Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest mae777

[SCAM] SiteTalk / OPN - Innowacyjny portal społecznościowy oparty na aktualnych trendach

Recommended Posts

Nie wiem czy jestem optymistą. Nie wiem czy SiteTalk odniesie sukces na który liczyłem. Nie wiem czy akcje SiteTalk oraz akcje OPN osiągną kiedyś satysfakcjonującą mnie, @sp6vxh i innych właścicieli akcji wartość.

Natomiast dostrzegam ogromny potencjał tego programu. Uważam, że inne portale, łącznie z Facebookiem, nie dorosły SiteTalk do pięt.

Czy inne osoby, mam na myśli miliony użytkowników, również dostrzegą ten potencjał i czy będą nim zainteresowane? Nie wiem.

Często słyszę: nie mam konta na Facebooku, nie interesują mnie portale społecznościowe, nie mam czasu na internet itd.

Czy wobec powyższego SiteTalk ma szanse zaistnieć naprawdę? Facebook jest i nikt nie jest mu w stanie odebrać tego do czego doszedł. A czy gdyby dziś startował to osiągnął by to co siągnął? Wątpię.

Jedno nie ulega wątpliwości: o Facebooku, Lindkenin, Twitterze słyszał prawie każdy, natomiast o SiteTalk prawie nikt. I w tym jest ogromna szansa.

Jest dużo do zrobienia i ta robota nie jest trudna. Zapraszać naprawdę jest łatwo do darmowego portalu, który ma tyle możliwości i nagradza swoich użytkowników. Tylko kto to robi?

Choć Twoja argumentacja nie dotąd mnie nie przekonała to muszę przyznać, że podziwiam Twoją wiarę w projekt i Twoje zaangażowanie w jego promocję. Warto dodać, że uczciwą i rzetelną choć nieraz trochę przerysowaną :)

Gdy startowałem z SiteTalk i Unaico (numer mojego konta to 73555 więc było to już jakiś czas temu) można było opcjami handlować na giełdzie wewnętrznej bez żadnych warunków. Plastikowa karta płatnicza którą dostałem do ręki była akceptowana na stacjach paliwowych i w supermarkecie bez żadnych problemów. Mogłem sprzedać opcje, przelać środki na kartę i wybrać pieniądze w bankomacie bez jakichś wielkich problemów czy oszałąmiających prowizji. Mało tego - mogłem zaprosić kogoś na kawę, opowiedzieć mu o Unaico i za kawę zapłacić kartą płatniczą Unaico - lepszej reklamy nie trzeba było. Mogłem pokazać giełdę wewnętrzną na laptopie, mogłem wytłumaczyc przyszłemu inwestorowi wszystkie zależności w kilka minut. Były w miarę proste i nie obciążone zależnościami że muszę kupić coś żeby ktoś mógł sprzedać akcje. Nie musiałem nic!

Zachęciłem tym kilka osób, wszyscy założyliśmy złote konta. Niektórzy wycofali zyski (albo choć inwestycje) gdy nie było z tym problemów, inni uwierzyli w zapewnienia że opcje to pikuś, a akcje to będzie coś. No i dziś boję się od tych osób odbierać telefony bo nie umiem im wytłumaczyć co się dzieje z ich pieniędzmi. Nie umiem wytłumaczyc nawet samemu sobie.

Dziś użytkowników są miliony, kont opłaconych setki tysięcy, transakcji handlowych multum, wartość firmy chyba rośnie. Powinienem więc już być bogaczem. Jestem???

Gdy było nas 75 tysięcy mówiło się że program już wkrótce będzie znany bo będzie nas sto tysięcy. Wktótce było nas dwieście tysięcy i czekaliśmy na pół miliona. Po przekroczeniu miliona poleciało błyskawicznie, ale wciąż mówimy że program jest mało znany, choć ilość kont jest porownywalna z niewielkim państwem. Coż więc robić aby był znany?

Obracam się wśród ludzi którzy mają dobre dochody ale czasu niewiele. Źadna z tych osób nie posiada konta na facebooku. Wiem że ciężko w to uwieżyć , ale są to ludzie którzy o swoich problemach gastrycznych nie mają potrzeby opowiadać całemu światu. Po przykrych doświadczeniach z ZUS i innymi instytucjami obiecującymi spokojna finansowo starość, zdecydowali się na dywersyfikację inwestycji i próbują zwyczajnie zainwestować w wiele różnych, małych projektów w nadziei że chcoć część z nich się nie przewróci i przyniesie jakieś zyski za kilka lat.

