Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest mae777

[SCAM] SiteTalk / OPN - Innowacyjny portal społecznościowy oparty na aktualnych trendach

Recommended Posts

Zgadza się, masz stuprocentową rację @pepperoniss, jak wartość akcji OPN będzie niższa 1000 razy niż aktualna cena Opcji na Przyszłe Certyfikaty OPN to z mojej "ćwierci miliona robi się ledwo 250" PLN, a nie $, ale to szczegół.

Jednak jeżeli cena akcji OPN osiągnie wartość 1.00€ za sztukę to z mojej "ćwierci miliona" zrobi się 1.923.077 PLN.

Jeżeli natomiast cena akcji OPN osiągnie wartość 2.00€ za sztukę to z mojej "ćwierci miliona" zrobi się 3.846.154 PLN.

Jeżeli natomiast cena akcji OPN osiągnie wartość 5.00€ za sztukę to z mojej "ćwierci miliona" zrobi się 9.615.385 PLN.

Jeżeli natomiast cena akcji OPN osiągnie wartość 10.00€ za sztukę to z mojej "ćwierci miliona" zrobi się 19.230.769 PLN.

Jeżeli natomiast cena akcji OPN osiągnie wartość 50.00€ za sztukę to z mojej "ćwierci miliona" zrobi się 96.153.846 PLN.

Jeżeli natomiast...., ale tego nikt nie wie. Nie znamy przyszłości, ale znamy przeszłość i wiemy jak było.

W przypadku Facebooka w 2004 roku było 10 centów, a w 2007 już 1 dolar, a w 2012 38 dolarów, a w zeszłym roku ponad 50 dolarów. Czy SiteTalk to powtórzy? Pewnie tak dobrze to nie będzie. Jak to dokładnie wyglądało w przypadku Facebooka, LinkedIn i Xing' ilustruje poniższy screen:

a2hu.jpg

Edited by ArturZ

@pepperoniss

Co oznacza sformuowanie "wewnetrznej niby waluty"?
Idac tym tokiem rozumowania, rownie dobrze kurs po notowaniu na gieldze moze byc dla niewielu bardzo milym zaskoczeniem i byc 1000 razy wyzszy. Wiec z cwierci miliona zlotych ArturZ moze sie zrobic 25 milionow PLN. Czego zycze sobie i wszystkim przyszlym akcjonariuszom OPN.

Ależ zgadza się!

Tylko póki nie ma wyceny rynkowej to to co firma podaje jako wartość akcji (certyfikatów), którą samodzielnie ustala wg dowolnych kryteriów, o niczum nie świadczy. To właśnie nazwałem "wewmętrzną niby walutą". Masz bowiem w backoffice jakąś tam ilość certyfikatów o jakiejś tam niby wartości do odzyskania w przyszłości, gdy akcje znajdą się na giełdzie. Rezcz w tym, że nie wiadomo czy wejdą, kiedy wejdą i z jaką ceną.

Tak więc, w pewnym uproszczeniu, zapis ten ma obecnie podobną wartość jak dziesiątki tysięcy dolarów zapisanych na kontach setek tysięcy uczestników JBP/PC/ACX...

Pewnie, że życzyłbym Wam coby po wejściu na giełę wycena była tysiąckrotnie większa od wyceny dokonanej przez firmę. Ja lubię się cieszyć z sukcesu innych :)

Właśnie zanim napisałeś swój wpis dokładnie to samo pisałem :)

Porównywanie wartości przyszłych akcji prężnie rozwijającego się programu do wirtualnych pieniędzy dawno zdechłego hyipa nie ma żadnego sensu i po prostu jest nie na miejscu.

Wiadomo kiedy OPN wejdzie na giełdę z jaką ilością akcji i z jaką wartością za jedną sztukę. Napisałem o tym w poście #648. Wyceną wartości opcji zajmuje się firma zewnętrzna, która zajmuje się audytem.

Oczywiście zawsze coś się może zmienić, coś przeciągnąć i opóźnić tak jak to było w przypadku akcji SiteTalk. Firma jest jednak bogatsza w doświadczenia związane z wprowadzeniem SiteTalk na giełdę. Tam był całkowity rekord świata w postaci 160 tysięcy udziałowców i mnóstwo problemów z których firma nie zdawała sobie sprawy. Teraz powinno być znacznie prościej i na pewno nie będą powtórzone wcześniejsze błędy choć pewnie jakieś nowe wynikną.

