Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest mae777

[SCAM] SiteTalk / OPN - Innowacyjny portal społecznościowy oparty na aktualnych trendach

Recommended Posts

Zgodnie z zapowiedzią od dziś obowiązują nowe pakiety korzyści: Podstawowy Pakiet Korzyści (Basic) za 119€ i Profesjonalny Pakiet Korzyści (Professional)  za 599€.

Możemy je kupić za pomocą Gift Card.

brai8I.jpg

Skład pakietów nadal nie jest znany. Najprawdopodobniej wszystko wyjaśni się w poniedziałek  11 sierpnia o 22:00. O tej porze odbędzie się konferencja, którą poprowadzą Jan-Eric Nyman i Kenny Nordlund. Konferencja będzie tłumaczona na żywo język polski. Zainteresowanych linkiem proszę o kontakt na PW. Wcześniej należy się zarejestrować. Po rejestracji przyjdzie wiadomość potwierdzająca oraz informacje dotyczące webinaru.

Również od dziś obowiązuje nowe członkostwo Star Club Executive. Kosztuje  ono 29€ i generuje 20 BV, które wejdą do struktury OPN.

Członkostwo kupujemy na portalu w zakładce Punkty - Członkostwo Star Club.

PgfjZy.jpg

Edited by ArturZ

Ja sie normalnie moge zalogowac do cashbacku ale widze ze stawki sa o polowe mniejsze niz mi inne strony cashbackowe placa.

W praktyce jak bedzie to zobaczymy jak sie zacznie tego uzywac, zawsze to krok naprzod z ich strony jak by na to nie patrzec.

Przed chwilą wyłapałem zmianę na portalu o której nikt do tej pory nie wspomniał. Mianowicie dostajemy dodatkowe punkty za klikanie przez naszych poleconych. Czy tylko za bezpośrednich, tego nie wiem. Jak klikam na swoich kontach, które utworzyłem za pomocą linka sponsorskiego z głównego konta, to na nim dostaję dodatkowo 10% punktów uzyskanych na pozostałych kontach. Fajna zmiana. Ciekawe, kiedy firma oficjalnie o tym poinformuje.

@turboonostrilvision - ja i inne osoby, które utworzyły konta Cashback wcześniej mają problemy z logowaniem. Poszła informacja o tym problemie do wsparcia.

Czy stawki o których piszesz, że są o połowę mniejsze, dotyczą dokładnie tych samych sklepów, ale w innych programach?

Wygląda na to, że skład pakietów już jest znany. Jak dla mnie bardzo rozczarowujący. Prawie nic w nich nie ma.

- Podstawowy Pakiet Korzyści (Basic) za 119€ zawiera produkt wakacyjny Holiday Plus.

- Profesjonalny Pakiet Korzyści (Professional) za 599€ zawiera licencję ISDR - możliwość wprowadzanie handlowców do SiteTalk Deals (konieczne dodatkowe szkolenie).

E2BJqY.jpg

Bardzo ważna informacja dla wszystkich osób.

Dla użytkowników darmowych i biznesowych. Dla użytkowników aktywnych jak i całkowicie biernych, którzy tylko się zarejestrowali i kompletnie nie interesują się programem.

Wszyscy, ale to absolutnie wszyscy, mogą zarabiać w programie nic nie robiąc i nawet o tym nie wiedząc.

Wystarczy tylko zainstalować wtyczkę Cashback na jedną z przeglądarek: Chrome, Safari, Firefox, Internet Explprer i Opera.

Od tego momentu to program o nas pamięta. My nie musimy.

Nie trzeba się nawet logować do SiteTalk, nie trzeba się również logować do autorskiego programu Cashback.

Wszystko odbywa się automatycznie podczas naszych zakupów internetowych i zakupów internetowych osób, które zaprosiliśmy do portalu społecznościowego SiteTalk.

Jeżeli w przeglądarce na której zainstalowaliśmy wtyczkę Cashback, wpiszemy w wyszukiwarkę Google, nazwę interesującego nas sklepu to w wynikach wyszukiwania od razu mamy informację, czy sklep jest objęty programem, a jeżeli tak to jest informacja o wysokości Cashback.

