Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest mae777

[SCAM] SiteTalk / OPN - Innowacyjny portal społecznościowy oparty na aktualnych trendach

Recommended Posts

@turboonostrilvision nie jest moim poleconym, ale jest w mojej strukturze. Dzięki temu, że dokonał zakupów poprzez SiteTalk Cashback, wygenerował punkty BV, które ja otrzymałem.

IQUrhc.jpg

W dniu dzisiejszym otrzymałem od BestTeam wiadomość e-mail zatytułowaną "Odkryj SiteTalk na nowo!"

Myślę, że jest całkiem fajnie zrobiona. Oto ona:

FQK2wd.jpg

enH8l0.jpg

BBb7SL.jpg

ztwrVS.jpg

• Like 1

W dniach 04-05.10.2014 roku odbył się w Budapeszcie Leadership Weekend.

Zostało wprowadzonych kilka nowości. Jedną z nich jest Tombola, czyli loteria fantowa.

Wprowadzono 2 rodzaje loterii: tygodniową i miesięczną.

Pierwszy cykl loterii tygodniowej zamknie się 19.10.2014 roku, natomiast miesięcznej 02.11.2014 roku.

Każdy, kto wejdzie w zakładkę "Moja loteria" może uzyskać darmowy los na loterię tygodniową.

Losy możemy kupić tylko i wyłącznie za Kredyty typu "C", a więc za te, które uzyskujemy po zamianie punktów za aktywność na portalu.

Jeden los na loterię tygodniową kosztuje 10 Kredytów, a na loterię miesięczną 50 Kredytów.

Maksymalnie można kupić 99 losów.

Nagrody w loterii tygodniowej:

1. 1000 Kredytów

2. 500 Kredytów

3. 500 BIDów

4. 100 BIDów

5. 5 losów na loterię miesięczną

6. 1 los na loterię miesięczną

WVtVL6.jpg

Nagrody w loterii miesięcznej:

1. 3 noclegi dla 2 osób w Dubaju

2. 1 tydzień dla 2 osób na hiszpańskiej wyspie Minorka

3. 1 szejk proteinowy Flexeat, kosmetyki Sense and Soul, kosmetyki Zayan, Tablet.

4. Kosmetyki Zayan

5. Tablet

IXpqVj.jpg

Należy wejść na swój "Profil". Następnie wybrać z poziomego menu "o mnie" i na samym dole jest zakładka "Powiadomienia e-mail". Tu jest 25 możliwości do wyboru na "tak" lub "nie".

Raz mi sie udalo tam wejsc ale pomimo ze odznaczylem te powiadomienia nadal mi przychodza, teraz nawet nie moge wejsc w ta boczna zakladke o mnie bo nie mam nawet takiej ?

Alez to irytujace, albo ten boczny pasek jest beznadziejny albo ja czegos nie rozumiem.

http://gyazo.com/411a6135b43ad92e742851df8ee54635

@turboonostrilvision

Najpierw należy wejść w swoj profil, następnie tuż pod "zdjęciem w tle" po prawej stronie są różne ikonki. Wybieramy drugą (taki ludzik - po najechaniu na niego myszką widnieje napis " o mnie"). Następnie wybieramy powiadomienia e-mail (4 zakładka) po informacjach ogólnych, profilu poufnym i danych polityki prywatności. I tam wybieramy jakie chcemy otrzymywać powiadomienia. Ja nie otrzymuje żadnych na maila.

• Like 1

Wlasnie minute po moim poscie zauwazylem te blade ikonki i zmienilem ustawienia, ale ze mnie ciapa,

dzieki.

coz to za ulepszenia znow tam wchodza ?

This website is offline

No cached version is available.

The most likely causes:
  • The server is down for maintenance
  • There may be a network problem
  • The site may be experiencing excessive load
Retry for a live version of the site

@sp6vxh

jesli chodzi o giełde to dalej wielka manipulacja ,cos czuje ze z tego nic nie bedzie...Ci co mieli zarobic to juz zarobili,takie moje zdanie...

• Like 1

Następna nowość o której informowano podczas Leadership Weekend w Budapeszcie to "Marketing Pool".

Głównym celem strategii marketingowej firmy jest doprowadzenie do jak największej ilości użytkowników SiteTalk oraz nowej platformy CachBack.