Największym błędem, moim zdaniem i pewnie wielu innych użytkowników SiteTalka, było doprowadzenie poprzez splity i resplit do ceny za jedną opcję w wysokości 2.40€, a następnie wystartowanie na giełdzie z ceną za jedną sztukę w wysokości 0.01€. Wiele osób, całkiem słusznie, poczuło się oszukanymi. Jeżeli doda się do tego opóźnienie z wejściem na giełdę, które wyniosło około 8 miesięcy to nie można się dziwić, że wiele osób wypowiada się o OPN/SiteTalk negatywnie. Z tego co wiem, firma świetnie zdaje sobie z tego sprawę i dlatego nie będzie przeprowadzony żaden resplit, zostanie utrzymana obecna ilość sztuk opcji, a akcje OPN będą mieć na starcie notowań na giełdzie cenę w wysokości 0.13€ za sztukę. Jaka będzie następnie cena? Tego nikt nie wie. Powinna być regulowana poprzez podaż i popyt, ale czy tak będzie? Mam nadzieję, że tak. Jednak w przypadku akcji SiteTalk chyba tak się nie dzieje. Jednego dnia pokazują się same zlecenia kupna i cena rośnie, a innego dnia same zlecenia sprzedaży i cena maleje. Wiem, że wiele osób, które chciały kupić akcje nie może założyć konta na Eurivex i pomimo licznych monitów nie dostaje jakiejkolwiek odpowiedzi. Znam 5 takich przypadków wśród moich poleconych. Dlaczego tak się dzieje? Nie potrafię odpowiedzieć. Ostatnio cena za akcję SiteTalk oscyluje wokół ceny za opcję OPN, ale czy tak ma być czy to przypadek? Może firma chce utrzymać podobną cenę, ale jeżeli tak to po co?

Tymczasem jutro i pojutrze, 10 i 15 maja w Budapeszcie odbędzie się największy w tym roku kongres dla 300 liderów "OPN Success Leadership Weekend". Będzie to pierwsza tego typu impreza w historii OPN. Właśnie tam 10 maja odbędzie się prezentacja nowej wersji portalu SiteTalk 4.0 i aplikacji OPT na smartfony i tablety.

Wszystko owiane jest wielką tajemnicą. Nie wiadomo czy portal będzie wyglądał tak samo, czy całkowicie inaczej. Natomiast aplikacja OPT będzie płatna. W zeszłą sobotę, prawdopodobnie przez przypadek, pokazała się na krótko w sklepie OPN. Ma kosztować 15€ na 28 dni i ma generować 10 punktów BV.

Czekamy na premierę.

@turboonostrilvision chciałbym uzupełnić moją odpowiedz zawartą w poście #632 i poprawić z postu #641.

Dostałeś 50 € na konto obowiązkowe za które prawdopodobnie kupiłeś Opcje na Przyszłe Certyfikaty OPN. Natomiast wykup pakietu spowodował, że automatycznie stałeś się członkiem Brązowym, co spowodowało, że w dowód uznania dostałeś 200€ w postaci Merytów za które prawdopodobnie też kupiłeś Opcjie na Przyszłe Certyfikaty OPN.

Jeżeli tak, to teraz Twoje opcje są warte 1300€.

• Like 1

Musze to rozgryzc w jakims momencie, moge i 10 lat poczekac, jak urosnie to co tam mam bede mega zadowolony. :)

Dziekuje Artur :)

ArturZ czy akcje OPN tez beda na gieldzie cypryjskiej i bedzie je mozna kupic przez Eurivex?

Porównywanie wartości przyszłych akcji prężnie rozwijającego się programu do wirtualnych pieniędzy dawno zdechłego hyipa nie ma żadnego sensu i po prostu jest nie na miejscu.

Można i jest jak najbardziej na miejscu. Czynię to zresztą z pełną premedytacją i całkowicie świadomie.

Ani jedno ani drugie nie istnieje i nie posiada żadnego prawnego zabezpieczenia - ani w zdeponowanym złocie ani w zdeponowanym papierze toaletowym...

W jednym i drugim przypadku jest to tylko i wyłącznie wirtualny zapis  "wartości" stworzonej przez program. W przypadku Sitetalk jeszcze do tego w sposób dowolny przez firmę wycenionej. 

Ergo. Nie ma ani jednego ani drugiego...

Czym innym jest ocena wiarygodności firmy...

