Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest mae777

[SCAM] SiteTalk / OPN - Innowacyjny portal społecznościowy oparty na aktualnych trendach

Recommended Posts

Guest mae777

Sitetalk / OPN to firma opierająca się na aktualnych trendach biznesowych:

+ handel internetowy

+ marketing

+ systemy poleceń

+ media społecznościowe

Z roku na rok sprzedaż tradycyjna maleje, a coraz więcej ludzi kupuje różne produkty przez internet.

Projekt polega na tym, żeby zbudować innowacyjny portal społecznościowy, który będzie przynosił zyski dla jego użytkowników.

Wokół portalu buduje się pasaż handlowy - sklepy internetowe, aukcje, rabaty w sklepach, produkty wycieczkowe i wiele innych rzeczy.

Oprócz tego za polecanie tego portalu firma płaci pieniądze.

Dla zainteresowanych, są też udziały firmy, a także własna platforma giełdy walutowej forex.

Mój link polecający to http://sitetalk.com/joinus/paluszczak

Zgoda na link - egzekutor.

41439849.jpg

Webinar SiteTalk dostępny pod tym linkiem.

Najbliższy czwartek godzina 21:00

http://www.gvolive.c...erence,73990587

Mam czas i mogę pomóc każdemu zarobić w tym biznesie.

Edited by Egzekutor

..obecnie dużo się promują jak zwykle produkt jest przedstawiany jako kura znosząca złote jajko  Cheesy ale żeby mieć tę kurę trzeba zapłacić od 2 tyś. do ok. 8 tyś zł  uglystupid2 i pytanie co dalej..?  idiot2 Proszę o wypowiedzi osoby które mają zdroworozsądkowe podejście do tego typu "złotych biznesów",

i nie będą pisać nam tu banialuk  typu: "och, ach zarabiam 10 tyś. w tydzień, sam się przekonaj", bo takie posty będą usuwane przez moderatora.

Wiemy jak kończy się współpraca z firmami typu FM, ACN, Layonez i pytanie czy to też tego typu złoty biznes?

Działam dość mocno w tej firmie i mogę śmiało polecić współpracę z OPN/Sitetalk

Dużo zmian i nowości.

W styczniu wchodzimy na giełdę w Londynie.

W styczniu wchodzimy na giełdę w Londynie.

No to grubo, to musi byc cos wielkiego, przynajmniej na takie wyglada, juz o tym wczesniej slyszalem , to nie jest nowy program, prawda ?

Na początku było wiele trudności. 2010 rok wystartowaliśmy.

Temat bardzo rozwojowy, robię dużo spotkań z ludźmi. Ostatnio w ciągu tygodnia miałem 9 spotkań i ludzie reagują pozytywnie. Jeszcze nikt mi nie odmówił. Wszyscy się rejestrują. A to dopiero początek. Nowy wersja portalu, nowe produkty i partnerzy.

Sitetalk daje korzyści dla:

+ osób które chcą się wyłącznie za darmo zarejestrować

+ inwestorów

+ marketingowców

+ firm

Mamy nawet swoją platformę forex, na której dzięki skutecznym sygnałom można bardzo bezpiecznie zarabiać pieniądze.

Ja w każdym razie jestem bardzo podekscytowany tematem, robię spotkania, mówię każdej osobie o tej firmie, bo uważam że warto. W listopadzie udało mi się zrobić ponad 30 spotkań.

Ogólnie nie licząc studiów prawniczych, jest to mój jedyny temat którym się zajmuję, działam na 100% a nie dodatkowo.

tematem

Cierpliwość, systematyczna praca w budowie tego biznesu wierzę że zostanie wynagrodzona. Oprócz tego, że sam czerpię korzyści, mogę pomóc innym osobom. Mając takie nastawienie jest zupełnie łatwiej działać.

SiteTalk ROZPOCZYNA NOTOWANIA NA GIEŁ

Edited by Mises

SiteTalk jest innowacyjnym portalem społecznościowym, który łączy w sobie zakupy online

oraz system poleceń (MLM). Wystartował 16 stycznia 2010 w Europie i Azji. Dzięki połączeniu

najnowszych trendów już w pierwszym roku uzyskał rekordowy obrót (159 mln euro). Dodatkowym

czynnikiem, który znacznie wpłynął na rozwój SiteTalk był pomysł zarządu holdingu, aby 49%

przyszłych udziałów oddać w ręce użytkowników. Dziś jest już obecny w ponad 200 krajach w tym

Rosja, Indie, Brazylia, Chiny, Indonezja, etc. i posiada ok. 15mln zarejestrowanych użytkowników!