W tym celu został stworzony nowy produkt "Marketing Pool". Polega on przeprowadzeniu kampanii reklamowych.
Srodki finansowe na przeprowadzenie tych kampanii mają pochodzić od osób, które kupią miesięczne jednostki tego programu, tak zwane "UNITY".
Jeden UNIT kosztuje 89€ i generuje do struktury OPN 60 punktów BV. Jednostki będziemy mogli kupić w sklepie OPN oraz jako subskrypcję.
Każdy, kto kupi UNIT będzie partycypował w zyskach pochodzących z CashBack w wysokości 10%. Zyski mają być naliczane co miesiąc do końca życia.
Ponadto UNITY będzie można sprzedać innym użytkownikom, po cenie obowiązującej dla danej jednostki w momencie sprzedaży.
Jeżeli dobrze zrozumiałem to bardzo istotne jest kiedy (w którym miesiącu) kupimy UNIT, gdyż będą one generowały różny dochód.
Jednostki będą miały liczony zysk CashBack od użytkowników, którzy dołączyli w danym miesiącu i następnych miesiącach.
Czyli w grudniu: osoby, które kupią jednostki w grudniu będą miały naliczone zyski od osób, które dołączyły w grudniu, a osoby, które kupią jednostki w listopadzie będą miały naliczony zysk od osób, które dołączyły w listopadzie i w grudniu. Czyli jakby od osób, które dołączą dzięki kampanii przeprowadzonej za ich pieniądze.
Program startuje w listopadzie, początkowo tylko na terenie USA.
Firma poinformowała, że wszystkie listopadowe UNITY (1000 sztuk) zostały już sprzedane. UNITY grudniowe będą w sprzedaży od 1 do 15 listopada.
8vT7rA.jpg

Przykład.
Zostało sprzedanych 1000 listopadowych UNITÓW. W programie CashBack jest 10000 aktywnych użytkowników. Średnio każdy z nich uzyskał 10€ CashBacku.
Wobec powyższego dochód z CashBack wynosi 10000 x 10€ = 100000€. Podzielone na 1000 jednostek daje 100€ na jednego UNITA.
10% z tego daje 10€ zysku, tylko za listopad, dla posiadaczy jednostek. Jednocześnie są generowane punkty BV do struktury OPN. W tym przykładzie 10 BV.

Poniżej przedstawiona jest symulacja, do końca 2015 roku, dla posiadacza listopadowego UNITA. Według niej posiadacz UNITA zarobi 140€ i będzie nadal zarabiał.
Może też swoją jednostkę sprzedać. Ile będzie ona wtedy warta???
ur4Gcu.jpg

Poniższa mapka przedstawia, ile jest planowanych niezależnych kampanii w których będzie można uczestniczyć poprzez zakup UNITÓW: USA, Europa, Rosja, Brazylia, Azja i Australia.
p5pu4u.jpg

Poniżej przykładowe banery reklamowe.
irG7hs.jpg
Edited by ArturZ

Pozwole sobie dodac krociutki komentarz, cos trzeba kreowac przecierz, jakis nowy produkt, pieniadze sie nie biora znikad a zarzad firmy chce zyc na dostatnim poziomie . . .

Sitetalk jest dla ludzi co maja sporo pieniedzy i lubia wydawac na rozne pierdoly, a tu kupie unit, tam kupie unit, a co, stac mnie.

Ci bez pieniedzy raczej tu nie zarobia, no moze jakies grosze tylko jakos nikogo nie widac na przyklad z tego forum zeby tu zarabial.

Ja wplacilem im okolo 500 euro, calkiem niemalo, pomyslcie jak tysiace ludzi tyle wplaci to juz calkiem fajnie maja admini.

Innymi slowami, wplac nam z 1000 a my Ci wyplacimy 1100, tak w 10 lat jak dobrze pojdzie.

Smutne ale prawda.

Edited by turboonostrilvision
  • Like 1

'Firma' zacheca teraz zebym wykupil star klub, ( czytaj wplacil im wiecej pieniedzy ) w zamian za co dostane 5 bilecikow na loterie. hehe

1 bilecik na zachete juz mi dali a 5 dostane w gratisie jak wplace kolejne pieniazki, z czegos admini musza zyc.