Wiadomo kiedy OPN wejdzie na giełdę z jaką ilością akcji i z jaką wartością za jedną sztukę. Napisałem o tym w poście #648. Wyceną wartości opcji zajmuje się firma zewnętrzna, która zajmuje się audytem.

Czyli nie rynek...

Największym błędem, moim zdaniem i pewnie wielu innych użytkowników SiteTalka, było doprowadzenie poprzez splity i resplit do ceny za jedną opcję w wysokości 2.40€, a następnie wystartowanie na giełdzie z ceną za jedną sztukę w wysokości 0.01€. Wiele osób, całkiem słusznie, poczuło się oszukanymi.

Czyli cena opcji ustalana przez audytora na zamówienie firmu ma się nijak do realiów rynku nawet w zakresie skuteczności przewidywania a skutki działań firmy i audytora mogą być dla uczestnika opłakane...

Od dosłownie paru chwil mamy niesamowity, nowy SiteTalk 4.0!! Nowa odsłona portalu nastąpiła przy okazji wydarzenia Leadership Weekend w Budapeszcie.
SiteTalk 4.0 wygląda świetnie, jest niezwykle szybki i jak na pierwsze kilka chwil użytkowania bardzo intuicyjny. Jako portal - pod względem technicznym i funkcjonalnym - możemy śmiało konkurować z gigantami.
Zachęcam do przetestowania nowej wersji portalu.

Dosłownie szczęka mi opadła jak zobaczyłem nową odsłonę SiteTalk 4.0. Nie spodziewałem się, aż tak ogromnych zmian. Portal jest rewelacyjny. My teraz chyba prześcignęliśmy gigantów.

Zauważyłem, że nie na wszystkich przeglądarkach już wszystko działa jak należy. Czat działa prawidłowo jedynie na Opera Next.

@Rafcik154 Najprawdopodobniej akcje OPN nie będą notowane na Cypryjskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jeżeli chodzi o Eurivex to nie mam żadnych informacji. Mam nadzieję, że będzie to zdecydowanie więcej firm i dzięki temu zadziała popyt - podaż.

@pepperoniss A ja nadal uważam, że takie porównanie nie tylko jest nie na miejscu, ale jest niegrzeczne w stosunku do osób, które świadomie zdecydowały się zakup Opcji na Przyszłe Certyfikaty OPN.

Nie ma najmniejszych szans aby cokolwiek wypłacić z JBP/PC/ACX. Pieniądze na Basic Losses i Premiu Losses to nawet nie są pieniądze wirtualne. Moja zlecona 98 dni temu wypłata cały czas jest Pending. I Ty uważasz, że taką sytuację można porównać do OPN/SiteTalk?

Ja inwestując w Opcje na Przyszłe Certyfikaty OPN od razu zakładałem inwestycję na 3 - 5 lat i nie zamierzałem i nadal nie zamierzam ich sprzedawać. Dla mnie są one tyle warte ile warte były akcje pracownicze, którymi Mark Zuckerberg płacił swoim współpracownikom w latach 2004 - 2006. Oni do 2007 roku swoich opcji spieniężyć nie mogli. Jak na tym wyszli - wiadomo.

Być może za jakiś czas stwierdzę, że straciłem po raz kolejny pieniądze, a może Ty stwierdzisz, że przegapiłeś super okazję, której już w życiu mieć nie będziesz.

Wszystko  pokaże czas, a Twoje pisane z pełną premedytacją posty niczego nie zmienią. Ja posiadam Opcje na Przyszłe Certyfikaty OPN, natomiast Ty nawet gdybyś chciał, praktycznie mieć ich już nie możesz.

Dla ciebie jest to "wewnętrzna niby waluta" bo jesteś niby użytkownikiem SiteTalk. Niby się zarejestrowałeś, a przez ostatnie pół roku nawet ani razu się nie zalogowałeś.

Masz tylko jednego znajomego - mnie, bo program zrobił to automatycznie. Natomiast w Twojej strukturze OPN masz ponad 1330 osób, ale wszystkie po prawej stronie.

Na moją propozycję pomocy rozbudowy lewej strony, z czerwca zeszłego roku, nawet nie zareagowałeś. Ale to oczywiście Twój wybór.

Uważam, że jeżeli chcesz coś pisać o SiteTalk to mógłbyś się chociaż raz zalogować i zobaczyć jak wygląda program. Przynajmniej wiedziałbyś o czym piszesz i co porównujesz.

Jako portal - pod względem technicznym i funkcjonalnym - możemy śmiało konkurować z gigantami.