Przykładowo wpisałem sklep "C&A" w przeglądarki z zainstalowaną wtyczką i bez wtyczki. W pierwszym przypadku jesteśmy informowani o Cashback w wysokości 5,68% za pomocą niebieskiej chmurki z symbolem € w wewnątrz.

Poniżej oba screeny na których widzimy różnicę.

w6TMFR.jpg

N1FXAU.jpg

Jeżeli w wyszukiwarkę wpiszemy interesujący nas produkt to w wynikach wyszukiwania przy sklepie objętym programem widnieje informacja o Cashback.

Przykładowo wybrałem "telefon" i w wynikach jest informacja, że "Orange" objęte jest programem.

jzwMpH.jpg

W autorskim programie Cashback SiteTalk docelowo ma być 25000 sklepów. Na razie w Polsce sklepów jest niewiele, ale z każdym dniem ma się to zmieniać.

Główny rozwój programu został skierowany na rynek amerykański. Program przetłumaczony jest od kilku dni na język polski.

Jeżeli osoba przez nas zaproszona do programu, wszystko jedno, czy darmowa, czy biznesowa, dokona zakupu za pomocą internetu u jednego z "tysięcy" handlowców, dzięki czemu uzyska zwrot pieniędzy ze swoich zakupów to my, wszystko jedno, czy jesteśmy darmowym użytkownikiem, czy biznesowym otrzymamy na nasze konto 10% jego Cashback.

Dlatego warto zapraszać nawet darmowych użytkowników, warto rozbudowywać swoją strukturę, bo od ich zakupów możemy zacząć zarabiać pieniądze.

Bardzo sie cieszę z wprowadzenia cashbacku. Dużo firm. Moze nawet wiecej niz ma Lyoness.

Szkoda ze pakiety sa malo ciekawe.

Sitetalk potrzebuje popularności żeby zaczął dobrze zarabiać a co za tym idzie użytkownicy zaczęli zarabiać na tym portalu.

Póki co FB mocno wykorzystuje prywatne dane użytkowników co zniechęca część osób.

@Mises napisał: "SiteTalk potrzebuje popularności żeby zaczął dobrze zarabiać, a co za tym idzie użytkownicy zaczęli zarabiać na tym portalu."

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Bez popularności jakikolwiek portal społecznościowy jest bez wartości.

Kiedy portal, na którym można zarabiać (w tym SiteTalk jest lepszy od Facebooka i wszystkich innych portali) będzie popularny? Wtedy kiedy wszyscy będą mogli na nim zarabiać. Nie tylko użytkownicy biznesowi, którzy muszą dynamicznie rozbudowywać swoją strukturę o innych użytkowników biznesowych, ale również użytkownicy darmowi, którzy chcą na portalu tylko się bawić. Którzy nie potrafią, albo nie chcą zapraszać innych osób. Oni i tak muszą zarabiać. I nie chodzi tu o jakieś wirtualne pieniądze, które trzeba wydać w programie (na BIDy lub Vouchery), ale pieniądze , które będzie można wypłacić na swoje konto. Jak do tego dojdzie to portal sam będzie się rozbudowywał, a i zapraszanie innych będzie łatwe i przyjemne.

Opierając się na swoim kilkuletnim doświadczeniu w zarabianiu w internecie oraz "zaliczeniu" grubo ponad tysiąca różnego rodzaju programów, opracowałem plan biznesowy pokazujący taką możliwość w SiteTalk.

Na pewno nie będą to jakieś ogromne pieniądze, ale pieniądze realne, które będzie można zarobić za swoją aktywność na portalu. Będą to pieniądze pewne, a nie jakieś obiecane, które gdy darmowy użytkownik będzie chciał wypłacić to dowie się, że musi najpierw za nie wykupić członkostwo biznesowe, a potem, że musi nimi opłacać miesięczny abonament itd.

Swoją propozycję zmian w SiteTalk przesłałem w tym tygodniu do Wsparcia. Na razie dostałem odpowiedz:

"dziękujemy bardzo za przesłanie Pańskich sugestii w w.w. temacie. Przesłał Pan je w odpowiednie miejsce, my natomiast przekażemy te propozycje do Menagementu.