If you had the Star Club Executive Membership, you would of received 5 tickets. Acquire the Star Club Executive Membership to increase your chance of winning by five times.

Dziś o godzinie 15:00 odbyło się pierwsze losowanie nagród w loterii fantowej. Aby poznać wyniki losowania należy wejść na portalu w zakładkę "Loteria" - "Draw".

Bez względu na to o której godzinie będziemy sprawdzać wyniki losowania mamy wrażenie, że losowanie właśnie się odbywa. Najpierw pokazuje się nagroda i nasz los, a następnie, pod nagrodą wyświetlają się kolejne cyfry i litery zwycięskiego losu. W momencie, gdy wypada inna cyfra lub litera nasz los znika i wyświetla się napis "Unfortunately, you did not win this prize!". Następnie pokazuje się następna nagroda i procedura się powtarza.

Dziś rozlosowano 11 nagród, a więc te z loterii tygodniowej i miesięcznej.

O wynikach losowania firma nie będzie informowała. Każdy musi sam sprawdzić, czy wygrał, czy też nie.

Źyczę wszystkim wygranej.

Odradzam SIte Talk - firma promuje hazard w postaci aukcji.

Jak wiemy w aukcajch traci 98% osób i to glownie na nich zarabia firma,

Jak ktoś nie chce promować hazardu to nie bedzie w site talk.

Po prostu część ludzi traci to włąsne pieniądze. Jest to gorszy hazard niż kasyna i zakłady spo... bo tu traci zawsze 98% ludzi a w zakłądach może np 100% wygrać.

Jakby nie patrzećto zwyczajny hazard i ryzyko uzależnienia..

Dlatego z dala od takich firm , które zarabiają na hazardzie..

Odradzajmy je ludziom a będą szczęśliwsi :P

Aukcje to nowa forma hazardu, w skrócie 98% ludzi zrzuca się na 2 % osób :)  i tyle. Źaden w tym sens, tym bardzioej ,że grozi nam uzależneinie od hazardu, a ten nało może zabrać nam majątek..

Polecam zająć się firmą MLM zamiast tego typu tworami jak ST :unsure:

Mylisz się... Bez względu na to co myślę o ST to absolutnie ani akcje ani aukcje nie są hazardem.

sa hazardem.

Dam ci przykład licytujesz 100 przedmiotów straciłeś na zakup żetonów np 1000 zł . nie wygrałeś zadnej aukcji i straciłeś 1000 zł.

Wgl nie wiem jak możesz to podważać. Przecież tu 98% traci a 1 szczęśliwiem wygrywa :D

to prawie jak lotoo tylko kasożerne bardziej i większe spustoszenie sieje - bo efekt emocji i chęci odrobienia strat się nasila

To ilu traci a ilu zyskuje nie ma żadnego znaczenia. Wynika aukcji nie zależy od przypadku czy zdarzenia losowego więc nie jest hazardem. Bardziej przypomina pokera.

Jeśli aukcje groszowe uznasz za hazard to jest nim wszystko. I to dosłownie.

Podobnie obrót sharesami.

zdarzenie losowe to:

• poker - kasyna..  + wiedza
  • zakłady sportowe + wiedza
  • forex + wiedza
  • AUKCJE - tu traci najwięcej ludzi i nie ma mozliwości zarobku ponieważ jest tu zwyczajnie los niczym lotto, tylko twortzy się złudne wrażenie tego ,że kupujemy produkt za 20€ warty 2000€ a tak naprawdę na kwotę 2000€ zrzuciło się np 300 licytujących i każdy z nich stracił

Nie możesz tu mówić o groszach ponieważ chopdzi o sam fakt zarabiania, za grosze tu nie zarobisz, tak samo stawiając za 50 groszy w Ekspekt nie zarobisz raczej nic lub na forexie czy pokerze to już chyba nie ma takich stawek.

Chodzi o sposób zarobkowania. A tu ryzyko utraty majątku jest największe, bo jest czysty los.

Po za tym to i tak nie ma sensu tak samo możesz grać w lotto systemami..