Wybacz, ale chciałby wiedzieć z którymi i czym. Bo ja może czegoś nie widzę ale nic z nowinek technicznych nie widzę a kilka zakładek prowadzących do gier, dealów i czegoś tam jeszcze trudno uznać za jakąś nadzwyczajną funkcjonalność. Dla mnie to niewielki lifting poprzedniej odsłony...

@pepperoniss A ja nadal uważam, że takie porównanie nie tylko jest nie na miejscu, ale jest niegrzeczne w stosunku do osób, które świadomie zdecydowały się zakup Opcji na Przyszłe Certyfikaty OPN.

Nie ma najmniejszych szans aby cokolwiek wypłacić z JBP/PC/ACX. Pieniądze na Basic Losses i Premiu Losses to nawet nie są pieniądze wirtualne. Moja zlecona 98 dni temu wypłata cały czas jest Pending. I Ty uważasz, że taką sytuację można porównać do OPN/SiteTalk?

A niby na czym polega ta niegrzeczność? W JBP/PC/ACX też ludzie wchodzili świadomie...

Po raz kolejny zapytam się jaka TERAZ jest różnica?

Póki co, bez względu na wartości opcji podawanej przez firmę też nie da się wypłacić.

Ja rozumiem, że porównanie bankruta (JBP/PC/ACX) i rekomendowanej przez Ciebie firmy może wydawać się szokujące ale póki co tylko zamiana elektronicznych zapisów w backoffice jednego lub drugiego programu na żywą gotówkę oparta jest wyłącznie na wierze uczestników każdego z projektów w firmę...

Ja inwestując w Opcje na Przyszłe Certyfikaty OPN od razu zakładałem inwestycję na 3 - 5 lat i nie zamierzałem i nadal nie zamierzam ich sprzedawać. Dla mnie są one tyle warte ile warte były akcje pracownicze, którymi Mark Zuckerberg płacił swoim współpracownikom w latach 2004 - 2006. Oni do 2007 roku swoich opcji spieniężyć nie mogli. Jak na tym wyszli - wiadomo.

Być może za jakiś czas stwierdzę, że straciłem po raz kolejny pieniądze, a może Ty stwierdzisz, że przegapiłeś super okazję, której już w życiu mieć nie będziesz.

Wszystko  pokaże czas, a Twoje pisane z pełną premedytacją posty niczego nie zmienią. Ja posiadam Opcje na Przyszłe Certyfikaty OPN, natomiast Ty nawet gdybyś chciał, praktycznie mieć ich już nie możesz.

Gdybać sobie zawsze możemy... Może ja przegapiłem super okazję albo Ty wszedłeś w świetnie przygotowaną piramidę. Dopiero czas to pokarze a nie zapisy w backoffice projektu. Przy okazji zwróć uwagę, że dokładnie takie same teksty dały się słyszeć w JBP 2 lata temu...

Ja rozmiem, że można czasami wartość czegoś ocenia się w sposób sentymetalny. Nie ma jednak żadnego porównania między akcjami FB a OPN. Przede wszystkim firmy te nie są kompletnie z sobą związane. Po drugie rozdawane pracownikom akcje mają carakter wybitnie motywacyjny i nie są one zakupywane tylko rozdawane pracowniką wg określonych kryteriów. Mają na celu związanie ich z firmą. Aktywem, który pracownik wprowadza do firmy (FB) jest jego praca a nie kapitał. Zaś w przypadku konglomeratu Waszych firm jest inaczej... W zasadzie, za kapitał dostaje się ofertę produktową, za którą raczej nie osignęłoby się cen poszczególnych pakietów, w zamian otrzymując obietnicę wejścia w przyszłości na giełdę i zysków. Tak więc te sytuacje znacznie się od siebie różnią...

Oczywiście, to co robi ST nie jest niczym niespotykanym na rynkach kapitałowych. Tak się pozyskuje kapitał na inwestycje. Zwyjkle jednak tak czyni się tworząc emisję pierwotną na giełdzie (choć niekoniecznie) lub emitując obligacje. To jednak wymaga przedstawienia prospektu emisyjnego i poddaniu kontroli regulatorów rynku... Więc droga ST jest drogą troche na skróty a trochę to slalom omijający regulacje dotyczące rynku papierów wartościowych

Ty nawet gdybyś chciał, praktycznie mieć ich już nie możesz.