Schemat jest prosty: wpłacam jednostkę pieniędzy, czekam kilka lat i jeżeli firma odnotowała sukces (wzrost wartości) wypłacam półtora czy też dwie jednostki pieniędzy. Czy ST mieści się w tym schemacie?

Edited by sp6vxh
  • Like 2

@Sp6vxh: BRAWO!!
Lepiej bym tego nie ujął, mamy podobnych znajomych i zbieżne poglądy; już Cię polubiłem :) 

To zdanie powinno być moim osobistym mottem: "wpłacam jednostkę pieniędzy, czekam kilka lat i jeżeli firma odnotowała sukces (wzrost wartości) wypłacam półtora czy też dwie jednostki pieniędzy."

Niestety zarówno działajac aktywnie jak i obserwując przez lata dosłownie setki różnych internetowych programów dostrzegam jedynie, że można w nich tylko stracić swoje pieniądze, bo 99% tych projektów nawet kilku lat nie przeżywa i ląduje w wiadomym dziale na naszym forum...
Przypadek?
Nie sądzę...

@sp6vxh muszę przyznać, że bardzo spodobał mi się Twój post. Ja wszedłem do programu dużo później niż Ty. Mój najniższy numer to 12 466 522.

Nie można już było kupić opcji SiteTalk. Wszyscy czekali na zamianę opcji na akcje i start i start na giełdzie.

Natomiast można było wtedy kupić opcje OPN (wcześniej Unaico). Z tej możliwości skorzystałem i założyłem 5 złotych kont plus do głównego konta dokupiłem 3 Bustery dające poza opcjami poleconych do programu.

Zrobiłem więc dokładnie to co Ty. Zainwestowałem pieniądze, aby po kilku latach wypłacić dużo więcej.

W międzyczasie firma wystartowała z notowaniami na giełdzie, a właściwie na pseudo giełdzie, bo chyba tak trzeba nazwać Cypryjską Giełdę Papierów Wartościowych.

Notowania akcji SiteTalk można śledzić na stronach:

http://app.stockwatch.com.cy/nqcontent.cfm?a_name=qandr&code=stc&lang=en

http://www.cse.com.cy/en-GB/non-regulated-market/market-indices/current-prices/stocks-performance/

W przypadku tego drugiego adresu z rozwijanej listy spółek należy wybrać STC - Global Digital Services Plc.

Aktualna cena akcji SiteTalk to 0.016€ za jedną sztukę. Cena absurdalnie niska w odniesieniu do ceny, którą trzeba było wydać na zakup opcji SiteTalk w III kwartale 2012 roku.

Jednak są osoby, które za tak niską cenę pozbywają się swoich akcji.

Czy wreszcie coś się zmieni i akcje pójdą do góry, a może spadną jeszcze niżej? Nie wiadomo. Właściwie to co się działo i dzieje jest nie do wytłumaczenia.  Niby nie było chętnych do kupna akcji, a konta w Eurivex celem kupna akcji nie można było założyć.

Na początku przyszłego roku na giełdę ma wejść OPN. Podobno na inną giełdę niż cypryjska. Cena opcji OPN miała nie ulec zmianie i cena akcji OPN miała wystartować od 0.13€ za sztukę. Pewnie będzie inaczej ponieważ nagle zostały uwolnione ceny opcji i są osoby, które pozbywają się swoich opcji po minimalnej cenie, czyli 0.01€. Dla mnie to nie wytłumaczalny absurd.

Czkam więc na notowania OPN na prawdziwej giełdzie i mam nadzieję, że cena będzie zdecydowanie wyższa.

To wszystko powyżej napisałem, aby udzielić odpowiedzi na pytanie: Czy da się zarobić na akcjach SiteTalk i OPN?

Zsumowałem wszystkie pieniądze, które zainwestowałem w OPN/SiteTalk.

Zsumowałem ilość wszystkich posiadanych przeze mnie opcji OPN na wszystkich kontach po splitach, re-inwestycjach, bonusach i nagrodach.

Abym odzyskał na głównym koncie to co zainwestowałem cena akcji OPN nie może być mniejsza niż 0.016€.

Abym odzyskał to co zainwestowałem na wszystkich kontach cena akcji OPN nie może być mniejsza niż 0.027€.

Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku są to bardzo małe wartości. Przypominam, że aktualna i praktycznie najniższa cena akcji SiteTalk to właśnie 0.016€ za sztukę.

@sp6vxh Ty wszedłeś bardzo wcześnie do programu. Zainwestowałeś, coś wypłaciłeś. Przelicz, o ile po takim czasie jesteś w stanie, ile w Twoim przypadku kosztowała Ciebie jedna akcja. Może wyniki będą zaskakujące i jeszcze niższe niż w moim przypadku.

Gdy startowałem z SiteTalk i Unaico (numer mojego konta to 73555 więc było to już jakiś czas temu) można było opcjami handlować na giełdzie wewnętrznej bez żadnych warunków. Plastikowa karta płatnicza którą dostałem do ręki była akceptowana na stacjach paliwowych i w supermarkecie bez żadnych problemów. Mogłem sprzedać opcje, przelać środki na kartę i wybrać pieniądze w bankomacie bez jakichś wielkich problemów czy oszałąmiających prowizji. Mało tego - mogłem zaprosić kogoś na kawę, opowiedzieć mu o Unaico i za kawę zapłacić kartą płatniczą Unaico - lepszej reklamy nie trzeba było. Mogłem pokazać giełdę wewnętrzną na laptopie, mogłem wytłumaczyc przyszłemu inwestorowi wszystkie zależności w kilka minut. Były w miarę proste i nie obciążone zależnościami że muszę kupić coś żeby ktoś mógł sprzedać akcje. Nie musiałem nic!

Zachęciłem tym kilka osób, wszyscy założyliśmy złote konta. Niektórzy wycofali zyski (albo choć inwestycje) gdy nie było z tym problemów, inni uwierzyli w zapewnienia że opcje to pikuś, a akcje to będzie coś. No i dziś boję się od tych osób odbierać telefony bo nie umiem im wytłumaczyć co się dzieje z ich pieniędzmi. Nie umiem wytłumaczyc nawet samemu sobie.

Dziś użytkowników są miliony, kont opłaconych setki tysięcy, transakcji handlowych multum, wartość firmy chyba rośnie. Powinienem więc już być bogaczem. Jestem???

Gdy było nas 75 tysięcy mówiło się że program już wkrótce będzie znany bo będzie nas sto tysięcy. Wktótce było nas dwieście tysięcy i czekaliśmy na pół miliona. Po przekroczeniu miliona poleciało błyskawicznie, ale wciąż mówimy że program jest mało znany, choć ilość kont jest porownywalna z niewielkim państwem. Coż więc robić aby był znany?

Obracam się wśród ludzi którzy mają dobre dochody ale czasu niewiele. Źadna z tych osób nie posiada konta na facebooku. Wiem że ciężko w to uwieżyć , ale są to ludzie którzy o swoich problemach gastrycznych nie mają potrzeby opowiadać całemu światu. Po przykrych doświadczeniach z ZUS i innymi instytucjami obiecującymi spokojna finansowo starość, zdecydowali się na dywersyfikację inwestycji i próbują zwyczajnie zainwestować w wiele różnych, małych projektów w nadziei że chcoć część z nich się nie przewróci i przyniesie jakieś zyski za kilka lat.

Schemat jest prosty: wpłacam jednostkę pieniędzy, czekam kilka lat i jeżeli firma odnotowała sukces (wzrost wartości) wypłacam półtora czy też dwie jednostki pieniędzy. Czy ST mieści się w tym schemacie?

Też włożyłem trochę czasu i pieniedzy w tą firmę. Duzo zalezy od zarzadu firmy i od rynku, jak przyjmie Sitetalk.

Póki Co firma istnieje 4 lata. Eventy, spotkania są organizowane cały czas w Polsce - głównie Wrocław. W USA robią spotkania i eventy... Czas pokaże.

Trzeba się uzbroić w cierpliwość albo działać i namawiac znajomych na darmową rejestrację na portalu, jak chcesz przyspieszyć moment kiedy zarobisz upragnione pieniadze. 

Jak to jest z TOMBOLA.Trzeba byc rowno o jakiejs godzinie i wcisnac losowanie czy tak jak w lotto o dowlonej godzinie po losowaniu sprawdzam czy wygralem?

Sprawdzasz o dowolnej porze. Najlepiej wejść w "Loteria" - "Wygrane" i od razu wszystko wiadomo.

Jak tam zarabiacie pieniążki w ST ?