W 2013 roku firma wchodzi oficjalnie na rynek Stanów Zjednoczonych, choć już dziś można

zarejestrować się tam całkowicie za darmo.

Jako jedyny na rynku oprócz korzyści emocjonalnych daje również korzyści finansowe poprzez to, że

system sprawdza linki polecające, a każdy użytkownik SiteTalk oprócz profilu na portalu otrzymuje

również własne biuro na www.opn.com. Tam widzi całą swoją społeczność, prowizje, obroty oraz

udziały. W tym roku (grudzień 2012) SiteTalk będzie notowany na parkiecie pozagiełdowym (OTC)

w Londynie, a jego użytkownicy po konwersji otrzymają Akcje Serii B, rachunki brokerskie i staną

się pełnoprawnymi udziałowcami portalu. Udziały SiteTalk skończyły się z dniem 31.08.2012, ale

jest możliwość uzyskania nowych, ponieważ OPN (Opportunity Network) jako firma z branży MLM,

która jest ściśle powiązana z SiteTalk - od 1 września 2012 rozdaje 49% swoich udziałów. OPN będzie notowany w 2015 roku.

SiteTalk otrzymał już wiele nagród i wyróżnień m.in. prestiżową nagrodę od Network Karierre za

ekspansję, technologię i innowację. Zdobył 1 miejsce spośród ponad 200 firm MLM w rankingu

najlepszych firm MLM 2012 roku na Business For Home. W rankingu Alexa jest już na 7578 miejscu na Świecie w rankingu stron internetowych, najlepiej na Węgrzech 76 pozycja! (dane z 22.11.2012)

Firma rozpoczęła już kampanię reklamową w sieci dzięki General Media Group. Korzysta również

z tradycyjnej formy marketingu (bilbordy, gazety, telewizja, radio) w najbardziej zaludnionych

miejscach. Sponsorował Annę Holmlund (Ski Cross World Cup Champion), wybory Miss Bikini na

Malcie,… Ma również kontrakt ze szkółkami piłkarskimi AcMilan na sponsoring obok takich firm jak

FlyEmirates i Adidas.

Zarówno SiteTalk ma swoje moduły, które tworzą galerię handlową gdzie każdy może wybrać to

co chce, kiedy chce i ile chce… Te które już działają to SiteTalk Games, SiteTalk Deals (innowacyjne

grupowe zakupy!), SiteTalk Credits, SiteTalk Gifts,…W przygotowaniu są kolejne takie jak: SiteTalk

Aukcje (aukcje centowe/groszowe), SiteTalk Store (sklep internetowy - ok. 3000 najlepszych marek

na początek:), SiteTalk Lotto, SiteTalk Muzyka, SiteTalk Randki, SiteTalk Aplikacje (aplikacje na

smartfony) i wiele innych! Zakontraktowanych jest ok. 70 modułów!

OPN posiada oddzielny sklep z produktami, ale obie platformy nawzajem się przenikają i są ze

sobą zintegrowane więc użytkownicy SiteTalk mogą z niego również korzystać. Są to produkty

rozwoju osobistego (szkolenia), vouchery turystyczne, suplementy diety, kosmetyki i nowy

produkt….WebTrader!

WebTrader to prawdopodobnie najprostsza i najbardziej przyjazna platforma Forex na Świecie!

Nasi użytkownicy mogą korzystać z największego rynku finansowego na naszym globie gdzie dzienny

obrót to ok. 7 bilionów $! Giełda walutowa, która jest otwarta 24h/dobę z wyłączeniem weekendów

stwarza ogromne możliwości zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych traderów! Możesz zarabiać

zarówno na spadkach, jak i wzrostach kursów!

Na licencjonowanej platformie znajdziemy tylko 4 pary walutowe:

EUR/USD

GPB/USD

USD/JPY

EUR/JPY

…na których odbywa się ok. 80% obrotów na Forexie.