Ty w tym widzisz zaletę a ja wadę... Kotłowanie się w jednym kotle nie bez możliwości wyceny aktywów z zewnątrz wcale nie potwierdza wiarygodności wyceny opcji lecz wręcz przeciwnie. Tym bardziej, że z tego co pamiętam, to by na wewnętrznej giełdzie móc kupić opcje to można to zrobić tylko z kasy "zarobionej" w programie (jeśli się mylę to mnie popraw - nie śledzę bowiem dokładnie tego tematu). Nadto handel odbywa się po sztywnej, ustalonej przez firmę cenie (też proszę o weryfikację jeśli się mylę).

Dla ciebie jest to "wewnętrzna niby waluta" bo jesteś niby użytkownikiem SiteTalk. Niby się zarejestrowałeś, a przez ostatnie pół roku nawet ani razu się nie zalogowałeś.

Masz tylko jednego znajomego - mnie, bo program zrobił to automatycznie. Natomiast w Twojej strukturze OPN masz ponad 1330 osób, ale wszystkie po prawej stronie.

Na moją propozycję pomocy rozbudowy lewej strony, z czerwca zeszłego roku, nawet nie zareagowałeś. Ale to oczywiście Twój wybór.

I co z tego wynika?

Nie jest moją winą, że w mojej ocenie cały projekt bardziej przypomina nawet niezbyt dobrze zakamuflowaną schemat piramidy Ponziego.

I proszę nie obrażaj się o to stwierdzenie gdyż sam mnie do tego stwierdzenia sprowokowałeś wyciągając moją aktywność w tym programie. Nie mam jednak na to żadnych dowodów. Ale dla mnie moje wrażenie było już na tyle wystarczające by nie promować ST. Czego efekty (braku promowania) raczyłeś opisać. Dlaczego też miałem reagować?

Ja, sobie wolę poobserwować, poczekać na wycenę rynkową i być może umieścić w przyszłości akcje rekomendowanej firmy jako jedno z aktywów w moim portfelu inwestycyjnym na giełdzie... Giełdzie! Gdzie mogę w zasadzie w każdym momencie zwiększyć zaangażowanie w firmę lub się jej całkowicie pozbyć. 

Inwestowanie w papiery wartościowe nie powinno iść w parze z miłością do firmy lecz być oparte na chłodnej analizie i podjemowaniu świadomego ryzyka...

Uważam, że jeżeli chcesz coś pisać o SiteTalk to mógłbyś się chociaż raz zalogować i zobaczyć jak wygląda program. Przynajmniej wiedziałbyś o czym piszesz i co porównujesz.

Wybacz ale do porównywania pseudoaktywa z innym pseudoaktywem nie trzeba być posiadaczem żadnego z nich. Podobnie jak do oceny w którą spółkę giełdową zainwestować wcale nie trzeba posiadać ani jednej akcji tejże spółki ani też korzystać z jej produktów. Inwestując w akcje spółki stoczniowej wcale nie muszę być armatorem. Ja nie oceniam tutaj oferowanego przez Ciebie produktu tylko elektroniczne opcje na przyszłe akcje, które będzie można spieniężyć po ewentualnym przyszłym wejściu na ustaloną w przyszłości giełdę...

I ta przyszłosc mnie martwi. Bo jak coś ma być zrobione w przyszlosci to może to nie zostać zrobione nigdy.

Portal SiteTalk przeszedł lekki lifting. Działa płynniej to da się zaouwazyc ale poza tym jakiś nowych innowacji nie zouwazyłem. Sam portal w sobie przypomina mi próbę zrobienia czegoś na wzór FB.  Wracam fejsować.

Została wprowadzona nowa możliwość na wykorzystanie kredytów. Już kiedyś pisałem, że coś takiego jest planowane.

W zakładce Sitetalk Shop - Products oraz Wallet - Autoship możemy kupić produkty z wykorzystaniem posiadanych kredytów. W sklepie OPN są te same produkty, ale bez możliwości wykorzystania kredytów.

Za 30 rejestracji gwarantowanych AdSponsor zamiast 150€ możemy zapłacić 97,5€ + 525 kredytów.

Za 90 rejestracji gwarantowanych AdSponsor zamiast 450€ możemy zapłacić 292,5€ + 1575 kredytów.

Za 150 rejestracji gwarantowanych AdSponsor zamiast 750€ możemy zapłacić 487,5€ + 2625 kredytów.

Za 115 BIDów na Aukcje centowe zamiast 100€ możemy zapłacić 65€ + 350 kredytów.