Pozdrawiamy
OPN Supportteam"

Czy coś z tego będzie? Bardzo bym chciał i miałbym ogromną satysfakcję.

Zycze powodzenia Artur i oby zmiany naprawde przyczynily sie do tego by nawet darmowy uzytkownik zarobil chocby $1 miesiecznie, od czegos przecierz trzeba zaczac, z moich obserwacji jednak wynika iz daleka droga do tego. Co do cashback to zobaczymy czy bedzie cos placil, na ten moment to tylko % na ekranie, cieszy mnie ze jest ebay i amazon dostepny i tych juz testuje czy wszystko dziala jak powinno.

Jest cashback z eBaya??? Ile procent?

Jesli tu jest 0.8% od obrotu, to mega!

Dzieki Turbo - jesli ktos to jeszcze potwierdzi, to bedzie super :)

Tu jest potwierdzenie:

K0G7fG.jpg

@Kris zainstaluj wtyczkę i wpisuj interesujące Cię sklepy w Google. Od razu będziesz wiedział, jakie są sklepy i jaki dają Cashback. Codziennie ma dochodzić  kilkadziesiąt - kilkaset sklepów.

W Polsce jest przygotowywana lista. Podobno ma być Allegro.

Edited by ArturZ
  • Like 1

Dzięki Arturze!
Jak dla mnie BOMBA, rocznie wydaję na eBayu kilka do kilkunastu tysięcy $ kupując rzeczy dla znajomych, zwykle za "dziękuję", więc od teraz parę dolców zawsze może wpaść za free ;)
Od jakich kwot i w jaki sposób będzie można ten cashback wypłacić?

Mało tego, że Ty zarobisz na Cashback, ale zarobi również Twój sponsor 10% Twoich zarobków i to bez względu na to czy jesteście użytkownikami biznesowymi, czy darmowymi. Bez względu na to czy macie status aktywny, czy nie. Natomiast w przypadku posiadania Star Club Executive (29€ na 28 dni) mamy zarabiać 5% ze struktury do 5 poziomu. Szykuje się coś naprawdę ciekawego.

Co do sposobu wypłaty to jeszcze nie do końca wszystko wiadomo. Z jednej strony podawana jest na Webinarach informacja, że pieniądze znajdą się na koncie online, a z drugiej strony, na oficjalnej prezentacji, jest informacja, że pieniądze trafią na Paypal (screen z posta #705). Z kolei mamy zarabiać na portalu i w tym celu zostało tam utworzone "Konto internetowe". Znajduje się ono w rozwijanym menu po lewej stronie w zakładce "Portfel". Aby konto było aktywne należy wykonać "KYC" - skan dokumentu ze zdjęciem (wystarczy jedna strona) oraz rachunek w celu potwierdzenia adresu.

Także nie wiadomo jakie będzie minimum do wypłaty. Jak tylko poznam te informacje to od razu dam znać na forum.

• Like 1

Cashback za nasze zakupy trafi na nasze konto Paypal. Nie ma żadnego minimum.

10% naszych zarobków z Cashback trafia do osoby, która nas bezpośrednio zaprosiła do programu, na jej konto online na portalu.

W postach: #698 i #700

opisałem w jaki sposób możemy zapraszać nowe osoby do programu za pomocą gotowego wzoru na portalu SiteTalk.

Obecnie po wprowadzeniu Cashback mamy jeszcze jedną możliwość.

Na stronie http://www.sitetalkcashback.com należy najechać kursorem na "MY SPACE" i wybrać wybrać "Zaproś więcej znajomych".

Należy tylko wpisać imię zapraszanej osoby i jej adres e-mail i nacisnąć "Wyślij".

Do zaproszonej osoby przychodzi wiadomość o następującej treści:

"Cześć <Imię zapraszanej osoby>,

Poznałem świetną stronę cashback i pomyślałem, że Tobie też się spodoba. Na tej stronie

znajdziesz tysiące popularnych sklepów, a za jej pośrednictwem możesz zarabiać cashback za

każdym razem, gdy robisz zakupy w sieci. Znalazłem na niej także wiele świetnych kuponów

zniżkowych i całą gamę nowych sklepów!