Sam fakt stawiania majatku w tego typu formy nie ma sensu, ponieważ  jak można srtawiać przyszłosc zależną od gry losowej czy wyniku meczu ? A te foirmy nie są niczym innym . CHcesz zarabiać zacznij pracować, bo tu tylko możesz zostać  nalógowym graczem  czy aukcjarzem -_-  i skonczysz na kredycie , stresie  lub z myslalmi samobójczymi po stracie domu, rodziny  i sensu życia lub zgniesz z rąk dłuzników . uzaleznienie od hazardu to nie zabawa.. nawet nie warto ryzykować bawiąc się za groszę , bo potem możesz pokusić sie o więcej :mellow:

A tak przy okazji bukmacherka to jest oszustwo, bo tu nie zarabia  nikt.. [spam]

Edited by pepperoniss
Spam + offtop

Kończymy tę dyskusję bo tworzymy pomału offtop.

Ja lubię wyrażać się precyzyjnie i do uznania czegoś za hazard nie wystarczy by ktoś tracił na rzecz kogoś innego lub by większość traciła.

O tym czy coś jest oszustwem czy nie także nie decyduje to czy większość w krótkiej, średniej lub długiej perspektywie traci.

Zdajesz się mylić pojęcia. Definicja hazardu jest ogólnie dostępna i niewątpliwie nie obejmuje ani aukcji groszowych (tak się one zwą, a niekoniecznie oznacza to "inwestowanie" groszy) ani handlu udziałami w czymkolwiek.

EOT

@makemelove przecież SiteTalk to portal społecznościowy, a aukcje centowe to tylko jedna z bardzo wielu dodatkowych opcji. To opcja, która na pewno nie jest wiodącą na portalu.

SiteTalk, to nie dość, że darmowy portal społecznościowy, ale portal, który wynagradza swoich użytkowników za aktywność. Nawet za samo zalogowanie. Zgromadzone w ten sposób punkty mogą być wymienione na wewnętrzną walutę - SiteTalk Kredyty za które można kupić BIDy. Czyli aby brać udział w aukcjach centowych nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy, wystarczy aktywność - zabawa na portalu. Aukcje centowe można mieć za darmo, a więc o żadnym hazardzie nie może być mowy.

Natomiast na portalu jest zakładka TradeFight i tam są dostępne, ewidentnie,  trzy gry hazardowe oparte na rynku forex. Gry te są dostępne dla każdego w wersji demo.

Aby być pełnoprawnym użytkownikiem portalu SiteTalk nie trzeba korzystać, ani z aukcji centowych, ani z gier TradeFight. To są tylko dodatkowe opcje.

Uległy zmianie nagrody w loterii Tombola. Zmiany dotyczą loterii tygodniowej i miesięcznej.

Najważniejsze, że nie ma już nagród wirtualnych, czli Kredytów, BIDów, losów.

Nagrody w loterii tygodniowej:

1. 1 tydzień dla 2 osób na hiszpańskiej wyspie Minorka (apartamenty są dla 6 osób więc 4 osoby można zabrać dodatkowo, ale muszą one opłacić dojazd i wyżywienie)

2. 1 szejk proteinowy Flexeat czekoladowy i truskawkowy, kosmetyki Sense and Soul, kosmetyki Zayan, Tablet

3. Kosmetyki Zayan

4. Tablet

5. Tablet

Najbliższe losowanie 26 października o godzinie 15:00.

Raz na tydzień można uzyskać darmowy los. Należy wejść w zakładkę "Loteria" - "Nagrody" i nacisnąć "Aktywuj swój darmowy kupon Tombola"

Nagrody w loterii miesięcznej:

1. 1 tydzień dla 2 osób na hiszpańskiej wyspie Minorka

2. 1 tydzień dla 2 osób na hiszpańskiej wyspie Minorka

3. 1 tydzień dla 2 osób na hiszpańskiej wyspie Minorka

Najbliższe losowanie 2 listopada o godzinie 15:00.

Od 25 października zostje wprowadzony nowy pakiet "Professional Advantage Package" w cenie 2399€. Generuje on 1600 punktów BV.

Skład pakietu:

- 27 jednostek UNITS World Marketing Pool

- Licencja ISDR

- Członkostwo w Star Club na okres 28 dni

Zostaje również wprowadzoy nowy produkt w Auto Ship w cenie 119€. Generuje on 80 punktów BV.