My nie zarabiamy ale góra tak :lol: .Czekamy na wystrzał akcji STC :ph34r:

wiadomość z 26.02.2015 od Eurivex

nie dość, że akcje nic nie warte, za cenę sprzedaży nawet opłat transakcyjnych nie idzie uregulować to jeszcze mamy im dopłacać, za przechowywanie, szok i złodziejstwo w biały dzień

"Dear Client,

As part of the safekeeping custody service offered by Eurivex Ltd for safekeeping dematerialised shares of Issuers whose shares are listed on recognised stock exchanges, an annual fee is levied for maintenance and regulatory costs.

This fee has no relation or link with the one-off Administration fee that you paid in order to receive your shares in Global Digital Services Plc (STC) which is listed on the Cyprus Stock Exchange.

The safekeeping custody fee is an annual charge for maintaining your shares in electronic form, ready for trading on the stock exchange or transfer electronically to another account.

Two choices

We offer two choices for the payment of this fee - a “Standard Custody Fee†and a “VIP Packageâ€, with added value for our clients. The VIP package will be a one-time offer only.

1)       Standard Custody fees: €15

The safekeeping custody fee is charged for maintaining all types of shares on behalf of clients. No third party payments will be allowed.

Eurivex will apply the annual safekeeping custody service fees on all accounts maintaining shares.

If for example, you currently hold Global Digital Services Plc (STC) shares, irrespective of amount or number of shares, a flat fee for safekeeping custody will be applied. This fee is for 2015 and is irrespective of when the account was opened. As said above, this has nothing to do with the one-off Administration fee that was paid in order to transfer the shares to your account. This fee is to maintain your shares.

2)       VIP Package: €39 but with added benefits worth in excess of €200

We are happy to inform you that there is an alternative package for consideration, worth in excess of €200.

The VIP Package offers

-          The safekeeping custody fees for 2015 valued at €15

-          5.000 Global Digital Services (STC) shares free of any restrictions valued at €50

-          Ability to make multiple payments on behalf of third parties

-          Free Quarterly newsletter on latest trends in international markets written by investment experts valued at €50

-          No dormant account charges valued at €60

-          No overdraft interest on negative balances for 2015 valued at €60

Limited offer

The VIP Package is available for a limited period and will expire on 31st March of 2015.

Since only a limited number of shares have been offered by a STC major shareholder, the 5.000 shares per person will be allocated on a first-come-first-serve basis and to the first 30.000 clients that apply after which the package will be withdrawn when the total number of shares on offer reaches the limit even before 31 March 2015.

Alternative options

Clients who do not pay the safekeeping custody fee will have the option to do the following by 31 March 2015:

1. transfer ALL your shares to another Eurivex client
  2. sell ALL your shares
  3. request to transfer your shares to another brokerage in Cyprus

Eurivex will be obliged to close your account and transfer the shares to a Global Custody account if you don’t take any action, which will limit your access to your shares.

Note: Please check our Costs and Charges regarding the cost of (a), (b) and ©

How to Pay

The procedure for payment is quick and convenient:

Login at eurivex.net using your existing username and password, click on the payment gateway and follow the prompts for payment.

In response to client requests, we now allow third party payments to be made on behalf of other account holders (VIP Package holders only).

Method of Payment

1)       Customers from China can pay by China Union Pay cards.

2)       VISA and Mastercard

Multiple Payments

Only allowed to those who choose the VIP Package and only possible as long as the VIP Package is on offer.

This means that if we reach the 30.000 max clients limit or the latest by 31 March 2015, the VIP Package payment method will be removed. In such a case, you may only pay for your account but not for others.

Refunds

No refunds are possible once a payment has been made, so please make sure you enter the correct Login and account numbers for whom the payment will be made.

Additional information

We have prepared an extensive Commonly Asked Questions section explaining in more details the whole concept. Please refer to that section available on the web site.

Please understand that the charge for the safekeeping custody is standard practise and is applied everywhere and is charged to cover the costs of maintaining shares in electronic format. As we said above, this has nothing to do with the one-off Administration cost that you paid in order to receive the shares into your securities account.

All those who do not like the arrangement have a choice as stated above to either transfer their shares to another person, sell their shares or transfer the shares to another broker in Cyprus with whom you maintain an account.

We appreciate your cooperation."

Zmianie uległy nagrody w darmowej loterii Tombola. Zwłaszcza ciekawie wyglądają nagrody w loterii miesięcznej.