Dołącz przez mój link referencyjny, a SiteTalk Cashback pomoże Ci wystartować!

Strona połączona jest ze wspaniałym programem polecającym, więc z pewnością warto do niej

dołączyć!

Kliknij tutaj [spam]

aby zarejestrować się przez mój link

Dziękuję,

Nasze <Imię i Nazwisko>

http://www.sitetalkcashback.com/"

OGy586.jpg

Edited by pepperoniss

A więc mamy potwierdzenie, że Cashback działa. To bardzo dobra wiadomość.

Każdy, kto robi lub będzie robił zakupy przez internet, powinien się zarejestrować do portalu SiteTalk i ściągnąć wtyczkę na swoją przeglądarkę. Wszystko jest za darmo i trwa kilka minut.

Od tego momentu nawet nie musi pamiętać o portalu i nim się interesować (oczywiście tego nie pochwalam). Jeżeli będzie robił zakupy i trafi na sklep, który jest objęty programem Cashback SiteTalk, to automatycznie dostanie zwrot pieniędzy na swoje konto. Szkoda z tego nie skorzystać jeżeli można i jest za darmo bez żadnego wysiłku.

Poniżej przedstawiam zestawienie ilości nowych użytkowników, którzy dołączyli do portalu SiteTalk w sierpniu:

ca8xTh.jpg

Ile Ci już doszło użytkowników w ramach puli?

Nie można sprawdzić, które osoby są z AdClicks, a które z reklamowania SiteTalk w innych programach. AdClicks zmalało z 10000 do 9310, a więc stosunkowo niewiele.

W strukturze mam obecnie 3268 osób, 725 na lewej nodze i 2543 na prawej. W ostatnim tygodniu przybyły 44 osoby.

Według stanu z dnia wczorajszego w SiteTalk jest 13128683 użytkowników.

Na stronie SiteTalk Cashback w "MY SPACE - Wsparcie - FAQ - Pytania dot. płatności" jest napisane:

Ile czasu od dokonania zakupu musi minąć, zanim otrzymam swój cashback?

Gdy zakup przejdzie przez etap “Oczekującego cashbackâ€, tzn. gdy minie okres zwrotu, przeskoczy on na „Potwierdzony cashbackâ€. Zależnie od rodzaju zakupu oraz od sprzedawcy, może to potrwać od 1-3 miesięcy lub,  w przypadku zakupu podróży, do miesiąca następującego po terminie podróży, prosimy więc o cierpliwość.

W jaki sposób otrzymam wypłatę i jakie są warunki?

Gdy osiągniesz minimalną kwotę 25,01€ “Potwierdzonego cashbackâ€, możesz złożyć dyspozycję wypłaty pieniędzy przez panel swojego konta cashback. Pamiętaj, że wypłacony może zostać jedynie „Potwierdzony cashbackâ€.  â€žOczekujący cashback†nie może zostać wypłacony, dopóki nie otrzymamy zapłaty od sprzedawców.

Przelewy wolne od opłat dodatkowych wypłacane są na Twoje konto PayPal lub internetowe konto SiteTalk.

Wszystkie dyspozycje wypłaty cashback są zazwyczaj przetwarzane 2 dnia miesiąca. Musi jednak minąć minimum jeden miesiąc od miesiąca złożenia dyspozycji. Na przykład jeśli złożysz dyspozycję wypłaty gotówki w dowolny dzień lutego,  Twoja wypłata zostanie przetworzona 2 kwietnia, w zależności wybranej metody wypłaty, zasilenie Twojego konta może zająć od 1-3 dni roboczych po 2 dniu tego miesiąca. Powodem takiego opóźnienia pomiędzy złożeniem dyspozycji wypłaty i okresem jej przetwarzania jest to, że sprzedawcy wypłacają nam Twój cashback w miesiącu następującym po miesiącu, w którym Twój cashback został potwierdzony, co zmniejsza możliwość nieuczciwych praktyk na naszej stronie.