Za 1000 kredytów zamiast 99€ możemy zapłacić 64.35€ + 346,5 kredytów.

Za 30 porcji szejków proteinowych zamiast 99€ możemy zapłacić 64.35€ + 346,5 kredytów.

Za produkt wakacyjny Holiday Plus na 1 rok zamiast 199€ możemy zapłacić 129.35€ + 696,5 kredytów.

Za kosmetyki ZAYN Hydration Series zamiast 319€ możemy zapłacić 207.35€ + 1116,5 kredytów.

Za  kosmetyki ZAYN Whitening Series zamiast 325€ możemy zapłacić 211.25€ + 1137,5 kredytów.

Portal wygląda bardzo ładnie po zmianach. Ma sporo funkcji, dużo wiecej niż Facebook. Jedyne czego mu brakuje to dużej liczny użytkowników.

Świetna jest też wersja mobilna :)Wszystko w jednym miejscu i ladnie wygląda

Panowie, bardzo proszę o informację jakie to innowacyjne funkcje ma ST, których nie ma FB i gdzie ich szukać? Bo ja już myślałem, że mnie loguje do zupełnie innej wersji ale widzę na dole, że wersja 4.0...

Pytam się o wersję pecetową, bo z mobilnej się nie logowałem.

Po lewej stronie masz zakładki

Aukcje

TradeFight - forex gra

Deals - zakupy grupowe

Cashback - chwilowo nieaktywny

Nie są to innowacyjne funkcje. Trudno na pewnym etapie wymyślić coś co rzuci ludzi na kolana. Moim zdaniem jest dobrze aczkolwiek czy przewidziałbyś że ludzie odejdą od naszej klasy 7 lat temu? Czasem moda, a czasem coś czego inna firma nie ma skłania nas do zmiany.

OK. Dzięki.

No właśnie, nie są innowacyjne, gdyż w istocie stanowią tylko zakładki do innych luźno powiązanych z ST programów a nie samodzielne funkcje portalu społecznościowego. Trudno więc o rzeczywiste konkurowanie z FB bez innowacji w zakresie komunikacji między uczestnikami. Wiem, że to trudne wymyślić coś nowego a i to nie gearantuje sukcesu... Inna sprawa, że czasami mała, z pozoru niepozorna zmiana skutkuje sukcesem nawet maleńkiego, nikomu nieznanego portalu...

Szczerze życzę powodzenia ST oraz posiadaczom certyfikatów opcyjnych, niestety, nie projekt nadal nie przekonuje...

Wizualnie portal zyskał bardzo dużo, a widać to szczególnie przy dobrej karcie graficznej. Na komputerze domowym byłem zachwycony jakością grafiki, natomiast na komputerze w pracy ze zintegrowaną kartą graficzną już tak dobrze nie jest, ale i tak jest zdecydowanie lepiej niż było, a przecież nie było źle.

Główne menu nawigacyjne z układu poziomego przeszło na pionowe po lewej stronie. Jest ono teraz rozwijane dzięki czemu dostęp do poszczególnych stron stał się szybszy i łatwiejszy. Myślę, że głównie to mieli na myśli autorzy wcześniejszych postów informując, że program stał się bardziej funkcjonalny.

Natomiast mnie brakuje kilku rzeczy, które były w poprzedniej wersji. Przede wszystkim brak na głównej stronie informacji o ilości posiadanych punktów. Jest to element, który wyróżnia SiteTalk od innych portali i moim zdaniem powinien być uwypuklony. Jest to nagroda za aktywność na portalu. Teraz należy nacisnąć na przycisk wykresu, aby uzyskać tę informację. Druga sprawa to brak informacji o ilości osób na czacie. W moim przypadku, gdy było na przykład ponad 250 osób, to była  to ciekawa informacja. Nie znajduję również przycisku, który pozwala umieścić osoby na czacie w kolejności alfabetycznej. Są one umieszczane według momentu zalogowania. Przy mojej ilości znajomych jest to problem bo jest galimatias.

Jeżeli chodzi o zakładki: Deals, Auctions i niedługo Cashback to są to własne systemy SiteTalk, które stanowią elementy galerii, którymi obudowany jest portal i dzięki możliwości wykorzystania punktów za aktywność oraz możliwość ich przesyłania (po zamianie na kredyty) pomiędzy użytkownikami, stanowią, moim zdaniem, jak najbardziej elementy portalu społecznościowego.