Pierwsza nagroda - 1000€, druga nagroda - 750€, trzecia nagroda - 500€.

gA4LcQ.jpg

Losy kupuje się tylko za kredyty typu "C", które otrzymuje się za punkty aktywności na portalu. Jeden los na loterię miesięczną kosztuje 50 kredytów "C".

Każdy, kto zbierze 100 pkt aktywności w ciągu pierwszych 15 dni miesiąca może odebrać darmowy kupon po 16 dniu danego miesiąca.

Dziennie, tylko dzięki własnej aktywności, bez poleconych, można zgromadzić 60 pkt.

Minimalna ilość pkt do wymiany to 1000, a 10 pkt to 1 kredyt.

Jak łatwo policzyć miesięcznie możemy zdobyć 1800 pkt, które możemy zamienić na 180 kredytów. Za to możemy kupić 3 losy plus jeden darmowy. Zostanie nam 30 kredytów za które możemy kupić losy na loterię tygodniową.

W tej loterii zmianie uległa pierwsza nagroda - 1000€.

j1ZeJN.jpg

Jeden los kosztuje 10 kredytów typu "C". Ponadto od poniedziałku do środy można aktywować jeden darmowy los na loterię tygodniową.

Witam! Czy ktos tu bywa jeszcze? Mój wujek ma problemy z lydormarkets. Ja jestem totalnie ciemna w tym temacie a obiecałam mu poszperać i rozwiązać sprawę, ale.... nie mam pojęcia o co chodzi - czy ktoś mógłby mi pomóc?

Czy problem dotyczy Lydomarkets, czy Eurivex w którym należy ponownie zweryfikować konto?

Ja również mam problem z LydorMarkets.

Na początku rozwoju portalu SiteTalk kupiłem kilka pakietów, z których otrzymałem opcje a później akcje. Chciałbym sprzedać te akcje, natomiast od dłuższego czasu jestem w kropce. 2 lata temu rzeniosłem akcje do LydorMarkets, nastepnie jak informuje MLDS powinienem dostać wiadomość od LydorMarkets, której nie otrzymałem.

"Jeśli nie otrzymasz wiadomości mailowej od LydorMarkets (LdM) w ciągu 2-3 dni roboczych, skontaktuj się z nimi bezpośrednio pod adresem [email protected]."

Próbowałem się skontaktować z LM w jakikolwiek sposób - przez maila, formularz zgłoszeniowy, Facebooka - nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Teraz nie mogę nic zrobić z moimi akcjami. Sprawa ciągnie się bardzo długo i nie mam pojęcia co zrobić by posunąć ją do przodu.

Czy ktokolwiek jest w stanie mi pomóc?

Witam !!! Posiadam konto opn,  zlozylam wniosek o nadanie certyfikatow ale ich nie dostalam , doczytalam sie gdzies ze trzeba zaplacic 50 Euro by je dostac ale nie wiem zabardzo jak to zrobic a jak to zrobie to co dalej . Chcialabym sprzedac swoje akcje i odzyskac to co kiedys zainwestowalam .Czy jest ktos moglby mi powiedziec jak to zrobic ? Czy jest jakoas stronka na ktorej mozna sledzic kurs tych akcji ?

W ubiegłą sobotę nastąpiła fuzja dwóch firm branży MLM: OneCoin i OPN. 
Tym samym zgodnie z podpisaną umową OPN zaprzestaje działalności, a struktury biznesowe zostały przeniesione do OneCoin dokładnie tak jak wyglądały w OPN. Wraz z tym wszystkie środki z kont online i obowiązkowego również znalazły się na odpowiednich kontach w OneCoin. Opcje na akcje zostały przeliczone na tzw. tokeny które można wymienić na krypto walutę OneCoin. Ci którzy zakupili Unity Puli Marketingowej mają w 100% zwrócone środki na swoje konta w OPN, 

a one również zostały przeniesione do OneCoin. Pieniądze z e-portfela OneCoin można wypłacić za pomocą karty prepaidowej (no name) lub przelewu bankowego. 
SiteTalk jako niezależna spółka akcyjna (Zarząd nie uległ zmianie !!!) podpisała 15-letnią umowę o współpracy z OneCoin, a ponad 800 tysięcy członków nowego partnera znajdzie się w SiteTalk do marca br. Nastąpi to w drodze migracji danych tak jak w przypadku struktur OPN do OneCoin. 
Przeprowadzona fuzja z założenia ma przynieść obopólne korzyści. 
Do konta w OneCoin można się zalogować na stronie: www.onecoin.eu używając swojego loginu i hasła z OPN poprzedzonego prefiksem opn.
Przykład: twój login w OPN był: tapir78, a hasło: 123456, to po wejściu na stronę OneCoin musisz wpisać login: opntapir78 i hasło 123456.