Jednocześnie otrzymujemy przewodnik w pdf oraz pełne wsparcie od jednego z najwybitniejszych

graczy na Forexie, który ma w swoim dorobku wydanie 3 książek, ponad 100 publikacji i za

profesjonalne szkolenie tradera pobierał dotychczas wynagrodzenie sięgające nawet 200 tys

euro. Abe Cofnas, o którym mowa powyżej uczy nas na webbinarach jak odpowiedzieć sobie

na najważniejsze pytanie…â€Jaki jest następny trade?â€. Pełne wsparcie otrzymujemy również od

niego dzięki gorącym Alertom, które otrzymujemy w tej chwili na platformie. Ich skuteczność jest

niewiarygodna ponieważ 80% z nich jest trafionych w trend!

Od grudnia 2012 będziemy mieli dostęp do aplikacji mobilnej na iPhone’a i Android’a, a Alerty będą

przychodziły nie tylko na platformę WebTrader, lecz również w formie maila oraz SMS’em!

To niebywała okazja aby uczyć się od najlepszych i zdobywać doświadczenie na Forex!

W związku z tym, że WebTrader jest jednym z modułów OPN/SiteTalk - nasi użytkownicy mają

możliwość generowania pasywnych dochodów za każdym razem, kiedy ktoś w naszej organizacji

gra na platformie i zarabia pieniądze! Część kosztu (tzw. Spread’u) jest przeznaczane dla naszych

użytkowników w formie wynagrodzeń za pomoc w zbudowaniu społeczności SiteTalk, gdzie możemy

przy okazji się dobrze bawić!

Produkt WebTrader jest dostępny w sklepie OPN dla darmowych użytkowników lub w pakietach

korzyści.

Edited by Mises

Jest to projekt powiązany z UNAICO ,do puki sytuacja się tam nie wyjaśni to trzymam się z daleka

Tak, jest to projekt powiazany z UNAICO, ale firma odeszla od tej nazwy zmieniajac na OPN - Oportunity Network. Glownie z tego wzgledu, aby nie kojarzyc nas z tylko i wylacznie firma inwestycyjna. Wszystko jest wyjasnione i jasno sprecyzowane ;)

Jakie masz watpliwosci?

Niesamowitym ruchem ze strony firmy jest oddanie w rece uzytkownikow 49% opcji na przyszle akcje firmy!

Od 1 wrzesnia 2012r. do konca roku 2012, cena udzialow wzrosla o 100%!! Z 0,10e na 0,20, ale to dopiero poczatek :)

Juz w najblizszy wtorek kolejna konferencja online!!

Konferencja pod adresem http://www.gvolive.com/conference,73990587

Sadze ze wzrost wartosci udzialo w przeciagu 4 miesiecy o czyms swiadczy :)

A poza tym jestem bardzo blisko Best Teamu w Polsce, a co za tym idzie zarzadem firmy wiec wiem co sie dzieje i jakie sa plany. A co wazniejsze, wszystkie obietnice, ktore firma dawala, wykonuje w 100%. 14 stycznia 2013 dlugo wyczekiwany debiut gieldowy.

Pozyjemy zobaczymy!

Pozdrawiam

Po raz pierwszy zapoznałem się z tematem jakiś miesiąc temu. Przeczytałem wątek, ale zupełnie mnie nie zainteresował.

Drugi raz wróciłem do tematu, kiedy dowiedziałem się, że w tym programie są gry online. Ponieważ założyłem wątek o Somnium-Network, a więc o grach internetowych i przeglądarkowych pomyślałem, że trzeba poznać "konkurencję". Zarejestrowałem się do programu i zacząłem go analizować. Obejrzałem 2 Webinary, zapoznałem się ze szkoleniem i doszedłem do wniosku, iż SiteTalk to rewelacja. Pod moim nosem istnieje super program, a ja z tego nie korzystam.

SiteTalk to nic innego jak portal społecznościowy taki jak Facebook czy Nasza Klasa. Ale różni się od nich pod kilkoma, bardzo istotnymi względami.

Po pierwsze osoby dołączające do programu nie są wrzucane do "jednego worka" tylko są umieszczane w strukturze binarnej.

