Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Unikalne seminarium - "Jak skutecznie zarabiać – czyniąc dobre rzeczy" - Warszawa 13-14 marca

Recommended Posts

13-14 marca w Warszawie odbędzie się wyjątkowe seminarium pt. "Jak skutecznie zarabiać - czyniąc dobre rzeczy".
Organizatorem seminarium jest serwis strategie-rozwoju, który swego czasu wydawał też oferowany na forum kurs "inwestycyjne przebudzenie".
 
Proponowane seminarium ma wyjątkowy charakter. Skupia on bowiem grupę doświadczonych prelegentów, których zadaniem będzie określić relacje pomiędzy światem pieniądza i finansów a światem wartości i moralności. Czy te światy można od siebie oddzielić?
 
Seminarium da również odpowiedź na pytanie, jakie są najefektywniejsze metody generowania pieniędzy w 2015 roku wykorzystując obecne czasy kryzysu i jak ten efekt pogodzić z tym, aby jednocześnie nie czynić zła wokół siebie. Kwestie moralności i wartości wydają się drugorzędne ale w długotrwałym efekcie mogą one mieć znaczenie kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i zwiększenia dochodów i spokoju wewnętrznego. O tym można się przekonać uczestnicząc w proponowanym wydarzeniu.
 
Czy warto więc zarabiać pieniądze w poczuciu troski o drugą osobę? Czy opłaca się być dobrym dla innych? Czy można być bogatym i szczęśliwym?
Są to niełatwe pytania, ale obsada gospodarzy seminarium daje gwarancję, że odpowiedź zostanie znaleziona.
 
Jako uczestnik seminarium dodatkowo otrzymasz konkretne narzędzia wspomagające zwiększanie Twoich przychodów:
 
Narzędzia w PDF do wydruku:

  • Procedury i procesy dla poszczególnych metod jak krok po kroku zarabiać pieniądze i zwiększać przychody
  • Listy kontrolne, np. pytania, jakie należy zadać klientowi lub pracodawcy w celu rozpoznania jego potrzeb, wielka lista kontrolna komunikacji marketingowej i in.
  • Schematy postępowania, np. w celu znalezienia luki rynkowej, nawiązania współpracy, połączenia zasobów różnych firm itd.

Prelegenci:
 
pm2.png
 
Piotr Michalak - jeden z najpopularniejszych w Polsce nauczycieli biznesu.
 
Piotr Michalak jest prezesem zarządu i współwłaścicielem holdingu firm Strategie Rozwoju sp. z o.o., Netesc sp. z o.o. i Ententa LTD, których celem jest prowadzenie ludzi przedsiębiorczych do rozwoju swoich biznesów, aby stali się osobami spełnionymi. Odważnie mówi o wartościach w biznesie i pokazuje ich przełożenie na korzyści finansowe.
 
Przez 14 lat poszukiwał odpowiedzi na kluczowe pytania marketingu, sprzedaży, budowania zespołów i przywództwa. Od 9 lat dzieli się znalezionymi rozwiązaniami doradzając prezesom i właścicielom firm. Z jego usług skorzystało 2799 Klientów. Biuletyn Piotra prenumeruje 30.451 Czytelników.
 
Stworzył najbardziej zaawansowany program rozwoju firm w Polsce: trwającą 6 miesięcy Akademię Biznesu, która gwarantuje wzrost dochodów netto ze sprzedaży w firmie uczestnika o co najmniej 100.000 zł netto w skali roku lub nawet podwojenie go w przypadku większych firm.
 
Napisał dwie książki o marketingu i stworzył 8 rozbudowanych programów rozwoju dla przedsiębiorców i menedżerów.
 
W ramach działalności społecznej powołał do życia fundację oraz studia podyplomowe Leadership MBA w Warszawie, których celem jest kształtowanie przywódców z inspirującą wizją i silnym kręgosłupem wartości.
 
Piotr przemawia do dużych grup właścicieli małych i dużych firm, zarządów oraz menedżerów na tematy związane z przywództwem, myśleniem strategicznym, zarządzaniem, organizacją, psychologią, marketingiem i sprzedażą, przynosząc natychmiastowe zmiany i długofalowe rezultaty.
 
Jest w szczęśliwym małżeństwie z Dorotą i ma dwie córki.


 

krzysztof-jedrzejewski.jpg
Krzysztof Jędrzejewski - Główny akcjonariusz, były prezes, obecnie prezes rady nadzorczej Grupy Kopex, trzeciego na świecie koncernu z branży górniczej.
 
Jego majątek jest wyceniany na 695 mln zł. Zajmuje 29. miejsce na liście najbogatszych Polaków Forbesa.
 
Jego firma produkuje maszyny górnicze, a także buduje i rozbudowuje kopalnie (m.in. wydrążyła system podziemnych komór i tuneli dla europejskiego Centrum Badań Jądrowych CERN koło Genewy).
 
W skład Grupy Kopex wchodzą m.in.: Fabryka Maszyn i Urządzeń Tagor w Tarnowskich Górach, Dozut-Tagor w Zabrzu, Zakłady Urządzeń Technicznych Wamag w Wałbrzychu, Kopex-Famago w Zgorzelcu oraz Przedsiębiorstwo Budowy Szybów w Bytomiu.
 
 
 
 
Jacek_Weigl-7-251x300.jpg
Jacek Weigl - Od 2005 roku dyrektor Chrześcijańskiej Szkoły "Samuel", prowadzącej przedszkole, podstawówkę i gimnazjum. Pomógł założyć kilkanaście podobnych szkół w całej Polsce. Obecnie współorganizuje budowę Chrześcijańskiego Centrum Edukacji w Warszawie - na tę niemałą inicjatywę pozyskano już 4,5 mln zł.
 
W 2003 roku założył Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja, którego jest prezesem. W 2009 roku z kolei założył Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Odpowiedzialni, które prowadzi Klub 29 - organizujący bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży na warszawskim Ursynowie. Przez kilka lat był członkiem zarządu Ursynowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski.
 
Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Mąż Ani Weigl i ojciec trzech wspaniałych synów: Mateusza, Beniamina i Eliasza oraz cudownej córeczki Hani.andrzej_burzynski.jpg
Andrzej Burzyński - Założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH (www.koah.pl). Prowadzi bloga na temat biznesu, rozwoju osobistego i duchowości (www.AndrzejBurzynski.pl ). Wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego Asbiro. Prowadzi cotygodniowe audycje w internetowym radiu Kontestacja (www.kontestacja.com).
 
Autor książek: „Od pasji do biznesu”, „Źycie pełne pasji”, „Przebacz i uwolnij siebie”. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Wykształcenie: mgr filozofii, mgr teologii, instruktor terapii uzależnień, certyfikowany mówca. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.
 
Szkolenia prowadzi od 2007 roku. Do tej pory współpracował m.in. z : Votum S.A., Kopex S.A., WDF (Wielkopolski Dom Finansowy), Solid Consulting, Over Group, Mapa Zdrowia, Zielone Zoo, Folmag, Polski Druk, Business Bridge Group, Firma Adrian Koczy, Strategie - Rozwoju, Uczelnia Ł

Edited by Egzekutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×