Teraz czekam na dokładne informacje o aplikacji OPT. Jest ona dostępna w sklepie OPN w cenie 15€ na 28 dni. Niewiele wiem o tej aplikacji, ale niestety mam pewne wątpliwości co do jej skuteczności. Osoby, które mają doświadczenie w zapraszaniu do programu mają duże struktury chyba tej aplikacji nie potrzebują, a osoby, które mają małe struktury chyba nie wydadzą 15€ na jej zakup. Jak będzie zobaczymy. Obym się mylił.

Cashback - chwilowo nieaktywny

Ja nad tym ubolewam, od lat uzywam cashbackow i po sprawdzeniu juz kilka miesiecy temu okazalo sie ze opcja ta jest na portalu od parady, tymczasem setki $ rocznie zarabiam z kilkoma innymi stronami cashbackowymi gdzie rejestracja jest darmowa, na ten moment jedyna mnie interesujaca opcja nadal nie dziala na st. :(  

To był moduł za który firma płaciła i prowadzony był przez inna firmę. Fakt, był średniej jakości. Dlatego został on odłączony i firma pracuje nad swoim autorskim casback'iem, który pojawi się już niebawem.
http://youtu.be/sld6UlXInXU

Witam .Chciałam założyć  konto na "cyprze" .Wysłałam pieniądze na podane konto bankowe,które dostalam w biurze SiteTalk  i otrzymałam e-mail z loginem do LydrorMarkets, na które moge sie zalogować , ale nie wiem jak korzystać z tej strony,żeby zobaczyć na czym polega sprzedaż aukcji . 

Proszę o Państwa rady 

@remigia tu masz film instruktażowy "Proces otwierania rachunku maklerskiego krok po kroku!": http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/1306-sitetalk-opn-innowacyjny-portal-spo%C5%82eczno%C5%9Bciowy-oparty-na-aktualnych-trendach/page-25&do=findComment&comment=269210

Handel akcjami odbywa się poprzez Eurivex. Szczegóły są tu: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/1306-sitetalk-opn-innowacyjny-portal-spo%C5%82eczno%C5%9Bciowy-oparty-na-aktualnych-trendach/page-28&do=findComment&comment=275038

oraz tu: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/1306-sitetalk-opn-innowacyjny-portal-spo%C5%82eczno%C5%9Bciowy-oparty-na-aktualnych-trendach/page-28&do=findComment&comment=276161

Edit!

Prawdopodobnie została wprowadzona nowa promocja, ale nie mam oficjalnego potwierdzenia. Polega ona na tym, iż każdy kto uzyska teraz status członka Złotego otrzyma akcje SiteTalk o wartości 600€.

Jeżeli kupimy więc Pakiet Proffessional, który kosztuje 1125€ i daje nam status Członka Złotego otrzymamy: 500 SiteTalk Kredytów, 100 Bidów, OPN Tablet, produkt wakacyjny: Holiday Plus, licencję ISDR, 5 osób z rejestracji gwarantowanych - AdSponsor i teraz dodatkowo 600€ w akcjach SiteTalk po kursie zamknięcia z dnia poprzedniego.

Dziś kurs zamknięcia wyniósł 0.121€. Otrzymamy więc 4958 sztuk akcji. Jeżeli pominiemy zawartość pakietu Proffessional, tak jakby pakiet był pusty, to za 1125€ "kupimy" 4958 sztuk akcji, a to znaczy, że jedna akcja kosztuje 0.227€. Ja swoje akcje kupiłem po 0.229€.

Teraz więc w tak prosty sposób można stać się posiadaczem akcji SiteTalk.

Edited by ArturZ

Potwierdzam wprowadzenie promocji o której pisałem w poprzednim poście. Jednocześnie przypominam, iż trwa promocja o której pisałem w poście #578: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/1306-sitetalk-opn-innowacyjny-portal-spo%C5%82eczno%C5%9Bciowy-oparty-na-aktualnych-trendach/page-29&do=findComment&comment=277876

Natomiast na Webinarze została pokazana bardzo ciekawa możliwość wykorzystująca te informacje:

73bkm.jpg

Jeżeli w danym tygodniu wykupimy Pakiet Proffessional dzięki, któremu osiągniemy status złoty i w tym samym tygodniu nasi dwaj poleceni też wykupią ten pakiet, a więc też osiągną status złoty to my poza zawartością pakietu otrzymamy:

- 600€ w akcjach SiteTalk za osiągnięcie statusu złotego,

- 600€ w akcjach SiteTalk bo osobisty obrót grupy przekroczył 3000 BV,

- 200€ za sprzedaż bezpośrednią za które możemy kupić Opcje na Przyszłe Certyfikaty OPN,

- 50€ za wynagrodzenie ze struktury ze słabszej nogi (przy założeniu, że nasi poleceni są po prawej i lewej stronie) za które też możemy kupić Opcje na Przyszłe Certyfikaty OPN.