Po drugie portal jest obudowany galerią handlową. Możemy kupować różnego rodzaju towary i usługi. Kupować można atrakcyjne towary po dużo niższych cenach.

Jeżeli zapraszamy naszych znajomych (podobnie jak na Facebooku) to umieszczamy ich w swojej strukturze - matrycy binarnej. Jeżeli nasi znajomi lub inne osoby znajdujące się w naszej strukturze będą kupować cokolwiek, jakiekolwiek towary czy usługi, a także pakiety korzyści my zaczynamy zarabiać pieniądze. Czyli zapraszamy swoich znajomych, poznajemy nowych ludzi i jednocześnie możemy zarabiać pieniądze.

Po trzecie możemy stać się użytkownikiem biznesowym i możemy nabyć udziały firmy. W tym przypadku zarobki z naszej struktury zdecydowanie mogą ulec zwiększeniu.

Różnic jest oczywiście zdecydowanie więcej, ale te są moim zdaniem najistotniejsze. Tego nie ma ani na Facebooku, ani na Naszej Klasie.

Mises czy możesz mi udzielić prostej odpowiedzi czy uzyskujesz od firmy sygnały o 80% skuteczności i osobiście zweryfikowałeś skuteczność tych sygnałów tak czy nie ?

Korzystam z platformy forex jaką mamy. Sygnały jakie nam daje trader Abe Cofnas są skuteczne w ok. 70-80%. Z ilością sygnałów jest różnie, wszystko zależo co się dzieje danego dnia i jaki jest ruch. Średnio na 4 transakcje, 3 wchodzą.

Nie jestem specjalistą od forex, ale wystarczy grać na sygnałach minimalnymi kwotami i można całkiem nieźle zarobić. Oczywiście musisz siedzieć przed laptopem cały dzień lub mieć aplikacje WebTrader na telefonie.

Aplikacja WebTrader na telefon jes tu:

https://play.google....WJ0cmFkZXIiXQ..

Tu zrzut ekranu.

73406381.png

Edited by Mises

Firma dziś wprowadziła nowe karty do wypłat środków przy współpracy z Master Card, oprócz tego można wypłacać zarobione pieniądze na konto w Polsce.

Są też inne możliwości.

debit.png

Przypominam że dziś o 21.00 będzie oficjalna prezentacja biznesu pod linkiem www.gvolive.com/conference,73990587

Edited by Mises

To fajna informacja, tylko żeby wypłacić trzeba najpierw wpłacić. Trzeba zaznaczyć, iż w programie obowiązuje wewnętrzna waluta, która nazywa się Credits. 1 Credit = 0,10€.

Aby zakupić SiteTalk Credits musimy posiadać konto na PayPal i środki na tym koncie. Możemy kupić Credits w następujących ilościach: 50 za 5€, 100 za 10€ i dalej 150, 500, 1000, 1500 i 10000 za 1000€.

Wchodzimy w zakładkę "Credits" i wybieramy interesującą nas ilość Credits, a następnie naciskamy "Płać przez PayPal". Zostajemy automatycznie przeniesieni na nasze konto i po zalogowaniu i zaakceptowaniu

transakcji znów automatycznie wracamy na stronę SiteTalk. Zakupiona ilość Credits jest już w programie.

Za kupno kredytów jest już przyznawana prowizja dla naszego sponsora, drugi raz prowizja jest przyznawana za zakup Vouchera na poczet zakupu towarów i usług.

W zakładce "Deals" mamy ofertę wielu handlowców u których możemy ze zniżką nabyć interesujące nas produkty i usługi. Z tego co się zorientowałem najbogatsza oferta dotyczy gastronomi, kosmetyków i odzieży.

Do uzyskania zniżki upoważnia nas Voucher zakupiony za SaiTalk Credits. Na przykład Voucher na obiad kosztuje 1 lub 2 Credits czyli mniej niż 1 PLN. A zniżka wynosi 30% - 50%.

Ważność Voucherów jest różna i wynosi u jednego handlowca rok, u innego 2 lata, u jeszcze innego 2 miesiące. Płatność za towar lub usługę jest dokonywana u sprzedawcy.

Wysokość zniżki określa handlowiec. W zamian za udzielany rabat dostaje reklamę na portalu społecznościowym. Im większy rabat tym więcej klientów i co najważniejsze sprzedawca nie czeka na pieniądze gdyż ma zapłatę natychmiastową.