Pytanie zadane do Wsparcia:

Czy członek OPN, który ma już wykonane i zaakceptowane KYC na OPN musi zrobić odzielne KYC na SiteTalk? Czy członek SiteTalk, który nie ma dotychczas zrobionego KYC musi go robić oddzielnie na SiteTalk i OPN? Czy jest opłata za KYC dla nowych i starych członków SiteTalk?

Odpowiedz:

Tak, aby przeprowadzić jakiekolwiek transakcje na platformie SiteTalk (auction itp) konieczne jest przeprowadzenie procesu KYC. Proces ten na platformie SiteTalk nie ma nic wspólnego z platformą OPN. Opłata wynosi 20€.

Reasumując: aby otrzymać jakieś pieniądze z Caschback musimy, za pierwszym razem, zarobić minimum 45.01€. Jak robiłem KYC na OPN to płaciłem z pieniędzy zarobionych w programie. Wszystko wskazyje na to, że KYC na SiteTalk też będzie można opłacić z pieniędzy zarobionych w programie.

Ja mam KYC na SiteTalk zatwierdzone i jak do tej pory, nie płaciłem żadnych pieniędzy.

Na stronie SiteTalk KYC jest informacja:

"Please note, that there will be a one-time €20.00 processing fee for the first KYC process. This charge will be automatically deducted from the Online Account during the process. This is due to the extensive third-party administrative costs involved in the KYC process."

Prosimy pamiętać, że będzie jednorazowa opłata manipulacyjna 20,00 € za pierwszy proces KYC. Opłata ta będzie automatycznie potrącana z konta internetowego podczas procesu. Jest to spowodowane różnymi kosztami administracyjnymi związanymi z procesem KYC.

aby otrzymać jakieś pieniądze z Caschback musimy, za pierwszym razem, zarobić minimum 45.01€.

Czyli w tym roku za wiele osob tu nam nie napisze ze wyplacila pieniadze z cashbacku, moze nawet zadna, w nastepnym? nie sadze by wiecej jak 5 osob z tego forum osiagnelo minimum do wyplaty do konca przyszlego roku, owszem na rok 30 euro sie na tym uzbiera ale albo majac bardzo aktywnych poleconych albo samemu kupujac naprawde duze zakupy. To ludzi znacznie zniecheca do korzystania z takich programow. Beda tacy co zarobia ale nigdy tych pieniedzy nie zobacza bo nie beda mogli dozbierac do min a pozniej juz nawet nie beda pamietac ze takie cos istnieje.

• Like 1

Moim zdaniem nie jest tak tragicznie i wcale nie trzeba zrobić KYC na SiteTalk (20 euro), aby otrzymać zwrot gotówki z cashbacku. Pozwolę sobie zacytować jedno zdanie z regulaminu: "Przelewy wolne od opłat dodatkowych wypłacane są na Twoje konto PayPal lub internetowe konto SiteTalk." 
Więc jeśli zlecimy wypłatę z naszego konta cashback, bezpośrednio na nasze konto PayPal, nie ma to nic wspólnego z SiteTalk. A gotówka pojawi się na naszym PayPal'u niezależnie od tego czy mamy zrobione KYC na portalu. 
Dla pewności, wysłałem zapytanie do wsparcia. Jak tylko otrzymam odpowiedź, umieszczę ją tutaj.

Otrzymałem odpowiedz od wsparcia odnośnie wypłaty środków z cashbacku:

"Nie musisz robić KYC na SiteTalk aby uzyskać cashback pieniądze". 

Czyli konto na SiteTalk w żaden sposób nie jest powiązane z cashback'iem jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy. Więc wypłatę będzie można zlecić po uzbieraniu 25,01€.

• Like 2

I fajnie, juz mi sie prawie 20 euro uzbieralo wiec jak potwierdza i cos jeszcze skorzystam to za pol roku pierwsze 20 na tym zarobie, zwazajac ze to i tak free cash to czemu nie wziac.

Coraz bardziej widze sie rozwijaja firmy cashbackowe i nowe powstaja.

:)