rentowny dla admina i czas zwijać interes). Ja na Twoim miejscu z taką kwotą to bym przeznaczył to na zakup domeny, hostingu i ewentualne stworzenie strony pod jakiś produkt i zaczął go promować. Jeżeli jesteś w stanie poświęcić godzinę/dwie na reklamowanie swojej strony/aktualizowanie to jest duże prawdopodobieństwo, że w ciągu miesiąca zobaczysz pierwsze zyski. Nie oszukujmy się ale z takim kapitałem aby w miesiąc zrobić 40% (200 złotych) to tylko HYIP o ile nie padnie zbyt szybko ;-) Z alternatyw to pozostaje obserwacja kursu bitcoina i jego ewentualny zakup przy kolejnym odbiciu. Pojawiło się wiele ciekawych odpowiedzi, więc masz w czym wybierać :-)

Hej

Ja dorzucę swoją  opinię oraz małe przemyślenia może ci to w czymś pomoże...

W formie pkt to opisze, będzie przejrzyściej...

1) Inwestycje w HYIP- trzeba na tym się znać- czytane mieć obcykane z 2-3 fora w tym anglojęzyczne, mieć z 2-3 mentorów z którym bez problemu się dogadasz i udzielą ci rad oraz opinii, że ten program jest ciekawy i popracuje około np. 2-3 miesiące i w tym momencie wchodzi ważna sprawa.. abyś sobie to wszystko poobliczał i wykonał oraz zaplanował strategię jaką obierzesz na program i się jej trzymał- bez tego wcześniej czy później popłyniesz z cała kasa na HYIP'y- można zarobić tutaj- ale o wiele łatwiej można wszystko stracić...

2)MLM- sam nieśmiało wkraczam w ten świat i idę pod prąd większości liderów którzy mówią że robią biznes relacji i starają się nagadywać i promować dany produkt... ja postanowiłem wybrać opcje internetu-bloga i strony i tylko z tego tytułu czerpać potencjalny profit- ale to jest na etapie tworzenia - więc wiecej informacji nie mam...i nie wie czy da radę w taki sposób na tym coś zarabiać, ale na pewno( chodź nigdy nie mów nigdy) nie będę złotoustym marketerem który gna do swoich znajomych  z super ofertą...

3)Ogromny jak nie jedyny i nie najwłaściwszy kierunek jaki powinieneś obrać to stworzenie jakiejś USŁ

• Like 1

@pheib wniosek z tego wszystkiego jest prosty:

Musisz poswiecic czas na swoj biznes zwlaszcza na poczatku i zwlaszcza nie majac za duzo kasy.

Nie pitol, ze nie masz czasu chodzac do szkoly, bo im dalej tym tego czasu mniej;)

Zrezygnuj z FB, kwejkow i gier to spokojnie ogarniesz sobie z 3h/dzien;)

Ja licze sobie ile czasu zajmuja mi "przyjemnosci" ile "praca" itd. wszystko do exela. Zaczalem to robic na poczatku studiow. Naprawde wszystko jest kwestia dobrego planowania.

Ps. Fajnie, ze tyle osob sie tu udzielilo;)

to prawda. czasu jest coraz mniej im starszy jest człowiek. Ja kiedyś myślałem że moja doba trwa 48h. Teraz to bez 8h snu źle się czuje. kiedyś wystarczały 4h.

Bo życie nie polega na nieustannym pędzie, tylko stworzeniu sobie warunków do leniuchowania :) 

Chyba w twoim mniemmaniu.

Wszystko zalezy od ambicji i od tego czy ma sie jakies cele w zyciu.

Sa osoby, ktorym zalezy tylko na swietym spokoju, a sa osoby ktore po prostu kochaja to co robia i widza w tym olbrzymi sens i nie przeszkadza im ze pracuja po 70-80h w tygodniu. Zazwyczaj nie chodzi o pieniadze.

Fakt jest taki, ze szkola srednia to najlepsze miejsce zeby zaczac dzialac ;)

1.Po pierwsze nic nie musisz.

2.Nie masz wydatkow na utrzymanie.

3.Masz Mase wolnego czasu.

Edited by rcielak

Na jakiej zasadzie dokładnie działa Program Partnerski? Trochę czytałem ale nie do końca rozumiem sposób działania. Pomysł z uslugą lub produktem jest w porządku ale jest w tym problem... ze ludzie juz wszystko mają. Z grubsza również nie mam pomysłu.

Potrzebuję porady. Chcę otworzyć sklep internetowy z możliwością dostarczenie towarów. Ma ktoś może już doświadczenie w tym i może mi pomóc? Bo ja wybrałem tylko hosting i domenę, ale nadal nie mam działającej strony internetowej

Edited by Egzekutor

Cześć e-biznesmenii,

Interesuje mnie zarobek w internecie i zarobek po przez stronę, którą posiadam (noparty.pl.)

Jako początkujący chciałem się zapytać bardziej doświadczonych w tym fachu koleżanek i kolegów jakie macie zdanie o mojej stronie? Każda Wasza uwaga będzie dla mnie bardzo cenna. Na stronie można się zarejestrować i potestować:) Jeśli coś będzie nie tak możecie napisać do mnie po przez zakładkę kontakt, później mogę też usunąć konto osoby zarejestrowanej. Zapraszam do darmowej wymiany - baner za baner oraz do kontaktu.

Pozdrawiam

post-19509-0-47607200-1499856496_thumb.jpg

Cześć e-biznesmenii,

Interesuje mnie zarobek w internecie i zarobek po przez stronę, którą posiadam (noparty.pl.)

Jako początkujący chciałem się zapytać bardziej doświadczonych w tym fachu koleżanek i kolegów jakie macie zdanie o mojej stronie? Każda Wasza uwaga będzie dla mnie bardzo cenna. Na stronie można się zarejestrować i potestować :) Jeśli coś będzie nie tak możecie napisać do mnie po przez zakładkę kontakt, później mogę też usunąć konto osoby zarejestrowanej. Zapraszam do darmowej wymiany - baner za baner oraz do kontaktu.

Pozdrawiam

W Internecie można zarabiać na wiele sposób, jednakże sugerowałbym bym tutaj wyszukanie "poważniejszych" biznesów (u nas na forum jest pełno wątków na ten temat). Można oczywiście samodzielnie wyszukać program (nie polecam dla początkujących) albo zaufać jakiejś osobie i to ona niech pokaże Tobie coś na początek.