I to wszystko dzieje się na portalu społecznościowym na którym poznajemy nowe osoby, nawiązujemy znajomości i na który zapraszamy naszych znajomych, których umieszczamy w naszej strukturze binarnej.

Od kilku dni obserwuję główną stronę portalu SiteTalk. Zapraszam znajomych i nawiązuję nowe znajomości. Mam już ponad 110 znajomych, a w mojej strukturze binarnej jest 19 osób, 10 po lewej stronie i 9 po prawej.

Interfejs programu jest przejrzysty i intuicyjny, a co najważniejsze nie przeszkadzają żadne reklamy. Nie ma natłoku informacji.

Niestety na razie żadna zaproszona przeze mnie osób nikogo jeszcze samodzielnie nie zaprosiła, jak również nikt w mojej strukturze nie nie dokonał żadnych zakupów. Wobec tego wszyscy jak na razie są darmowymi członkami.

W programie są następujące poziomy członkostwa: Darmowy, Podstawowy, Brązowy oraz Złoty. W zależności od poziomu członkostwa generowane są różne prowizje związane z zakupami osób w naszej strukturze.

Członkowie Darmowi otrzymują 5% prowizji od zakupów swoich bezpośrednio zaproszonych, natomiast członkowie biznesowi zarabiają z całej struktury. Członkowie Podstawowi otrzymują 5% prowizji, Brązowi 7,5% natomiast Złoci 10%.

W ramach programu istnieje 5 źródeł dochodów: Bonus ze Sprzedaży Bezpośredniej (opisany powyżej), Bonus Sieciowy, Bonus Dopasowania, Bonus Szybkiej Ścieżki oraz Bonus Nieograniczonego Konstruktora.

Z portalu społecznościowego SiteTalk można korzystać za darmo traktując go jako rozrywkę, dokładnie tak samo jak Facebooka i Naszą Klasę i ewentualnie można zarobić, w zależności od aktywności, pieniądze.

Można również zostać członkiem biznesowym i spróbować zarobić większe pieniądze. Członkiem biznesowym można stać się na dwa sposoby: poprzez zakup, jednego z trzech do wyboru, Pakietu Korzyści lub poprzez

zgromadzenie/wygenerowanie osobiście odpowiedniego obrotu. Obrót liczony jest w punktach BV (Buisness Volume). 1BV = 1€.

Członek Podstawowy to członek Darmowy, który zgromadzi/wygeneruje osobiście co najmniej 150BV w ciągu 4 tygodni.

Członek Brązowy to członek Darmowy lub Podstawowy, który zgromadzi/wygeneruje osobiście co najmniej 500BV w ciągu 4 tygodni.

Członek Złoty to członek Darmowy, Podstawowy lub Brązowy, który zgromadzi/wygeneruje osobiście co najmniej 2000BV w ciągu 4 tygodni.

Wykup Pakietu Korzyści daje, poza statusem członka biznesowego, różne dodatkowe składniki - elementy, często bardzo istotne jak na przykład Platforma ForeX. Poszczególne składniki Pakietu Korzyści kupowane osobno kosztują dużo drożej.

Wykup Pakietu Buisness za 165€ daje nam status Członka Podstawowego - generuje 150BV.

Wykup Pakietu Proffessional za 550€ daje nam status Członka Brązowego - generuje 500BV.

Wykup Pakietu Premium za 2250€ daje nam status Członka Złotego - generuje 2000BV.

Ja postanowiłem SiteTalk potraktować bardzo poważnie i wykupiłem Pakiet Premium za 2250€ dzięki czemu od razu stałem się Członkiem Złotym oraz posiadam, między innymi: rachunek demo do nauki (2000€ wirtualnych pieniędzy) oraz konto handlowe Forex w wysokości 300€ już do prawdziwej gry. Posiadam również udziały w wysokości 2000€ + 250€ (12500 sztuk) The Opportunity Network, a także licencję SiteTalk Deals.

Wartość składników pakietu wynosi około 4000€.