I w ten sposob wiekszosc ludzi traci swoje pieniadze, za zakupione kiedys pakiety dostali bony za bony udzialy ktore zostaly wymienione na akcje, te z kolei albo spadly do zera albo broker wszystkie sprzedal jak jeszcze byly jakies grosze warte a pozniej zwinal biznes.

Szkoda wielu ktorzy byli mamieni ze w tym hyipie bedzie swietlana przyszlosc, ciesze sie ze przestalem w to wierzyc w poczatkowym stadium bo zamiast $500 moglbym wplacic im znacznie wiecej. Jak dla mnie to w tytule posta mamy opn, jak dla mnie rowniez to juz scam.

• Like 1

Ale jaja.. Najwieksza obecnie piramida finansowa w Europie a może i świecie OneCoin właśnie wchłonęła upadłą Unaico/OPN/SiteTalk !! http://behindmlm.com/companies/onecoin/onecoin-gobbling-up-euro-scams/

OneCoin to przekręt na MAXa - ktokolwiek ma pojęcie o Krypto - Walutach szybko się połapie w tym oszustwie !!

Ostrzegam wszystkich - nie dajcie się zwieść pozorom.. 

tak jak w Unaico / OPN były fałszywe Akcje - zwane tam  Opcjami na Akcje (Certyfikaty)

tak tu w OneCoin jest fałszywa Krypto-Waluta pod postacią Tokenów

6 lat temu przekręt polegał na ściemie ze akcje urosną tak jak Akcje rosnącego Facebooka

tak teraz 

przekręt polega na tym ze OneCoin urośnie tak jak BitCoin

przeciwko OneCoin są ostrzeżenia publiczne tak samo jak 6 - 7 lat temu przeciwko Unaico

Były Zarząd OPN albo to co z niego zostało : Frank Ricketts i Kenny Nordlund albo się pięknie z wszystkiego wycofają albo tak jak Aron, Christian and Stephan Steinkeller (the Steinkeller brothers) - właściciele upadłej piramidki Conligus pojawią się na czele list zarabiających w MLM (kolejna ściema)

którą OneCoin przejął na początku 2015 roku..

polecam lekturę zanim ktoś z byłych członków OPN/SiteTalk się napali na tę super wiadomość

http://behindmlm.com/mlm-reviews/onecoin-review-100-5000-eur-ponzi-point-cryptocurrency/

Google Chrome pięknie tłumaczy :)

a do tego splity, gift karty, pakiety itd.. to wszystko juz bylo wczesniej w Unaico / OPN

interes robią Greenwood + Ignatowa a teraz Ricketts + Nordlund na naiwnych wpłacających tam kasę ludziach łudzących się że tym razem się uda

NIECH WAS RĘKA BOSKA BRONI WPŁ

• Like 1

Tez sie ciesze ze to wyladowalo w scamach, dzis usuwam zakladke sitetalk z mojego paska ulubionych, strata czasu. Jesli jeszcze ktos tam klika tez proponuje przestac.

No tak

Już poprzednio pytałem, podałem link do innej wypowiedzi (i dostałem za to ostrzeżenie ). Miałem zamiar zainwestować widząc, że tylu znajomych w to weszło. Coś mnie tknęło i postanowiłem chwilę poczekać - jak widać tym razem coś nade mną czuwało.

• Like 1

Szkoda ze nad Twoimi znajomymi nie czuwalo to cos, od poczatku ten hyip nie mial dobrej przyszlosci niestety ale coz nie da sie wiedziec wszystkiego, ja chociarz skorzystalem z voucheru turystycznego, cos tam ludziom dawali by pozory podtrzymac.

tyle osób mnie zapraszało do tego biznesu a tu taka informacja, przeczucie miałem dobre,

podstawa to realne podejście do tematu - czyli czy firma z wpłaconych pieniędzy za produkty jest w stanie spełnić wymagania planu wypłat,

prosta kalkulacja i wiemy czy to ma sens :)

• Like 1