Reasumując otrzymamy:

- 1200€ na akcje SiteTalk, czyli teraz to 9840 sztuk,

- 250€ za które możemy kupić opcje OPN, czyli 1923 sztuki.

Czy rozwój firmy będzie przebiegał tak jak zapewnia jej zarząd? Tego nie wiemy, choć wiele na to wskazuje, i ja w to wierzę. Jeżeli to się sprawdzi choć w części, to chyba jeszcze nigdy w historii OPN/SiteTalk aktualizacja członkostwa na złote i rozbudowa struktury nie była tak opłacalna i perspektywiczna.

• Like 1

Pieknie sie firma rozwija z rozdawaniem poziomow czlonkowskich. Tymczasem informuje iz wykorzystalem kolejny bonus od firmy za wykupienie pakietu , holiday plus, wiec wszystko dziala ladnie. :)

Aby zarabiać pieniądze ze struktury OPN konieczne jest posiadanie statusu aktywnego. Aby posiadać status aktywny konieczne jest zgromadzenie 15 BV na tydzień.

Punkty BV generowane są poprzez własne zakupy oraz poprzez zakupy naszych bezpośrednich poleconych. W przypadku zakupów własnych otrzymujemy 100% BV za dany produkt, natomiast w przypadku zakupów naszych bezpośrednich poleconych otrzymujemy 25% BV za dany produkt. Czyli jeżeli nasz bezpośredni polecony dokona zakupu, który wygeneruje 60 BV to my otrzymamy 15 BV, a więc uzyskamy status aktywny na dany tydzień niejako "za darmo". Tydzień jest liczony od soboty do piątku. Status aktywny można uzyskać z wyprzedzeniem na maksymalnie 4 tygodnie.

Jeżeli osoby będące w naszej strukturze, wszystko jedno przez kogo umieszczone, wygenerują punkty BV, a my nie będziemy posiadali statusu aktywnego do końca tygodnia, to te punkty BV zostaną skasowane, a my nie otrzymamy za nie wynagrodzenia. Przyznane punkty BV nie zostaną usunięte tak długo, póki posiadamy status aktywny lub gdy przerwa w posiadaniu tego statusu jest krótsza niż 4 tygodnie.

W kontekście statusu aktywnego chciałbym zwrócić uwagę na, moim zdaniem, bardzo ciekawy produkt "Networking Autoshipment". Produkt ten kupujemy na stronie OPN - "Sklep" - "Dodaj Subskrypcję".

Produkt ten jest kupowany w Autoship, a więc nie generuje punktów BV do struktury, ale generuje punkty QBV do kariery.

W skład "Networking Autoshipment" wchodzą:

- Członkostwo w Star Club na okres 28 dni,

- Aplikacja OPT na okres 28 dni,

- 12 rejestracji gwarantowanych AdSponsor,

- Aktywność w OPN oraz w Autoship na okres 28 dni.

Produkt ten kosztuje 99€, ale jeżeli policzymy jego składowe to wychodzi nam kwota:

39€ za Star Club + 15€ za aplikację OPT, 12 x 5€ = 60€ za 12 AdSponsor. Razem: 114€.

Członkostwo Star Club powoduje, że punkty, które gromadzimy za naszą aktywność na portalu przemnażane są razy ilość gwiazdek. Natomiast aktywność w Autoship powoduje, że do ilości punktów za naszą aktywność na portalu dodawane jest 25% punktów. Czyli jeżeli ktoś ma 5 gwiazdek i wykupi "Networking Autoshipment" to jego punkty będą mnożone razy 6,25.

Jeżeli ktoś gromadzi punkty po to aby brać udział w Aukcjach Centowych to wydanie 1 BIDa, który "kosztuje" 100 pkt wygeneruje mu 62,5 pkt, a więc tworzy się prawie Perpetuum mobile.

Wydajemy - tracimy 100 pkt, zyskujemy 62,5 pkt.

q91t.jpg

• Like 1