Korzystam z platformy forex jaką mamy. Sygnały jakie nam daje trader Abe Cofnas są skuteczne w ok. 70-80%. Z ilością sygnałów jest różnie, wszystko zależo co się dzieje danego dnia i jaki jest ruch. Średnio na 4 transakcje, 3 wchodzą.

Nie jestem specjalistą od forex, ale wystarczy grać na sygnałach minimalnymi kwotami i można całkiem nieźle zarobić. Oczywiście musisz siedzieć przed laptopem cały dzień lub mieć aplikacje WebTrader na telefonie.

Aplikacja WebTrader na telefon jes tu:

https://play.google....WJ0cmFkZXIiXQ..

Tu zrzut ekranu.

73406381.png

To jest platforma na cały rynek forex czy skupia się na opcjach binarnych?

Ile kosztuje wejście?

Sygnały forex są dane od początku czy uzależnione od płatności miesięcznej?

Ile osobiście zarobiłeś dzięki tym sygnałom?

@Kinley częściowo mogę odpowiedzieć na Twoje pytania. Dostęp jest do 4 par walutowych tak jak na screenie. Koszt OPN Webtrader to 500€. Za tą kwotę otrzymuje się dostęp do konta demo z 2000€ wirtualnych pieniędzy

oraz do konta rzeczywistego z kwotą 300€.

Ponadto otrzymuje się 100 punktów BV o których pisałem w moim poprzednim poście za które można zostać partnerem biznesowym.

Za zakupy własne otrzymujemy 100% punktów w ramach własnej kwalifikacji oraz 25% punktów za zakupy dokonane przez naszych osobistych poleconych użytkowników.

Oznacza to, że jeżeli 2 naszych bezpośrednich poleconych też wykupi OPN Webtrader to my dostaniemy 2 x 100BV x 0,25 = 50BV. Razem więc mamy 150BV, a to automatycznie da nam status Członka Podstawowego.

Ja na powaznie zajalem sie tym przesiewzieciem pare miesiecy temu. W mojej strukturze binarnej w sumie znajduje sie ponad 200 osob. Struktura rozrasta sie coraz szybciej i niezwykle dynamicznie. Wyplata tylko w zeszlym tygodniu wyniosla 150euro.

Dodam, ze sygnaly sa od poczatku i mozna powiedziec, ze sa "wliczone" w zakup produkut WebTrader.

Edited by mperka

Ponieważ dochodzą do mnie informacje o problemach z rejestracją informuję:

Należy korzystać z gmaila bo na innych kontach pocztowych mogą wystąpić błędy. Ja miałem z tego powodu duże problemy, które skończyły się po przejściu na gmail.

Po wybraniu linku lub bannera sponsorskiego pokarze się strona z informacją kto jest naszym sponsorem. Należy podać 2 razy adres e-mailowy.

Następnie przyjdzie link aktywacyjny i będzie można kontynuować rejestrację.

Po uzupełnieniu danych po prawej stronie, na górze, obok miejsca na zdjęcie będzie odwrócone " ^ ". Należy wejść i z rozwijanej listy wybrać OPN.

Powinno pokazać się okno z naszymi danymi, a nad nim informacja "Your Account is linking with the OPN Account Below". Zostawić stronę.

Następnie należy zalogować się na tych samych danych na stronę: www.opn.com

Jeżeli wyskoczy błąd (chyba zawsze wyskakuje) należy nacisnąć zapomniałem hasła i zalogować się na hasło jednorazowe, które przyjdzie na e-maila.

Na stronie OPN jest zakładka "Śieć" z której wybieramy "Umiejscowienie Członka" aby dodać zarejestrowane przez nas osoby do swojej struktury binarnej.

Przypominam, że rejestracja jest darmowa.

Moim zdaniem rejestracja w 99% idzie bardzo szybko i sprawnie. Już po minucie dostajemy wiadomość z linkiem potwierdzającym na e-maila.

Czasem email wpada do SPAMu.

Należy pamiętać że dane wprowadzone przy rejestracji powinny być poprawne, ponieważ będą one potrzebne do naszych wypłat.

Owszem rejestracja jest darmowa, ale daje nam to korzyści już na samym starcie ponieważ możemy sobie "zarezerwować" miejsce w grupie. Dzięki temu następne osoby, które wprowadzi nasza osoba sponsorująca, będą już pod nami w grupie.

Edited by Mises