Skład produktu:

- 1 jednostka UNIT World Marketing Pool

- Członkostwo w Star Club na okres 28 dni

Warto uwazac na naciagaczy

we happily announce to you the result of electronic email address ballot system of Site Talk lottery draw. We wish to inform you that your email address has won $1,500.000.00 USD from the Site Talk Lottery Office Program. You are therefore advised to contact your Claim office where your winning balloting numbers fall for payment. Please Contact agent via e-mail below.
E-mail:[email protected]

translate
2 hours ago

Ostatni/ pierwszy darmowy bilet mialem 15go, kolejnego jeszcze nie mam

Archived weekly Tombola Code Type Date purchased Prize draw winning product 01868071HW Free 15/10/2014 17:59:59 19/10/2014 -

1:0

Ciekawe jak rozwija się rynek amerykański. Są tam robione prezentacje.

Jak podają panowie prowadzący webinary amerykanie są zachwyceni SiteTalk Cashback. Analizując numery nowych osób dołączających do programu to wychodzi mi, za ostatnich 10 dni, średnio 300 osób dziennie.

Aby uzyskać darmowy los na loterię tygodniową należy od poniedziałku do środy wejść w zakładkę "Loteria" - "Nagrody" i nacisnąć "Aktywuj swój darmowy kupon Tombola".

Od przyszłego miesiąca będzie można uzyskać darmowy los na loterię miesięczną. W tym celu należy zgromadzić minimum 100 pkt aktywności od 1 do 15 dnia danego miesiąca oraz zalogować się co najmniej raz (ale nie wiem czy dziennie) w pierwszych 10 dniach danego miesiąca.

Od 25 października, czyli od dziś, do 15 listopada można kupować Unity grudniowe World Marketing Pool. Unity będą sprzedawane do wyczerpania puli, która wynosi 4000 sztuk.

Unity można kupować w sklepie OPN

z34rhc.jpg

oraz jako subskrypcję

LyzDT7.jpg

Wszystko fajnie, ale co z giełdą? Jestem typowym pasywnym inwestorem który kilka lat temu założył kilka płatnych kont. Nie chcę aukcji, loterii, zakupów, zapraszania, ogłaszania swiatu swoich problemów zdrowotnych ani polowania na "okazje".

Zainwestowałem, teraz chciałbym odzyskać to co włożyłem. Miały byc zyski, ale pies to trącał - tylko odzyskać to co włożyłem... Jak to zrobić? Jest na to jakaś szansa? Jakakolwiek? W tym życiu???

@sp6vxh ależ oczywiście odzyskasz swoje pieniądze, a nawet zarobisz jeżeli sprzedasz swoje akcje po odpowiedniej cenie. Kiedy cena będzie odpowiednia? Wtedy kiedy portal zdobędzie wielką popularność. Najlepiej aby prześcignął Facebooka.

Jeżeli piszesz, że nie interesują Cię aukcje, loterie, zakupy, zapraszanie..., czyli ogólnie masz "gdzieś" portal, jego rozwój i popularność to jak chcesz aby akcje poszły do góry jeżeli wszyscy będą działali tak jak Ty?

Ostatnio obracam się wśród wielu osób w różnym wieku i z różnych środowisk. Kiedy pytam, czy słyszeli o SiteTalk wszyscy odpowiadają, że nie. Program jest bardzo mało znany. Wszystko przed nami. A czy się uda? Zobaczymy.

Oj Artur, Artur...

Przecież @sp6vxh wyraźnie napisał, że inwestuje pasywnie.

Czy od posiadacza akcji KGHM wymagasz promowania i używania miedzi i inwestycji w Kongo czy Kanadzie?

A od posiadacza udziałów Ansell Ltd czego będziesz wymagał? Promocji prezerwatyw.

To zarząd firmy odpowiada za rozwój. Więc to co napisałeś w zasadzie dotyczy każdej firmy. Nawet bankruta. Bo jeśli bankrut się podniesie, prześcignie konkurencję to też będą z tego dla inwestorów zyski.

Ale podoba mi się Twój optymizm. No i konsekwentne werbalne przekuwania wady w zaletę. Bo wg mnie to, że ST jest w łańcuchu pokarmowym niej niż Facebook jest wadą a nie zaletą. Tobie udało się to przekuć w stwierdzenie, że to dobrze, bo może jeszcze Facebooka przegonić i zjeść... No fakt... Facbook ani siebie nie prześcignie ani nie zje  :)